Αυνανισμός...

Αυνανίζεστε και αν ναι πόσο συχνά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 462)
  • Είμαι άντρας και ΔΕΝ αυνανίζομαι

    Ψήφοι: 21 4.5%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 125 27.1%
  • Είμαι άντρας και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 166 35.9%
  • Ειμαι γυναικα και ΔΕΝ αυνανιζομαι

    Ψήφοι: 22 4.8%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι περισσότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 28 6.1%
  • Ειμαι γυναικα και αυνανίζομαι λιγότερες απο 5 φορές/εβδομάδα

    Ψήφοι: 100 21.6%

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Επισης, εχει αυτη τη στιγμη ντοκυμαντερ στο ΣΚΑΙ για το θεμα! ;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ντοκυμαντερ στο ΣΚΑΙ για το θεμα! ;)

"DA WANKAZ" - A BBC production, copyright 08.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αν βλέπαμε το ίδιο ντοκυμαντέρ, δεν είχε να κάνει με τον εθισμό στο πορνό; :worry:

(οκ...οκ...σε κάποια φάση έκλεισα την τηλεόραση μπας και κοιμηθώ και λέτε για το αμέσως επόμενο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αν βλέπαμε το ίδιο ντοκυμαντέρ, δεν είχε να κάνει με τον εθισμό στο πορνό; :worry:

(οκ...οκ...σε κάποια φάση έκλεισα την τηλεόραση μπας και κοιμηθώ και λέτε για το αμέσως επόμενο :P)

Εσυ τι λες; Να εχουν εθισμο στο να...βλεπουν απλα πορνο; Να ειναι μανιωδεις συλλεκτες πορνο ή να εκτιμουν την τεχνη του καλλιτεχνη; :P

Μιλουσε για τον εθισμο των εφηβων στο πορνο & τον αυνανισμο γενικα. Αλλα εμενα μου φανηκε τρελα υπερβολικο - διδακτικο. Να λενε πχ οι νεοι (αφου ειχαν παει πρωτα στον παπα της ενοριας τους) ποσο λαθος εκαναν μεχρι τοτε, και οτι τωρα καταλαβαινουν τι επιπλοκες ειχε αυτο στη ζωη τους, ή οι κοπελες να αναφερουν οτι οι αντρες δεν μπορουν να καταλαβουν οτι στις γυναικες δεν αρεσει το πορνο, και οτι οποια λεει κατι τετοιο το λεει για να τους εντυπωσιασει, κτλ.

Βεβαια καποια απο τα παιδια ειχαν οντως προβλημα καθως πχ αυνανιζονταν υπερβολικα λογω ψυχολογικων προβληματων, ή τοσο που δεν μπορουσαν να διαβασουν! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Παιδιά ψάχτε για χορηγούς χανόμαστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Εγω σημερα που αυνανιστηκα δηλ. πριν λιγο κρατησε περιπου 15 λεπτα . Εσεις ποσο? δηλ.ποσο διαρκεια ειχε? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kargas

Νεοφερμένος

Ο Kargas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
lol μα καλα τι ερωτισαρες ειναι αυτες? θα με τρελανεις βραδιατικα και είσαι και 21 χρονων :blink: :blink: :blink:please πες μου οτι κάνεις πλακα :hypno: :hypno: :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
γιατι τι προβλημα εχει η ερωτιση μου? :redface: Αφου ειχα αρκτετη ορεξη για κατι τετοιο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
lol μα καλα τι ερωτισαρες ειναι αυτες? θα με τρελανεις βραδιατικα και είσαι και 21 χρονων :blink: :blink: :blink:please πες μου οτι κάνεις πλακα :hypno: :hypno: :hypno:

γιατι τι προβλημα εχει η ερωτιση μου? :redface:

Νοημα δεν εχει, δεν ειναι κακη.

Και εγω η αληθεια εξεπλαγην οταν ειδα την ερωτηση, και ειδικα σε συναρτηση με την ηλικια σου. Αλλα ειπα να μην γραψω τιποτα μηπως και εβγαλα λαθος συμπερασμα. Μιας και το ανεφερε ο Kargas ομως, ας ρωτησω:

Τι μπορει να σε ενδιαφερει αυτο ή να σου χρησιμευει; Τουλαχιστον οπως το εθεσες φαινεται ακομψο και αδιαφορο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Απλος ρε παιδια ηθελα με αυτον τον τροπο να προχωρησω την συζητηση σε αυτο το ποστ. δηλ. να θεσω καποια νεα εστω και μη κομψα ερωτηματα (συγνωμη αμα τα εχω παρακανει) :redface: και απλος εσεις οποιος θελει να απαντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kargas

Νεοφερμένος

Ο Kargas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
βασικα σορρυ που ημουν απότομος, απλα... αυτο που είπε και ο insomniac...

btw νομιζω το ποσο γρήγορα τελειώνεις εχει να κανει με το ποσο δυνατο χέρι έχεις :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
βασικα σορρυ που ημουν απότομος, απλα... αυτο που είπε και ο insomniac...

btw νομιζω το ποσο γρήγορα τελειώνεις εχει να κανει με το ποσο δυνατο χέρι έχεις :hehe::hehe::hehe:

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Οκ οποιος θελει ας γραψει κατι οκ? και παλι σορι αμα ηταν λιγο ή πολυ ακομψη και μη σωστη η ερωτηση μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
σε ποια ηλικια ξεκινησατε τον αυνανισμο και ποτε το σταματισατε ? :hmm: Δηλ. εαν το σταματισατε.

εγω περιπου στα 18 αμα δεν κανω λαθος . δηλ. δεν θυμαμε συγκεκριμενα και συνεχιζω τωρα ακαθεκτος. :D

Εσεις? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Masturbation 'cuts cancer risk'
Men could reduce their risk of developing prostate cancer through regular masturbation, researchers suggest. They say cancer-causing chemicals could build up in the prostate if men do not ejaculate regularly.
And they say sexual intercourse may not have the same protective effect because of the possibility of contracting a sexually transmitted infection, which could increase men's cancer risk.

[...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Είναι λαθος το πολ νομίζω για εξαγωγή συμπερασμάτων.

Αλλο να τη παίζεις πεντε φορές την εβδομάδα στα πενήντα και άλλο στα είκοσι. Εγω πχ επιτρέψτε μου μια καπως σοκιν (πάλι;;) )πληροφορία, στα 13 μου οταν πρωτογνώρισα το σπορ (και δεν είχα ακομη ο καημενος ευκαιρες φιλενάδες για κανονικο σεξ) το έκανα πέντε φορές τη μέρα. Φυσικά τώρα δεν ειναι ετσι.

Οπότε νομίζω πως το πολ χρειάζεται απαραίτητα και ηλικίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Τωρα δηλαδη δεν αυνανιζεσαι καθολου? :hmm: Δηλαδη οταν δεν κανετε για καποιους λογους σεχ με την κοπελα σου εσει δεν αυτοϊκανοποιήσε καθολου? :hmm::confused:

Σορι τι ειναι το πολ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Τωρα δηλαδη δεν αυνανιζεσαι καθολου? :hmm: Δηλαδη οταν δεν κανετε για καποιους λογους σεχ με την κοπελα σου εσει δεν αυτοϊκανοποιήσε καθολου? :hmm::confused:

Σορι τι ειναι το πολ?

πππσσσσσσσσ.....γεμάτος απορίες!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Δεν κανω πλακα τι ειναι αυτο ? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Το πολ είναι η δημοσκόπηση που βρίσκεται στην κορυφή της σελίδας. (εκ του αγγλικού poll)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
ΑΑΑ :confused::eek:

Αμα ειναι να επεξεργαστουμε την δημοσκοπηση ετσι ωστε να γραψετε και τις ηλικιες στις οποιες αρχισατε να αυνανιζεστε και ποτε το ελλατωσατε

Γινεται αυτο να τροποποιηθη η δημοσκοπηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top