Γυναίκα "εταίρα";

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα ρε παιδιά; Μιλάμε για τη γυναίκα που το κάνει επάγγελμα και το αν μπορεί να κάνεις κάποιος σχέση μαζί της; :worry:
Γιατί εγώ άλλα κατάλαβα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,085 μηνύματα.
Ήξερα κάποτε μια κοπέλα σε ένα χωριό που ήμουν που πήγαινε με όλους, και κυριολεκτώ. Δεν ξέρω γιατί το έκανε. Ήταν έτσι ο χαρακτήρας της θα έλεγα. Μαζί κάναμε πολύ καλή παρέα και ήταν καλή κοπέλα. Βέβαια όλοι την είχαν για τελείως πουτ@ν@, αλλά δεν την ένοιαζε. Και ρωτώ: ποια είμαι εγώ να κατακρίνω αυτήν την κοπέλα σύμφωνα με το τι κάνει στο κρεβάτι της τη στιγμή που με μένα ήταν κυρία και καλή φίλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα ρε παιδιά; Μιλάμε για τη γυναίκα που το κάνει επάγγελμα και το αν μπορεί να κάνεις κάποιος σχέση μαζί της; :worry:
Γιατί εγώ άλλα κατάλαβα..
οι δικες μου αναφορες δεν αφορουσαν επαγγελματιες πορνες αλλα ''ασταθεις'' κοπελες..αυτες που τις ξερεις λιγοτερο απο χρονο και αλλαξαν 3 ατομα σε αυτο το διαστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
αυτες που τις ξερεις λιγοτερο απο χρονο και αλλαξαν 3 ατομα σε αυτο το διαστημα
A μιλάμε για τόσο πουτάνες!
Στο πυρ το εξώτερον!

Και γιατί αυτή περικαλώ σύμφωνα με σένα δεν μπορεί να κάνει σταθερή σχέση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
A μιλάμε για τόσο πουτάνες!
Στο πυρ το εξώτερον!

Και γιατί αυτή περικαλώ σύμφωνα με σένα δεν μπορεί να κάνει σταθερή σχέση;
Μην παραποιειται τα λογια μου ειπα πως ειναι δυσκολο οχι ακατορθωτο το ανελυσα πριν το γιατι...

ξερω 5 μηνες 1 κοπελα και αλλαξε 3, αυτους ξερω εγω αν ειναι και αλλοι δεν ξερω..
νταξει η σχεση προυποθετει κιαι συναισθημα και αυτη η γρηγορη αλλαγη προσωπικα μου δινει ερισμα για να της αποδωσω τον εν λογω χαρακτηρισμο..

προσωπικη θεαση του θεματος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βέβαια όλοι την είχαν για τελείως πουτ@ν@, αλλά δεν την ένοιαζε. Και ρωτώ: ποια είμαι εγώ να κατακρίνω αυτήν την κοπέλα σύμφωνα με το τι κάνει στο κρεβάτι της τη στιγμή που με μένα ήταν κυρία και καλή φίλη;
προς τι ο εκνευρισμος Ηρω?
εγω δεν ημουν επιθειτκος ,εσυ εισαι..
δεν καταλαβαινω...
εγω μιλαω οσο πιο λογικα-και διακριτικα μπορω..

εσυ γιατι προσβαλεσαι?

αναλογα με οτι κανει καποιος παιρνει και τα ρισκα παρεα..
οτι κανουμε εχει και επιπτωσεις,....
ο καθενας εχει το δικαιωμα να κανει οτι θελει και εγω εχω το δικαιωμα να πιστευω γιαυτον οτι θελω..,και κανεις δεν μπορει να βαλει φιμωτρο στο μυαλο μου,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πραγματικά διαβάζω τόσες ώρες τις απόψεις κι έχω μείνει :eek:

Πραγματικά μου φαίνεται αδιανόητο στην εποχή που ζω να κατηγορούμε τις γυναίκες που έχουν πάει με πολλούς. (αλήθεια σε ποιο ακριβώς αριθμό καιγόμαστε οι αμαρτωλές; :P)
Ο καθένας και η κάθεμια πάει με όσους θέλει, όποτε θέλει γιατί θέλει...
Που πήγε η αυτοδιάθεση του σώματος;
Που πήγε ότι η ζωή είναι του καθενός και την ορίζει όπως θεωρεί αυτός καλύτερα;
Επίσης κατά ένα διεστραμμένο λόγο :worry: θεωρώ ότι και οι γυναίκες έχουν ορμές και είναι φυσικό να αναζητούν απλά το σεξ και να μην μένουν σαν "παρθένες" περιμένοντας τον πρίγκιπα που θα ερωτευθούν (όταν και άμα :P)

Οπότε welcome to the real world! Είναι λίγο κυνικά τα πράγματα αλλά δεν είναι άσχημα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ήξερα κάποτε μια κοπέλα σε ένα χωριό που ήμουν που πήγαινε με όλους, και κυριολεκτώ. Δεν ξέρω γιατί το έκανε. Ήταν έτσι ο χαρακτήρας της θα έλεγα. Μαζί κάναμε πολύ καλή παρέα και ήταν καλή κοπέλα. Βέβαια όλοι την είχαν για τελείως πουτ@ν@, αλλά δεν την ένοιαζε. Και ρωτώ: ποια είμαι εγώ να κατακρίνω αυτήν την κοπέλα σύμφωνα με το τι κάνει στο κρεβάτι της τη στιγμή που με μένα ήταν κυρία και καλή φίλη;
Έτσι είναι το ηθικά σωστό και το πρέπον αλλά ποιος δεν σχολιάζει;

Λόγου χάρη αν κάποιος αγοράσει ένα πανάκριβο ρούχο δεν θα δεχτεί από εμάς την αντίστοιχη κριτική; Έχουμε κανέναν λόγο να του κάνουμε κριτική εφόσον τα λεφτά είναι δικά του; Ποιος ο λόγος να επέμβουμε στο πορτοφόλι του; Και όμως πολλές φορές το κάνουμε στα πλαίσια της κοινωνικής κριτικής (κουτσομπολιού).
Κάτι αντίστοιχο γίνεται και με αυτό που λες Himela!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Που πήγε η αυτοδιάθεση του σώματος;
γιατι?ποιος σου απαγορευσε να το αυτοδιαθεσεις οπως θελεις εσυ?
αλλα δεν μπορεις και εσυ να μου εμποδισεις την εκφραση γνωμης..
και ακομη περισσοτερο την εντυπωση μου για σενα...

εγω θελω να εχω την αυτοδιαθεση του μυαλου μου και της αποψης μου?μπορω? ή ειναι αντιθετο στα προοδευτικα πιστευω σας και πρεπει δημοκρατικα να αυτολογοκριθώ?

το μονο που μπορεις να μου κανεις αν στο δρομο σε πω πχ ¨πορνη" ειναι μυνηση για προσβολη προσωπικοτητας,εξυβριση κλπ ....
(και δεν μιλαω προσωπικα για σενα αλλα γενικα για τον οποιονδηποτε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
γιατι?ποιος σου απαγορευσε να το αυτοδιαθεσεις οπως θελεις εσυ?
αλλα δεν μπορεις και εσυ να μου εμποδισεις την εκφραση γνωμης..
και ακομη περισσοτερο την εντυπωση μου για σενα...

εγω θελω να εχω την αυτοδιαθεση του μυαλου μου και της αποψης μου?μπορω? ή ειναι αντιθετο στα προοδευτικα πιστευω σας και πρεπει δημοκρατικα να αυτολογοκριθώ?

το μονο που μπορεις να μου κανεις αν στο δρομο σε πω πχ ¨πορνη" ειναι μυνηση για προσβολη προσωπικοτητας,εξυβριση κλπ ....
(και δεν μιλαω προσωπικα για σενα αλλα γενικα για τον οποιονδηποτε)

'Αγγελε δεν καταλαβαίνεις πραγματικά τι θέλω να πω....
Κάνε την κριτική σου...πες με και πόρνη sic....:redface:
Δεν με ενδιέφερε ποτέ η γνώμη των άλλων όσο εγώ αισθανόμουν οκ με εμένα :)

Το θέμα που με θλίβει είναι ότι τα στερεότυπα κρατούν μια χαρά ....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.

Διότι με όποιο μέτρο κρίνεις, μ' εκείνο κρίνεσαι, σε τελική ανάλυση! Και φυσικά, φίλε Άγγελε, κανένας δεν μπορεί να σου στερήσει το δικαίωμα, να βλέπεις στους άλλους, εκείνο που έχεις στο μυαλό σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κάνε την κριτική σου...πες με και πόρνη sic....

μιλουσα γενικα για οποιονδηποτε..δεν σε ξερω προσωπικα για να σε πω πορνη..:)


Και φυσικά, φίλε Άγγελε, κανένας δεν μπορεί να σου στερήσει το δικαίωμα, να βλέπεις στους άλλους, εκείνο που έχεις στο μυαλό σου...

τι ?εχω στο μυαλο μου να γινω πορνη?:P:confused:


κανεις δεν μπορει να στερησει το δικαιωμα στην υποκρισια....
"προοδευτικος στα χαρτια",και μετα θαψιμο στο κουτσομπολιο..

απλα εγω λεω δυνατα αυτο που αλλοι θεωρουν "μη πρεπον "και μη ευγενικο(κακώς) και προς τα εξω το παιζουν "προοδευτικοι"

και εγω προσωπικα ποτέ σχεδον δεν χρησιμοποιω τη λεξη πορνη-ειδικα για μια γυναικα(αλλα την ακουω πολυ συχνα εξω ως πουτ@να).αλλα οι περισσοτεροι εμφανιζονται καθώς πρεπει πος τα εξω και μετα περνανε απο χιλια ποταμια αλους ανθρωπους ,ανδρες ή γυναικες.
Νωεα ξερεις τη φραση..Ουε υμιν Γραμματεις και Φαρισαιοι υποκριται...' πιστευω..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
τι ?εχω στο μυαλο μου να γινω πορνη?:P:confused:




...
Νωεα ξερεις τη φραση..Ουε υμιν Γραμματεις και Φαρισαιοι υποκριται...' πιστευω..;)

Συ είπας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,085 μηνύματα.
προς τι ο εκνευρισμος Ηρω?
εγω δεν ημουν επιθειτκος ,εσυ εισαι..
δεν καταλαβαινω...
εγω μιλαω οσο πιο λογικα-και διακριτικα μπορω..

εσυ γιατι προσβαλεσαι?

αναλογα με οτι κανει καποιος παιρνει και τα ρισκα παρεα..
οτι κανουμε εχει και επιπτωσεις,....
ο καθενας εχει το δικαιωμα να κανει οτι θελει και εγω εχω το δικαιωμα να πιστευω γιαυτον οτι θελω..,και κανεις δεν μπορει να βαλει φιμωτρο στο μυαλο μου,,

Το quote που έκανες είναι δικό μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
συγνωμη..μπερδευτηκα....

με τοση εντονη συζητηση ,πεφτουν και λαθος τουφεκιες..:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
προς τι ο εκνευρισμος Ηρω?
Γι΄αυτό:
Έτσι είναι το ηθικά σωστό και το πρέπον αλλά ποιος δεν σχολιάζει;

Λόγου χάρη αν κάποιος αγοράσει ένα πανάκριβο ρούχο δεν θα δεχτεί από εμάς την αντίστοιχη κριτική; Έχουμε κανέναν λόγο να του κάνουμε κριτική εφόσον τα λεφτά είναι δικά του; Ποιος ο λόγος να επέμβουμε στο πορτοφόλι του; Και όμως πολλές φορές το κάνουμε στα πλαίσια της κοινωνικής κριτικής (κουτσομπολιού).
Κάτι αντίστοιχο γίνεται και με αυτό που λες Himela!

Πάντα γι΄άλλους μιλααάμε
έτσι δεν πονααάμε
έτσι ξεχνάααμε...

Τάδε έφη Χαρούλα.

Έχετε στο νου σας ότι όσο εύκολα δίνουμε άδικους ή μή προσβλητικούς χαρακτηρισμούς σε ανθρώπους, άλλο τόσο έχουμε την τάση μέσω αυτών να νιώθουμε ανώτεροι, ικανότεροι, πιο ηθικά σωστοί που λέει και η Θεοδώρα από εκείνους. (άραγε τι είναι ηθικά σωστό;ηθικά σωστό ήταν στην εποχή της γιαγιάς μου, μια γυναίκα να κάνει σεξ μετά τον γάμο. ισχύει και στις μέρες μας; τι είναι ηθικά σωστό σήμερα; )
Άνθρωποι με τα προβλήματά μας, που τα κουβαλούμε και τα αντιμετωπίζουμε καθημερινά, να σχολιάζουμε τα προβλήματα ή τις επιλογές των άλλων μόνο και μόνο για να ξεχνάμε τα δικά μας, οι δικές μας επιλογές να μας φαίνονται πιο σωστές..
Ένας χαρακτηρισμός, μια ταμπέλα, μια ρετσινιά πόσο βοηθάει όλη αυτή τη διαδικασία.
Και θέλετε να μου πείτε ότι κάτι τέτοιο είναι ηθικά σωστό (Θεοδώρα); Είναι επιτρεπτό στα πλαίσια της κοινωνικής κριτικής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πάντως Ηρώ εγώ βλέπω ότι οι απολογίες είναι της μόδας αυτές τις μέρες. Ακόμη και αν ευσταθεί αυτό περί ανωτερότητας μέσω του κουτσομπολιού δεν μπορώ να καταλάβω γιατί οι περισσότερες πρέπει να θυμώνουν, να απορούν με αυτές τις απόψεις και να κατακρίνουν τους ανθρώπους που πιστεύουν στην ανηθικότητα (ή αστάθεια) μιας κοπέλας που αλλάζει συχνά ερωτικούς συντρόφους. Αν κάποια είναι πραγματικά σίγουρη για τις επιλογές της είναι εντελώς ανόητο να φωνάζει λες και είναι σε δικαστήριο επειδή δεν θεωρούν σωστό (ή "νορμάλ") τον τρόπο ζωής της και να απαγορεύει ακόμη και την αναφορά του θέματος.

Και για να πω και την άποψη μου όπως λέει και ένας Έλληνας τραγουδιστής Δεν με ννννοιάζει ποιον φιλούσες μέχρι χτεεεεες που μαστε ξένοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν έχει νόημα να συνεχίσω να μιλάω, όχι διότι δεν έχω επιχειρήματα, αλλά γιατί νιώθω ότι και μεταξύ μας (αναφέρομαι σε ηλικίες) υπάρχει χάσμα..
Αλλιώς συμπεριφέρονται τα άτομα της ηλικίας μου (και όχι μόνο) και αλλιώς βλέπω τώρα..

Δηλαδή θέλετε να μου πείτε ότι γενικά δεν σχολιάζετε τους γύρω σας για να είστε ανώτεροι; Δεν σχολιάζετε όταν δείτε στον δρόμο κάποιον που να έχει περίεργη ένδυση;

Πολύ καλό για να είναι και στα όρια της πραγματικότητας, και όχι μόνο στα λόγια (ως ένδειξη φιλελευθερισμού και προοδευτισμου) αλλά και ως πράξη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,085 μηνύματα.
Άλλο το να σχολιάσεις τι φοράει κάποιος κι άλλο να του δώσεις ένα επίθετο κρίνοντας από τη σεξουαλική του ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Άλλο το να σχολιάσεις τι φοράει κάποιος κι άλλο να του δώσεις ένα επίθετο κρίνοντας από τη σεξουαλική του ζωή.
:eek::eek::eek:

Που έγκειται η διαφορετικότητα ακριβώς;:hmm:
Όταν σχολιάζεις τι φοράει δεν του προσάπτεις χαρακτηρισμούς; Δεν λες πχ ''α πως είναι έτσι το βούρλο'' ή οτιδήποτε άλλο σχετικό;

Και εκτός αυτού, ποιος ο λόγος να τον σχολιάσεις; Σου χαλάει το image σου; ( Bλέπε αντίστοιχη θεωρία δικιά σου σχετικά με το αν θα χαρακτηρίσουμε κάποιον από την στιγμή που δεν μας νοιάζει/αφορά τι κάνει στο κρεβάτι του;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top