Γείτονες: Πόσο καλά τα πάτε;

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
χαχαχα συμφωνώ! Οι γείτονες είναι μόνο μπελάς! Η δική μου γειτόνισσα βγαίνει στο δρόμο το πρωί στις 6 , σκουπίζει και τραγουδάει μήλο μου κόκκινο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elina91

Νεοφερμένος

Η elina91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
χαχαχα συμφωνώ! Οι γείτονες είναι μόνο μπελάς! Η δική μου γειτόνισσα βγαίνει στο δρόμο το πρωί στις 6 , σκουπίζει και τραγουδάει μήλο μου κόκκινο...

χαχαχα!!! θεά η γειτόνισσα!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Καλά παιδιά εμένα οι αυτοί που μένουν στον πάνω όροφο δεν ξέρω τι πίνουν και δε μας δίνουν!! Στις 6 το πρωι τους ήρθε να βάλουν νησιώτικα:mad::mad::mad: Δηλαδή άμα μου καπνίσει και εμένα να βάλω μέταλ τέτοιες ώρες τι θα γίνει..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marianna.pa

Νεοφερμένος

Η marianna.pa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
εγω ουτε τα ονοματα τους δεν ξερω καλα καλα.και γτ να με νοιαζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
νεα φρουτα φετος το καλοκαιρι!:D σιγα που θα με αφηναν να ξεκουραστω:P
οι πισω εφυγαν και ηρθαν αλλοι και φτιαχνουν το σπιτι, εχουν ριξει κατω τα παντα και αφησαν μονο τους τοιχους, δουλευουν και τα σαββατοκυριακα οι εργατες και μας εχουν ταραξει ολων τα νευρα με τον θορυβο απο τις 7 το πρωι μεχρι τις 8 το βραδυ.:/:

καιιιιιιι εχουμε και ενα βρεφουλινι :baby:στην διπλα πολυκατοικια, το παραθυρο ειναι απεναντι του δικου μου και καθε δυο ωρες ξυπναμε ολοι μαζι:P σημερα με ξυπνησε απο τις 6 ο μπεμπης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εδω που μενω ειμαστε σαν ενα μικρο χωριο(παρολο που μενω σε κωμοπολη)
Τα μονα παιδια(ανηλικοι),ειμαστε εγω και η αδερφη μου(17-18 χρονων),τα ξαδερφακια μου(2 παιδια του δημοτικου),και 1 κοριτσι(17 χρονων)(η αδερη της αραβονιαστηκε <<αλβανο>> και ειναι και πιστευει στον ιαχοβα)
Εκτος απο τους γονεις ολων των παιδιων που ενεφερα ολοι οι αλλοι ειναι ανω των 75(και δεν ειναι και λιγοι,11 στον αριθμο)
Γενικα ολη η γειτονια ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα!
Κανενας δεν ειναι μαλωμενος με κανεναν!Μια γειτονισσα τραγουδαει απο τις 7 το πρωι μεχρι στις 12 το βραδυ!Η ιδια γειτονισσα φοναζει ολη τη μερα το κοπροσκυλο της!
Ενας γειτονας(γερος) ειναι κουφος και βωβος!
Ενας γειτονας ξεσηκωνει ολη τη γειτονια με τις καλημερες του απο τις 6 το πρωι!

Ειμαστε ολοι μια ωραια ατμοσφαιρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
[...]
καιιιιιιι εχουμε και ενα βρεφουλινι :baby:στην διπλα πολυκατοικια, το παραθυρο ειναι απεναντι του δικου μου και καθε δυο ωρες ξυπναμε ολοι μαζι:P σημερα με ξυπνησε απο τις 6 ο μπεμπης.
Αχού το καλό μου! :baby::D
Πότε είπαμε ότι έρχομαι; :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Τυπικες,τυπικοτατες σχεσεις!
Ενα καλημερα και ενα τι κανετε στην καλυτερη περιπτωση,ως εκει.
Εχουμε και κατι κουτσομπολες στη γειτονια,που οταν ντυνομαι πχ γ να βγω βραδυ,με παρατηρουν τι φοραω και σουξου μουξου,αλλα χεστηκα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Η περιοχή που μένω δεν έχει πολλά σπίτια, άρα δεν τίθεται θέμα γειτόνων.
Μένω σε μονοκατοικία, σε ένα σπίτι δίπλα μια κυρία που όλο λείπει, αλλά και να είναι εκεί δεν κάνει φασαρία, και στη δίπλα πολυκατοικία κάτι γιαγιάδες και κάτι φοιτητές που αποφοίτησαν φέτος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antoni Gaudi

Νεοφερμένος

Ο Antoni Gaudi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Τους σέβομαι και φροντίζω να μην κάνω υπερβολές και εκείνοι φέρονται αναλόγως (με ελάχιστες εξαιρέσεις).

Από εκεί και πέρα, μακριά και αγαπημένοι...

Υ.Γ. Έχω ακούσει πάντως ιστορίες τρέλας με γείτονες, από βρισιές μέχρι χαστούκια και δικαστήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kathy_th

Νεοφερμένος

Η kathy_th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
εγω φετος που αρχισα να μενω μονη,γνωρισα το διαχειριστη που ευτυχως φαινεται πολυ καλος ανθρωπος,σε οτι χρειαστω μιας και πρωτη φορα μενω μονη, τον φωναζω και με χαρα ερχεται να με βοηθησει, η γειτονισσα απεναντι τελειωνει τη σχολη,μιλαμε αμα τυχει και συναντηθουμε(σπανια) καμια φορα παω ή ερχεται για καφε ..παντως ξερω οτι αν χρειαστω βοηθεια θα εχω καποιον καλο γειτονα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Καλά, αλλά αποφεύγω τα πολλά πολλά, γι αυτό ίσως...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Ουτε καν γνωριζω ποιοι μενουν διπλα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Εμένα οι σχέσεις με τους γείτονες είναι ανύπαρκτες. Όχι πως φταίνε απαραίτητα κάπου. Εγώ είμαι γενικά δύσκολος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
τοσο που με τα βιας ξερω το ονομα τους! αυτα που καθονται οι γειτονες και σχολιαζουν ο ενας τον αλλον ,κουτσομπολια τι θα πει ο ενας,τι θα πει ο αλλος δεν τα μπορω.
εκτος των αλλων οι δικοι μου γειτονες ειναι παππουδια και αυτοι που ειναι στην ηλικια μου ειμαστε μερα με νυχτα....2 αντιθετα ακρα δεν ταιριαζουμε καθολου!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Με τους εν Ελλάδι γείτονες μου (όταν τους πετυχαίνω μια φορά στα 2 χρόνια) θα έλεγα άθλιες σχέσεις (λόγο βεβαρυμένου ιστορικού :P ). Με τους γείτονες μου στο Λονδίνο άριστες σχέσεις.Μάλιστα με το δίπλα ζευγαράκι (ένας Γερμανός με μια Ιταλίδα) έχουμε βγεί αρκετές φορές. Γενικά νομίζω ανέκαθεν είχα θέμα με τους κατά καιρούς γείτονες μου στην Ελλάδα.Εξώ άλλος άνθρωπος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Στο χωριό μου μια χαρά τα πάω με τους γείτωνες τώρα στην πόλη που είμαι φοιτητής μόνο με τον εαυτόν που μένει από επάνω έχω μαλώσει λόγο δυνατής μουσικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν εχω καποιο συγκεκριμενο προβλημα..αλλα δυστυχως η πολυκατοικια που μενω θελει λιγο περισσοτερη ησυχια απο την φυσιολογικη:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ας το θεσω ετσι.
Θα ηθελα να μενω καπου οπου η μονη προσβαση θα ειναι με ελικοπτερο.

Δειγμα περιεργου γειτονα:
Ακους μουσικη απο τα ακουστικα και ερχεται να σου κανει παρατηρηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Ακους μουσικη απο τα ακουστικα και ερχεται να σου κανει παρατηρηση.
τι σκατα, αυτια νυχτεριδας εχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top