Ας συζητήσουμε για τον firefox

Η γνώμη σας για τον firefox 4 συγκριτικά με τον ανταγωνισμό;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Bookmarks->Organize Bookmarks->File->Export

Problem solved. ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για τα add-ons κάτι παρόμοιο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Για τα add-ons κάτι παρόμοιο; :hmm:
Τι εννοείς; Ποιά addons έχεις εγκατεστημένα; Ή τις ρυθμίσεις τους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ πολύ Michelle:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι εννοείς; Ποιά addons έχεις εγκατεστημένα; Ή τις ρυθμίσεις τους;
Απ' όλα. Δηλ. αν μπορώ να τα κάνω export σε ένα αρχειάκι και να μην χρειάζεται να ψάχνω απ' την αρχή για να τα κάνω Install. :hmm:


Φαίνεται ότι βαριέμαι να ψάξω, ε; :P
Σόρρυ, αλλά έχω διάβασμα γμτ. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για τα add-ons κάτι παρόμοιο; :hmm:
https://mozbackup.jasnapaka.com/
https://www.mozilla.org/support/firefox/profile


Θέλω να κάνω format στον υπολογιστή μου, αλλά δεν θέλω να χάσω τις αποθηκευμένες ιστοσελίδες στον firefox.
Ξέρει κανείς αν υπάρχουν κάπου αποθηκευμένες ή κάποιον άλλον τρόπο να τις σώσω και να τις ξαναπεράσω στον firefox αργότερα?

Ευχαριστώ!:)

Εγώ προτιμώ να συγχρονίζω τα bookmarks μου. Δες ένα παράδειγμα
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2410
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Εδώ και 2 μέρες τα tabs του firefox ανοίγουν έτσι:
untitled1.jpg

Χρησιμοποιώ το Tab Mix Plus, δοκίμασα να αλλάξω κάποιες ρυθμίσεις και τα tabs ανοίγαν κανονικά. Μόλις ξανανοίγω τον firefox όμως τα tabs εμφανίζονται και πάλι έτσι:hmm:

Ξέρει κανείς αν μπορώ να κάνω κάτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τι κάνει το Tab Mix Plus και γιατί το χρειάζεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Το πρόβλημα σταμάτησε να υπάρχει:)

Τι κάνει το Tab Mix Plus και γιατί το χρειάζεσαι;

To tab Mix plus είναι add-on, που επαναφέρει tabs που έχεις κλείσει, βγάζει με κόκκινα γράμματα αυτά που δεν διάβασες ακόμα κ δεν θυμάμαι αν κάνει κάτι άλλο. Προσωπικά μου φαίνεται πολύ χρήσιμο. Από εδώ το κατεβάζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Βγήκε ο 2.0.0.6!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μόνο 2 κενά ασφαλείας διορθώνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα υπολοιπα στη 2.0.0.7 ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Κλασσικά. Πότε θα μάθουν άραγε ότι για κενά ασφαλείας είναι καλλίτερο να βγάζουν ένα μικρό update και όχι ολόκληρη έκδοση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τακτικες των εταιριων..Τί να πει κανεις;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βοηθεια παιδια! Σημερα ξαφνικα ο ff δεν μου εμφανιζε το logo πανω σε οπιαδηποτε σελιδα του στεκι (αυτο που εχει και το βιβλιαρακι διπλα κλπ), λεω κατι θα εγινε με την αναβαθμιση και δεν δουλευει καλα. Καπια στιγμη καταλαβα οτι οταν παταω enter ενω μου αφηνει κενο την ωρα που γραφω, μολις ποσταρω δεν εχει κενα.... Επισης δεν μπορω να χρησιμοποιησω τα smilies.... Χρειαστικε να μπω για εναν ασχετο λογο σε μια σελιδα απο ie και επειδη εχω το στεκι ως αρχικη σελιδα ειδα οτι εκει εμφανιζοτανε κανονικα το λογο με το βιβλιο κλπ., Δεν δοκιμασα να ποσταρω για να τσεκαρω και τα υπολιπα αλλα φανταζομαι οτι φταιει ο FF. Καμια ιδεα για να το λυσω;.... Αμα κανω reinstal θα χαθουν ολοι οι αποθηκευμενοι κωδικοι κλπ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Σε μένα δε γίνεται τίποτα απ'αυτά που λες;)Ποια έκδοση χρησιμοποιείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Την πιο προσφατη, χτες η προχτες ενημερωθικε απο μονο του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βοηθεια παιδια! Σημερα ξαφνικα ο ff δεν μου εμφανιζε το logo πανω σε οπιαδηποτε σελιδα του στεκι (αυτο που εχει και το βιβλιαρακι διπλα κλπ), λεω κατι θα εγινε με την αναβαθμιση και δεν δουλευει καλα. Καπια στιγμη καταλαβα οτι οταν παταω enter ενω μου αφηνει κενο την ωρα που γραφω, μολις ποσταρω δεν εχει κενα.... Επισης δεν μπορω να χρησιμοποιησω τα smilies.... Χρειαστικε να μπω για εναν ασχετο λογο σε μια σελιδα απο ie και επειδη εχω το στεκι ως αρχικη σελιδα ειδα οτι εκει εμφανιζοτανε κανονικα το λογο με το βιβλιο κλπ., Δεν δοκιμασα να ποσταρω για να τσεκαρω και τα υπολιπα αλλα φανταζομαι οτι φταιει ο FF. Καμια ιδεα για να το λυσω;.... Αμα κανω reinstal θα χαθουν ολοι οι αποθηκευμενοι κωδικοι κλπ;
Αρχίζει μ' ένα "Βοήθεια παιδιά", λέω "Τι έγινε; Μας την έπεσαν;" :P
Κάτι σοβαρό θα του 'τυχε, λέω.
Και βλέπω αυτό. :P





Τεσπα.... θα φτιάξει μόνο του. :P
Κι εγώ το 'παθα και έφτιαξε μόνο του. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θα αργισει ομως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top