Ζωή χωρίς sex!

Mentos852

Νεοφερμένος

Ο Mentos852 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
άσε που στη δεύτερη περίπτωση σου βγαίνει και πιο φθηνά!:P Δεν δίνουν και αποδείξεις οι ιερόδουλες, ώστε να το βάλεις στην φορολογική δήλωση ως "έξοδα υγείας":P :P :P :P

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • invoice.jpg
    invoice.jpg
    19.2 KB · Εμφανίσεις: 46

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Στην θεωρητική ερώτηση του Γιάννη, θα δώσω μια θεωρητική απάντηση. Πιστεύω λοιπόν πως ναι, θα άντεχα βρίσκοντας "άλλους" τρόπους αυτοϊκανοποίησης. Εκείνος όμως θα με πίστευε ή θα μου άλλαζε τα φώτα με τις υποψίες του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackpanther

Νεοφερμένος

Η blackpanther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Θεωρητικά ναι είναι εφικτό! Εννοείται ότι ο άλλος θα γκρίνιαζε, δεν θα σε πίστευε με τίποτα και θα ήταν συνέχεια στις μαύρες αλλά αυτά έχει η ζωή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εξαρταται απο το ποσο σε εμπιστευεται,τι χαρακτηρας ειναι κτλ κτλ κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ειμαι ζωντανό παράδειγμα, huhu :clapup::clapup::clapup: (και ο ντάντι είναι καπετάνιος:P)

ρωτάω τον bro τι είναι ψ*λη και 69, που άκουσα να λένε τα αγοράκια στο πίσω θρανίο:redface:. και με στέλνει στον ντάντι, που εκείνη την ώρα έτρωγε, με το πρόσχημα ότι δεν γνωρίζει ο ίδιος (είμασταν και τα δύο τσίρκο από μικρά, μη το ψάχνετε:D).
Μη σας τα πολυλογώ, του βγήκε το φαί από τη μύτη:hehe:..
αλλά μου εξήγησε:clapup::clapup:

(ειδικά για το 69, μου είπε ότι είναι ένας τρόπος ερωτικής συνεύρεσης, αλλά ΑΝΩΜΑΛΟΣ :hehe::hehe: στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβει ο bro:vroum:)

:rofl: :rofl: :rofl: A ρε doo με τις ατάκες σου!!! Λιώσημο πάλι! ε όχι και ανώμαλο το 69 αν το κάνεις με σειρά δηλαδή είναι νορμάλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
1η λυκείου είμουν:)

νταξ, ελάτε στη θέση του πατέρα..τι να πει στη κόρη του? άντε κάντο, να δεις πως είναι?:P:P σου λέει, "θα πω ότι είναι ανώμαλο μπας και δε το κάνει μέχρι να ενηλικιωθεί":):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Tότε γιατί δεν σου είπε οτι και το σεξ είναι ανώμαλο? :P :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γιατί ο ντάντι ειναι kuhl :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Μισέλ, είναι διαφορετικό το να πάει με μια ιερόδουλη, από το να πάει με μια κοπέλα που γνώρισε σε ένα μπαρ το ίδιο βράδυ; (one night stand)
Εμένα γιατί μου φαίνεται το ίδιο; Και στις δύο περιπτώσεις είναι σεξ και μόνο!
(άσε που στη δεύτερη περίπτωση σου βγαίνει και πιο φθηνά!

Όχι βρε giostau! Ξέρεις πόσο έχουν πάει τα ποτά σήμερα; Δυο ποτά να την κεράσεις (που θα την κεράσεις αν θέλεις να... κανελώσεις το ρυζόγαλο) να που σου έρχεται στα ίδια!!! :P :P :P

Αν είσαι σε ώριμη ηλικία και τρέχεις μαζί με το συντροφό σου σε γιατρούς και νοσοκομεία τότε δεν σου κάνει κουκου από μόνο του. Αν είσαι σε πιο ανάλαφρες κατάστάσεις τότε κέρατα/χωρισμοί/αρπαχτές σου χτυπάνε την πόρτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panraf

Νεοφερμένος

Ο panraf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Ο/η μόνιμος σύντροφος σας για τον επόμενο χρόνο (λόγο ασθένειας) δεν θα μπορεί να κάνει τίποτα στο σεξουαλικό τομέα. Όταν λέμε τίποτα εννοούμε τίποτα και απο πουθενά!)
Ποιά είναι η αντίδραση σας? 12 μήνες δεν είναι και λίγο αλλα την/τον αγαπάτε !

Κανένα πρόβλημα. Θα κάνω όση υπομονή χρειαστεί, γιατί απλά το σεξ δεν είναι προταιρεότητα μου. Ακόμα και 24 μήνες να έκανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
εξαρταται απο το είδος της σχέσης που έχω με την σύντροφο μου.....
Ε αμα την αγαπώ πολυ και ειμαστε σοβαρά εννοειται πως θα κανω υπομονή....:)
Αν η σχεση ειναι για τον άγιο και γενικα δεν τραβάει τότε μαλλον τα λέμε:whistle: ε είμαι και σε μικρή ηλικία γεμάτος ορμές:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ενα χρονο; σιγα το διαστημα, εδω παμε για τον τριτο η τεταρτο ( ουτε εγω θυμαμαι πια )

No BS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tron_gr

Νεοφερμένος

Ο tron_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ολοι σας έχετε δικιο... και η κοπέλα που λέει για την πόρνη και οι αλλοι/ες που διαφωνούν με αυτό, ο κεθένας όμως για το δικό του λόγο. Εγώ ας πούμε θα της έλεγα να πάει να κάνει οτι θέλει και οτι νομίζει,( αν είχα πρόβλημα εγω και δεν μπορούσαμε να κάνου έρωτα για Χ λόγους...) αν έκανε σεξ με κάποιον θα με πείραζε αν οχι όμως? Όπως και να έχει παιδια αν ειναι ο ανθρωπος που νομίζεις πως έχεις ερθει πιο κοντά απο κάθε αλλη σου σχεση νομίζω πως αξίζει να κάνεις όχι μονο αυτο.

Και κάτι που θα σας το λέω συχνά εδω μέσα...
ζήστε κάθε σας μέρα σαν να είναι η τελευταία,
Μην το ξεχνάτε ποτέ αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tron_gr:
Όπως και να έχει παιδια αν ειναι ο ανθρωπος που νομίζεις πως έχεις ερθει πιο κοντά απο κάθε αλλη σου σχεση νομίζω πως αξίζει να κάνεις όχι μονο αυτο.
Συμφωνώ απόλυτα :) btw Καλωσόρισες :hello: και χρόνια πολλά (δεν ξέρω γιατί λένε χρόνια πολλά σήμερα, αφού αύριο είναι τα χριστούγεννα, αλλά αφού λένε οι άλλοι μάλλον πρέπει να λέω κι εγώ απο σημερα :hmm: :P :P)
Και κάτι που θα σας το λέω συχνά εδω μέσα...
ζήστε κάθε σας μέρα σαν να είναι η τελευταία,
Μην το ξεχνάτε ποτέ αυτό.
Απλά συμφωνείς ιδεολογικά με αυτό ή σου έχει συμβεί κάτι που σε έκανε να υιοθετήσεις αυτή τη στάση ζωής?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tron_gr

Νεοφερμένος

Ο tron_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Απλά συμφωνείς ιδεολογικά με αυτό ή σου έχει συμβεί κάτι που σε έκανε να υιοθετήσεις αυτή τη στάση ζωής?:confused:

απλα συνεβει κάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Aνατρίχιασα και μόνο που το διάβασα... :'( (βέβαια εγώ ανατριχιάζω και λίγο εύκολα :redface: )
Φαντάσου να ζούσα κιόλας κάτι τέτοιο...
Κρίμα ρε γμτ 4 ετών παιδάκι να περάσει κάτι τέτοιο...
Πάντως δεν μπορεί να είναι τυχαία τόσα περιστατικά φέτος...κάτι τρέχει :hmm: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tron_gr

Νεοφερμένος

Ο tron_gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Aνατρίχιασα και μόνο που το διάβασα... :'( (βέβαια εγώ ανατριχιάζω και λίγο εύκολα :redface: )
Φαντάσου να ζούσα κιόλας κάτι τέτοιο...
Κρίμα ρε γμτ 4 ετών παιδάκι να περάσει κάτι τέτοιο...
Πάντως δεν μπορεί να είναι τυχαία τόσα περιστατικά φέτος...κάτι τρέχει :hmm: :(

Ναι και να πείς οτι ειναι εθισμένος στο PlayStation... Καμία σχέση...
οι γιατροί αυτο ρωτούσαν συνεχεια αν παιζει πολές ωρες με βιντεο-παιχνίδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akfo7

Νεοφερμένος

Ο akfo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδιά δεν ξέρω για τις γυναίκες αλλα για τον άντρα είναι πάρα πολύ δύσκολο να κρατηθεί ένα χρόνο.

Όσο για την Michelle: Τι διαφορά έχει να πάει με ιερόδουλη και με μια που γνώρισε σε ένα μπαρ και πολύ εύστοχα είπε ένας φίλος απο εδώ μέσα.

Και στις 2 περιπτώσεις δεν υπάρχει συναίσθημα και οι 2 συνδέονται μεταξύ τους μόνο σωματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αν και είμαι σχετικά μικρός για μια τέτοια κατάσταση,νομίζω πως δεν θα άντεχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από akfo7:
Παιδιά δεν ξέρω για τις γυναίκες αλλα για τον άντρα είναι πάρα πολύ δύσκολο να κρατηθεί ένα χρόνο.

Όσο για την Michelle: Τι διαφορά έχει να πάει με ιερόδουλη και με μια που γνώρισε σε ένα μπαρ και πολύ εύστοχα είπε ένας φίλος απο εδώ μέσα.

Και στις 2 περιπτώσεις δεν υπάρχει συναίσθημα και οι 2 συνδέονται μεταξύ τους μόνο σωματικά.
Ναι αλλά με την 2η μπορεί να υπάρξει συναίσθημα ενώ με την ιερόδουλο είναι σχεδόν απίθανο. Φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top