Δολοφονία από τον φίλο της ο θάνατος της 26χρονης στη Φολέγανδρο

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,596 μηνύματα.

Θρασύτατος ο γυναικοκτόνος: Προσπαθεί να ρίξει το φταίξιμο στη Γαρυφαλλιά λέγοντας ότι…τον ειρωνευόταν συνέχεια τον τελευταίο καιρό! Κατηγορείται για ανθρωποκτονία από πρόθεση, η ανακοίνωση της ΕΛΑΣ

Σοκ προκαλεί το θράσος του 30χρονου που ομολόγησε ότι δολοφόνησε την 26χρονη Γαρυφαλλιά στη Φολέγανδρο και ο οποίος συνελήφθη χθες ενώ οι αρχές τον αναζητούσαν για ένα ολόκληρο 24ωρο στο νησί.


Σύμφωνα με ρεπορτάζ του MEGA, ο γυναικοκτόνος προσπάθησε, όπως έκανε πρόσφατα και ο δολοφόνος της Καρολάιν στα Γλυκά Νερά, να ρίξει το φταίξιμο στην κοπέλα, λέγοντας ότι το τελευταίο διάστημα τον ειρωνευόταν συνεχώς!


«Το τελευταίο διάστημα τσακωνόμασταν συχνά και οι καβγάδες ήταν έντονοι. Με ειρωνευόταν και με πρόσβαλλε κι αυτή ήταν η κυριότερη αιτία της έντασης μεταξύ μας. Αυτό έγινε και την ημέρα που ήμαστε μέσα στο αυτοκίνητο, προχθές. Αρχίζαμε να φωνάζουμε και να τσακωνόμαστε. Τράβηξα κατά λάθος το χειρόφρενο, έχασα τον έλεγχο του αυτοκινήτου και το αμάξι βγήκε από το δρόμο».


Σύμφωνα με πληροφορίες, με αυτά τα λόγια προσπάθησε να δικαιολογήσει κατά την ανάκριση το γεγονός ότι έφτασε στο σημείο να σπρώξει την 26χρονη από τα βράχια. Υποστήριξε μάλιστα ότι έπεσε και ο ίδιος στη θάλασσα αλλά είδε ότι είχε χάσει τις αισθήσεις της και την εγκατέλειψε.


Ωστόσο, ο ισχυρισμός του καταρρίπτεται από τα πρώτα στοιχεία που προκύπτουν από τη νεκροψία της κοπέλας, που έδειξαν ότι ο θάνατός της οφείλεται σε πνιγμό, δηλαδή έπεσε στη θάλασσα ζωντανή και πνίγηκε στη συνέχεια.

 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,596 μηνύματα.
Τσιφουτιες του στυλ παμε σε καμπινκ ..... να γλιτωσουμε κτλπ εμενα δεν θα μου άρεσαν οποτε και σε συνδυαμο με τα αλλα θα καταλαβαινα οχι βεβαια οτι ειναι δολοφονος και οτι φταιει η κοπελα αλλα οτι ο συγκεκριμενος ειναι ακαταλληλο

Ε ναι ενω ο πιλοτος που την πηγαινε στο Ντουμπαι ηταν κυριος! :jumpy:



Και να θες να αγιασεις δεν μπορεις με τις ...που βλεπεις εδω μεσα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,973 μηνύματα.
Έχει αρχίσει να ξεφεύγει κάθε έλεγχος πια και η αρρωστημένη κοινωνία μας είναι σε βαριά και προχωρημένη σήψη. Από τότε που άρχισε το κίνημα metoo θεώρησα ότι έγινε ένα πρώτο βήμα. Εγώ πλέον βλέπω πολλά βήματα πίσω το τελευταίο καιρό που μας οδηγούν σε άλλες εποχές.

Η νουβέλα " Η φόνισσα" του Παπαδιαμάντη γίνεται όλο και πιο επίκαιρη. Σκληρή εποχή για τις γυναίκες.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Από το γεγονός και μόνο ότι είναι 30 ετών αυτός και πήγε τη κοπέλα του διακοπές σε καμπινγκ θα έπρεπε να λέει πολλα.
"Πήγε την κοπέλα του". Σκυλί είναι η κοπέλα και την έβγαλε βόλτα να ξεσκάσει;
Το να ήθελαν να πάνε και οι δύο για κάμπινγκ γιατί αυτό το είδος διακοπών γουστάρουν, όχι;
Το γεγονός ότι κάποιος ίσως απλά να μην έχει λεφτά για λουσάτες διακοπές υποδεικνύει κάτι για το ποιόν του;
Μιλάμε για δολοφονία. Τι άσχετο είναι αυτό;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,596 μηνύματα.
"Πήγε την κοπέλα του". Σκυλί είναι η κοπέλα και την έβγαλε βόλτα να ξεσκάσει;
Το να ήθελαν να πάνε και οι δύο για κάμπινγκ γιατί αυτό το είδος διακοπών γουστάρουν, όχι;
Το ότι κάποιος ίσως απλά να μην έχει λεφτά για λουσάτες διακοπές υποδεικνύει κάτι για το ποιόν του;
Μιλάμε για δολοφονία. Τι άσχετο είναι αυτό;
Οπως και ολα τα υπολοιπα που παντα γραφει.
Στο μεταξυ εγω εχω κανει απειρες διακοπες σε καμπινγκ,διοτι μου αρεσει αυτος ο τροπος διακοπων.Κια βεβαια εχω παει και σε λουσατα ξενοδοχεια.Το καθενα με την φαση του.

Και ειπαμε.Η γυναικα ειναι σακί λεμε.Την πηγε,δεν πηγαν.

Και θα ξαναπω οτι αυτες οι αντιληψεις δειχνουν ακριβως που ειμαστε σαν κοινωνια ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΟΚΤΟΝΙΕΣ.Ακριβως αυτες οι αποψεις το δειχνουν.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
"Πήγε την κοπέλα του". Σκυλί είναι η κοπέλα και την έβγαλε βόλτα να ξεσκάσει;
Το να ήθελαν να πάνε και οι δύο για κάμπινγκ γιατί αυτό το είδος διακοπών γουστάρουν, όχι;
Το γεγονός ότι κάποιος ίσως απλά να μην έχει λεφτά για λουσάτες διακοπές υποδεικνύει κάτι για το ποιόν του;
Μιλάμε για δολοφονία. Τι άσχετο είναι αυτό;

Λουσατες διακοπες ειναι να βρεις ενα καταλυμα με 30-40 ευρω την ημέρα και να τα πληρωσετε απο μισά ;

5 μερες ειναι 100 ευρώ έλεος. Εν παση περιπτωση δεν ειναι το θεμα μας το καμπινκ εδω οσο για τη προταση "Πηγε τη κοπελα" σα σκυλι που ειπες... κοιτα θα σε συμβουλευα να μη πιανεσαι τοσο καχυποπτα απο λεξεις γιατι θα παρεξηγιεσαι με ολους και δεν θα μπορεις να κανεις συζητηση και με κανεναν. Τωρα αν εσυ θέλεις να πιανεσαι οκ ελευθερα. Εχουμε κανει τοσες συζητησεις με εχεις παραθεσει τοσες φορες να μου στειλεις να με ρωτησεις κατι που λεει ο λογος θα σε βοηθησω .... τωρα το θεωρω γενικα κουραστικο να ψάχνεσαι να βρεις κάθε φορά τέτοια κενά.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,596 μηνύματα.
"Πηγε τη κοπελα" σα σκυλι που ειπες... κοιτα θα σε συμβουλευα να μη πιανεσαι τοσο καχυποπτα απο λεξεις γιατι θα παρεξηγιεσαι με ολους και δεν θα μπορεις να κανεις συζητηση και με κανεναν.
Στην meetmein αυτο!!!!!!!!!!!!!
Λες και δεν ξερουμε εδω μεσα ποιος πιστευει τι! :hehe:

Τεσπα προχωρω.

 

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,256 μηνύματα.
Λουσατες διακοπες ειναι να βρεις ενα καταλυμα με 30-40 ευρω την ημέρα και να τα πληρωσετε απο μισά ;
Μιλάμε για ζευγάρι, μπορεί απλά να ήθελαν αμφότεροι να πάνε σε απόμερα μέρη για εξερεύνηση και για να είναι μόνοι τους. Κάποιοι το βλέπουν σαν περιπέτεια αυτό. Καμία σχέση με τη δολοφονία δεν έχει αυτό που λες. Είναι σαν να υπονοείς ότι τη σκότωσε επειδή δεν είχε λεφτά.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Μιλάμε για ζευγάρι, μπορεί απλά να ήθελαν αμφότεροι να πάνε σε απόμερα μέρη για εξερεύνηση και για να είναι μόνοι τους. Κάποιοι το βλέπουν σαν περιπέτεια αυτό. Καμία σχέση με τη δολοφονία δεν έχει αυτό που λες. Είναι σαν να υπονοείς ότι τη σκότωσε επειδή δεν είχε λεφτά.

Οχι υπονοω οτι την σκοτωσε γιατι ηταν ανώμαλος. Τα λεφτά δεν ειναι προβλημα.

Αυτα τα μέρη που λές αμα δεν τα γνωριζεις ειναι πολυ επικινδυνα αλλα βεβαια αυτα δεν περιμενω να τα ξέρουν άτομα που ειναι 20 χρονων και νομιζουν οτι ξέρουν τα πάντα (δεν εννοω εσενα)

θα κοιμοσουν εσυ μέσα στην ερημια το βράδυ με μια κοπελα ; εγω οχι θεωρω οτι ειμαι υπευθυνος οταν πάω διακοπες με κάποια οπως ειπε και η μητερα της... οποτε δεν θα πηγαινα.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Λουσατες διακοπες ειναι να βρεις ενα καταλυμα με 30-40 ευρω την ημέρα και να τα πληρωσετε απο μισά ;

5 μερες ειναι 100 ευρώ έλεος. Εν παση περιπτωση δεν ειναι το θεμα μας το καμπινκ εδω οσο για τη προταση "Πηγε τη κοπελα" σα σκυλι που ειπες... κοιτα θα σε συμβουλευα να μη πιανεσαι τοσο καχυποπτα απο λεξεις γιατι θα παρεξηγιεσαι με ολους και δεν θα μπορεις να κανεις συζητηση και με κανεναν. Τωρα αν εσυ θέλεις να πιανεσαι οκ ελευθερα. Εχουμε κανει τοσες συζητησεις με εχεις παραθεσει τοσες φορες να μου στειλεις να με ρωτησεις κατι που λεει ο λογος θα σε βοηθησω .... τωρα το θεωρω γενικα κουραστικο να ψάχνεσαι να βρεις κάθε φορά τέτοια κενά.
Δεν είμαι ακροατής στο flirt thread για να μου δίνεις συμβουλές (αν όντως υπάρχουν αυτά τα άτομα δηλαδή).
Πέταξες κοτσάνα τεραστίων διαστάσεων και πρέπει να παραδεχθείς ότι έκανες λάθος. Ξαναθυμίζω ότι μιλάμε για μια νεκρή κοπέλα.

Δεν ψάχνω να βρω κενά. Τα χαρίζεις απόχερα με τα γραφόμενά σου. Ο λόγος μας υποδεικνύει τον τρόπο σκέψης μας και ξέρω ότι φράσεις του στυλ "βγάζω την κοπέλα μου έξω/ την πάω διακοπές" χρησιμοποιούνται από πολλούς και μάλλον την χρησιμοποίησες ασυνείδητα. Αλλά δεν βλάπτει να σκεφτόμαστε και ν' αναθεωρούμε που και που. Τέτοιες φράσεις είναι υποτιμητικές, είτε το καταλαβαίνεις είτε όχι.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Δεν είμαι ακροατής στο flirt thread για να μου δίνεις συμβουλές (αν όντως υπάρχουν αυτά τα άτομα δηλαδή).
Πέταξες κοτσάνα τεραστίων διαστάσεων και πρέπει να παραδεχθείς ότι έκανες λάθος. Ξαναθυμίζω ότι μιλάμε για μια νεκρή κοπέλα.

Δεν ψάχνω να βρω κενά. Τα χαρίζεις απόχερα με τα γραφόμενά σου. Ο λόγος μας υποδεικνύει τον τρόπο σκέψης μας και ξέρω ότι φράσεις του στυλ "βγάζω την κοπέλα μου έξω/ την πάω διακοπές" χρησιμοποιούνται από πολλούς και μάλλον την χρησιμοποίησες ασυνείδητα. Αλλά δεν βλάπτει να σκεφτόμαστε και ν' αναθεωρούμε που και που. Τέτοιες φράσεις είναι υποτιμητικές, είτε το καταλαβαίνεις είτε όχι.

Δεν ειναι καθολου υποτιμητικες απλα εσυ εισαι αχρειαστα ψείρας και κολλάς σε ανουσια πράγματα για να δημιουργησεις θεμα απο το πουθενά.

Για οποιοδηποτε θεμα εννοουσα και οχι για το φλέρτ θρεντ αλλα... . Ο καθενας οσο μπορει. Πεταξες και τη κακια σου και αυτο ειναι.

Αυτη ειναι και η αποψη μου για το κάμπινγκ δεν θα πηγαινα να κάνω τέτοιες διακοπες με τιποτα.... αν τη κοπελα τη τσιμπησει ενας σκορπιος το βραδυ ή ενα φιδι... ποιος θα τρέχει ; εσυ ; εσυ θα τρέξεις ; λοιπον πρωτα θα μαθουμε να ειμαστε υπευθυνοι για εμάς και το ατομο που συνοδευουμε γιατι εισαι άντρας και θα πρέπει να παρέχεις και ασφαλεια. Εγω ετσι έχω μάθει και ετσι κανω.

ΥΓ Και κάτι να ηταν ακομψο λεμε τωρα... το γεγονος οτι περιμενεις την ευκαιρια να πιαστεις απο αυτο και να αρχισεις να κραζεις ενω στα αλλα θεματα μιλαμε μια χαρα δειχνει ανισορροπια για μενα πάντα. 9 πραγματα καλα να γραψει ο αλλος και ενα να γραψει ακομψο πιανεστε πχ απο το ακομψο αυτο δειχνει κακοβουλια και καχυποψια. Και σιγουρα σε τετοιες βασεις ολες οι συζητηησεις ειναι ανωφελες. Συνεχισε ετσι δεν εχω θεμα. Μην παραπονειστε αυριο ομως οτι δεν τα βρισκετε με αλλο κοσμο το προβλημα δεν ειμαι εγω μονο.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,973 μηνύματα.
Σοβαρά σε τέτοιο θρεντ και με τέτοιο θέμα πιάσαμε να μιλάμε για το κάμπινγκ; Τι σημασία έχει πάλι αυτό; Ρε παιδιά, μερικοί τάμα το έχετε σε κάθε εγκληματική ενέργεια να βρίσκετε την πιο ασήμαντη λεπτομέρεια και να την τραβάτε από τα μαλλιά;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Σοβαρά σε τέτοιο θρεντ και με τέτοιο θέμα πιάσαμε να μιλάμε για το κάμπινγκ; Τι σημασία έχει πάλι αυτό; Ρε παιδιά, μερικοί τάμα το έχετε σε κάθε εγκληματική ενέργεια να βρίσκετε την πιο ασήμαντη λεπτομέρεια και να την τραβάτε από τα μαλλιά;

Για μενα έχει. Σε συνδυασμο με ολα τα υπολοιπα. Δειχνει οτι κάποιοες δεν παιρνει στα σοβαρα την ασφαλεια της κοπελας που συνοδευει. Στα καμπινγκ κινδυνευεις απο πολλά ειδικα αν δεν ειναι οργανωμένα.Απο εκει ξεκινανε όλα + τα υπολοιπα τα οποια δεν τα γνωριζουμε εμεις τα γνωριζουν οι δικοι τους. Ο πατερας της πχ.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,973 μηνύματα.
Για μενα έχει. Σε συνδυασμο με ολα τα υπολοιπα. Δειχνει οτι κάποιοες δεν παιρνει στα σοβαρα την ασφαλεια της κοπελας που συνοδευει.
Ναι βλέπω το τελευταίο μήνυμα σου.

γιατι εισαι άντρας και θα πρέπει να παρέχεις και ασφαλεια.
Ασφάλεια πρέπει να παρέχει ο καθένας στον εαυτό του. Ο θεσμός του άντρα προστάτη είναι γνώρισμα των χωρών της Μέσης Ανατολής και της Αφρικής. Μη γυρίσουμε εκεί.

αν τη κοπελα τη τσιμπησει ενας σκορπιος το βραδυ ή ενα φιδι... ποιος θα τρέχει ; εσυ ; εσυ θα τρέξεις ;
Και εδώ τα περί ασφαλειας που λες.

Και αν πάνω στη βόλτα σας δηλαδή πέσει και γλάστρα στο κεφάλι της... Ποιος θα τρέχει; Εσύ; Εσύ θα τρέξεις;

Οπότε προτείνω να μη βγαίνουμε και καθόλου. Αλλά, αλλά.

Και αν μέσα στο σπίτι γίνει σεισμός και πέσει το ταβάνι στο κεφάλι της; Ποιος θα τρέχει; Εσύ; Εσύ θα τρέξεις;


Devil νομίζω τα υπεραναλυεις πολύ τα πράγματα και χωρίς λόγο. Το ότι αποφάσισαν να πάνε σε κάμπινγκ δεν δείχνει τίποτα για τον άντρα περί ανευθυνότητας που λες. Δηλαδή αν την σκότωνε σε 5αστερο ξενοδοχείο ας πούμε θα ήταν τουλάχιστον υπεύθυνος δολοφόνος που νοιάστηκε για την ασφάλεια της;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ναι βλέπω το τελευταίο μήνυμα σου.


Ασφάλεια πρέπει να παρέχει ο καθένας στον εαυτό του. Ο θεσμός του άντρα προστάτη είναι γνώρισμα των χωρών της Μέσης Ανατολής και της Αφρικής. Μη γυρίσουμε εκεί.


Και εδώ τα περί ασφαλειας που λες.

Και αν πάνω στη βόλτα σας δηλαδή πέσει και γλάστρα στο κεφάλι της... Ποιος θα τρέχει; Εσύ; Εσύ θα τρέξεις;

Οπότε προτείνω να μη βγαίνουμε και καθόλου. Αλλά, αλλά.

Και αν μέσα στο σπίτι γίνει σεισμός και πέσει το ταβάνι στο κεφάλι της; Ποιος θα τρέχει; Εσύ; Εσύ θα τρέξεις;


Devil νομίζω τα υπεραναλυεις πολύ τα πράγματα και χωρίς λόγο. Το ότι αποφάσισαν να πάνε σε κάμπινγκ δεν δείχνει τίποτα για τον άντρα περί ανευθυνότητας που λες. Δηλαδή αν την σκότωνε σε 5αστερο ξενοδοχείο ας πούμε θα ήταν τουλάχιστον υπεύθυνος δολοφόνος που νοιάστηκε για την ασφάλεια της;

Ο σεισμος ειναι κάτι απροβλεπτο να συμβει... το να πηγαινεις ομως σε ερημικες περιοχές αγνωστες να κάνεις κάμπινγκ για μενα ειναι επικινδυνο. Σαν να το προκαλείς ειναι. Να τυχει εννοω κάτι περιεργο οχι η δολοφονια. Η δολοφονια ειπαμε ειναι και άλλα πολλά στραβα που ηξερε και ο πατερας της. Μη τσιμπας απο αυτους που πάνε να τα ανακατεψουν επειδη δεν με πάνε για να ριξουν λάσπη.

Ο αντρας πρέπει να φροντιζει και να μεριμνα για την ασφαλεια αυτης που συνοδευει... τα υπολοιπα περι μεσης ανατολης ειναι άσχετα. Καταρχας εχεις βγει ποτέ ραντεβου ; εχεις μιλησει ποτε με τη μανα η τον πατερας αυτης που θα συνοδευσεις και τους εχεις πει να μην ανησυχουν γιατι αυτη θα ειναι μαζι σου ; ασχετο με το θέμα αλλα μη κρινεις αν δεν το χεις κανει ακόμη. Αν κάποιος κάνει μια κινηση εναντιον της κοπελας σου στο δρομο σορρυ που θα στο πω αλλα πρεπει να μπεις μπροστά.

Τωρα αν εισαι φλωρος (οχι εσυ) αλλα γενικά ναι... μπορεις να ερμηνευσεις διαφορετικα τα γραφομενα μου αλλα να ξερεις οτι αυτες που σημερα μου την πέφτουν θα την έπεφταν και σε εκεινον που δεν θα προστατευε τη κοπελα του τοτε θα τα ελεγαν αλλιως ομως. Αυτα και βγαινω απο το θρεντ γιατι θα επανελθουμε παλι στα ιδια... και δεν θέλω... ηδη ενας μάγκας του πληκτρολογιου με έβρισε πριν Αλλα μπορει να το κανει μονο πισω απο το PC. Του το γραφω και αυτο να το διαβασει να το ξέρει λοιπον. Αυτα λοιπον και καλη συνέχεια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το κακο δυστυχως και η ριζα του προβληματος και οχι το κλισε μοιρολοι και το βρισιδι σε αυτους τους τυπους οτταν θα βγει μια τέτοια ειδιηση και μετα απο 5 μερες θα την έχουμε ξεχάσει.... ειναι οτι επιλέγονται παρα το οτι ΔΕΝ πληρουν ουτε τα βασικά. Το θεμα της υπευθυνοτητας σε εναν αντρα ειναι το βασικοτερο ... για μενα κάποιος που θα πάει την κοπελα του ή θα παει εστω με τη κοπελα του (να το ορισουμε και σωστα μην μας κοψει το ΕΣΡ της κυρα meetme) σε τετοιες ταλαιπωριες και ριψοκινδυνες και επικινδυνες τοποθεσιες ειναι ανευθυνος και απο εκει ξεκινανε όλα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,973 μηνύματα.
Ο σεισμος ειναι κάτι απροβλεπτο να συμβει... το να πηγαινεις ομως σε ερημικες περιοχές αγνωστες να κάνεις κάμπινγκ για μενα ειναι επικινδυνο. Σαν να το προκαλείς ειναι. Να τυχει εννοω κάτι περιεργο οχι η δολοφονια. Η δολοφονια ειπαμε ειναι και άλλα πολλά στραβα που ηξερε και ο πατερας της. Μη τσιμπας απο αυτους που πάνε να τα ανακατεψουν επειδη δεν με πάνε για να ριξουν λάσπη.

Ο αντρας πρέπει να φροντιζει και να μεριμνα για την ασφαλεια αυτης που συνοδευει... τα υπολοιπα περι μεσης ανατολης ειναι άσχετα. Καταρχας εχεις βγει ποτέ ραντεβου ; εχεις μιλησει ποτε με τη μανα η τον πατερας αυτης που θα συνοδευσεις και τους εχεις πει να μην ανησυχουν γιατι αυτη θα ειναι μαζι σου ; ασχετο με το θέμα αλλα μη κρινεις αν δεν το χεις κανει ακόμη. Αν κάποιος κάνει μια κινηση εναντιον της κοπελας σου στο δρομο σορρυ που θα στο πω αλλα πρεπει να μπεις μπροστά.

Τωρα αν εισαι φλωρος (οχι εσυ) αλλα γενικά ναι... μπορεις να ερμηνευσεις διαφορετικα τα γραφομενα μου αλλα να ξερεις οτι αυτες που σημερα μου την πέφτουν θα την έπεφταν και σε εκεινον που δεν θα προστατευε τη κοπελα του τοτε θα τα ελεγαν αλλιως ομως. Αυτα και βγαινω απο το θρεντ γιατι θα επανελθουμε παλι στα ιδια... και δεν θέλω... ηδη ενας μάγκας του πληκτρολογιου με έβρισε πριν Αλλα μπορει να το κανει μονο πισω απο το PC. Του το γραφω και αυτο να το διαβασει να το ξέρει λοιπον. Αυτα λοιπον και καλη συνέχεια.
Σου έχω πει ότι υπεραναλυεις πολλές φορές τα πράγματα χωρίς λόγο. Όλα είναι απρόβλεπτα γεγονότα και τα πάντα μπορούν να συμβούν όσο και αν προσέχεις. Απλά όλα αυτά δεν κολλάνε τόσο με την υπόθεση. Το ότι πήγαν σε κάμπινγκ δεν δείχνει τίποτα. Αμφιβάλλω κιόλας αν όλος ο κόσμος που πηγαίνει σε κάμπινγκ τα σκέφτεται όλα αυτά που ανέφερες.

Δεν μπερδευομαι με κανέναν εχθρό σου για αυτό και δεν παραθέτω κανενός τα λόγια πέρα από τα δικά σου.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Σου έχω πει ότι υπεραναλυεις πολλές φορές τα πράγματα χωρίς λόγο. Όλα είναι απρόβλεπτα γεγονότα και τα πάντα μπορούν να συμβούν όσο και αν προσέχεις. Απλά όλα αυτά δεν κολλάνε τόσο με την υπόθεση. Το ότι πήγαν σε κάμπινγκ δεν δείχνει τίποτα. Αμφιβάλλω κιόλας αν όλος ο κόσμος που πηγαίνει σε κάμπινγκ τα σκέφτεται όλα αυτά που ανέφερες.

Δεν μπερδευομαι με κανέναν εχθρό σου για αυτό και δεν παραθέτω κανενός τα λόγια πέρα από τα δικά σου.

Ωραια εμενα η αποψη μου ειναι οτι δεν θα μου άρεσε μια γυναικα 26 χρονων με μορφωτικο επιπεδο και εμφανισιμη να πάμε σε κάμπινκ 30-35 εισαι ρε φιλε εν μπορεις να στηριξεις εστω μερικες απλές διακοπες και οχι σε 5 αστερο ελεος τι διαολο εκανες τοσα χρονια ναι θα σου κανω κριτικη γιατι ολους αυτους τους αφηνουμε λεμε δεν βαριέσαι και τους βλεπεις γινονται οτι να ναι ..... δεν ειναι υπερ αναλυση σου εξηγησα τους λογους που θεωρω τα καμπινγκ ακαταλληλα και επικινδυνα. Σεβαστη η αποψη σου αλλα η δικη μου ειναι διαφορετική.

Και εσεις θεωρειτε κάποιοι κ κάποιες ανευθυνο το να βγει κάποιος απο το ιντερνετ με κάποιον αλλον να γνωριστουν. Επικινδυνο οτι δεν ειναι του επιπεδου σας κτλπ ε ετσι κ εγω θεωρω τα καμπινγκ. Τωρα σχετικα με τη δολοφονια ηταν και άλλα προφανως και δεν ειναι οποιος παει σε κάμπινγκ δολοφονος. Αλλα εμενα αυτο εξαρχης μου εκανε κακη εντυπωση.

Τωρα οποιος θεωρει οτι ξεπλένω δολοφονους και οτι ειμαι σεξιστης κτλπ κτλπ να μου κανει τη χαρη να μη με ξαναπαραθέσει ποτε καθως δεν μπορω να κανω κουβεντες με άτομα που δεν έχουν κριση και αντιληψη και κρινουν οπως να ναι και οτι να ναι.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,596 μηνύματα.
Ρε καντε κοπυ. καποιοι ,απο τα γλυκα νερα λεμε.Αφου στα ιδια θα καταληξετε.Οπως παντα σε θεματα ΓΥΝΑΙΚΟΚΤΟΝΙΩΝ.

1626621517404.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top