Αυνανισμός

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
npb ε τι να σ πω εμενα μ αρεσει :P
christo για να πω κ την αληθεια δεν θα θελα να μαι τιποτα απ τα 2...

Νομίζω ότι το να "καταλάβεις" στα 17 σου έναν διαφορετικό σεξουαλικό προσανατολισμό είναι λίγο αργά, δεδομένου ότι έχεις 4 χρόνια σχέση με αγόρι...κανονικά αυτό θα έπρεπε να έχει εκδηλωθεί στην αρχή της σχέσης.

Το να έχεις λεσβιακές φαντασιώσεις και τέτοια δεν νομίζω ότι είναι κάτι προς "ανησυχία". Μπορεί να είναι ξεκάθαρα στα πλαίσια της περιέργειας και του πειραματισμού (όπως θα ήταν και η παρτούζα ας πούμε). Είστε μαζί και 4 χρόνια άλλωστε, μπορεί υποσυνείδητα να το σκέφτεσαι και σαν ανανέωση της σχέσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
κ εγω εκει τεινω.. λογικα σε φαση πειραματισμου..! σκεφτομαι οτι αμα χωρισω και ασχοληθω με καποιο αλλο αγορι ή σχεση (που μ αρεσει πραγματικα) τοτε θα καταλαβω τελικα αν ειμαι ή οχι! απλως ηθελα μια δευτερη γνωμη γιατι ειμαι σε ηλικεια που με επηρεαζουν και με βασανιζουν τετοια ερωτηματα :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Νομίζω ότι το να "καταλάβεις" στα 17 σου έναν διαφορετικό σεξουαλικό προσανατολισμό είναι λίγο αργά, δεδομένου ότι έχεις 4 χρόνια σχέση με αγόρι...κανονικά αυτό θα έπρεπε να έχει εκδηλωθεί στην αρχή της σχέσης.

Το να έχεις λεσβιακές φαντασιώσεις και τέτοια δεν νομίζω ότι είναι κάτι προς "ανησυχία". Μπορεί να είναι ξεκάθαρα στα πλαίσια της περιέργειας και του πειραματισμού (όπως θα ήταν και η παρτούζα ας πούμε). Είστε μαζί και 4 χρόνια άλλωστε, μπορεί υποσυνείδητα να το σκέφτεσαι και σαν ανανέωση της σχέσης...

καθόλου αργά δεν είναι αν σκεφτείς σε τι κοινωνία ζούμε.Μπορεί να είχε καταπιέσει αυτή την σεξουαλικότητα.Από μικρά παιδιά μας πλασάρουν μόνο τις ετεροφυλοφιλικές σχέσεις πχ η Μαρίκα ακόμα περιμένει τον πρίγκιπα,η Γεωργία θέλει να μεγαλώσει για να παντρευτεί κάποιον πλούσιο και ο Γιωργάκης να βρει κάποια "γκομενίτσα". Επίσης μπορεί να είχε κάποια ερεθίσματα και νωρίτερα στα οποία να μην είχε δώσει βάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
οκ τοτε να κανω αλλη μια ερωτηση που μπορει να σχετιζεται..
απο τι ηλικεια (για κοριτσια ενδιαφερομαι περισσοτερο) αρχισατε να αυνανιζεστε ;
το θεμα ειναι οτι εγω ξεκινησα απο πολυ μικρη, παρα πολυ μικρη (σε σημειο που δεν ηξερα τι ηταν και καθε φορα που το εκανα μετα ενιωθα πολυ ασχημα, σκεφτητε τις πρωτες φορες ημουν τοσο μικρη που δεν ηξερα τι ηταν κ το εκανα μπροστα στην οικογενεια μ ,και τοτε με πηρε η μανα μ και μ ειπε οτι δεν κανει να το κανω αυτο κ οτι δεν πρεπει κ τοτε ενιωσα πολυ ασχημα κ το κρυβα). εχω μια ιδεα γιατι ξεκινησα τοσο νωρις αλλα δεν ειμαι σιγουρη.. ειχα ακουσει μια μερα την μανα μ να λεει οτι μικρη η γιαγια μ οταν εβλεπε ταινιες κ ειχε ερωτικες σκηνες δεν μ εκλεινε τα ματια γιατι ημουν περιπου μωρο... τι να πω.. παντως με την μανα μου δεν μπορω να το συζητησω γενικα γιατι γενικα ειμαι πολυ κλειστος χαρακτηρας κ με την μανα δεν μπορω να συζηταω τι-πο-τα ..! :/

(και ξαναζηταω σορρυ για τις προσωπικες πληροφοριες, αν δειτε οτι ξεπερναω τα ορια πειτε μου, γιατι ισως να μην το καταλαβω..!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
@ Νάντια
Διαβάσαμε και συζητήσαμε με κοπέλα αυτά που έγραψες, οπότε τα παρακάτω είναι και η δική της άποψη. Και αυτή από μικρή είχε σεξουαλική επαφή με αγόρι και κάπου στην ηλικία σου πέρασε για ένα μικρό διάστημα ένα στάδιο σαν το δικό σου να σκέφτεται κορίτσια. Από όσο έχω διαβάσει αυτό πρέπει να συμβαίνει σε πολλά κορίτσια, αν και δεν μπορεί εύκολα να επιβεβαιωθεί καθώς δεν είναι από αυτά που λέγονται εύκολα. Ακόμα και κάποια αγόρια περνούν από αντίστοιχο στάδιο, αλλά αυτό και αν δε λέγεται. (Ναι, το πέρασα στα 15 μου και κράτησε κάπου δυο βδομάδες). Λογικά στους περισσότερους/ες το στάδιο αυτό ξεπερνιέται και στη συνέχεια έχουν ετεροφυλοφιλική σεξουαλική ζωή. Σε κάποιους/ες όμως είτε είναι πιο έντονο, είτε έχει μεγαλύτερη διάρκεια, είτε παραμένει και το άτομο οδηγείται στην ομοφυλοφιλία ή και σε αμφιφυλοφιλία. Σε καμία περίπτωση εν θεωρώ ότι πρόκειται για "κακό", "αμαρτία", "αρρώστια", "διαταραχή" ή οτιδήποτε άλλο. Πρόκειται πολύ απλά για τη σεξουαλική ταυτότητα του ατόμου που (πρέπει να) είναι σεβαστή. Κανένας, αγόρι ή κορίτσι, δεν πρέπει να αισθάνεται άσκημα που διαφέρει από τους πολλούς, αλλά αντίθετα αυτό που είναι πρέπει να το απολαμβάνει χωρίς να δίνει λογαριασμό στους άλλους. Για την περίπτωσή σου, μάλλον δεν έχεις ακόμα ξακαθαρίσει ποια ακριβώς είναι η σεξουαλική σου ταυτότητα. Σε μας τους εραστές των θετικών επιστημών, η λέξη κλειδί είναι "ΠΕίΡΑΜΑ". Θα πρέπει να δοκιμάσεις και με αγόρια και με κορίτσια για να το διαπιστώσεις. Καταλαβαίνω τα προβλήματα, αλλά αν το κάνεις θα ξεκαθαρίσουν πολλά. Και τότε θα έχεις μια υγιή σεξουαλική ζωή, δηλαδή αυτό που θέλει και το σώμα σου και το μυαλό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Nadiawow

Αγαπητή Νάντια,

το σώμα είναι δικό σου, η ψυχή δικιά σου και η κ..λα δικιά σου!

Κάνε ότι θέλεις, χωρίς περιορισμούς στις φαντασιώσεις σου και στο κορμί σου. Αν βάζεις φραγμούς στο σώμα σου, θα σου βάλει και αυτό στην συνειδησή σου και στην ψυχή σου.

Enjoy the game! Και πάντα με προφυλάξεις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzatziki lover

Νεοφερμένος

Η tzatziki lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Παιδια η δικια μ ερωτηση ειναι καπως..!! αλλα εχει ενα ενδιαφερον..:redface:

Αν μια κοπελα ερεθιζεται απο φαντασιωση μιας αλλης , ή λεσβιακο σημαινει οτι κ αυτη ειναι λεσβια;; να αυνανιζεται οχι με φιλες της μονο με κοπελες σε ερωτικες σκηνες στην τηλεοραση ας πουμε ή ή σε τσοντες

δεν ξερω αν ισχυει κατι τετοιο, εξαλλου το γυναικειο σωμα ειναι πολυ πιο ερωτικο απο το ανδρικο οπως κ να το παρουμε...!

εσεις πιστευετε οτι μια κοπελα στα 17 μπορει να καταλαβει αν ειναι λεσβια ή οχι;; :hmm:

Αυτο που λες ειναι φυσιολογικο, συμβαινει στις περισσοτερες κοπελες(εννοω στις straight παντα), ακομη και αν καποια δεν το παραδεχεται και το παιζει βαρυ πεπονι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
μαλιστα παιδια! οκ λαμβανω υποψιν μου τις συμβουλες σας (εξαλλου θα ναι κ οι μοναδικες συμβουλες που θα δεχθω γιατι μονο εδω μπορεσα και εκφρασα το προβλημα μου). Σας ευχαριστω παρα πολυ παντως για το ενδιαφερον σας ! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
μαλιστα παιδια! οκ λαμβανω υποψιν μου τις συμβουλες σας (εξαλλου θα ναι κ οι μοναδικες συμβουλες που θα δεχθω γιατι μονο εδω μπορεσα και εκφρασα το προβλημα μου). Σας ευχαριστω παρα πολυ παντως για το ενδιαφερον σας ! :) :)

Μην φοβάσαι να πειραματιστείς με το σώμα σου ή να παίξεις με τις φαντασιώσεις. Δεν έχει αγκάθια το σώμα μας (ευτυχώς!). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Nadiawow

Αγαπητή Νάντια,

το σώμα είναι δικό σου, η ψυχή δικιά σου και η κ..λα δικιά σου!

Κάνε ότι θέλεις, χωρίς περιορισμούς στις φαντασιώσεις σου και στο κορμί σου. Αν βάζεις φραγμούς στο σώμα σου, θα σου βάλει και αυτό στην συνειδησή σου και στην ψυχή σου.

Enjoy the game! Και πάντα με προφυλάξεις! ;)

Θα με παντρευτείς?? :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Θα με παντρευτείς?? :redface::redface::redface:

Θέλω πρώτα να μάθω stats (σωματικά και περιουσιακά) και θα το αποφασίσω!:redface::redface:

Κουμπάροι η Ερινύς και ο Dias.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
δημητρη περιστερι μενεις; γειτονακια :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
απο τι ηλικια (για κοριτσια ενδιαφερομαι περισσοτερο) αρχισατε να αυνανιζεστε ; το θεμα ειναι οτι εγω ξεκινησα απο πολυ μικρη, παρα πολυ μικρη
Θα παραθέσω μια απάντηση από κορίτσι:

Από πολύ μικρό κοριτσάκι μου άρεσε να βάζω το χέρι μου στα απόκρυφα σημεία μου ή να τρίβομαι εκεί με λούτρινα παιχνίδια. Ήμουν γύρω στα 9 όταν ψάχνοντας ανακάλυψα εκείνο το μικρό μπιζελάκι που πολύ αργότερα έμαθα ότι το λένε κλειτορίδα. Μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση ότι ακόμα και απλά ακουμπώντας το, έδινε μια πολύ περίεργη αίσθηση. Άρχισα να το πειράζω όλο και πιο τακτικά. Κάποια φορά που το χάιδεψα συνεχόμενα για μερικά λεπτά, εντελώς απότομα ένοιωσα κάτι σαν γαργαλητό, μια εντελώς απίθανη αίσθηση και συσπάσεις σε όλη την περιοχή. Η αίσθηση μάλιστα έμεινε για αρκετή ώρα ακόμα. Δεν ήξερα τι ήταν αυτό που είχα ανακαλύψει, δεν τολμούσα να ρωτήσω κανέναν, ντρεπόμουνα να το πω ακόμα και στη μαμά μου που είναι και γιατρός, πολύ αργότερα έμαθα ότι λέγεται οργασμός. Όμως μου άρεσε και άρχισα να το κάνω συχνά. Τότε μάλλον δεν ήταν ακριβώς σεξουαλικό. Οι εικόνες που έφερνα στο μυαλό μου όταν το έκανα δεν ήταν ερωτικές, αλλά απλά πολύ ευχάριστες. Μπορούσα να σκέφτομαι μια όμορφη οικογενειακή στιγμή, ένα παιχνίδι με τις φίλες μου, το μπάνιο στη θάλασσα, μια εκδρομή, ένα λαχταριστό παγωτό. Σιγά-σιγά άρχισαν να μπαίνουν στις φαντασιώσεις μου τραγουδιστές και ηθοποιοί, αλλά όχι σε σεξουαλική δράση. Οι αισθηματικές – ερωτικές αλλά όχι πορνό ταινίες με έκαναν να σκιρτάω και προστέθηκαν στο ρεπερτόριο των φαντασιώσεων κατά τον αυνανισμό μου. Ανακάλυψα και άλλους τρόπους για να έρχομαι σε οργασμό και μάλιστα δημοσίως και χωρίς να το καταλαβαίνει κανένας, για παράδειγμα το τρέξιμο φορώντας πολύ στενό σορτσάκι ή πολύ καλύτερο το ποδήλατο με την αντρική σέλα. Ήθελα να πηγαίνω στο εξοχικό μας για να κάνω όλη μέρα ποδήλατο και να μην κατεβαίνω από αυτό. Μεγάλωνα, το σώμα μου άρχισε να διαμορφώνεται, οπότε στο σπίτι μου άρεσε να κλειδώνομαι στο δωμάτιό μου, να γδύνομαι εντελώς μπροστά στον καθρέφτη, με το ένα μου χέρι να χαϊδεύω τα καινούργια μου βυζάκια και με το άλλο να αυνανίζομαι. Τότε ήταν που αισθάνθηκα ότι ερωτεύτηκα ένα αγόρι, αυτή τη φορά όχι ιδεατό όπως οι ηθοποιοί και οι τραγουδιστές, αλλά πραγματικό και πολύ κοντινό μου και φυσικά το πρόσθεσα και αυτό στις φαντασιώσεις μου. Τα οράματά μου όταν αυνανιζόμουν ήταν κάπως γενικά και θολά. Για παράδειγμα, είδα μια μέρα στο σχολείο, το αγόρι που ερωτεύτηκα να παίζει μπάσκετ γυμνό από τη μέση και πάνω και με την εικόνα αυτή στο μυαλό μου μπορούσα να αυνανίζομαι και να φτάνω σε οργασμό. Σιγά-σιγά οι φαντασιώσεις μου γίνονταν πολύ πιο συγκεκριμένες, άρχισαν να μου αρέσουν και οι πορνοταινίες, αρκεί να μην ήταν πολύ τραβηγμένες. Όμως, δεν χρησιμοποίησα ποτέ άμεσα τέτοια βίντεο για να αυνανιστώ. Απλά έπαιρνα από εκεί κάποιες ιδέες που τις μετέφερα στις δικές μου ταινίες που γύριζα μέσα στο μυαλό μου με τους πρωταγωνιστές που διάλεγα εγώ. Προφανώς τις πιο πολλές φορές, πρωταγωνίστρια ήμουν εγώ και πρωταγωνιστής το αγόρι που είχα ερωτευτεί.
Ίριδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
δημητρη περιστερι μενεις; γειτονακια :Ρ

ναντια μην μασας ρε . στα αγορια αρεσουν πιο πολυ οι bi παρα οι str8 γυναικες . Πειραματησου και μην βαζεις φραγμους ! θες αντρα ? αντρα..θες γυναικα ? γυναικα ...θες και τους δυο μαζι ? ακομα καλυτερα χααχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχα θες και τους δυο μαζι ; ακομη καλυτερα!:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχα θες και τους δυο μαζι ; ακομη καλυτερα!:rofl:

ειλικρινα γιατι το βλεπετε τοσο αστειο ? γαμα την κοινωνια . κανε οτι θελεις για να ικανοποιησεις το σωμα σ . και σιγουρα θες και τουσ δυο οπως ολοες στον πλανητη χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Θα παραθέσω μια απάντηση από κορίτσι:

οκ λογικο, εγω αναφερομαι σε ηλικεια ομως πριν των 9 ετων...5-6 να φανταστειτε (μην πω και νωριτερα , αλλα δεν ειμαι σιγουρη)

ειλικρινα γιατι το βλεπετε τοσο αστειο ? γαμα την κοινωνια . κανε οτι θελεις για να ικανοποιησεις το σωμα σ . και σιγουρα θες και τουσ δυο οπως ολοες στον πλανητη χαχαχα


μα προφανως κ εγω αυτης της αποψης ειμαι, και πιστευω μαλιστα οτι γενικα σου κανει κ απειρα καλο σε πολλους τομεις!περα απ την πλακα ομως εχω σκεφτει και οτι μπορει να ειμαι by και να μην εχω θεμα να πηγαινω κ με τα δυο φυλα αλλα δεν μ αρεσει σαν ιδεα δεν ξερω γιατι..εννοω ή λεσβια ή στρειτ ρε παιδακι μου να αποφασισω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
οκ λογικο, εγω αναφερομαι σε ηλικεια ομως πριν των 9 ετων...5-6 να φανταστειτε (μην πω και νωριτερα , αλλα δεν ειμαι σιγουρη)




μα προφανως κ εγω αυτης της αποψης ειμαι, και πιστευω μαλιστα οτι γενικα σου κανει κ απειρα καλο σε πολλους τομεις!περα απ την πλακα ομως εχω σκεφτει και οτι μπορει να ειμαι by και να μην εχω θεμα να πηγαινω κ με τα δυο φυλα αλλα δεν μ αρεσει σαν ιδεα δεν ξερω γιατι

ενταξει και ? σαρεσε και το κανες !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
οκ λογικο, εγω αναφερομαι σε ηλικια ομως πριν των 9 ετων...5-6 να φανταστειτε (μην πω και νωριτερα , αλλα δεν ειμαι σιγουρη)
Αν πρόσεξες, στα 9 έγινε κάποιο γεγονός. Η αρχή είχε γίνει πιο πριν, απροσδιόριστο το πότε.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ενταξει και ? σαρεσε και το κανες !


αυτην την αποψη ειχα εδω κ χρονια, αλλα μετα σκαλιζοντας τα (και ξερεις πώς ειναι οταν σκαλιζεις υπερβολικα ενα θεμα) εκτος το οτι μ εγινε εμμονη ιδεα (να καταλαβω δηλαδη τι παιχτηκε τοτε και τι νιωθω τωρα) κατεληξα να σκεφτομαι οτι αυτο εγινε γιατι ισως κ να ειχα ψυχολογικα.. ( ; ) ειπα παραπανω το περιστατικο που ακουσα απ την μανα μ να λεει σε καποιον (κρυφα) οτι σ εκεινη την ηλικεια κοιταζα κατω απ τις μπλουζες των γυναικων και μ χαρραξε την μνημη (γιατι ημουν πολυ μικρη τοτε) οποτε εβαλα μεσα κ το στοιχειο του ψυχολογικου "προβληματος" ..

υπερβολη ε ; :hmm:

Αν πρόσεξες, στα 9 έγινε κάποιο γεγονός. Η αρχή είχε γίνει πιο πριν, απροσδιόριστο το πότε.



α οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top