[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντησεις! Ναι Serena το ac εννοούσα! Κάτι ματ θέλω που να μη φραζει του πόρους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Εξαιρετικό ματ αντιηλιακό είναι της Vichy ένα που λέει Mattifying face fluid dry touch (Combination to oily skin) ή τέλος πάντων κάτι παρόμοιο γιατί έχω την γαλλική του εκδοχή. :P Πρώτη φορά μένω τόσο ικανοποιημένη με αντιηλιακό προσώπου, είναι ιδανικό για ευαίσθητες και με βοήθησε πολύ στο να μένει ματ η επιδερμίδα και να μην τραβάει καθόλου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Εξαιρετικό ματ αντιηλιακό είναι της Vichy ένα που λέει Mattifying face fluid dry touch (Combination to oily skin) ή τέλος πάντων κάτι παρόμοιο γιατί έχω την γαλλική του εκδοχή. :P Πρώτη φορά μένω τόσο ικανοποιημένη με αντιηλιακό προσώπου, είναι ιδανικό για ευαίσθητες και με βοήθησε πολύ στο να μένει ματ η επιδερμίδα και να μην τραβάει καθόλου. :)
Αυτό παίρνω κι εγώ που είμαι πάρα πολύ αλλεργική και το βρίσκω εξαιρετικό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Έχει δοκιμάσει κάποια κοπέλα αντηλιακό προσώπου Anthelios La Roche Posay; Ψάχνω για κάτι που να μη δημιουργεί ακμή. Περιμένω εντυπώσεις.. :flowers:
Τα La Roche είναι ό,τι καλύτερο για δέρματα που είναι γενικά ευαίσθητα. Φιλική συμβουλή μην πάρεις την αηδία με το dry-touch αφήνει άσπρα σημάδια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ξέρετε καμία καλή κρέμα ματιών που να βοηθάει τους μαύρους κύκλους και να είναι ελαφριά και οικονομική σχετικά? Α και να μην ερεθίζει τα ευαίσθητα μάτια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ξέρετε καμία καλή κρέμα ματιών που να βοηθάει τους μαύρους κύκλους και να είναι ελαφριά και οικονομική σχετικά? Α και να μην ερεθίζει τα ευαίσθητα μάτια. :)
Της Apivita βγήκε μάπα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Της Apivita βγήκε μάπα;:P

Όχι καλή είναι τις μέρες που την έβαζα συστηματικά είδα μια κάποια βελτίωση αλλά έχω ευαίσθητα μάτια και τα τρίβω συχνά και αυτή ακόμα και 5 ώρες μετά την εφαρμογή με τσούζει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Όχι καλή είναι τις μέρες που την έβαζα συστηματικά είδα μια κάποια βελτίωση αλλά έχω ευαίσθητα μάτια και τα τρίβω συχνά και αυτή ακόμα και 5 ώρες μετά την εφαρμογή με τσούζει. :P
Δες αυτή από Darphin δεν είναι ό,τι πιο φθηνό υπάρχει αλλά θα μπορούσα να σου πω και αυτή της Benefit που κάνει 38 ευρώ :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δες αυτή από Darphin δεν είναι ό,τι πιο φθηνό υπάρχει αλλά θα μπορούσα να σου πω και αυτή της Benefit που κάνει 38 ευρώ :hehe:

Αυτή? καλά και η benefit με έκπτωση κάπου τόσο θα κατεβαίνει.

Θα ψάξω δείγματα θενξ!! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αυτή? καλά και η benefit με έκπτωση κάπου τόσο θα κατεβαίνει.

Θα ψάξω δείγματα θενξ!! :flowers:
Δες και από Vichy την Aqualia το ρολάκι για τα μάτια και μία φυτική της Sostar. Της δοκίμασε η αδερφή μου για τα μάτια και της άρεσαν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Έχετε να μου προτείνετε καμία καλή ενυδατική κρέμα προσώπου για λιπαρό δέρμα με ακμή; Θέλω να απορροφάται εύκολα από το δέρμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Απλή ενυδατική θα σου πρότεινα την Hydraphase intese legere από La roche -posay! Ενυδατωνει πολύ καλά και απορροφάται αμέσως. Αν θες κάτι που να σε βοηθάει για ακμή κ λιπαρότητα έχει και εξειδικευμένες κρέμες η συγκεκριμένη εταιρεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Έχετε να μου προτείνετε καμία καλή ενυδατική κρέμα προσώπου για λιπαρό δέρμα με ακμή; Θέλω να απορροφάται εύκολα από το δέρμα.
Frezyderm Ac-norm aquatic cream:P
Μία της Castalia δε θυμάμαι πώς την λένε και της Bioderma την πράσινη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Καμιά πρόταση για οικονομικές μάσκαρα που κάνουν καλά τη δουλειά τους? Όχι απαραίτητα αδιάβροχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Καμιά πρόταση για οικονομικές μάσκαρα που κάνουν καλά τη δουλειά τους? Όχι απαραίτητα αδιάβροχες.


Eveline Cosmetics Big Volume Lash
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Καμιά πρόταση για οικονομικές μάσκαρα που κάνουν καλά τη δουλειά τους? Όχι απαραίτητα αδιάβροχες.


Πραγματικά πολύ καλή κ γύρω στα 3 ευρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Thanks κορίτσια, θα τις λάβω υπόψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κοριτσια γεια!!
Ειστε καλα;;
Θυμαστε για τη φαγουρα που σας ειχα πει πως με πιανει τελος καλοκαιριου;;
Ε να τη παλι! Κανω μπανιο και ξυνομαι! Ή ιδρωνω κ παλι ξυνομαι, ιδιαιτερως στα μπρατσα και στα μπουτια!
Λοιπον η claire ειχε δικιο! Ξηροδερμια με πιανει!
Αλλα και κρεμα νς βαλω μετα το μπανιο, πσλι ξυνομαι μπορει κ χειροτερα...
Οποτε περιμενω να περασει μετα απο λιγο κ ενιοτε χαιδευω χερια κ ποδια γιατι αν ξυστω, τρωγομαι περισσοτερο.
Τι να κανω δεν ξερω... Να ρωτησω σε κανα φαρμακειο λετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
ε, προσωπικα δε βλεπω και πολλες αλλες επιλογες. η αυτοδιαγνωση ειναι βολικη αλλα εαν υπαρχει και κανενας καλος δερματολογος (+φθηνος) κοντα, τραβα καμια βολτα και απο εκει. ποτε δεν ξερεις. παντως συνηθως οι φαρμακοποιοι ειναι προθυμοι να βοηθησουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Κοριτσια γεια!!
Ειστε καλα;;
Θυμαστε για τη φαγουρα που σας ειχα πει πως με πιανει τελος καλοκαιριου;;
Ε να τη παλι! Κανω μπανιο και ξυνομαι! Ή ιδρωνω κ παλι ξυνομαι, ιδιαιτερως στα μπρατσα και στα μπουτια!
Λοιπον η claire ειχε δικιο! Ξηροδερμια με πιανει!
Αλλα και κρεμα νς βαλω μετα το μπανιο, πσλι ξυνομαι μπορει κ χειροτερα...
Οποτε περιμενω να περασει μετα απο λιγο κ ενιοτε χαιδευω χερια κ ποδια γιατι αν ξυστω, τρωγομαι περισσοτερο.
Τι να κανω δεν ξερω... Να ρωτησω σε κανα φαρμακειο λετε;
Νομίζω πως το καλύτερο είναι να σε δει κάποιος δερματολόγος και να σου δώσει εκείνος κάτι. Εγώ ευτυχώς έχω ηρεμίσει αλλά έχω πάντα μια κρεμούλα πρόχειρη την οποία μου την είχε δώσει γιατρός και την θεωρώ πανάκεια... ΄Οτι και να βγάλω, αυτήν βάζω και το ωραίο είναι πως πάντα περνάνε.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top