Γιατί έχει αυτή την συμπεριφορά ;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,364 μηνύματα.
Πολλές ακραίες απόψεις διαβάζω κ εδώ σε αυτό το θρεντ. Δηλαδή μη νομίζουν κάποιοι ππυ μπαίνουν κ λένε ααα ουυυ λήξε το είσαι πιο άντρας εσυ κ γαμάτος ότι λένε κ κάτι φοβερό.
Συνταγές για μπακούρια δίνουν....
Το χρόνο που κάνει η γάτα για να παρακαλέσει να την αναγνωρίσουν τα άλλα ζωα ως λιοντάρι, τον χρησιμοποιεί ο λύκος για να φάει όλα τ αλλα ζωα.

Φιλικά.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,608 μηνύματα.
ενω αυτος ηταν μόνος του κ ανεβαζε φωτογραφιες που πηγαινε σε μουσεία. Μόνος.
Και πού είναι το κακό; Μπορεί και να το προτιμούσε αν τον έβαζες να διαλέξει ανάμεσα στη δική σου έξοδο και τη δική του, αλλά ναι μπορεί και όχι.

Ξέρω οτι βγαίνω εκτός θέματος, αλλα επειδή σε εχω παρατηρήσει να το κάνεις κατα κόρον θέλω να πω κάτι. Δεν υπάρχει μια μαγική συνταγή που πρέπει να ακολουθήσουμε για να ζήσουμε τη ζωή μας. Ο καθένας μας έχει διαφορετικές προτεραιότητες και προτιμήσεις σε γενικές γραμμές- λεω σε γενικές γραμμές, γιατί φυσικά κάποιες ενδέχεται να ταυτίζονται-, οπότε προχωρά σε διαφορετικές επιλογές.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,869 μηνύματα.
Το χρόνο που κάνει η γάτα για να παρακαλέσει να την αναγνωρίσουν τα άλλα ζωα ως λιοντάρι, τον χρησιμοποιεί ο λύκος για να φάει όλα τ αλλα ζωα.

Φιλικά.

Καλά ασε τη γάτα και τα λιοντάρια... Καθένας στα ερωτικά κρίνεται από την ερωτική του κατάσταση ... Να κάθομαι να γράφω φιλοσοφίες ενώ έχω να πλαγιασω με γυναίκα 10 χρόνια δεν λέει τίποτα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και πού είναι το κακό; Μπορεί και να το προτιμούσε αν τον έβαζες να διαλέξει ανάμεσα στη δική σου έξοδο και τη δική του, αλλά ναι μπορεί και όχι.

Ξέρω οτι βγαίνω εκτός θέματος, αλλα επειδή σε εχω παρατηρήσει να το κάνεις κατα κόρον θέλω να πω κάτι. Δεν υπάρχει μια μαγική συνταγή που πρέπει να ακολουθήσουμε για να ζήσουμε τη ζωή μας. Ο καθένας μας έχει διαφορετικές προτεραιότητες και προτιμήσεις σε γενικές γραμμές- λεω σε γενικές γραμμές, γιατί φυσικά κάποιες ενδέχεται να ταυτίζονται-, οπότε προχωρά σε διαφορετικές επιλογές.

Ωραία και εγώ δεν μπήκα να σχολιάσω στο φόρουμ της εκκλησίας που θα προτιμουσαν να πανε σε μια δοξολογία από ότι να βγουν ένα ραντεβου.. Στο θρεντ του φίλου είμαι που έχει άγχος για τη πορεια της σχέσης του.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,364 μηνύματα.
Καλά ασε τη γάτα και τα λιοντάρια... Καθένας στα ερωτικά κρίνεται από την ερωτική του κατάσταση ... Να κάθομαι να γράφω φιλοσοφίες ενώ έχω να πλαγιασω με γυναίκα 10 χρόνια δεν λέει τίποτα.
Συμφωνώ απόλυτα. Γι αυτό σταμάτα αυτό που κάνεις. Γιατί ακριβώς δε λέει τίποτα.

Φιλάκια.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Αν έχει θετική αντίδραση η κοπέλα θα σου δώσω και κύπελλο
Ξέρεις τι ,δεν είναι ότι αρνείται τα ραντεβού ,ισα ισα και από μόνη της θα τα επιδιωξει .Απλώς ενώ θα θέλει να με δει ,θα κάνει βήμα αυτή για να επικοινωνήσει κλπ ,από κοντά θα μου βγάλει την πίστη επειδή μου λέει συνέχεια τις μαλακοες που έχω χιλιοπει . Και μάλιστα χωρίς καν να θίξω εγώ κάποιο θέμα πάντα .Δεν ξέρω πως να το περιγράψω ,μου έρχεται ταυτόχρονα και με ανασφάλειες αλλά και με τουπε 😂Δεν είναι το θέμα μου να βρεθούμε ,ούτε να πάρω την προσοχή της γιατί αυτά τα έχω ,έστω και με ένα χαζό ανώριμο μοτίβο .Το θέμα είναι να έχουμε κάτι υγιές .
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,869 μηνύματα.
Να βρεθείτε που;

Γιαν καφέ ;

Η σε κάποιο σπίτι μόνοι σας ;
 

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.
από κοντά θα μου βγάλει την πίστη επειδή μου λέει συνέχεια τις μαλακοες που έχω χιλιοπει . Και μάλιστα χωρίς καν να θίξω εγώ κάποιο θέμα πάντα
Δώσε μου ένα παράδειγμα. Από κάποια ημέρα.
 

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Δώσε μου ένα παράδειγμα. Από κάποια ημέρα.
Είναι Παρασκευή ,όλη μέρα θα ψιλο αργεί να απαντάει (όχι πολύ ,απλώς το συγκρινω με το πως απαντούσε την πρώτη φορά πριν χωρίσουμε ,δηλαδή αν ήταν άλλη δεν θα το έδινα καν σημασία ) .Το βράδυ δεν έχω ιντερνετ επειδή ειμαι έξω οποτε δεν απάντησα αναγκαστικά εγώ .Βλέπει ότι δεν απαντάω ,με παίρνει τηλέφωνο και με ρωτάει που ειμαι ,και αν θα ήθελα να γυρίσουμε από έξω μαζί .Επειδή μου το είπε κάπως τελευταία στιγμή και είχαμε κανονίσει να πάμε σε ένα πάρτυ ,της είπα να τα πούμε καλύτερα αύριο από την αρχή .Έδειξε λίγο να σπάζεται στο τηλέφωνο και της είπα ότι τώρα έτσι κιαλλιως είναι λίγο αργά .Την επόμενη μέρα δεν μου απαντούσε μέχρι μεσημερι καη μετά αρκετά ψυχρά και αργά .Την ρωτάω λοιπόν αν θα την δω ή αλλιώς να κανονίσω με τα παιδιά .Μου απαντάει θα με δεις .Της λέω οκκ τότε αν είναι δεν θα βγω καθόλου εγώ με παρέες κλπ για να βρεθούμε μαζί .Μου απαντάει ότι τώρα είναι μαζί με μια φίλη της σπίτι (όντως ήταν ) και ότι δεν πειράζει δεν χρειάζεται να μην βγω έξω για χάρη της και σιγά θα κάνει και αυτή το πρόγραμμα της και βρισκόμαστε αργότερα .Της λέω ότι για μένα δεν είναι κάτι να μην βγω μια φορά .Μου λέει όχι να βγεις .Ε κανονίζω και εγώ να βγω απλώς την ενημερώνω ότι μετά ο χρόνος θα είναι λίγο περιορισμένος γιατί το πρωί έχω δουλειά .Και μου πετάει ένα ,αν θες να με δεις πρέπει να βάλεις προτεραιότητες .Το γυρίζω λίγο στην πλάκα και της λέω τελοσπαντων ελα να βρεθούμε και θα το συζητήσουμε από κοντά αυτό γιατί δεν μαρεσε η μη συνεννόηση .Μου λέει ναι να το συζητήσουμε από κοντά ! Της το αναφέρω από κοντά και μου πετάει ένα ,εγώ για πλάκα τα έλεγα ,δεν είχα θυμώσει και απλά έτσι έκανα παιχνιδάκι μωρέ σιγά δεν έπρεπε να το πάρεις στα σοβαρά .Της είπα ότι νιώθω πως όταν κάτι την ενοχλεί αντί να μου το πει πάει και μου κάνει το ίδιο σε χειρότερο βαθμό ,και το αρνήθηκε με έβγαλε τρελό και μετά ξεκίνησε να μου λέει ότι από εμένα δεν ένιωσε ποτε απορριψη και απλώς τώρα το βλέπει σιγά σιγά ,χαλαρά και όλα καλά .Στο καπάκι από το πουθενά και χωρίς να την προκαλέσω αρχίζει και μου λέει ότι τώρα έχει αυτοπεποίθηση και δεν είναι ανασφαλής .Και όταν της θίγω όλα αυτά τα θέματα μου πετάει ένα << τι έγινε μήπως τώρα εσυ είσαι ο ανασφαλής ;>> .Της εξηγώ ότι το να εκφράζεσαι και να λες πράγματα που σε ενόχλησαν δεν είναι ανασφάλεια .Έχει γίνει ξανά παρόμοιο σκηνικό .Με ρωτούσε όλη μέρα τι θα κάνω και αν θα βγω κλπ κλο και μου έλεγε πως αυτή δεν έχει κανονίσει κάτι .Όταν της είπα πως είχα κανονίσει με τα παιδιά και αν θέλει να την δω μετά ,μου πεταξε ένα όχι μωρέ άστο για αύριο .(δεν μου έχει αρνηθεί άλλη φορά το να βρεθούμε ) .Της είπα πως είναι καλύτερα να κανονίζουμε ποτε θα βρεθούμε νωρίτερα για να κάνω και εγώ το πρόγραμμα μου και μου είπε εε καντο ,ας βγούμε πρώτα κανονικά με της παρέες μας και μιλάμε μετά σιγαα πως κανεις έτσι ,καλά κανεις και κανεις το πρόγραμμα σου κλπ .(γενικά αυτή δεν έχει μεγάλο κύκλο ) .Όταν όμως κανονίζω με την παρέα μου και βλέπει ότι πάμε από εδώ και από εκεί ,μετά θα νευριάσει αν δεν μπορέσω να την δω .Και όταν νευριάζει ΠΟΥΕ μα ποτε δεν θα πει κάτι ευθέως .Μια μέρα ήταν να πάω σε ένα μέρος και της λέω αν θέλεις ελα να σε χαιρετήσω πρώτα .Ήρθε είχε κάτι μουτρα από εδώ μέχρι απεναντι ,μου έλεγε δεν πειράζει δεν χρειάζεται να σε φιλήσω ,θα σε κάνω κραγιόν και μετά δεν θα είσαι εντάξει εκεί που θα πας στο πάρτυ σου ..Γενικά μου χάλασε φουλ την διάθεση απλώς .
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εδώ και μερικές εβδομάδες τα ξαναβρήκαμε με την πρώην μου ,μετά από δίκη μου πρωτοβουλία .(Είχαμε χωρίσει με δίκη μου πρωτοβουλία πάλι για μια χαζή παρεξήγηση και η αλήθεια είναι ότι μετά είχα εξαφανιστεί και δεν διατήρησα επικοινωνία ).Το θέμα είναι πως ενώ την βλέπω ότι θέλει ,είναι κάπως περίεργη .Στα μηνύματα αργεί να απαντάει και μάλιστα ακολουθεί ένα συγκεκριμένο μοτίβο . Μου δείχνει ότι δεν είμαι η προτεραιότητα της πλέον (θα κανονίσει πάντα πρώτα με την παρέα ) ,αλλά παρόλα αυτά θα με πάρει 50 τηλέφωνα και θα έρθει στα ίδια μερη που έχω βγει με τους φίλους μου . Της εξήγησα ότι την βλέπω αλλαγμένη και κυρίως σφιγμένη και διστακτική . Την ρώτησα αν φοβάται να αφεθεί και αν το κάνει από άμυνα .Η απάντηση της με προβλημάτισε .. << Κοιταξε να δεις ,σε μια σχέση πάντα ο ένας θα αγαπάει περισσότερο και αυτά δεν συγχρονίζονται και τώρα ήρθε η σειρά σου να με θες παραπάνω .Τώρα πλέον έχω φουλ αυτοπεποίθηση ,δεν έχω καμία ανασφάλεια ,σε κατατρόπωσα γιατί εσυ ήρθες πίσω σε εμένα έτσι με αυτοπεποίθηση ,αλλά τώρα θα με θες καη θα με κυνηγάς .Ειμαι πιο δυναμική πλέον και όχι συναισθηματική κλπ κλπ >>. Κάθε φορά που της μιλάω για τα αισθήματα μου ,αντί να ανταποδώσει ή έστω να μην πει τίποτα αν δεν τα νιώθει και αυτή , μου υπενθυμίζει ότι τώρα είναι η σειρά της να έχει το πάνω χέρι και ότι εγώ θα την θέλω παραπάνω αυτή τη φορά .Ειλικρινά δεν ήταν έτσι παλιότερα ,δεν ξέρω τι την έχει πιάσει . Απίστευτο κρυο -ζέστη από την μια και ταυτόχρονα λίγο σαν να θέλει να με ελέγχει . Κάθε φορά όταν ειμαι έξω ,από εκεί που στα μηνύματα με γράφει ,θα με πάρει τηλέφωνο .Εμένα μου αρέσει αυτό εννοείται ,απλώς νιώθω κάποιες φορές ότι το κάνει για να κοψει κίνηση (με ποιους ειμαι κλπ ) .Και πάλι δεν με ενοχλεί αυτό ,απλώς έχω αρχίσει να κουράζομαι με την όλη συμπεριφορά .Της έχω μιλήσει ξανά και την ρώτησα και πάλι αν θέλει τον χρόνο της και αν το κάνει από άμυνα ή αν έχει νιώσει παλιότερα απορριψη από εμένα .Η απάντηση ήταν ότι τώρα αυτή το βλέπει πιο χαλαρά από εμένα ,δεν είναι συναισθηματική πλέον και να πάει σιγά σιγά .Ούτε με το σιγά σιγά έχω θέμα ,απλώς ενώ θα με πάρει και θα θέλει να μιλήσουμε τρεις ώρες τηλέφωνο ,θα έρθει όπου συχνάζω , θα κάνει μουτρα αν τυχόν δεν την δω και κάτσω παραπάνω με τους φίλους μου ,ταυτόχρονα όταν της μιλάω για τα αισθήματα μου ,της προτείνω να μην βγω με τα παιδιά για να την δω ή να ξεκανονισω κλπ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΟΥΤΡΑ και μου λέει << δεν χρειάζεται να ξε κανονίζεις για εμένα ,εξάλλου και εγώ θα βγω πρώτα με τις παρέες μου , δεν χρειάζεται να εκφράζεσαι τόσο για τα αισθήματα σου τώρα ειμαι πλέον πιο κυνική κλπ >> .Ειμαι δοτικός ; Με αντιμετωπίζει με τουπε .Γίνομαι και εγώ χαλαρός ; Μου κάνει μουτρα και το παίζει ακόμα πιο χαλαρή .Δεν ξέρω πως να αντιδράσω πια και κυρίως δεν ξέρω ποιες είναι οι πραγματικές τις σκέψεις .
Ήρθε η ώρα να χωρίσετε.
Να πάρετε τα μαθήματα σας από αυτή τη σχέση. Να γίνεται καλύτεροι άνθρωποι.
Ύστερα κάποτε θα βρείτε νέα ταίρια.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.
Είναι Παρασκευή ,όλη μέρα θα ψιλο αργεί να απαντάει (όχι πολύ ,απλώς το συγκρινω με το πως απαντούσε την πρώτη φορά πριν χωρίσουμε ,δηλαδή αν ήταν άλλη δεν θα το έδινα καν σημασία ) .Το βράδυ δεν έχω ιντερνετ επειδή ειμαι έξω οποτε δεν απάντησα αναγκαστικά εγώ .Βλέπει ότι δεν απαντάω ,με παίρνει τηλέφωνο και με ρωτάει που ειμαι ,και αν θα ήθελα να γυρίσουμε από έξω μαζί .Επειδή μου το είπε κάπως τελευταία στιγμή και είχαμε κανονίσει να πάμε σε ένα πάρτυ ,της είπα να τα πούμε καλύτερα αύριο από την αρχή .Έδειξε λίγο να σπάζεται στο τηλέφωνο και της είπα ότι τώρα έτσι κιαλλιως είναι λίγο αργά .Την επόμενη μέρα δεν μου απαντούσε μέχρι μεσημερι καη μετά αρκετά ψυχρά και αργά .Την ρωτάω λοιπόν αν θα την δω ή αλλιώς να κανονίσω με τα παιδιά .Μου απαντάει θα με δεις .Της λέω οκκ τότε αν είναι δεν θα βγω καθόλου εγώ με παρέες κλπ για να βρεθούμε μαζί .Μου απαντάει ότι τώρα είναι μαζί με μια φίλη της σπίτι (όντως ήταν ) και ότι δεν πειράζει δεν χρειάζεται να μην βγω έξω για χάρη της και σιγά θα κάνει και αυτή το πρόγραμμα της και βρισκόμαστε αργότερα .Της λέω ότι για μένα δεν είναι κάτι να μην βγω μια φορά .Μου λέει όχι να βγεις .Ε κανονίζω και εγώ να βγω απλώς την ενημερώνω ότι μετά ο χρόνος θα είναι λίγο περιορισμένος γιατί το πρωί έχω δουλειά .Και μου πετάει ένα ,αν θες να με δεις πρέπει να βάλεις προτεραιότητες .Το γυρίζω λίγο στην πλάκα και της λέω τελοσπαντων ελα να βρεθούμε και θα το συζητήσουμε από κοντά αυτό γιατί δεν μαρεσε η μη συνεννόηση .Μου λέει ναι να το συζητήσουμε από κοντά ! Της το αναφέρω από κοντά και μου πετάει ένα ,εγώ για πλάκα τα έλεγα ,δεν είχα θυμώσει και απλά έτσι έκανα παιχνιδάκι μωρέ σιγά δεν έπρεπε να το πάρεις στα σοβαρά .Της είπα ότι νιώθω πως όταν κάτι την ενοχλεί αντί να μου το πει πάει και μου κάνει το ίδιο σε χειρότερο βαθμό ,και το αρνήθηκε με έβγαλε τρελό και μετά ξεκίνησε να μου λέει ότι από εμένα δεν ένιωσε ποτε απορριψη και απλώς τώρα το βλέπει σιγά σιγά ,χαλαρά και όλα καλά .Στο καπάκι από το πουθενά και χωρίς να την προκαλέσω αρχίζει και μου λέει ότι τώρα έχει αυτοπεποίθηση και δεν είναι ανασφαλής .Και όταν της θίγω όλα αυτά τα θέματα μου πετάει ένα << τι έγινε μήπως τώρα εσυ είσαι ο ανασφαλής ;>> .Της εξηγώ ότι το να εκφράζεσαι και να λες πράγματα που σε ενόχλησαν δεν είναι ανασφάλεια .Έχει γίνει ξανά παρόμοιο σκηνικό .Με ρωτούσε όλη μέρα τι θα κάνω και αν θα βγω κλπ κλο και μου έλεγε πως αυτή δεν έχει κανονίσει κάτι .Όταν της είπα πως είχα κανονίσει με τα παιδιά και αν θέλει να την δω μετά ,μου πεταξε ένα όχι μωρέ άστο για αύριο .(δεν μου έχει αρνηθεί άλλη φορά το να βρεθούμε ) .Της είπα πως είναι καλύτερα να κανονίζουμε ποτε θα βρεθούμε νωρίτερα για να κάνω και εγώ το πρόγραμμα μου και μου είπε εε καντο ,ας βγούμε πρώτα κανονικά με της παρέες μας και μιλάμε μετά σιγαα πως κανεις έτσι ,καλά κανεις και κανεις το πρόγραμμα σου κλπ .(γενικά αυτή δεν έχει μεγάλο κύκλο ) .Όταν όμως κανονίζω με την παρέα μου και βλέπει ότι πάμε από εδώ και από εκεί ,μετά θα νευριάσει αν δεν μπορέσω να την δω .Και όταν νευριάζει ΠΟΥΕ μα ποτε δεν θα πει κάτι ευθέως .Μια μέρα ήταν να πάω σε ένα μέρος και της λέω αν θέλεις ελα να σε χαιρετήσω πρώτα .Ήρθε είχε κάτι μουτρα από εδώ μέχρι απεναντι ,μου έλεγε δεν πειράζει δεν χρειάζεται να σε φιλήσω ,θα σε κάνω κραγιόν και μετά δεν θα είσαι εντάξει εκεί που θα πας στο πάρτυ σου ..Γενικά μου χάλασε φουλ την διάθεση απλώς .
Ah… Πάτα πόδι. Αν θες, μόνο έτσι λύνεται η κατάσταση. Πες της ξεκάθαρα, in her face ότι you’re not having it και ότι αν συνεχίσει τέτοια θα χωρίσετε. Τι κάνεις εσύ; Charity work? Φόβησέ την λίγο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Την έχεις πάρει πολύ στο χαλαρό επειδή σου έχει χώσει στον εγκέφαλο ότι δεν έχεις το δικαίωμα να παραπονεθείς επειδή είχες άσχημη συμπεριφορά απέναντί της στο παρελθόν που ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ διόρθωσες.

Αντί να της κάνεις γούτσου γούτσου, κάνε show. Γιατί τώρα νομίζει σε έχει του χεριού της. Γίνε λίγο απότομος, θα δεις πως θα αλλάξει η στάση της σε πιο μαζεμένο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

(Α, και αν σε χωρίσει μετά από αυτό, it’s a win)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ah… Πάτα πόδι. Αν θες, μόνο έτσι λύνεται η κατάσταση. Πες της ξεκάθαρα, in her face ότι you’re not having it και ότι αν συνεχίσει τέτοια θα χωρίσετε. Τι κάνεις εσύ; Charity work? Φόβησέ την λίγο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Την έχεις πάρει πολύ στο χαλαρό επειδή σου έχει χώσει στον εγκέφαλο ότι δεν έχεις το δικαίωμα να παραπονεθείς επειδή είχες άσχημη συμπεριφορά απέναντί της στο παρελθόν που ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ διόρθωσες.

Αντί να της κάνεις γούτσου γούτσου, κάνε show. Γιατί τώρα νομίζει σε έχει του χεριού της. Γίνε λίγο απότομος, θα δεις πως θα αλλάξει η στάση της σε πιο μαζεμένο.
Δεν θέλω να γίνω απότομος .Κυρίως δεν θέλω γιατί παρολο που μου τα κάνει όλα αυτά ,δεν νιώθω πως ειμαι εγώ ο αδύναμος ,με έχει καβαλήσει κλπ και γενικά δεν έχω την ανάγκη να κάνω επίδειξη ποιος θα έχει το πάνω χέρι .Ούτε θέλω να έχει κάποιος το πάνω χέρι .Ακόμα και το τουπε που παρουσιάζει με τόσο ζήλο ,νιώθω ότι είναι τόσο εύθραυστο .Αν κάνω τα ίδια ,θα προσπαθήσει να με ξαναπροσεγγισει και μόλις δει ότι όλα οκ θα ξαναρχίσει τα γνωστα για να βοηθήσει πάλι τον πληγωμένο της εγωισμό .
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,869 μηνύματα.
Δεν θέλω να γίνω απότομος .Κυρίως δεν θέλω γιατί παρολο που μου τα κάνει όλα αυτά ,δεν νιώθω πως ειμαι εγώ ο αδύναμος ,με έχει καβαλήσει κλπ και γενικά δεν έχω την ανάγκη να κάνω επίδειξη ποιος θα έχει το πάνω χέρι .Ούτε θέλω να έχει κάποιος το πάνω χέρι .Ακόμα και το τουπε που παρουσιάζει με τόσο ζήλο ,νιώθω ότι είναι τόσο εύθραυστο .Αν κάνω τα ίδια ,θα προσπαθήσει να με ξαναπροσεγγισει και μόλις δει ότι όλα οκ θα ξαναρχίσει τα γνωστα για να βοηθήσει πάλι τον πληγωμένο της εγωισμό .

Σωστός. Μάγκας.

Την επόμενη που θα σου πει θα σε γεμίσω κραγιόν... Πιάσε κ φίλα την έτσι για σπάσιμο..... Χουφτωσε την κιόλας... Και πες της στο αυτί.. Ελα ασε τις μαλακιες τώρα αφου σε γουστάρω! 😁😁
 

Andreas542

Νεοφερμένος

Ο Andreas542 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ah… Πάτα πόδι. Αν θες, μόνο έτσι λύνεται η κατάσταση. Πες της ξεκάθαρα, in her face ότι you’re not having it και ότι αν συνεχίσει τέτοια θα χωρίσετε. Τι κάνεις εσύ; Charity work? Φόβησέ την λίγο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Την έχεις πάρει πολύ στο χαλαρό επειδή σου έχει χώσει στον εγκέφαλο ότι δεν έχεις το δικαίωμα να παραπονεθείς επειδή είχες άσχημη συμπεριφορά απέναντί της στο παρελθόν που ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ διόρθωσες.

Αντί να της κάνεις γούτσου γούτσου, κάνε show. Γιατί τώρα νομίζει σε έχει του χεριού της. Γίνε λίγο απότομος, θα δεις πως θα αλλάξει η στάση της σε πιο μαζεμένο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

(Α, και αν σε χωρίσει μετά από αυτό, it’s a win)
Ισχύει ότι μου έχει χώσει στον εγκέφαλο ότι τώρα εγώ πρέπει να κυνηγάω καμία αυτή να κάνει τερτίπια .Το θέμα είναι ότι όταν της κάνω αυτή τη συζήτηση και της λέω πως τώρα ειμαι εδώ για αυτήν ,μου λέει πως δεν χρειάζεται να την κάνω ,ότι δεν ένιωσε ότι την εγκαταλείπω ποτε και ότι σιγά και αυτή ήθελε να με κοψει .Επίσης όταν χωρίσαμε την πρώτη φορά το ένα λεπτό μου έλεγε πως δεν θέλει να χωρίσουμε και θέλει να το πάμε από την αρχή και υην επόμενη ότι οκ μωρέ σιγά βαρέθηκε ,ρουτινιασε .Σοβαρά νιώθω ότι ποτε δεν εννοεί αυτά που λέει και πρέπει να δρω μόνο με το ένστικτο μου .Και όταν της το επισημαίνω ,επιμένει ότι πάντα εννοεί αυτά που λέει .
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.
Αν κάνω τα ίδια ,θα προσπαθήσει να με ξαναπροσεγγισει και μόλις δει ότι όλα οκ θα ξαναρχίσει τα γνωστα για να βοηθήσει πάλι τον πληγωμένο της εγωισμό .
Μου περιγράφεις μια λούπα. Πάντα ο ένας θα είναι «παραπονεμένος».
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,869 μηνύματα.
Όρμα φίλε... Σαν πανθηρας !!!

Πόσο χρονών είναι το κοριτσάκι ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top