Ζωή χωρίς sex!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Mερικές φορές μια αγκαλιά είναι καλύτερη απο σεξ :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Θα μου ήταν τρομερά δύσκολο να στερηθώ το σεξ για ένα χρόνο.
Με φόβο ότι για τα παρακάτω θα με κράξετε ή θα με θεωρήσετε ρηχή απαντώ με κάθε ειλικρίνεια:
Ναι είναι πολύ σημαντικό ότι αγαπώ κάποιον και θα τον στηρίξω στη δύσκολη φάση που περνάει,θα μείνω δίπλα του έστω κι αν η σχέση δεν περιλαμβάνει σεξ (με την προυπόθεση ότι η σχέση είναι ουσιαστική και με καλύπτει σε άλλους τομείς)θα αποδεχτώ το γεγονός ότι δεν μπορούμε να έχουμε επαφή για ένα χρόνο
όμως:
(υποθετικά πάντα)ακόμη και στις γυναίκες μετά απο περίοδο αποχής υπάρχει σύνδρομο στέρησης,δεδομένου ότι εγώ θα είμαι υγιής και θα κυκλοφορώ και θα συναναστρέφομαι με άντρες φυσικο θα είναι να υπάρξουν στιγμές που θα θέλω να "εκτονωθώ" και πολύ πιθανό κάποια φορά να το κάνω.Δεν εννοώ ότι θα ξεκινήσω μια παράλληλη σχέση ή ότι θα βγαίνω με πρόθεση να απατήσω τον άλλον.Πολύ απλά επειδή στη ζωή δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι αλλα να έχουμε το τεκμήριο της αμφιβολίας δεν μπορώ να απαντήσω με το χέρι στη φωτιά ότι "ναι δεν θα έκανα τίποτα" υπάρχει και πιθανότητα(ελάχιστη αλλά υπάρχει)να πήγαινα με κάποιον άλλον.
Συγγνώμη αν χαλάω το γενικότερο κλίμα αλλά έχω μάθει στη ζωή μου να είμαι ρεαλίστρια.:/:
συμφωνω μαζι σου... 1000% αλλά εγώ θα έμεινα στην σκέψη μιας μετα απο αυτη την πράξη θα ειχα τόσες τύψεις που ίσως bye bye ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
συμφωνω μαζι σου... 1000% αλλά εγώ θα έμεινα στην σκέψη μιας μετα απο αυτη την πράξη θα ειχα τόσες τύψεις που ίσως bye bye ... :(
Tι'σ'εσύ βρε παιδί μ'
Λυπάμαι την κοπέλα που θα κερατώσεις ποτέ... Αμ κερατάς αμ και δαρμένη (=χωρισμένη) θα βγει :P :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Tι'σ'εσύ βρε παιδί μ'
Λυπάμαι την κοπέλα που θα κερατώσεις ποτέ... Αμ κερατάς αμ και δαρμένη (=χωρισμένη) θα βγει :P :tongue:
απλως λια μου δεν θα εχω το θρασσος μετα την κοιτάξω στα μάτια την κοπέλα μου ... (δλδ έσενα :inlove:) το θεώρω ειρωνια και ύβρη κάτι τέτοιο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
λοιπον... σε μια παλια σχεση ο δικος μου ηταν εξωτερικο και ειχα να τον δω 10 μήνες. Δεν έκανα κατι με άλλον. Ομως αν αυτο ξανασυνέβαινε δεν ξερω τι θα έκανα... Ισως οτι και η κλεφτρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.
Και εγώ δε θεωρώ το sex το παν, θα συνέχιζα τη σχέση έστω και χωρίς sex... σε αυτό θα με κάλυπτε ο αυανισμός, αλλά σε καμμία περίπτωση δε θα χώριζα η δε θα πήγαινα με άλλον. [υποθετικά μιλάω :) ].
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
απλως λια μου δεν θα εχω το θρασσος μετα την κοιτάξω στα μάτια την κοπέλα μου ... (δλδ έσενα :inlove:) το θεώρω ειρωνια και ύβρη κάτι τέτοιο ...
Tη ρώτησες την κοπέλα όμως?
Προσωπικά θα μου φαινόταν πολύ χειρότερο να με κερατώσει κάποιος και να με χωρίσει μετά, παρά απλώς να με κερατώσει. Τι απλά χειρότερο, τραγικό θα έλεγα... :( :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Tη ρώτησες την κοπέλα όμως?
Προσωπικά θα μου φαινόταν πολύ χειρότερο να με κερατώσει κάποιος και να με χωρίσει μετά, παρά απλώς να με κερατώσει. Τι απλά χειρότερο, τραγικό θα έλεγα... :( :mad:
δεν εννοω με το bye bye χωρισμό:worry:
Τεσπα ας αλλάξουμε θέμα... ωραίο καιρό δεν έχει σήμερα ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
κ*λοκαιρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
σιγά το διάστημα μωρέ, εδώ έχουμε περάσει και διάστημα μεγαλύτερο των δύο χρόνων δίχως :P :D. βέβαια δεν είχα μόνιμη σύντροφο, ούτε καν σκέτη σύντροφο, μετράει :P;

ψ. εδώ έχουμε περάσει και τρίμηνο δίχως μια στάλα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Αμάν βρε doo :rtfm: πάλι αδιάβαστη ήρθες! :) Τίποτα πιδίμ δεν επιτρέπεται ούτε κάν να είσαι στα 30cm κοντά του (τι σκα** αρρώστεια είναι αυτή δεν ξέρω αλλα τέλος παντων!).
φςςςςςςςςς...καλά....το'χω πάλι:bleh:
φτιάχνω ενα μοχλοβραχίονα (με remote control, για να πατάει όόόόόόσα κουμπάκια θέλει αυτός :redface::clapup::P), του αλλάζω κεφαλές ανάλογα με τα γούστα και κάνω τη δουλειά μου (sic:P).

:panwkatw:ειμαι τρελή επιστήμονας:panwkatw:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Όσο αφορά το θέμα είμουν ανάμεσα σε αυτό και στο "ποιά είναι η γνώμη σας για τα γαστροεντερικά προβλήματα της ποικιλίας μπακαλιάρου ορεινής αυστραλίας που προκαλούνται απο την παρουσιά υβριδίων μύκητα κουνουπιού στα φιλώματα πλατάνου που αποτελέι την βασική τροφή του?" καλά έκανα και έβαλα αυτό?:confused:

Πολύ τσιρλιπιπί τζόνιμ, δε λέει :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έχω κάτσει και μεγαλύτερο διάστημα χωρίς σεξ για λόγους ανωτέρας βίας οπότε.... ειδικά αν υπήρχε και λόγος υγείας, δε θα είχα ιδιαίτερο πρόβλημα να το στερηθώ.
Νομίζω ότι αν ο άνθρωπος σου έχει κάποιο πρόβλημα υγείας, μάλλον σε καταβάλει αυτό καθ αυτό το γεγονός και έχεις άλλα πράγματα (πιο σοβαρά) να σε απασχολούν και όχι τόσο η αποχή απ το σεξ.
Απ την άλλη... δεν μπορώ να καταλάβω για ποιό λόγο μιλάμε για τρίτο άτομο...
Το χειροκίνητο χάθηκε βρε αδερφέ για μια εκτόνωση?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
...
Το χειροκίνητο χάθηκε βρε αδερφέ για μια εκτόνωση?:P

..να σε παίρνει μάτι και ο άλλος, να γιάνει πιο γρήγορα:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
..να σε παίρνει μάτι και ο άλλος, να γιάνει πιο γρήγορα:D:D:D


αχ πως με πιάνς πως με πιάνς! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ναι ρε παιδιά αλλα χειροκίνητο 1 χρόνο? θα το κάψει το εργαλείο ο δόλιος! Σαν μακαρόνι θα γίνει στο τέλος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Ναι ρε παιδιά αλλα χειροκίνητο 1 χρόνο? θα το κάψει το εργαλείο ο δόλιος! Σαν μακαρόνι θα γίνει στο τέλος !
Όταν ήσουν έφηβος έτσι δεν ήταν, και μάλιστα πολύ περισσότερο απο χρόνο? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Όταν ήσουν έφηβος έτσι δεν ήταν, και μάλιστα πολύ περισσότερο απο χρόνο? ;)

Άλλες σεξουαλικές ανάγκες έχει ένας έφηβος και άλλες ένας ενήλικας. Άλλο να θες να βρεθείς με τον άνθρωπο σου και άλλο να είσαι μεταξύ xbox και μαλακ***.
Πάντως δεν πέρασα μεγάλο διάστημα με το να το χρησιμοποιώ μόνος μου πάντα έβρισκα κάποια καλή σαμαρείτισα για να το περάσουμε test drive!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα ίσα ίσα, ένας έφηβος έχει περισσότερες ανάγκες γιατί οι ορμόνες του κάνουν πάρτι...
Καλα βρε, εσύ απο πόσο χρονών είσαι στο "σπόρ"? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Δονητής :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
το ειπε!!! χαχαχαχαχα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top