Γιατί οι άντρες...ενώ οι γυναίκες...;

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.
Πού έγραψα αυτό που λες;


Είναι πολύ εύκολο να κατηγορείς το άλλο φύλο πως δεν σε θέλει επειδή... δεν έχεις αμάξι με πολλά άλογα γιατί σου δίνει μια πολύ βολική δικαιολογία: it's not you, it's them.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,589 μηνύματα.
Ειμαι Ερασμους Σλοβακια αυτη τη στιγμη και μενω 5 λεπτα με το λεωφορειο απο το κεντρο και επιτελους απολαμβανω τη ζωη μου μακρια απο τον ΟΑΣΘ (ακυρο αλλα ηθελα τοσο πολυ να μοιραστω τη χαρα μου μαζι σας :P ). @Gate4 νομιζω μπορεις να με νιωσεις!
Θεσσαλονικη προαστια μενω κανονικα


Η Αθηνα δεν έχει καμια σχέση με την Θεσσαλονικη ρε παιδια. Η Θεσσαλονικη εχει πιο κοντινές αποστάσεις.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ εεπιτελους καποιος το πε! that realism though...
GIVE THAT MAN A COOKIE AND THE REST A PUSSY



(και πριν αρχισουν να με βομβαρδιζουν ολοι γιατι ειμαι σιγουρη οτι αυτο θα γινει, το πουσι γενικο κ αοριστο, οσο πιστευω οτι κοπαναει η αγαμια τους " καρχιες ολες κυνηγανε μονο το κασερι" αλλα τοσο κοπαναει και τις "αλητες χοιροι δεν μου αξιζει κανενας σας")


Ποιος σου ειπε οτι γκρινιάζουμε επειδη δεν βρισκουμε σέξ; δινω ενα 100αρι αμα λάχει και κλεινω μια ώρα με ενα τοπ μοντελ της αρεσκειας μου το οποιο μου κάνει τούμπες και οτι θελησω.

Σοκαριστηκες; για να μην νομιζετε οτι γκρινιάζουμε επειδη δεν βρισκουμε σέξ! Το σεξ ειναι το πιο ευκολο να το βρεις.

Βιάστηκες να δωσεις συγχαρητηρια στον κύριο αλλα ταυτοχρονα ειναι σαν να παραδέχεσαι οτι και εσυ εισαι το ιδιο επιφανειακη ή εστω βλέπεις τους άντρες επιφανειακα. Οταν συμφωνεις με τέτοιες θεωριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Η Αθηνα δεν έχει καμια σχέση με την Θεσσαλονικη ρε παιδια. Η Θεσσαλονικη εχει πιο κοντινές αποστάσεις.

Γελαω γιατι πραγματικα δε ξερεις ποσο τραγικη ειναι η κατασταση στη Θεσσαλονικη. Και επειδη κατεβαινω σχετικα συχνα Αθηνα ξερω οτι δεν εχετε τοσο σοβαρο θεμα οσο εμεις.
Το θεμα στη Θεσσαλονικη δεν ειναι οι αποστασεις τοσο οσο τα λεωφορεια. Ο ΟΑΣΘ μας...μπιπ
@Gate4 o OAΣΘ θα σ'εχει κανει κορμαρα μεχρι να γυρισω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,589 μηνύματα.
Γελαω γιατι πραγματικα δε ξερεις ποσο τραγικη ειναι η κατασταση στη Θεσσαλονικη. Και επειδη κατεβαινω σχετικα συχνα Αθηνα ξερω οτι δεν εχετε τοσο σοβαρο θεμα οσο εμεις.
Το θεμα στη Θεσσαλονικη δεν ειναι οι αποστασεις τοσο οσο τα λεωφορεια. Ο ΟΑΣΘ μας...μπιπ
@Gate4 o OAΣΘ θα σ'εχει κανει κορμαρα μεχρι να γυρισω!


Άλλο αυτο. Εγω για αποστασεις μίλησα. Στην Αθηνα αν εσυ μένεις Κέντρο και εγώ Κηφισια ή Χαλάνδρι μετά αν εσυ έρθεις νωρις με συγκοινωνια δεν πρέπει να σε κατεβάσω εγω με το αμάξι; ή πρεπει να πάμε κοντά στο κέντρο και να φυγουμε πριν τις 2 αν δεν υπάρχει αμάξι. Τέλοςπαντων ας μεινουμε στο οτι αν θέλει ενα ζευγαρι υπάρχει τροπος και αυτο ειναι και το πιο ωραιο που το εκτιμω. Πάντα εκτιμουσα την προσπαθεια και το ενδιαφέρον. Ειναι σημαντικά. Απο την αλλη το "δεν ρωταω γιατι δεν προκειται να σε γνωρισω ποτέ" δεν κρυβω οτι με προβληματιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Άλλο αυτο. Εγω για αποστασεις μίλησα. Στην Αθηνα αν εσυ μένεις Κέντρο και εγώ Κηφισια ή Χαλάνδρι μετά αν εσυ έρθεις νωρις με συγκοινωνια δεν πρέπει να σε κατεβάσω εγω με το αμάξι; ή πρεπει να πάμε κοντά στο κέντρο και να φυγουμε πριν τις 2 αν δεν υπάρχει αμάξι. Τέλοςπαντων ας μεινουμε στο οτι αν θέλει ενα ζευγαρι υπάρχει τροπος και αυτο ειναι και το πιο ωραιο που το εκτιμω. Πάντα εκτιμουσα την προσπαθεια και το ενδιαφέρον. Ειναι σημαντικά. Απο την αλλη το "δεν ρωταω γιατι δεν προκειται να σε γνωρισω ποτέ" δεν κρυβω οτι με προβληματιζει.


Δεν καταλαβα τι εννοεις στην τελευταια προταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Βιάστηκες να δωσεις συγχαρητηρια στον κύριο αλλα ταυτοχρονα ειναι σαν να παραδέχεσαι οτι και εσυ εισαι το ιδιο επιφανειακη ή εστω βλέπεις τους άντρες επιφανειακα. Οταν συμφωνεις με τέτοιες θεωριες.
γυρω γυρω θαλασσα και ο πουτσος μου νησακι θα προτιμουσες τον πνιγμο η ενα γαμησακι
αλλα λογια να καταλαβαινομαστε
ναι μπραβο για την ολη φαση σου αλλα δεν μιλησα ποτε για σενα προσωπικα οποτε αυτοματα δεν μου χρειαζεται καμια αποδειξη απο τις υπηρεσιες των εν λογω τοπ μοδελ στα οποια αναφερεσαι
δεν ειπε κανεις ποτε οτι αυτο ισχυει για ολους τους ανδρες σε αυτο το κοσμο, σ αυτο το συμπαν σ αυτη τη χωροχρονικη αοριστοτητα που ζουμε ,τονισα οτι το λεω για οσους ανδρες λενε οτι οι γυναικες κυνηγανε μονο τα λεφτα και τετοιες μαλακιες και για οσες γυναικες τους φταινε ολοι οι αλητες οι ψευτες οι υποκριτες και δεν βρισκουν ενα καλο παιδι ή μια καλη κοπελα και μιρ μιρ μιρ, αν πιστευεις οτι ανηκεις σ αυτη τη κατηγορια then οκ καλα εκανες και το πηρες πατριωτικα
πιστευω οπως βλεπεις τον κοσμο ετσι σε βλεπει αντιστοιχα, οταν σου φταινε οι αλλοι και σ΄αυτους φταις εσυ εκει ειναι το ποιντ μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,589 μηνύματα.
Δεν καταλαβα τι εννοεις στην τελευταια προταση


Ειναι σχετικά με μια ατακα που εγραψε η ολιβια οτι δεν την ενδιαφέρει ο άλλος πχ αν φαινεται πικραμενος οταν συζητάει γιατι δεν προκειται να τον γνωρισει ποτε κτλπ κτλπ της ειχα πει πιο πριν οτι πριν επιπληξουμε κάποιον σε μια κουβεντα για μια νοοτροπια που μας φαινεται περιεργη υπάρχει και η επιλογη να τον ρωτησουμε τι εχει συμβει και έχει αυτη την αποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι πολύ εύκολο να κατηγορείς το άλλο φύλο πως δεν σε θέλει επειδή... δεν έχεις αμάξι με πολλά άλογα γιατί σου δίνει μια πολύ βολική δικαιολογία: it's not you, it's them.

Αν από αυτό κατάλαβες (και σε επιβεβαίωσα μάλιστα!) ότι το κριτήριο μου στους άντρες είναι οικονομικό, συγγνώμη αλλά έχεις θέμα κατανόησης.
Ξαναλέω λοιπόν αυτό που είπα και πιο πάνω: ένας αξιοπρεπής άνθρωπος (άντρας ή γυναίκα) πάντα θα έχει επιλογές, είτε είναι για σχέση, είτε είναι για σεξ, είτε απλά για παρέα. Αν εσένα όλες όσες συναντάς σου βγαίνουν σκάρτες, τσεκαρε λίγο τι κοινό παρονομαστή έχουν αυτές οι γνωριμίες και δες μήπως φταίει κάτι αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,589 μηνύματα.
γυρω γυρω θαλασσα και ο πουτσος μου νησακι θα προτιμουσες τον πνιγμο η ενα γαμησακι
αλλα λογια να καταλαβαινομαστε
ναι μπραβο για την ολη φαση σου αλλα δεν μιλησα ποτε για σενα προσωπικα οποτε αυτοματα δεν μου χρειαζεται καμια αποδειξη απο τις υπηρεσιες των εν λογω τοπ μοδελ στα οποια αναφερεσαι
δεν ειπε κανεις ποτε οτι αυτο ισχυει για ολους τους ανδρες σε αυτο το κοσμο, σ αυτο το συμπαν σ αυτη τη χωροχρονικη αοριστοτητα που ζουμε ,τονισα οτι το λεω για οσους ανδρες λενε οτι οι γυναικες κυνηγανε μονο τα λεφτα και τετοιες μαλακιες και για οσες γυναικες τους φταινε ολοι οι αλητες οι ψευτες οι υποκριτες και δεν βρισκουν ενα καλο παιδι ή μια καλη κοπελα και μιρ μιρ μιρ, αν πιστευεις οτι ανηκεις σ αυτη τη κατηγορια then οκ καλα εκανες και το πηρες πατριωτικα
πιστευω οπως βλεπεις τον κοσμο ετσι σε βλεπει αντιστοιχα, οταν σου φταινε οι αλλοι και σ΄αυτους φταις εσυ εκει ειναι το ποιντ μου


Γυρω γυρω θάλασσα αλλα εσυ μιλάς σαν νταλικέρης στην Εθνικη οδο Αθηνων-Λαμιας.

Δεν ειναι δικιά μου φάση , αλλα δεν μ αρεσει να λένε γενικά για τους άντρες οτι γκρινιάζουν επειδη τους λειπει το πηδημα. Σε πληροφορω οτι ειναι το πιο ευκολο να χορτάσει κάποιος σεξουαλικά σημερα. Και ημουν και εγω μέσα σε αυτους που γκρινιαξαν.

Αλλα δεν ειναι μονο το σεξουαλικο εκτος και αν εσυ θεωρεις οτι ειναι μονο αυτο για τους άντρες αρα ουσιαστικα τους βλέπεις σαν ζώα που το μονο που τους νοιάζει ειναι να πηδάνε. Βγηκε κάποιος πέταξε εκει μια θεωρια οτι οποιος γκρινιάζει ειναι επειδη του λειπει το πηδημα και βγηκες εσυ με τα τυμπανα να πανηγυρισεις. Τι ειναι αυτα;



μονο για αυτο γκρινιάζουν οι άντρες ; μπηκες ποτε στην διαδικασια να ψάξεις και να ρωτησεις και εσυ ή αντε να το ριξουμε το προβλημα στον διπλανο μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
μονο για αυτο γκρινιάζουν οι άντρες ; μπηκες ποτε στην διαδικασια να ψάξεις και να ρωτησεις και εσυ ή αντε να το ριξουμε το προβλημα στον διπλανο μας.

εσυ το λες αυτο δικο σου συμπερασμα τελειως που αναθεμα κ αν καταλαβα ποτε απο που το βγαλες
το ληγω εδω γιατι μονο αυτο δεν ειπα και καταλαβαινεις οτι θες, δεν θα συνεχισω το χαλασμενο τηλεφωνο
το "οι ανδρες" ειναι οσο πιο γενικο παει και δεν το κατηγοριοποιησα ποτε ετσι ξαναλεω
δεν ειναι ολοι οι ανδρες κ ολες οι γυναικες ενα ατομο, ουτε εχουν την ιδια συμπεριφορα
αναφερθηκα σε οσα ατομα γενικα βαζουν το στερεοτυπο "οι γυναικες ειναι ετσι οι ανδρες ειναι γιουβετσι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,589 μηνύματα.
εσυ το λες αυτο δικο σου συμπερασμα τελειως που αναθεμα κ αν καταλαβα ποτε απο που το βγαλες
το ληγω εδω γιατι μονο αυτο δεν ειπα και καταλαβαινεις οτι θες, δεν θα συνεχισω το χαλασμενο τηλεφωνο
το "οι ανδρες" ειναι οσο πιο γενικο παει και δεν το κατηγοριοποιησα ποτε ετσι ξαναλεω
δεν ειναι ολοι οι ανδρες κ ολες οι γυναικες ενα ατομο, ουτε εχουν την ιδια συμπεριφορα
αναφερθηκα σε οσα ατομα γενικα βαζουν το στερεοτυπο "οι γυναικες ειναι ετσι οι ανδρες ειναι γιουβετσι"


Ο άλλος βγηκε και έγραψε οτι οι άντρες γκρινιάζουνε επειδη δεν βρισκουν να γαμ1σνε και εσυ βγηκες και ειπες ναι φυσικά συμφωνω 1000% αυτο ειναι.

Και σου ειπα και εγω πως σαρκική απόλαυση μπορει να βρει ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ.

Κοντος - μαυρος - κιτρινος - λευκος - χοντρος - αδυνατος - γυμνασμενος - αγυμναστος. Αρκει να έχει λεφτά. Ανα πάσα στιγμη η Αθηνα και η Θεσσαλονικη και η Πατρα και άλλες περιοχές ειναι γεμάτες και το ξέρουμε ολοι.

Οποτε μην συμφωνεις με τέτοια γιατι εσενα υποβιβαζουν ενω μπορει να μην σου αξιζει αυτο. Οπως μερικές γυναικες δεν γκρινιάζουν επειδη ειναι τρελες και επειδη δεν θέλουν να τις αντιμετωπιζουμε έτσι ειναι το ιδιο και για τους άντρες.

Οχι κυρια μου δεν μας λειπει το πηδημα το βρισκουμε ανα πάσα στιγμη ακομα και στις 3 το βράδυ και στις 5 το πρωί. Μπορω να σηκωθω στις 3 απο το κρεβάτι μου να ντυθω και σε μιση ωρα μέσα να κάνω σέξ. ;)

Καλο λοιπον ειναι να ακουτε και τη γνωμη των αντρων και να μην επαναπαυεστε σε ανακριβη κλισε του στυλ "Ο αντρας δεν βρισκει να γαμησει για αυτο εχει γκρινια"

δεν ειναι μονο το πηδημα. Ειναι και κάτι ουσιαστικοτερο. Ειναι το συναισθημα γιατι βεβαια δεν συγκρινεται το ντιλιβερυ αλλα ουτε και η ξεπετα με μιαπου γνωρισες σε ενα κλάμπ απο το να το κανεις με μια που εισαι και ειναι ερωτευμενη.


Το ντιλιβερι διαρκει οσο διαρκει ο οργασμος. Νιώθεις εντονα για μιση ωρα τελειωσε ολοκληρωσατε μετά σχολασαμε ο καθενας στη δουλειά του. Ακουτε και λιγο την γνώμη ενος αντρα ρωτηστε ... αυτο ειπα και στην @Olivia πριν ρωτάτε αμα θέλετε να συμπεραινετε με περισσοτερη ακριβεια τι γινεται δεν μπορω εγω να ξερω τι έχει πάθει ο άλλος/αλλη ή τι έχουν στο μυαλο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ο άλλος βγηκε και έγραψε οτι οι άντρες γκρινιάζουνε επειδη δεν βρισκουν να γαμ1σνε και εσυ βγηκες και ειπες ναι φυσικά συμφωνω 1000% αυτο ειναι.

Και σου ειπα και εγω πως σαρκική απόλαυση μπορει να βρει ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ.

Κοντος - μαυρος - κιτρινος - λευκος - χοντρος - αδυνατος - γυμνασμενος - αγυμναστος. Αρκει να έχει λεφτά. Ανα πάσα στιγμη η Αθηνα και η Θεσσαλονικη και η Πατρα και άλλες περιοχές ειναι γεμάτες και το ξέρουμε ολοι.

Οποτε μην συμφωνεις με τέτοια γιατι εσενα υποβιβαζουν ενω μπορει να μην σου αξιζει αυτο. Οπως μερικές γυναικες δεν γκρινιάζουν επειδη ειναι τρελες και επειδη δεν θέλουν να τις αντιμετωπιζουμε έτσι ειναι το ιδιο και για τους άντρες.

Οχι κυρια μου δεν μας λειπει το πηδημα το βρισκουμε ανα πάσα στιγμη ακομα και στις 3 το βράδυ και στις 5 το πρωί. Μπορω να σηκωθω στις 3 απο το κρεβάτι μου να ντυθω και σε μιση ωρα μέσα να κάνω σέξ. ;)

Καλο λοιπον ειναι να ακουτε και τη γνωμη των αντρων και να μην επαναπαυεστε σε ανακριβη κλισε του στυλ "Ο αντρας δεν βρισκει να γαμησει για αυτο εχει γκρινια"

δεν ειναι μονο το πηδημα. Ειναι και κάτι ουσιαστικοτερο. Ειναι το συναισθημα γιατι βεβαια δεν συγκρινεται το ντιλιβερυ απο το να το κανεις με μια που εισαι και ειναι ερωτευμενη.

θα απαντησω με αυτο που εγραψα στο ιδιο ποστ με το οποιο αναφερεσαι αλλα οπως φαινεται τα διαβαζεις μισα
ακαχαμμ εχουμε και λεμε :
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.
Αν από αυτό κατάλαβες (και σε επιβεβαίωσα μάλιστα!) ότι το κριτήριο μου στους άντρες είναι οικονομικό, συγγνώμη αλλά έχεις θέμα κατανόησης.
Ξαναλέω λοιπόν αυτό που είπα και πιο πάνω: ένας αξιοπρεπής άνθρωπος (άντρας ή γυναίκα) πάντα θα έχει επιλογές, είτε είναι για σχέση, είτε είναι για σεξ, είτε απλά για παρέα. Αν εσένα όλες όσες συναντάς σου βγαίνουν σκάρτες, τσεκαρε λίγο τι κοινό παρονομαστή έχουν αυτές οι γνωριμίες και δες μήπως φταίει κάτι αλλο.


Κανένα θέμα κατανόησης δεν έχω , μια χαρά τα πιάνω όλα και ας μην απαντώ παντού .
Άλλοι έχουν θέματα αποδοχής ...

Όσο για την συμβουλή σου , ευχαριστώ πολύ , θα το τσεκάρω . Αντιλαμβάνομαι ότι προέρχεται από κάποια που αποδέχεται και σέβεται οποιαδήποτε γνώμη. Επίσης είναι σπάνιο στις μέρες μας . :clapclap::whatever:

Ο άλλος βγηκε και έγραψε οτι οι άντρες γκρινιάζουνε επειδη δεν βρισκουν να γαμ1σνε και εσυ βγηκες και ειπες ναι φυσικά συμφωνω 1000% αυτο ειναι.

Και σου ειπα και εγω πως σαρκική απόλαυση μπορει να βρει ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ.

Κοντος - μαυρος - κιτρινος - λευκος - χοντρος - αδυνατος - γυμνασμενος - αγυμναστος. Αρκει να έχει λεφτά. Ανα πάσα στιγμη η Αθηνα και η Θεσσαλονικη και η Πατρα και άλλες περιοχές ειναι γεμάτες και το ξέρουμε ολοι.

Οποτε μην συμφωνεις με τέτοια γιατι εσενα υποβιβαζουν ενω μπορει να μην σου αξιζει αυτο. Οπως μερικές γυναικες δεν γκρινιάζουν επειδη ειναι τρελες και επειδη δεν θέλουν να τις αντιμετωπιζουμε έτσι ειναι το ιδιο και για τους άντρες.

Οχι κυρια μου δεν μας λειπει το πηδημα το βρισκουμε ανα πάσα στιγμη ακομα και στις 3 το βράδυ και στις 5 το πρωί. Μπορω να σηκωθω στις 3 απο το κρεβάτι μου να ντυθω και σε μιση ωρα μέσα να κάνω σέξ. ;)

Καλο λοιπον ειναι να ακουτε και τη γνωμη των αντρων και να μην επαναπαυεστε σε ανακριβη κλισε του στυλ "Ο αντρας δεν βρισκει να γαμησει για αυτο εχει γκρινια"

δεν ειναι μονο το πηδημα. Ειναι και κάτι ουσιαστικοτερο. Ειναι το συναισθημα γιατι βεβαια δεν συγκρινεται το ντιλιβερυ αλλα ουτε και η ξεπετα με μιαπου γνωρισες σε ενα κλάμπ απο το να το κανεις με μια που εισαι και ειναι ερωτευμενη.


Το ντιλιβερι διαρκει οσο διαρκει ο οργασμος. Νιώθεις εντονα για μιση ωρα τελειωσε ολοκληρωσατε μετά σχολασαμε ο καθενας στη δουλειά του. Ακουτε και λιγο την γνώμη ενος αντρα ρωτηστε ... αυτο ειπα και στην @Olivia πριν ρωτάτε αμα θέλετε να συμπεραινετε με περισσοτερη ακριβεια τι γινεται δεν μπορω εγω να ξερω τι έχει πάθει ο άλλος/αλλη ή τι έχουν στο μυαλο τους.


Που υπογράφω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,589 μηνύματα.
Κανένα θέμα κατανόησης δεν έχω , μια χαρά τα πιάνω όλα και ας μην απαντώ παντού .
Άλλοι έχουν θέματα αποδοχής ...

Όσο για την συμβουλή σου , ευχαριστώ πολύ , θα το τσεκάρω . Αντιλαμβάνομαι ότι προέρχεται από κάποια που αποδέχεται και σέβεται οποιαδήποτε γνώμη. Επίσης είναι σπάνιο στις μέρες μας . :clapclap::whatever:




Που υπογράφω ;


Εδω κάτω δεξιά :D
Εμα εχω βαρεθει! Οποτε γκρινιάξουμε λιγο και εμεις αμεσως ειμαστε σεξιστες - κομπλεξικοι και αγαμητοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο άλλος βγηκε και έγραψε οτι οι άντρες γκρινιάζουνε επειδη δεν βρισκουν να γαμ1σνε και εσυ βγηκες και ειπες ναι φυσικά συμφωνω 1000% αυτο ειναι.


Όσοι γκρινιάζουν λόγω αγαμίας δεν είναι επειδή τους λείπει το σεξ, που όντως το βρίσκεις εύκολα, αλλά η αυτοεπιβεβαίωση ότι κάποια τους θέλει και αυτό δεν μπορείς να το αγοράσεις. Τουλάχιστον όχι άμεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,589 μηνύματα.
Όσοι γκρινιάζουν λόγω αγαμίας δεν είναι επειδή τους λείπει το σεξ, που όντως το βρίσκεις εύκολα, αλλά η αυτοεπιβεβαίωση ότι κάποια τους θέλει και αυτό δεν μπορείς να το αγοράσεις. Τουλάχιστον όχι άμεσα.


Φιλε τωρα θα γράψω κάτι και πάλι θα μου πειτε οτι πουλαω μουρη εδω μεσα :loltooth: μερικές γυναικες έχουν 2 βασικά κριτηρια το ένα ειναι η εμφάνιση και το άλλο ειναι τα λεφτά. Και ωραιος να εισαι αν δεν έχεις λεφτά να τους εξασφαλισεις άνεση δεν έρχονται μαζι σου ουτε θα έχουν παρουσια στο κρεβάτι σου.

Ο κοσμος αποτελειται απο αρκετους διαφορετικους ανθρωπους τωρα μιλαω για κάποιες γυναικες που προφανως δεν ειναι ουτε η Gate4 ουτε η ολιβια. Για να τις προλαβω να μην καταψηφισουν την αποψη μου :loltooth:


Προφανως και οταν κάνεις σεξ με κάποια υπάρχουν φιλοφρονησεις - γλυκολογα και θελκτικά βρωμολογα εκατέρωθεν δεν ξέρω καμια να σου λεει "Αίντε βρε βοϊδι τελειωνε και να σε μαστιγώνει" εκτος και αν κάποιοι ειναι υποτακτικης ψυχολογιας στο σέξ και γουσταρουν αφέντρες με μαυρες μποτες και μαστιγια (προσωπικα δεν ανηκω σε αυτη τη κατηγορια) αν και οι μποτες θα μου άρεσαν να τις βλέπω να τις φοράει κάποια,

οποτε εστω και για λιγο ο καθενας μπορει σε μια ξεπετοφάση να αισθανθει ποθητος. Εστω και για λιγο αρα δεν ειναι αυτο το προβλημα.



Εκτος και αν κάποιος εχει παθολογικο ναρκισσισμο και θελει καθε λιγο η γυναικα να του λεει ποσο τελειος και ποθητος ειναι προσωπικα δεν ανηκω σε αυτη τη κατηγορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φιλε τωρα θα γράψω κάτι και πάλι θα μου πειτε οτι πουλαω μουρη εδω μεσα :loltooth: μερικές γυναικες έχουν 2 βασικά κριτηρια το ένα ειναι η εμφάνιση και το άλλο ειναι τα λεφτά. Και ωραιος να εισαι αν δεν έχεις λεφτά να τους εξασφαλισεις άνεση δεν έρχονται μαζι σου ουτε θα έχουν παρουσια στο κρεβάτι σου.


Όποιος είναι ωραίος και δεν βρίσκει γκόμενα είναι καθαρά δικό του φταίξιμο sorry δεν φταίνε οι γυναίκες. Όποιος είναι ωραίος ή κάνει παρέα με τέτοια είναι άτομα το ξέρει πολύ καλά αυτό. Οι γυναίκες δίνουν άπειρα περισσότερες ευκαιρίες στους ωραίους άντρες ανεξαρτήτως εισοδήματος. Τώρα αν κάποιοι τυγχάνει να είναι ωραίοι και να μην το εκμεταλλεύονται ή να μην το βλέπουν γιατί έχουν προσωπικά προβλήματα δεν έχει σχέσει αυτό με τις γυναίκες. Επίσης αρκετοί νομίζουν πως είναι ωραίοι ενώ δεν είναι και όταν δεν είσαι καλύτερα να το καταλαβαίνεις για δράσεις και αντίστοιχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,589 μηνύματα.
Όποιος είναι ωραίος και δεν βρίσκει γκόμενα είναι καθαρά δικό του φταίξιμο sorry δεν φταίνε οι γυναίκες. Όποιος είναι ωραίος ή κάνει παρέα με τέτοια είναι άτομα το ξέρει πολύ καλά αυτό. Οι γυναίκες δίνουν άπειρα περισσότερες ευκαιρίες στους ωραίους άντρες ανεξαρτήτως εισοδήματος. Τώρα αν κάποιοι τυγχάνει να είναι ωραίοι και να μην το εκμεταλλεύονται ή να μην το βλέπουν γιατί έχουν προσωπικά προβλήματα δεν έχει σχέσει αυτό με τις γυναίκες. Επίσης αρκετοί νομίζουν πως είναι ωραίοι ενώ δεν είναι και όταν δεν είσαι καλύτερα να το καταλαβαίνεις για δράσεις και αντίστοιχα.


Φιλε το να βρεις απλα γκομενα δεν ειναι κάτι. Οτι ωρα θές βρισκεις κάποια. Αν δεν βρισκεις τοτε ναι μάλλον κάποιο προβλημα υπάρχει σε σένα.

Το θέμα ειναι να βρεις μια κοπελα να σου αρέσει και εμφανισιακα και να ταιριαζετε και στον χαρακτηρα και να υπάρχουν και προοπτικές. Γιατι με την φαγωμάρα δεν βγαινει ζωή. Θα υπάρχουν και εντάσεις σε κάποια φάση αλλα τις ξεπερνάς αν ταιριάζετε επι της ουσιας και εχετε κοινές επιδιώξεις.

Μιλησες γενικά για γυναικες , δεν ειναι ολες οι γυναικες το ιδιο ομως, υπάρχουνε γυναικες που αν ο άντρας δεν βάλει το χέρι στην τσέπη δεν πάνε μαζι του οσο και να τους αρέσει. Τραγικο μεν αλλα ισχυει. Αυτο δεν σημαινει πως αν πηγαιναν μαζι σου δεν θα γουσταραν κιολας. Απλα έτσι ειναι μαθημένες, στη μεγάλη ζωη. Δεν προκειται να αλλάξουν. Ενω ταυτοχρονα μπορει να κάνουν κέφι στο σέξ μαζι σου. Εγω αυτο έγραψα πιο πριν.

Τέτοιες γυναικες ειναι και αυτες που διαβασαμε και ακουσαμε οταν εξαρθρώθηκε το κύκλωμα με το πρακτορειο athensdiva που έκανε τις βιζιτες. Το κολπο ειχε ως εξής έσκαγε μυτη ο τυπος που έβγαινε να ψαρέψει και έκοβε κινηση στα μαγαζια του κεραμεικου στο κεντρο που βγαινουν πολλες φοιτητριες να διασκεδάσουν έκοβε τις πιο ωραιες -μιλαμε τωρα για κοπελες με εντυπωσιακή εμφάνιση, τις πλησιαζε και τους έσκαγε το παραμυθι. Και αυτες το δεχοντουσαν γιατι γουσταραν τα πολλά λεφτά και την μεγάλη ζωή.



ή μηπως θέλεις να συζητησουμε για την γνωστη τηλεπερσονα μοντελο που εκοβε την ανασα με την εμφανιση της οταν πηγε στο τμημα και ειπε ψέμματα οτι ο γκομενος της την βιασε και μετά ξαφνικά απέσυρε την μήνυση. Μιλαμε για γυναικες αραχνες τωρα οχι για τιποτα κοριτσάκια του θεού. Η καθεμια μπορει να διαφέρει απο την άλλη έτη φωτός.


Θες να μου πεις οτι αυτη που έκανε την μηνυση την απέσυρε στο έτσι δεν της έσταξε κανα δωράκι ο άλλος κ να τον εκβιάσει. Αλλα αυτοι για μενα ειναι βλάκες. Ρε μεγάλε έχεις βιτσιο με τις ωραιες γυναικες και έχεις και λεφτά τραβα σε ενα πρακτορειο και κλεισε ενα ραντεβου τι καθεσαι και μπλέκεις με την κάθε ανώμαλη. Και μολις με το καλο τελειωσει το γλέντι βρές μια καλη κοπελα να ταιριάζετε και φτιαξε μια οικογένεια.


Τέτοιες τυπισες δεν θα ειχαν καμια τυχη με μένα. Γιατι η δυναμη τους θα περιοριζοταν στην κρεβατοκάμαρα. Τι σχέση να κάνεις με δαύτες κακομαθημενα κοριτσάκια ειναι που επιζητουν τη μεγαλη ζωή , τα παρτι , τα γιοτ το καλοκαιρι , τα κλαμπ το χειμωνα , μπουζουκια πρωτο τραπεζι πιστα , φαγητα - δωρα, γαμησ@@@ κτλπ σιγα τις προσωπικοτητες περιοπης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δε σημαινει ομως οτι ολοι θελουμε τα ιδια πραγματα.

Αυτο που θελεις αλλα δεν το ξερεις ειναι αλφα μειλ να σου κανει νεγκς και να διαβαζει τα IOI's που του δειχνεις. Οι γυναικες ειναι συναισθηματικα οντα που σκεφτονται με το μ0uν1 τους και περιμενουν ιπποτες να τις σωσουν απο την δυστυχια και την ανασφαλεια της υπαρξης τους.

Δεν ειναι κυριολεκτικα ο μισος πλυθησμος του πλανητη με οση ποικιλομορφια χαρακτηρα και εμφανισης οσο το αλλο μισο. Απαπαπαπ.

Και πριν πεσουν ολοι οι αντρουκλες εδω να με πουν μουνακια η γλυφτη να ενημερωσω οτι υπαρχουν απειρες καριολες γυναικες οπως απειροι μαλακες αντρες. Το φυλο δεν παιζει σχεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top