Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Βάλτε ν'ακούσετε τη δήλωση στο Ζάππειο, αυτό πρέπει να γίνει νομίζω από άτομα με διάθεση κριτικής. Σε πρώτο βαθμό τουλάχιστον, πολύ πρώτο.
Ωραια ακουστηκαν,δε λεω...μακαρι να πετυχει μπας και δουμε ασπρη μερα...αν και πολυ δυσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Συντομη η ομιλια του πρωθυπουργου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.

Δε μπορώ να πω ότι διαφωνώ με αυτό που είπε ο Κουμουτσάκος, απλά δε μπορείς να αποκαλείς "δημοσιο διάλογο" κάτι τέτοιο, αν όντως συνέβη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Όταν πριν 2 χρόνια έγιναν εκλογές εσωτερικες στο πασοκ δικαίωμα ψήφου είχαν όλοι οι οι φίλοι, μέλη του Πασοκ.

Στην νέα δημοκρατία όμως δικαίωμα ψήφου θα έχουν οι βουλευτές οι νομάρχες και οι δήμαρχοι που είναι εκλεγμένοι το 2007) ενώ όλοι οι αλλοι απλά θα κοιτάνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic ftw

Νεοφερμένος

Η lunatic ftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Βγηκε ο Τζορτζ!!!Δεν μας βλεπω καλα:hmm::s:'(:nono::mad2::help::papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ωραια ακουστηκαν,δε λεω...μακαρι να πετυχει μπας και δουμε ασπρη μερα...αν και πολυ δυσκολο.

Έχω την εντύπωση ότι ζήτησε συμμετοχή απ'ολους, αν όντως το εννοεί, εγώ το κρατάω. Και νομίζω οτι πρέπει να το κρατήσουν όλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Ωραια ακουστηκαν,δε λεω...μακαρι να πετυχει μπας και δουμε ασπρη μερα...αν και πολυ δυσκολο.
Άσπρη μέρα θα δούμε μόνο αν χιονίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Όταν πριν 2 χρόνια έγιναν εκλογές στο πασοκ δικαίωμα ψήφου είχαν όλοι οι οι φίλοι, μέλη του Πασοκ.

Στην νέα δημοκρατία όμως δικαίωμα ψήφου έχουν οι βουλευτές οι νομάρχες και οι δήμαρχοι που ήταν εκλεγμένοι το 2007) ενώ όλοι οι αλλοι απλά θα κοιτάνε
Δε λεω τπτ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Δε μπορώ να πω ότι διαφωνώ με αυτό που είπε ο Κουμουτσάκος, απλά δε μπορείς να αποκαλείς "δημοσιο διάλογο" κάτι τέτοιο, αν όντως συνέβη...

Ε ναι. Απλά ήθελαν να δημιουργήσουν μία ψεύτικη εικόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Ο Ομπάμα έδωσε συγχαρητήρια στον Γιώργο Παπανδρέου.Αμέσως μετά τον Θαπατέρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Δεν σκοπεύω να υπερασπιστώ τον Παπανδρέου, απλά θεωρώ τα κριτήριά σου ασήμαντα, αν όχι άσχετα. Τουλάχιστον μετά από κάποιο σημείο...


Σε ρώτησα κάτι και εσύ δε μου απάντησες... Εσένα πόσο ασήμαντα είναι τα λεγόμενά σου στη συγκεκριμένη απάντηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Μιλάει και ο...Κουμουτσάκος τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση ότι ζήτησε συμμετοχή απ'ολους, αν όντως το εννοεί, εγώ το κρατάω. Και νομίζω οτι πρέπει να το κρατήσουν όλοι.
Πιστευω πως πλεον δε χωραν μικροτητες.Ξερω πολλους νεοδημοκρατες που ευχοναται αποτυχια του πασοκ.Εγω δεν ειμαι ενας απο αυτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
*Πριν. Και δε νομίζω ότι έχει κάποια σημασία, anyway, εθιμοτυπικά συμβαίνει αυτό πάντα ανάμεσα σε πρωθυπουργούς ιδιου πολιτικού χώρου. Αν ήταν ο Μπαικάλ πρωθυπουργός στην Τουρκία, θα τον είχε πάρει κι αυτός τηλέφωνο απ'τους πρώτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Όσο νυχτώνει,η π... μεγαλώνει,λέει ο σοφός λαός.Για μια ακόμη φορά,βγαίνει αληθινός.Μεγάλωσε η διαφορά μεταξύ ΠΑΣΟΚ και ΝΔ.Πω πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:confused:

Θα συναντηθούν σύντομα
Συγχαρητήριο τηλεφώνημα από τον Μπαράκ Ομπάμα στον Γ.Παπανδρέου

Με τον Γιώργο Παπανδρέου επικοινώνησε τηλεφωνικώς ο Μπαράκ Ομπάμα, λέγοντάς του ότι ήθελε να είναι από τους πρώτους που θα τον συγχαρούν για την εκλογική νίκη. Θα υπάρξει σύντομα συνάντηση μεταξύ του αρχηγού του ΠΑΣΟΚ και του Αμερικανού προέδρου, η οποία θα καθοριστεί διά της διπλωματικής οδού.
Το τηλεφώνημα έγινε με πρωτοβουλία του Αμερικανού προέδρου, ο οποίος όπως ανέφερε στον πρόεδρο του ΠΑΣΟΚ ήθελε να είναι από τους πρώτους που θα του έδιναν συγχαρητήρια για τη νίκη του.

Ο Γ.Παπανδρέου επισήμανε στον Μπαράκ Ομπάμα το ρόλο που ο ίδιος επιθυμεί να έχει η Ελλάδα στην περιοχή.

Επίσης στη συνομιλία τους συμφώνησαν να συναντηθούν σύντομα σε ημερομηνία, η οποία θα κανονιστεί διά της διπλωματικής οδού.

Newsroom ΔΟΛ

κλικ




Άη γουάνα μπι ιν αμέρικα, έβριθιν φρι ιν αμέρικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Congratulations George Papandreos.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Σε ρώτησα κάτι και εσύ δε μου απάντησες... Εσένα πόσο ασήμαντα είναι τα λεγόμενά σου στη συγκεκριμένη απάντηση?

Δεν σκοπεύω να σου απαντήσω τίποτα, αν κατάλαβες εσύ οτι με αυτά που σου λέω υπερασπίζομαι τον Παπανδρέου, κατάλαβες λάθος. Θα σου απαντήσω ξεκάθαρα. Δε μπορώ να κάνω καμία κριτική γιατί δεν έχω διαβάσει το σχετικό πρόγραμμα και τις δεσμεύσεις. Επί της ουσίας, λοιπόν, μη με ρωτάς τίποτα τέτοιο. Συνοπτικά αυτό που σου λέω ειναι ότι συνεχίζεις να κρίνεις σε λάθος βάση προσφέροντας περισσότερα στο λαικισμό παρά στην ουσία.

Πιστευω πως πλεον δε χωραν μικροτητες.Ξερω πολλους νεοδημοκρατες που ευχοναται αποτυχια του πασο.Εγω δεν ειμαι ενας απο αυτους.

Σε συγχαίρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Με τον Γιώργο Παπανδρέου επικοινώνησε τηλεφωνικώς ο Μπαράκ Ομπάμα, λέγοντάς του ότι ήθελε να είναι από τους πρώτους που θα τον συγχαρούν για την εκλογική νίκη. Θα υπάρξει σύντομα συνάντηση μεταξύ του αρχηγού του ΠΑΣΟΚ και του Αμερικανού προέδρου, η οποία θα καθοριστεί διά της διπλωματικής οδού.
το αφεντικο παιρνει πρωτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Μιλάει και ο...Κουμουτσάκος τώρα.


Όλα τα βλέπεις εσύ.

Μπράβο, μπράβο, γιατί δεν έχω ανοιχτή τηλεόραση.

Και ο Ομπάμα; Στημένος ήτανε και περίμενε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top