Γείτονες: Πόσο καλά τα πάτε;

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
πολυ καλα , παντα συζηταμε οταν τους πετυχω και το καλυτερο διπλα μου
μενει μια συμπαθητικη γιαγιουλα μονη της και σχεδον καθε μερα μου φερνει φαγητο
ειναι πολυ καλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Αισθάνομαι τυχερή: δεν τους ξέρω και δεν με ξέρουν παρά μόνο φατσικά. Μόνο τυπικά καλημέρα / καλησπέρα αν γίνει καμιά (πολύ σπάνια) συνάντηση στην είσοδο της πολυκατοικίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
καμια σχεση και ειμαστε ολοι καλα :) μονο καμια φορα αποφασιζουμε με μια φοιτητρια μου μενει διπλα να σπασουμε τα νευρα των αλλων βαζοντας φουλ μουσικη :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Eδώ που είμαι τώρα, δεν έχουμε και πολλούς γείτονες. Οι απέναντι είναι μια οικογένεια με παιδιά σχεδόν στην ηλικία μας, καλοί άνθρωποι, και μερικές φορές λέμε ένα γεια ή αν έχω χρόνο συζητάμε λίγο στο πόδι περί ανέμων και υδάτων. Αλλά μέχρι εκεί. Δεν υπάρχει περίπτωση να μας ακούσουν ή να τους ακούσουμε, εκτός και αν κάποιος κάνει δουλειές στον κήπο (σπάνια).
Στην πολυκατοικία στη Βικτώρια είχε πλάκα, στον όροφό μου ήμουν εγώ και μια κοπέλα γκοθού οπου πήγαινε η μια στο σπίτι της άλλης, της ζήταγα υλικά για φαγητό αν ξέμενα και γενικά είχαμε καλές σχέσεις.
Στα Πατήσια (που είναι οι δικοί μου) για μεγάλο διάστημα ήταν κενά τα υπόλοιπα διαμερίσματα αλλά τώρα που γέμισαν, άνετα ακούμε κουβέντες των από κάτω και παρεμβαίνουμε κιόλας. Αυτές οι από κάτω επίσης έχουν πλάκα, μαμα και κόρη είναι... Μερικές φορές πάμε όλοι μαζί σουπερ μάρκετ και πραγματικά περνάω καλύτερα και από λούνα παρκ με τις χαζομάρες που κάνουμε, όλο μες τα γέλια.
Στο Ιλιον είχα μεγάλο πρόβλημα, ερχόντουσαν εργάτες να φτιάξουν πράγματα και οι γειτόνισσες διέδιδαν ότι το σπίτι μου είναι μπουρδέλο και μπαινοβγαίνουν άντρες. Ασε που κάθε τρεις και λίγο μου έκαναν κακοπροέραιτα σχόλια για τα πάντα.
Τώρα που θα ξαναμετακομίσουμε θα δω τι θα γίνει κι εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δε νομίζω να υπάρχει απ΄ότι είδα άλλο σχετικό θεματάκι..

Όλοι μας έχουμε ακούσει το : Καλύτερα κακός συγγενής, παρά κακός γείτονας! (κάπως έτσι πρέπει να λέγεται)

Εσείς τι σχέση έχετε με τους γείτονές σας? Σας έχουν δημιουργήσει ποτέ προβλήματα? Λέτε απλά μια καλημέρα ή ούτε και αυτή και τίποτα παραπάνω? Έχετε καλές σχέσεις? Ξέρετε πως αν χρειαστεί, έχετε κάποιον να ζητήσετε ζάχαρη?:P


Και ξεκινώντας θα πω εγώ την ιστοριούλα μου με μια γειτόνισσα, μιας και αυτή ήταν η αφορμή να ανοίξω το εν λόγω θέμα!:)

Είναι γύρω στα 60 και μένει ακριβώς από πάνω μου. Μένω περίπου 2 χρόνια σε αυτό το σπίτι με την αδερφή μου και από την πρώτη στιγμή άρχισε να παρακολουθεί το ποιος μπαίνει και το ποιος βγαίνει στο σπίτι μας.
Τυγχάνει να είναι και διαχειρίστρια άρα ανακατώνεται πολύ σε όλα!
Τον πρώτο μήνα πήρε τηλέφωνο στο πατρικό μου και μιλώντας με τη μάνα μου μας κατηγόρησε με περισσό θράσος πως είμαστε ανήθικες, πως μαζεύουμε όλο το πολυτεχνείο σπίτι μας και κάνουμε όργια :eek: , ότι έτσι είναι όλες οι φοιτήτριες και δεν έπρεπε να μας δώσει το σπίτι και άλλα τέτοια!
Φυσικά δεν τόλμησε να ξαναπάρει τηλέφωνο σπίτι μου, με αυτά που άκουσε από τη μάνα μου :D

Οι φίλοι μου έρχονται σαν τους κλέφτες, με τις γυναίκες ντάξει δεν έχει πρόβλημα.. αλλά αν τύχει και δει κανένα αρσενικό κατεβαίνει και μου χτυπάει για να τσεκάρει τι κάνουμε.
Τις προάλλες δε που είδε να κάθεται ένας φίλος μου στο μπαλκόνι και ενώ εγώ ήμουν μέσα, άρχισε να φωνάζει από το δρόμο σαν τρελή : Κοιτάχτε τες.. που ήρθαν από το χωριό τους και τρώνε τα λεφτά των γονιών τους! :(

Το θέμα είναι πως δικαιώματα για φασαρία δε δίνουμε.. άλλωστε στο προηγούμενο σπίτι οι γείτονές μας μας λάτρευαν.. ντάξει είμαστε καλά παιδιά, σεβόμαστε κάποια πράγματα.
Αυτό που έκανα ήταν να αδιαφορήσω για μεγάλο χρονικό διάστημα, γιατί τη λυπόμουν, μεγάλη γυναίκα είναι και με προβλήματα (ο άντρα της είναι ανάπηρος και ο γιος της, θα την πω την κακία μου, αλλά σαν πρεζόνι είναι)

Την προηγούμενη βδομάδα ενώ η αδερφή μου καθάριζε το μπαλκόνι, κατά λάθος της χύθηκαν νερά στην από κάτω και φυσικά της ζήτησε συγνώμη. Η γυναίκα δεν είπε τίποτα, αλλά μόλις το άκουσε η διαχειρίστρια έγινε έξαλλη, σα να περίμενε μια αφορμή για να άρχίσει πάλι.
Κατέβηκε και φώναζε μες το μεσημέρι: ΓΑΙΔΟΥΡΕΣ, σας έπιασε η προκοπή να καθαρίστε το μπαλκόνι, ΑΝΑΙΣΘΗΤΕΣ! :eek:

Της κλείσαμε την πόρτα στη μούρη και στον ακριβώς ίδιο τόνο που φώναζε και αυτή, της είπαμε πως την επόμενη φορά που θα χτυπήσει το κουδούνι μας θα καλέσουμε την αστυνομία! :mad:

Ντάξει δε νομίζω να το σεβαστεί , αλλά και εγώ δε θα κολώσω να κάνω την απειλή μου πράξη!
οοοοοο :P καλη η ιστορια ... εμεις προσωπικα μια χαρα αν εξαιρεσει κανεις τις σχεσεις που εχω εγω με τον απεναντι τυπο ... Νεος γυρω στα 24 με μια αντιπαθεστατη κοπελα την οποια τυχαινει να τρωω στη μαπα (σορρυ για την βρισια) συχνα :worry:. Ααα καλα δεν ξερεις το τι καψονια του κανω καθως το μπαλκονι μου τυχαινει να βλεπει στη βεραντα του ..... Βεβαια δεν εχει πει τιποτα στους γονεις μου καθως οτι κανουμε το κανουμε για πλακα αλλα ειναι ωρες που πραγματικα αν ημουν στη θεση του θα ειχα καλεσει το 100 :whistle:αλλα ως εκει ...... Παντως εχει πλακα.
Μετα εχω μια κουτσομπολα διπλανη η οποια παραμονευει καθε 3 και λιγο να δει τι κανουμε ολη η γειτονια αλλα απο μενα φυσικα δεν καταφερνει να παρει κουβεντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Εγώ από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου στο ίδιο σπίτι μένω, τώρα πως δεν έχω καταφέρει να μάθω ούτε καν όλους τους ένοικους της πολυκατοικίας μου δεν το ξέρω :P Από την γειτονιά μου, είμαστε 5-6 πολυκατοικίες σε σχήμα μικρού κύκλου με μία πλατεία στο κέντρο και ξέρω ελάχιστους γείτονες,πολλοί με γνωρίζουν από μικρή και μου μιλάνε,ανταποδίδω ακόμα και αν δεν τους γνωρίζω. Μου θυμίζει λίγο χωριό η συμπεριφορά των γειτόνων,όχι επειδή μου μιλάνε αλλά επειδή το κουτσομπολιό πάει και έρχεται :P Τα τυπικά προσπαθώ να κρατώ με τους γείτονες και με τα παιδιά που γνωρίζω γιατί είμαστε αρκετά,εκεί αλλάζει το θέμα.
Το καλοκαίρι δίνουν και παράσταση,μαλώνουν,καλούν αστυνομίες, καλή φάση! Στο μπαλκόνι την βγάζουμε όλοι για να δούμε τι συμβαίνει :P
Μου έχει τύχει πολλές φορές να με δουν με τα αδέρφια μου να βγαίνουμε από την πολυκατοικία και να με ρωτάνε που πάω :mad: ή άλλα αδιάκριτα πράγματα...η ματιά μου της έδωσε την απάντηση που ήθελε :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Οι γονείς μου τα πάνε μια χαρά με τους γείτονές μας,ενώ εγώ τους περισσότερους τους αντιπαθώ.Να φανταστείτε όταν η αδερφή μου χώρισε και ήρθε στο σπίτι μας πάλι, έπιασα δύο γειτόνησές μας να ρωτούν την μικρή μου αδερφή λεπτομέρειες για τον χωρισμό της..Τις κρεμάς ή όχι???:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Οι γονείς μου τα πάνε μια χαρά με τους γείτονές μας,ενώ εγώ τους περισσότερους τους αντιπαθώ.Να φανταστείτε όταν η αδερφή μου χώρισε και ήρθε στο σπίτι μας πάλι, έπιασα δύο γειτόνησές μας να ρωτούν την μικρή μου αδερφή λεπτομέρειες για τον χωρισμό της..Τις κρεμάς ή όχι???:mad:

ΕΠΙΤΟΠΟΥ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Δεν τα πάω ούτε καλά, ούτε άσχημα.

Κάποτε σε ένα φυλλάδιο ασφαλιστικής εταιρείας διάβασα, ότι η καλύτερη ασφάλεια πάνω απ' όλα, είναι να τα έχεις καλά με την γειτονιά, και μετά τα υπόλοιπα.

Έχει συμβεί, να φωνάξει μία γειτόνισσα από το μπαλκόνι σε κάποιους που προσπάθησαν να κλέψουν από τον διπλανό της το μηχανάκι του, και έφυγαν τρέχοντας γιατί βγήκε η γειτονιά έξω.

Γι αυτό κι εγώ φροντίζω, να μην έχω διαφορές, με μερικούς τα πηγαίνω καλά, οι υπόλοιποι μου είναι αδιάφοροι, αλλά ποτέ δεν θέλω να μαλώνω, και διατηρώ καλές σχέσεις με όλους, και για τη δική μου ασφάλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η διπλανή μου χε σπάσει τα νεύρα.Ευτυχώς τελείωσε με τις σπουδές και έφυγε γιατί θα δαγκωνόμασταν.
Έβαζα μουσική 7 η ώρα το απόγευμα και μου χτυπούσε πόρτες και τοίχους. Ε έβαλα κι εγώ έξω από την πόρτα μου χαρτάκι με τις ώρες κοινής ησυχίας και με άφησε ήσυχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
therm: Θα καθισετε ολο το καλοκαιρι;
Γειτονας: Μπα, οχι. Μονο για το 3ημερο ηρθαμε.
therm: Τι κριμαααααααα! :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Α με τους γείτονες έχουμε μια πανυπερτέλεια σχέση κατανόησης και φιλίας! :D
Η από πάνω πλακώθηκε με τη μάνα μου γιατί τίναζε τα μεταξωτά χαλιά της πάνω στο μάλκόνι μας και το έκανε χάλια. Πρόσφατα άρχισε να κουνάει τα έπιπλά. Σαν να λέμε πιάνει το τραπεζάκι του σαλονιού και το πάει βόλτα σε όλο το σπίτι στις πιο ακατάλληλες ώρες.
Στη γιαγιά του ισογείου δεν μιλάει άνθρωπος γιατί κουτσομπολεύει τους πάντες. Εμένα αυτό δεν με αφορά άμεσα ακόμα. Εγώ δεν της μιλάω γιατί βάζει στις 6 το πρωί τον Καμπουράκη και τον Παπαδάκη στη διαπασόν και διαταρράσει τα τελευταία λεπτά του πρωινού μου ύπνου! :P
Με τους δίπλα, εεε ντάξει λίγο ψυχρά τα πράγματα. Το ίδιο και για τους ενοικιαστές.
Οι μόνοι σχετικά κανονικοί άνθρωποι εδώ μέσα (εκτός από εμένα:P) είναι οι από κάτω.
Δύσκολο πράγμα να ζεις σε πολυκατοικία αλλά ντάξει έχει φάση.;)
Όταν κάνουνε συνελεύσεις παίρνουμε ποπ κορν με την κόρη των από κάτω και καθόμαστε στη σκάλα να τους ακούμε που τσακώνονται! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Αν ειναι η αδιακρισια με ποδια προφανως και δεν τα παμε καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Τις καλυτερες.
Τους χαιρεταω και με χαιρετανε.Μιλαμε,συζηταμε..
Ειναι ολοι 1 και 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
ζω σε κλειστή κοινωνία..εκεί σε ξερει ο καθενας με το ονομα σου οποτε χρηζει να εχω καλες σχεσεισ μαζι τους!!!!καθε πρωι καλημερα και προσκλησεις για καφεδακι και ''συζητησεις'' (κουτσομπολια :P)
.Βεβαια υπαρχουν και μερικοι που δεν τους χωνευω και απλα οταν τους συνανταω κάνω πως δεν τους βλεπω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Α με τους γείτονες έχουμε μια πανυπερτέλεια σχέση κατανόησης και φιλίας! :D
Η από πάνω πλακώθηκε με τη μάνα μου γιατί τίναζε τα μεταξωτά χαλιά της πάνω στο μάλκόνι μας και το έκανε χάλια. Πρόσφατα άρχισε να κουνάει τα έπιπλά. Σαν να λέμε πιάνει το τραπεζάκι του σαλονιού και το πάει βόλτα σε όλο το σπίτι στις πιο ακατάλληλες ώρες.
Στη γιαγιά του ισογείου δεν μιλάει άνθρωπος γιατί κουτσομπολεύει τους πάντες. Εμένα αυτό δεν με αφορά άμεσα ακόμα. Εγώ δεν της μιλάω γιατί βάζει στις 6 το πρωί τον Καμπουράκη και τον Παπαδάκη στη διαπασόν και διαταρράσει τα τελευταία λεπτά του πρωινού μου ύπνου! :P
Με τους δίπλα, εεε ντάξει λίγο ψυχρά τα πράγματα. Το ίδιο και για τους ενοικιαστές.
Οι μόνοι σχετικά κανονικοί άνθρωποι εδώ μέσα (εκτός από εμένα:P) είναι οι από κάτω.
Δύσκολο πράγμα να ζεις σε πολυκατοικία αλλά ντάξει έχει φάση.;)
Όταν κάνουνε συνελεύσεις παίρνουμε ποπ κορν με την κόρη των από κάτω και καθόμαστε στη σκάλα να τους ακούμε που τσακώνονται! :P
με λιγα λογια σπιτικο σινεμα οι συνελευσεις :P εε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
:);):redface:: Ερωτικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mayram999

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγώ πάλι με τους γείτονες δεν έχω και πολλά πολλά.....Πρώτα απ' όλων διότι δεν θέλω και δεύτερον διότι είναι και αυτοί λίγο κάπως.Ο απέναντι έχει ως χόμπυ να φολιάζει τις γάτες της γειτονίας(όπως έκανε και με την δικιά μας) ενώ αυτοί που μένουν από πάνω μας είναι μία καφετζού(χάρη στην οποία έρχονται μπάτσοι που κάνουν ότι ελένχουν την πολυκατοικία αλλά πάνε σε αυτή :lol: ),δίπλα της κάτι γριές,που έχουν την εντύπωση ότι μένουν ακόμα στο χωριό τους,και ξηλώνουν τα λουλούδια από τον κήπο για να φυτέψουν λάχανα -.- (αμόλησα τον κούνελο μου και τους τα 'φαγε μόνο και μόνο γιατί είχα κάνει πολύ κόπο να φυτέψω λουλούδια και αυτές τα έβγαλαν χωρίς καν να με ρωτήσουν ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Γείτονες: πόσο καλά τα πάτε;



ύστερα που έτρεχα στο διάδρομο με το μπουρνούζι κρατώντας μια σφουγγαρίστρα φωνάζοντας "PAOK EMPIRE STRIKES BACK"
δεν με έχει ξαναενοχλήσει κανείς :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
ύστερα που έτρεχα στο διάδρομο με το μπουρνούζι κρατώντας μια σφουγγαρίστρα φωνάζοντας "PAOK EMPIRE STRIKES BACK"
δεν με έχει ξαναενοχλήσει κανείς :confused:

You chose the wrong empire to get by:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top