Βίτσια και σεξουαλικές διαστροφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
Τι παράπονα έχεις από τις γυναίκες nμόλυβδε?

Εκείνο που σε κάθεται στα μούτρα και σε καταβρέχει σαν ραγισμένο βάζο πώς λέγεται; :book: Εκεί δεν κολλάς zobid; :shifty: Παίζει να πάθεις και κάταγμα προσώπου από το βάρος...
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εκείνο που σε κάθεται στα μούτρα και σε καταβρέχει σαν ραγισμένο βάζο πώς λέγεται; :book: Εκεί δεν κολλάς zobid; :shifty: Παίζει να πάθεις και κάταγμα προσώπου από το βάρος...
Εκεί δε κολλάς κόβιντ,εκεί ανάλογα τη καθαριότητα μπορείς να κολλήσεις ωραιότατο ερπιντ ή χλαμυντ
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Βίτσια δε θέλατε; Να πάρτε ταFB_IMG_1637624027887.jpg
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,801 μηνύματα.
με γλείψιμο γίνεται δουλειά
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

Sevasti

Νεοφερμένος

Η Sevasti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,516 μηνύματα.
Μετά και από την επιθυμία πολλών να ζήσουν
"έναν Δεκέμβρη με φώτα σβηστά και ανθρώπους αναμμένους"
η ΔΕΗ αποφάσισε να αφαιρέσει τους μετρητές από τα σπίτια και να τους βάλει πάνω μας
( Αυτό και αν είναι βίτσιο τι να λέμε για να μας μπει ο επόμενος μήνας καλά) ;) :santa:
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Πωπω τι θυμήθηκα ... Πριν παρα πολλα χρονια ελευθερη που ψάχνομουν για σχέση είχα γνωρίσει έναν πολυ ενδιαφέρον τυπο σε ένα μπαρ στο Γκάζι, πραγματικα μιλουσαμε σε μηνυματα στο τηλ όσα έλεγε ήταν φανταστικά είχα αρχίσει ας πουμε να γλυκαινομαι πολυ πολυ γρήγορα φαινόταν και πιθανον να ήταν δηλαδή τόσο καλό παιδι, είχε τελοσπαντων έδειχνε να έχει όλα όσα ήθελα τουλάχιστον τότε εκείνη την εποχή, δεν είχε γίνει ακόμα κάτι μεταξυ μας ήμασταν ακόμα ας πουμε στη φάση του καφέ.. Κανας μήνας μπορεί και λιγότερο ώσπου ένα βράδυ στο άκυρο μου ρχεται ένα μήνυμα :τι κανεις μπλα μπλα.. Πες μου σαρεσει να σε δένουν ; να δένεις; "
Οεο.εβλεπα εφιάλτες θυμάμαι για καιρό κάθως συνέχισα για λιγο την κουβέντα να δω τι εννοεί, επίσης έψαχμα σε φόρουμ να δω τι ακριβώς είναι ο σαδομαζοχισμος τι άλλο δλδ μπορεί να ζητουσε, είχα ρίξει το κλάμα της ζωής μου για την γκαντεμιά που με έδερνε τότε στους άντρες αλλά εντάξει μου πέρασε μετά. Εννοώ τον έκοψα. Πάπαλα.
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πωπω τι θυμήθηκα ... Πριν παρα πολλα χρονια ελευθερη που ψάχνομουν για σχέση είχα γνωρίσει έναν πολυ ενδιαφέρον τυπο σε ένα μπαρ στο Γκάζι, πραγματικα μιλουσαμε σε μηνυματα στο τηλ όσα έλεγε ήταν φανταστικά είχα αρχίσει ας πουμε να γλυκαινομαι πολυ πολυ γρήγορα φαινόταν και πιθανον να ήταν δηλαδή τόσο καλό παιδι, είχε τελοσπαντων έδειχνε να έχει όλα όσα ήθελα τουλάχιστον τότε εκείνη την εποχή, δεν είχε γίνει ακόμα κάτι μεταξυ μας ήμασταν ακόμα ας πουμε στη φάση του καφέ.. Κανας μήνας μπορεί και λιγότερο ώσπου ένα βράδυ στο άκυρο μου ρχεται ένα μήνυμα :τι κανεις μπλα μπλα.. Πες μου σαρεσει να σε δένουν ; να δένεις; "
Οεο.εβλεπα εφιάλτες θυμάμαι για καιρό κάθως συνέχισα για λιγο την κουβέντα να δω τι εννοεί, επίσης έψαχμα σε φόρουμ να δω τι ακριβώς είναι ο σαδομαζοχισμος τι άλλο δλδ μπορεί να ζητουσε, είχα ρίξει το κλάμα της ζωής μου για την γκαντεμιά που με έδερνε τότε στους άντρες αλλά εντάξει μου πέρασε μετά.
Απαπα
ο τύπος είναι στο bdsm στο bd
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Πωπω τι θυμήθηκα ... Πριν παρα πολλα χρονια ελευθερη που ψάχνομουν για σχέση είχα γνωρίσει έναν πολυ ενδιαφέρον τυπο σε ένα μπαρ στο Γκάζι, πραγματικα μιλουσαμε σε μηνυματα στο τηλ όσα έλεγε ήταν φανταστικά είχα αρχίσει ας πουμε να γλυκαινομαι πολυ πολυ γρήγορα φαινόταν και πιθανον να ήταν δηλαδή τόσο καλό παιδι, είχε τελοσπαντων έδειχνε να έχει όλα όσα ήθελα τουλάχιστον τότε εκείνη την εποχή, δεν είχε γίνει ακόμα κάτι μεταξυ μας ήμασταν ακόμα ας πουμε στη φάση του καφέ.. Κανας μήνας μπορεί και λιγότερο ώσπου ένα βράδυ στο άκυρο μου ρχεται ένα μήνυμα :τι κανεις μπλα μπλα.. Πες μου σαρεσει να σε δένουν ; να δένεις; "
Οεο.εβλεπα εφιάλτες θυμάμαι για καιρό κάθως συνέχισα για λιγο την κουβέντα να δω τι εννοεί, επίσης έψαχμα σε φόρουμ να δω τι ακριβώς είναι ο σαδομαζοχισμος τι άλλο δλδ μπορεί να ζητουσε, είχα ρίξει το κλάμα της ζωής μου για την γκαντεμιά που με έδερνε τότε στους άντρες αλλά εντάξει μου πέρασε μετά. Εννοώ τον έκοψα. Πάπαλα.


μήπως τον έλεγαν Μάριο; :D
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top