Γιατί έχει αυτή την συμπεριφορά ;

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Σε παιζει. Την χωρισες, ξενερωσε και τωρα την θελεις πισω και σε δεχτηκε για να τονωσει τον εγω της και την αυτοπεποιθηση της. Επαιξες και εχασες, δυστυχως.
Και τα τηλεφωνήματα ,οι ζήλιες κλπ όλα είναι προσποιητά ; Πριν κάνω την κίνηση Μου να της μιλήσω ,είχε κάνει αυτή πολλές περισσότερες έμμεσες κινήσεις . Και επίσης εγώ απλώς της έστειλα ένα μήνυμα και της εξήγησα πως νιώθω .Αυτή πρότεινε να βρεθούμε από κοντά κλπ κλπ . Δεν θα ήταν πολύ πιο απλό να μου πει έχω άλλον ; Δεν σε θέλω ,με ξενέρωσες κλπ ...Την ίδια επίδραση θα είχε αυτό τόσο στο να τονώσει την αυτοπεποίθηση της ,όσο και να ενοχλήσει εμένα αν αυτό ήταν ο σκοπός της .
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και τα τηλεφωνήματα ,οι ζήλιες κλπ όλα είναι προσποιητά ; Πριν κάνω την κίνηση Μου να της μιλήσω ,είχε κάνει αυτή πολλές περισσότερες έμμεσες κινήσεις . Και επίσης εγώ απλώς της έστειλα ένα μήνυμα και της εξήγησα πως νιώθω .Αυτή πρότεινε να βρεθούμε από κοντά κλπ κλπ . Δεν θα ήταν πολύ πιο απλό να μου πει έχω άλλον ; Δεν σε θέλω ,με ξενέρωσες κλπ ...Την ίδια επίδραση θα είχε αυτό τόσο στο να τονώσει την αυτοπεποίθηση της ,όσο και να ενοχλήσει εμένα αν αυτό ήταν ο σκοπός της .
Πριν μερικά ποστ εξέφρασες μια εύλογη απορία για τον γυναικείο εγκέφαλο..

Μια και μόνο συμβουλή από εμένα πάνω σε αυτό,αν θες τη κρατάς, αν θες την πετάς, άλλωστε οι συνεπειες θα είναι όλες και μόνο δικές σου ....
Πότε μην ξαναμπεις στην διαδικασία που είσαι ήδη τώρα, να δώσεις δηλαδη λογική-χειροπιαστη εξήγηση για τον εγκέφαλο μιας γυναίκας και στην προκειμένη της δεδομένης..
Το μόνο που θα καταφέρεις είμαι να κάψεις τον δικό σου αλλά και πάλι λογική στην χειριστικοτητα -ζήλια-ανωριμότητα-κατωτεροτητα και γενικά σε οτιδήποτε εκφράζει κόμπλεξ δεν θα βρεις..
Προστάτευσε τα εγκεφαλικά σου κύτταρα και βρες κάποια άλλη να τα αξιοποίησης όπως πρεπει και σίγουρα θα εκτιμηθούν αναλόγως 😉
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
@Nelliel σε αγαπάω σε εκτιμάω... αλλα στα δικά σου εισαι λιγοτερο αυστηρή. :P
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Και τα τηλεφωνήματα ,οι ζήλιες κλπ όλα είναι προσποιητά ; Πριν κάνω την κίνηση Μου να της μιλήσω ,είχε κάνει αυτή πολλές περισσότερες έμμεσες κινήσεις . Και επίσης εγώ απλώς της έστειλα ένα μήνυμα και της εξήγησα πως νιώθω .Αυτή πρότεινε να βρεθούμε από κοντά κλπ κλπ . Δεν θα ήταν πολύ πιο απλό να μου πει έχω άλλον ; Δεν σε θέλω ,με ξενέρωσες κλπ ...Την ίδια επίδραση θα είχε αυτό τόσο στο να τονώσει την αυτοπεποίθηση της ,όσο και να ενοχλήσει εμένα αν αυτό ήταν ο σκοπός της .
Από προσωπική εμπειρία όταν κάθεσαι και αναλύεις τα πάντα σημαίνει ότι έχεις ήδη χάσει. Προσπαθουμε να μας δώσουμε μια ελπίδα ενώ η εικόνα είναι ξεκάθαρη. Στα λέω γιατί κάθομαι και υπεραναλυω καταστάσεις και χάνω χρονο με βλακείες. Ποτέ ξανά.
@Nelliel σε αγαπάω σε εκτιμάω... αλλα στα δικά σου εισαι λιγοτερο αυστηρή. :P
Βελτιώθηκα. Σε έναν τα είπα ευθέως τις προάλλες και τι μου λέει ρε συ; Είσαι καλή, έξυπνη αλλά δεν ψάχνω κάτι σοβαρό αυτή τη στιγμή γιατί πνιγομαι στην δουλειά και τις υποχρεωσεις (θετικό ότι με βλέπει ως κάτι σοβαρό φαντάζομαι). Και συνεχίζει και τι μου λέει; Θέλω να συνεχίσουμε να μιλάμε και αγαπώ τα πειράγματα σου αλλά δεν ψάχνω κάτι παραπάνω. Ε άσε μας ρε φίλε.
 

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Από προσωπική εμπειρία όταν κάθεσαι και αναλύεις τα πάντα σημαίνει ότι έχεις ήδη χάσει. Προσπαθουμε να μας δώσουμε μια ελπίδα ενώ η εικόνα είναι ξεκάθαρη. Στα λέω γιατί κάθομαι και υπεραναλυω καταστάσεις και χάνω χρονο με βλακείες. Ποτέ ξανά.

Βελτιώθηκα. Σε έναν τα είπα ευθέως τις προάλλες και τι μου λέει ρε συ; Είσαι καλή, έξυπνη αλλά δεν ψάχνω κάτι σοβαρό αυτή τη στιγμή γιατί πνιγομαι στην δουλειά και τις υποχρεωσεις (θετικό ότι με βλέπει ως κάτι σοβαρό φαντάζομαι). Και συνεχίζει και τι μου λέει; Θέλω να συνεχίσουμε να μιλάμε και αγαπώ τα πειράγματα σου αλλά δεν ψάχνω κάτι παραπάνω. Ε άσε μας ρε φίλε.
Νομίζω όταν ενδιαφέρεσαι παραπάνω για κάποιον ,αυτόματα το υπερ αναλύεις,ακόμα και αν δεν έχει συμβεί κάτι κακό .Με αυτόν που λες βγαίνετε καιρό ; Και όταν λες μιλάτε εννοείς από μηνύματα ;
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βελτιώθηκα. Σε έναν τα είπα ευθέως τις προάλλες και τι μου λέει ρε συ; Είσαι καλή, έξυπνη αλλά δεν ψάχνω κάτι σοβαρό αυτή τη στιγμή γιατί πνιγομαι στην δουλειά και τις υποχρεωσεις (θετικό ότι με βλέπει ως κάτι σοβαρό φαντάζομαι). Και συνεχίζει και τι μου λέει; Θέλω να συνεχίσουμε να μιλάμε και αγαπώ τα πειράγματα σου αλλά δεν ψάχνω κάτι παραπάνω. Ε άσε μας ρε φίλε.
Θα πω γενικα και πατωντας σε ολα τα προηγουμενα που εχουμε πει γιατι εγω χαιρομαι πλεον που αυτο που σου ειχα πει το βλεπεις μπροστα σου και δεν ειναι ουτε κακια ουτε χολη ..
Χαιρομαι γιατι δεν πεφτω εξω οσο αφορα τις γυναικες πλεον και οχι γιατι λαμβανουν τετοιες συμπεριφορες ..
Εκει αλλωστε δηλωνω ποσο κριμα ειναι κατι τετοιο και ποσο λυπαμαι ...

Αλλο τι θελουμε πραγματικα , που συμφωνω οτι μπορει να ειναι το καλυτερο ,το ομορφοτερο και το ποιο αξιοπρεπές για τον ευατο μας,γιατι οντως αυτο αξιζει μια γυναικα και γενικα ενας ανθρωπος και αλλο τι πηγάζει απο εμας με τον τροπο που κινουμαστε μεσα σε ενα χωρο ,τον τροπο που μιλαμε και εκφραζουμε τις σκεψεις μας .

Καπου εδω νομιζω οτι κατι πρεπει να αλλαξει για να αρχιζουν να αντιλαμβανονται και οι γυρω σου το τι αναζητας και τι σου αξιζει .
Ειναι καθαρα προσωπικη υποθεση του καθενος που βρισκεται σε τετοια θεση και οχι των γυρων του .

Αυτο και τιποτε αλλο γιατι πλεον οτι εχω πει αρχιζεις και να τα βλεπεις μπροστα σου ,ευτυχως ομως που εισαι αυτος ο χαρακτηρας γιατι κάλλιστα μια αλλη γυναικα μπορει να έπεφτε και στα πατωματα οταν θα αντιλαμβανονταν ποσο λαθος και ακυρες προσεγγίσεις ελκύει :):bye2:
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Ξαναζεσταμενο φαι δυστυχώς, εκ πειρας δηλαδή σου μιλάω... Δεν...
Έχει ραγισει το γυαλί κ δυστυχώς δεν ξανακολλάει. Εσυ κοίτα να πάρεις ένα μάθημα από αυτό πως όταν αντιμετωπίζουμε προβληματα στη σχέση μας, δε φευγουμε, δε τα παραταμε, δε λέμε χωρίζουμε, αυτή τη λέξη να μην την ξαναπείς μόνο εάν είναι οριστικό κ είσαι απόλυτα σίγουρος γι'αυτό. Σε μια σχέση μένουμε κι επιμένουμε προσπαυουμε συζητάμε το παλευουμε... Αλλιώς όλα τα αλλά... Δυστυχώς δεν έχουν αίσια κατάληξη.
Θα έλεγα να κάνετε μια ειλικρινη κουβέντα να της πεις τι θέλεις να δωσετε λιγο χρόνο ακόμα χώρος εγωισμους και έπειτα να δείτε. Το χει παρει εγωιστικά εν μέρει έχει δίκιο αλλά κάπου πρεπει αυτό να σταματήσει. Θα πρεπει να της μιλήσεις κ φυσικά να μην υποκύπτεις στα χουνερια. Έδωσες δικαιώματα πρεπει να παλεψεις για να το μαζεψεις. Μην κάνεις το λάθος κ γίνεις αιρμαιο της. Να της δώσεις να καταλάβει πως επέστρεψες με αγαπη πως ήταν λάθος σου αλλά δε μπορείς να το πληρωνεις αιωνίως. Εκείνη από την άλλη κάνει τα καπρίτσια της θα πρέπει λίγο να τρομάξει να στο πω αλλιώς να το σταματήσει κάποια στιγμή και να θέσετε άλλες βάσεις πλεον. Άστην να ξεσπάσει έχει το δικαίωμα. Δεν ξέρεις ποσο την πληγωσες. Οι πληγωμενοι κάνουν έτσι.
Κι εσυ Δεν είναι ευκολο και για να φτάσεις σε σημείο να διακόψεις δεν ξέρω το ιστορικό αλλά δε χωρίζεις έτσι για τερτιπι.
Έχασες το δίκιο σου δυστυχώς αλλά σώζεται και
Θέλει δουλειά
Να είσαι ειλικρινής ευθυς με αυτοσεβασμό
Αν εκτιμηθεί μπορεί και κάτι να σωθει

Μου χει τυχει κι εμένα δυο φορες. Μια με σχέση κ μια με φίλη
Προσωπικά καμμια δεν πηγε καλά έπειτα από όλα αυτά
Ο χωρισμός, κακο πραγμα με την έννοια όταν λέγεται κι αποφασίζεται πρεπει να τιμάται κιολας
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Νομίζω όταν ενδιαφέρεσαι παραπάνω για κάποιον ,αυτόματα το υπερ αναλύεις,ακόμα και αν δεν έχει συμβεί κάτι κακό .Με αυτόν που λες βγαίνετε καιρό ; Και όταν λες μιλάτε εννοείς από μηνύματα ;
1 φορά βγηκαμε αλλά ηταν φάση deja vu. Μιλούσαμε τακτικά με μηνύματα και τον είδα σε συνέδριο μερικές εβδομάδες αργότερα. Αυτός ήταν δύσκολη περίπτωση γιατί είναι CEO και όντως έχει πολλή δουλειά και δεν ξέρεις αν όντως ενδιαφέρεται ή αν απλά ειναι απασχολημενος. Οπότε ήμουν χαλαρή αλλά από ένα σημείο και μετά οποίος ενδιαφέρεται θα βρει χρόνο να σε συναντήσει οπότε του έστειλα ένα τυπικό μήνυμα που του έλεγα τις προθέσεις ώστε να κλείσει και αυτό το κεφάλαιο.
 

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Όσο πήγαινε το πράγμα χειροτέρευε .Κάθε φορά που της μιλούσα ,ένιωθα ότι παίρνει τα παράπονα μου και τα εφαρμόζει σε ακόμα μεγαλύτερο βαθμό .Αντί να τα βελτιώνει ,τα έκανε ακόμα πιο έντονα .Ώσπου σταμάτησα να της μιλάω ,εξαφανίστηκα γιατί δεν άντεχα άλλο ,ένιωθα ότι γίνομαι κουραστικός με το να της λέω πως θέλω να προσπαθήσουμε ,να την διαβεβαιώνω ότι την θέλω ,να την κάνω να αφεθεί να ανοιχτεί και αυτή να μου λέει πως η συμπεριφορά της δεν έχει τίποτα το περίεργο ,δεν καταλαβαινει γιατί κάνω παράπονα και πως απλώς τώρα είναι χαλαρή και ξανά και ξανά το ίδιο τροπάριο .Εξαφανίστηκα μια βδομάδα .Με πήρε τρεις φορές τηλέφωνο και ήθελε να μιλήσουμε και με τις ώρες αλλά της το έκοψα .Μετά ξανά ήρθε στα μαγαζιά που βγαίνω και τώρα έχει αρχίσει να βάζει συνέχεια στορυ στου στενούς ,ενώ δεν έβαζε ποτε παραμονο όταν χωρίσαμε ξαι την πρώτη φορά .Το βλέπω καθαρά ότι θέλει να μου μιλήσει ,ότι θέλει να προσπαθήσουμε αλλά κυρίως να προσπαθήσω και να κυνηγήσω .Κάνει κάτι πολύ κουλές κινήσεις ,έρχεται στο μαγαζί που ειμαι ,δεν με χαιρετάει καν όταν φεύγει και μετά το μετανιώνει με παίρνει τηλέφωνο και ξαναγυρνάει στο μαγαζί με τις φιλεσ Της και ζητά να κάτσουμε μαζί οι παρέες στο ίδιο τραπέζι .Αφού εξαφανίστηκα προσπάθησε μια φορά μέσω μιας φίλης της να βγει μαζί με την παρέα μου (ήξερε ότι θα ειμαι ) , εβαλε πάλι φίλες της να κανονίζουν κοινές μαζώξεις κλπ .Απλώς τέλος δεν ασχολούμαι ξανά .Αν πάω και την πιάσω,παρολο που κάνει όλα αυτά τα καραγκιοζιλίκια ,πάλι θα μου πει μαλακιες ότι τώρα τα βλέπει όλα χαλαρά και να μην νομίζω ότι με κυνηγάει αλλά εγώ ειμαι αυτός που θα κυνηγήσει .Αν της πω ότι νιώθω πράγματα ,θα μου πει δεν χρειάζεται να μυ το λες ότι με θες ,θα σε έχω δεδομένο και θα έχω τάσεις φυγής γιατί τώρα έχω φουλ αυτοπεποίθηση .Και αν ακυρώσω με τις παρέες μου και της πω να την δω ,θα μου πει όχι δεν χρειάζεται εξάλλου και εγώ έχω παρέες και πάρτυ ,δεν ειμαι μόνη ΜΠΥ και έχω και εγώ πολλές ασχολίες και ενδιαφέροντα όχι μόνο εσυ . Κάποια στιγμή θα καταλάβει με τον επόμενο ότι η συμπεριφορά της απομακρύνει κόσμο !
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ειπαμε να κανεις υπομονή 1 μήνα και να μη πειράζεσαι. Θα εκανες λιγο το μαλακα, έτσι δεν ειπαμε ;

όλο αυτο το καιρο απο τοτε που στα ειπαμε μέχρι σημερα έχετε κανει έρωτα ;
 

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Μου έχουν περάσει τα πάντα από το μυαλό ,ότι μπορεί όντως απλά να μην με θέλει ή να έχει άλλον κλπ .Απλώς αν ίσχυε κάτι τέτοιο δεν θα με επρηζε τόσο .Και κυρίως δεν θα έτρεχε να έρθει όπου ειμαι και να σέρνει και όλη την παρέα της μαζί . Θα ήταν αδιάφορη για το που ειμαι ,τι κάνω και γενικά δεν θα την ένοιαζε να ακολουθεί σε ο τι κάνω αλλά να ψαχτεί μόνη και ανενόχλητη μακρυά από εμένα .Επίσης αν είχε ξενερώσει και είχε ενθουσιαστεί με άλλον ,έτσι όπως βλέπω τον χαρακτήρα της πιστεύω ότι απλώς θα εμφανιζόταν με τον άλλον επιδεικτικά μπροστά μου και θα μου έλεγε δεν ξανά γυρνάω τώρα προχώρησα .Οκ δεν το αποκλείω να προσπαθήσει να χαζό φλερτάρει κλπ απλά νιώθω ότι αυτό είναι μέρος της όλης αντίδρασης της και άμυνας της και όχι η αιτία που την κάνει να μου φερεται έτσι και να μυ κάνει αυτά τα σπασίματα .
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Σέξ κάνετε ;

ετσι ειναι οι γυναικες - εγωιστριες.... Μη μασάς. Μην επηρεάζεσαι.
 

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Σέξ κάνετε ;
Έχει 1,5 βδομάδα -2 που δεν έκανα καμία απόπειρα ούτε να της πω να βρεθούμε ούτε να επικοινωνήσω οποτε όχι . Στο διάστημα αυτό όπως είπα προσπάθησε να επικοινωνήσει αυτή 3-4 φορές . Θα μου πεις και γιατί δεν κανεις κάτι ; Ρε σύ ξέρεις τι είναι να σου δείχνει η άλλη ότι θέλει να την πλησιάσεις ,σε θέλει ,στο δείχνουν ολεσ Οι πράξεις και μόλις πηγαίνεις να σου λέει ΟΧΙ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ , δεν σε θέλω ,τα βλέπω όλα χαλαρά και δεν σε χρειάζομαι .(δεν μιλάω για το σεξουαλικο κομματι ,το οποίο οκ προφανώς επηρεάζεται και ψυχραίνεται καπωσ όταν δεν είσαι καλά με τον άλλον ,μιλάω κυρίως για το συναισθηματικό κομματι-σχέση -σοβαρό -χαλαρό κλπ )
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Θα κάνεις οτι σου πώ για να τελειωνουμε ;

στειλτης ενα μήνυμα τωρα... και πές της

"Θελω πολυ να σε δώ, να σε χαϊδέψω , να σε σφίξω στην αγκαλιά μου , και να σε φιλίσω όπως παλιά.... θα έρθεις ; "

στειλτο και πές μας τι απαντησε.... μην είσαι ξενέρωτος. Στειλτο και οτι γινει.

Και μην επηρεάζεσαι απο το φέρσιμο της... και μενα παλιά μια πέσαμε στο κρεβάτι και ηταν πολυ μαζεμένη και ελαφρώς ξενερωτη αλλα εγω δεν μάσησα περάσαμε τελικά ωραια (επειδη εγω έβαλα πλάτη) και στο τέλος ανοιχτηκε πάρα πολύ.

Να είσαι κούλ. Άντρας εισαι.
 

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Σέρνει όλες τις παρέες της από πισω μας ,μου έχει γνωρίσει όλο το χαρέμι τις φίλες της , παίρνει τρίωρα τηλέφωνα κλπ ,όταν αργούσα να απαντήσω σε μηνύματα ,πάλι στο καπάκι τηλέφωνα ,θέλει να γνωρίζει και τις δικές μου παρέες ,ΑΛΛΑ να μην κοιμηθούμε μαζί ,να μου δείξει ότι θα προτιμήσει και κανένα παρτάκι περισσότερο από εμένα (την ώρα που μου κάνει παράπονα ότι βγαίνω πολύ με φίλους ) και γενικά μου βάζει τοίχους και εμπόδια στο να αναπτυχθεί η οικειότητα πάλι μεταξύ μας .
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Στειλε το μήνυμα που είπαμε και περιμενε να δεις τι θα απαντήσει...
 

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Θα κάνεις οτι σου πώ για να τελειωνουμε ;

στειλτης ενα μήνυμα τωρα... και πές της

"Θελω πολυ να σε δώ, να σε χαϊδέψω , να σε σφίξω στην αγκαλιά μου , και να σε φιλίσω όπως παλιά.... θα έρθεις ; "

στειλτο και πές μας τι απαντησε.... μην είσαι ξενέρωτος. Στειλτο και οτι γινει.
Εγώ να το κάνω ρε φίλε και αλήθεια έχω μηδενίσει τελείως εγωισμούς .Και τώρα που απομακρύνθηκα είναι επειδή κουράστηκα όχι γιατί δεν τολμάω ξαι το βλέπω εγωιστικά . Έχω στείλει παρόμοια μηνύματα .Πάντα θα έρθει ,δεν ειναη ότι θα πει όχι (εκτός από πολύ λιγες περιπτώσεις αν έχουμε όντως κάποια άλλη σοβαρή υποχρέωση ) ,απλώς ΠΑΝΤΑ θα έχει το τουπε τώρα ειμαι η χαλαρή ,δεν αφήνομαι ,δεν θα κάτσω να κοιμηθούμε μαζί ,δεν θα κάτσω να ανοιχτώ κλπ κλπ κλπ .
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Εγώ να το κάνω ρε φίλε και αλήθεια έχω μηδενίσει τελείως εγωισμούς .Και τώρα που απομακρύνθηκα είναι επειδή κουράστηκα όχι γιατί δεν τολμάω ξαι το βλέπω εγωιστικά . Έχω στείλει παρόμοια μηνύματα .Πάντα θα έρθει ,δεν ειναη ότι θα πει όχι (εκτός από πολύ λιγες περιπτώσεις αν έχουμε όντως κάποια άλλη σοβαρή υποχρέωση ) ,απλώς ΠΑΝΤΑ θα έχει το τουπε τώρα ειμαι η χαλαρή ,δεν αφήνομαι ,δεν θα κάτσω να κοιμηθούμε μαζί ,δεν θα κάτσω να ανοιχτώ κλπ κλπ κλπ .

Θα έρθει και θα της την πέσεις σαν να μην υπάρχει αύριο.... θα πάτε καπου μόνοι σας. Θα αρχισεις χαδάκια, φιλιά στο λαιμο κτλπ αποκλειεται να μην ακολουθησει.

Να εισαι εκτελεστης :P εγω μονος μου με κάποια δεν βγαινω συνηθως πάνω απο 2 ραντεβου χωρις να έχω κάνει κινηση.... ποσο μαλλον εσενα που ειναι και γκομενα σου.
 

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εγώ να το κάνω ρε φίλε και αλήθεια έχω μηδενίσει τελείως εγωισμούς .Και τώρα που απομακρύνθηκα είναι επειδή κουράστηκα όχι γιατί δεν τολμάω ξαι το βλέπω εγωιστικά . Έχω στείλει παρόμοια μηνύματα .Πάντα θα έρθει ,δεν ειναη ότι θα πει όχι (εκτός από πολύ λιγες περιπτώσεις αν έχουμε όντως κάποια άλλη σοβαρή υποχρέωση ) ,απλώς ΠΑΝΤΑ θα έχει το τουπε τώρα ειμαι η χαλαρή ,δεν αφήνομαι ,δεν θα κάτσω να κοιμηθούμε μαζί ,δεν θα κάτσω να ανοιχτώ κλπ κλπ κλπ .
Δεν είναι ότι θα αρνηθεί να με δει ,απλώς θα μου σπάσει τα νεύρα και κυρίως αν την προηγούμενη μέρα ή κάποια στογμη προτίμησα να κάτσω σε κανένα πάρτυ εγώ ΠΑΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ .Για καμία βδομάδα θα μου υπενθυμίζει συνεχώς ότι είναι πολυάσχολη ,ότι έχει και άλλες προτεραιότητες και ότι με βλέπει χαλαρά (κυρίως στα λόγια ) .Απλώς και εγώ δεν μπορώ να πληρώνω για πάντα τα σπασμένα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν είναι ότι θα αρνηθεί να με δει ,απλώς θα μου σπάσει τα νεύρα και κυρίως αν την προηγούμενη μέρα ή κάποια στογμη προτίμησα να κάτσω σε κανένα πάρτυ εγώ ΠΑΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑ .Για καμία βδομάδα θα μου υπενθυμίζει συνεχώς ότι είναι πολυάσχολη ,ότι έχει και άλλες προτεραιότητες και ότι με βλέπει χαλαρά (κυρίως στα λόγια ) .Απλώς και εγώ δεν μπορώ να πληρώνω για πάντα τα σπασμένα
Εκεί που ειμαι φουλ ενθουσιασμένος και έχω όρεξη ,μόλις αρχίσει αυτά τα εγωιστικά ,ξενερωνω άπειρα .Δεν ξενερωνω με την έννοια του δεν την θέλω .Απλώς χαλάει η διάθεση μου και καταντά κουραστικό και βαρετό
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όσο για το <<γκομενα μου >> ,το αρνείται γιατί λέει πως το πάμε χαλαρά σιγά σιγά αυτή την φορά ,αλλά κατά ταλλα από πίσω μου σε ΟΛΑΑΑΑ ,τα τηλέφωνα εκεί , ο έλεγχος εκεί .Μαλακα δεν μπορώ . Είναι σαν ένα παιδάκι που ζητάει προσοχή και κυνηγάει και μόλις το κοιτάξεις σου λέει ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΣ να ξέρεις .
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top