Διαστρεβλώνει το πορνό την άποψή μας για τον έρωτα;

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Κοίταξε να δεις... αυτο ειναι δίκοπος μαχαίρα.

Εαν δεν μυηθείς ως άλλος ρωμαίος ιμπεράτωρ στα Ελευσίνια μυστήρια, με μια Πορνχάμπια μύησιν εις ατέρμονον γλυφοκωλάδαν, είσαι ένας απλός fearful avoidant που αρνείται Φροϋδικά να έρθει σε επαφή με το πρωκτικό στοιχείο της φύσης του όσο μεγαλώνει.

Ο πρωταθλητισμός εις την πρωκτολειχίαν, εν συγκρίσει με τας αιδοιολειχίας, ωχριά πιστεύετε σε κάτι;

Ουδόλως τολμώ να πω, εκών παραδώσας τας γλωσσικάς απολήξεις ταύτας πλείστες φορές εις ατέρμονας αιδιολειχίας, ικανάς ινα απαιτήσουσι, όπως ενταύθα δεδηλωμένον το γραπτόν συνεισφέρω, περί της προσήκουσας πλέον ανάγκης της γλώσσης μου εκ των πολλών αιδιολειχιών, για εξέταση μόνιμου τεστ παπ.

Και υμείς φοβήσθε το απηυθυσμένον και την έξοδο αυτού;

ΑΙΔΩΣ ΑΡΓΕΙΟΙ!
Αν αυτο ολο ειναι σωστό συντακτικά και γραμματικά τολμώ να πω πως είναι εντυπωσιακό αχαχαχ
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Αν αυτο ολο ειναι σωστό συντακτικά και γραμματικά τολμώ να πω πως είναι εντυπωσιακό αχαχαχ
Με εξαίρεση κάποια συντακτικά λαθάκια και ελάχιστα γραμματικά.. Διαπρέπει ο φίλος μας Valder
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,053 μηνύματα.
Επιμένω πως οι πύλες του ανεξήγητου.. Σηκώνουν τα χέρια τους ψηλά με τα γλωσσικά σου σουρεαλ παιχνιδίσματα
Έρρωσθε και ευδαιμονείτε αγαπητή Γλαύκα.

Καθ' έξιν βυσσοδόμος εις τας οδούς της αμαρτίας, αι πύλαι του ανεξηγήτου, ου δύνανται όπως εξηγήσουσι καθ ολοκληρίαν την σολιψιστική μου ροπή προς τον ηδονισμό.

Εν αρχή ην, μοναχά η παχουλή μου κορμάρα. Όλα τα άλλα ανήκουσι εν τω υποκειμενικώ ιδεαλισμό.

Και του πρωκτού της η λαλιά,
στα στήθη μου μέσα ανασαίνει,
Μου δωσε ο κώλος μια στα γυαλιά
τζάμια και σκελετοί όλοι σπασμένοι

Ευθύς αμέσως λάλησα "μωρή θα με στραβώσεις"
κι εκείνη ατάραχη, απεκρίθη ομολογώντας
"αν απόψε δέκα φορές εσυ δε με καψώσεις
τ αδέρφια μου απ την Κρήτη εσέ θα παν γαμιώντας"


...από την αυτοκρατορική συλλογή "Ρωμαϊκά Ανάκλιντρα"
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Έρρωσθε και ευδαιμονείτε αγαπητή Γλαύκα.

Καθ' έξιν βυσσοδόμος εις τας οδούς της αμαρτίας, αι πύλαι του ανεξηγήτου, ου δύνανται όπως εξηγήσουσι καθ ολοκληρίαν την σολιψιστική μου ροπή προς τον ηδονισμό.

Εν αρχή ην, μοναχά η παχουλή μου κορμάρα. Όλα τα άλλα ανήκουσι εν τω υποκειμενικώ ιδεαλισμό.

Και του πρωκτού της η λαλιά,
στα στήθη μου μέσα ανασαίνει,
Μου δωσε ο κώλος μια στα γυαλιά
τζάμια και σκελετοί όλοι σπασμένοι

Ευθύς αμέσως λάλησα "μωρή θα με στραβώσεις"
κι εκείνη ατάραχη, απεκρίθη ομολογώντας
"αν απόψε δέκα φορές εσυ δε με καψώσεις
τ αδέρφια μου απ την Κρήτη εσέ θα παν γαμιώντας"


...από την αυτοκρατορική συλλογή "Ρωμαϊκά Ανάκλιντρα"
Αδωνη βγες από τον Valder
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Έρρωσθε και ευδαιμονείτε αγαπητή Γλαύκα.

Καθ' έξιν βυσσοδόμος εις τας οδούς της αμαρτίας, αι πύλαι του ανεξηγήτου, ου δύνανται όπως εξηγήσουσι καθ ολοκληρίαν την σολιψιστική μου ροπή προς τον ηδονισμό.

Εν αρχή ην, μοναχά η παχουλή μου κορμάρα. Όλα τα άλλα ανήκουσι εν τω υποκειμενικώ ιδεαλισμό.

Και του πρωκτού της η λαλιά,
στα στήθη μου μέσα ανασαίνει,
Μου δωσε ο κώλος μια στα γυαλιά
τζάμια και σκελετοί όλοι σπασμένοι

Ευθύς αμέσως λάλησα "μωρή θα με στραβώσεις"
κι εκείνη ατάραχη, απεκρίθη ομολογώντας
"αν απόψε δέκα φορές εσυ δε με καψώσεις
τ αδέρφια μου απ την Κρήτη εσέ θα παν γαμιώντας"


...από την αυτοκρατορική συλλογή "Ρωμαϊκά Ανάκλιντρα"
Και ομοιοκαταληκτουντες στίχοι σε αυτό το σαρδόνιο πόνημα✅
 

_.Omorfoula._

Νεοφερμένος

Η _.Omorfoula._ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Οι εικόνες ωχριούν μπροστά στη βιωματική μάθηση.
Σίγουρα ωχριούν. Για να αποκτήσεις την ίδια γνώση για το πως γίνεται ένα σωστό και ηδονικό από πίσω, πριν το κάνεις ικανοποιητικά με τον αγαπημένο σου, στη πρώτη περίπτωση βλέπεις 20 διαφορετικές ταινίες, στη δεύτερη το κάνεις 20 φορές με 20 άγνωστους, για να βιώσεις 20 διαφορετικές εκδοχές. Και λέμε για κάτι απλό. Σκέψου τώρα το ίδιο δίλλημα στην πρωκτολειχία που συζητάτε! :D
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Σίγουρα ωχριούν. Για να αποκτήσεις την ίδια γνώση για το πως γίνεται ένα σωστό και ηδονικό από πίσω, πριν το κάνεις ικανοποιητικά με τον αγαπημένο σου, στη πρώτη περίπτωση βλέπεις 20 διαφορετικές ταινίες, στη δεύτερη το κάνεις 20 φορές με 20 άγνωστους, για να βιώσεις 20 διαφορετικές εκδοχές. Και λέμε για κάτι απλό. Σκέψου τώρα το ίδιο δίλλημα στην πρωκτολειχία που συζητάτε! :D
Σαν να παρανεβηκαν οι αριθμοί 🤔γιατί 20 άγνωστοι;
 

_.Omorfoula._

Νεοφερμένος

Η _.Omorfoula._ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 50 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.

_.Omorfoula._

Νεοφερμένος

Η _.Omorfoula._ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 50 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.
Είπα ενα νούμερο για να σου δείξω τη διαφορά του ενός από τον άλλο τρόπο μάθησης στο σεξ επειδή έγραψες οτι η βιωματική μάθηση πλεονεκτεί.
Μα δεν έχει σημασία η ποσότητα των ερωτικών συντρόφων.. Φαντάσου όλοι αυτοί να είναι ανεπίδεκτοι μαθήσεως
 

_.Omorfoula._

Νεοφερμένος

Η _.Omorfoula._ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 50 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.

_.Omorfoula._

Νεοφερμένος

Η _.Omorfoula._ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 50 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,804 μηνύματα.
Η ένσταση έχει να κάνει με τον αριθμό και την ταυτότητα των ατόμων. Μπορείς να κάνεις τις δοκιμές σου, αλλά προς τι το 20 άγνωστοι;

Θέλει μεγάλο κοινωνικό δείγμα η ερευνήτρια για να ειναι πιο αξιόπιστα τα συμπεράσματα.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,643 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρη αν μιλάς σοβαρά αλλά μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον αυτό που λες σε τέτοια ηλικία.

Ποια είναι τα θετικά που έχεις δει;
21 ειμαι. Εχω πιστευω μεγαλυτερο sex drive και αλλα που δεν λεγονται εδω.Αλλα ο αυνανισμος δεν λοβεται ευκολα :lol:
 

kordella

Νεοφερμένος

Η kordella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
σίγουρα ναι, στην πραγματικότητα είναι πολύ καλύτερο :lol:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,053 μηνύματα.
Σίγουρα ωχριούν. Για να αποκτήσεις την ίδια γνώση για το πως γίνεται ένα σωστό και ηδονικό από πίσω, πριν το κάνεις ικανοποιητικά με τον αγαπημένο σου, στη πρώτη περίπτωση βλέπεις 20 διαφορετικές ταινίες, στη δεύτερη το κάνεις 20 φορές με 20 άγνωστους, για να βιώσεις 20 διαφορετικές εκδοχές. Και λέμε για κάτι απλό. Σκέψου τώρα το ίδιο δίλλημα στην πρωκτολειχία που συζητάτε! :D
Ναι, θα κατσει η άλλη να κανει γλειφιτζούρι σε 20 βρωμιαραίους για να μη της πουν πως ειδε τσόντα.

Πες τα φρεγάτα μου.
 

_.Omorfoula._

Νεοφερμένος

Η _.Omorfoula._ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ναι, θα κατσει η άλλη να κανει γλειφιτζούρι σε 20 βρωμιαραίους για να μη της πουν πως ειδε τσόντα.

Πες τα φρεγάτα μου.
Βλέπεις; Αν όμως την ενδιαφέρει πια τόσο πολύ να το μάθει δεν θα είναι πολύ πιο ανώδυνο βλέποντας το αντί "βιωματικά" όπως λέει;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,053 μηνύματα.
Βλέπεις; Αν όμως την ενδιαφέρει πια τόσο πολύ να το μάθει δεν θα είναι πολύ πιο ανώδυνο βλέποντας το αντί "βιωματικά" όπως λέει;
Μπορεί να μην το ξέρει καν. Όπως δεν ήξερα εγω το facesitting/femdom, η παράδοση της κυριαρχίας προσωρινά στη domina.

Κι όταν το μαθα και το πρότεινα, επειδη ειμαστε μια κοινωνία με ταμπού, θυμάμαι ακόμα την έκπληξή τους, αυτή την έκφραση συστολής που μετα την πράξη τις ρωτας "πως σε εκανε κι ενιωσες ολη αυτη η εμπειρία της κυριαρχίας;" και σου απαντάνε "ωραία!!".

Εμαθα κατι εγω στα 20 μου απο μια τσόντα, το μαθα με τη σειρά μου σε 10-15 κοπέλες, αυτες θα πάνε σε 4 συντρόφους αναλογικά η καθεμια, έχουν διαφωτιστει 60-80 άτομα.

Και δε μιλαμε μονο για σεξ. Μιλαμε ότι όλη αυτη η εμπειρία μπορει να σε κανει να μαθεις να τιθασσεύεις τον εγωισμό σου ή αυτές να γίνονται πιο θαρραλέες/επιβλητικές.


Σιγουρα πολλα τα ξερουμε ενστικτωδώς ή θα τα βρουμε με πειραματισμό. Αλλά πολλά από αυτά που μας ενδιαφέρουν, δεν ξερουμε καν οτι υπάρχουν, και μια ταινια μπορει να μας ιντριγκάρει να τα μαθουμε και να τα δοκιμάσουμε.

Δε σου λεω να γινει εμμονή. Απλά η ανακάλυψη.
 
Top