Θα κάνατε σχέση με τον... εαυτό σας;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,820 μηνύματα.
Tότε ο άλλος γιατί να σε αντέξει, αφού τον εαυτό σου σε έκδοση αντίθετου φύλου δεν θα τον άντεχες; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Tότε ο άλλος γιατί να σε αντέξει, αφού τον εαυτό σου σε έκδοση αντίθετου φύλου δεν θα τον άντεχες; :D

Γιατί ίσως έχει διαφορετικό χαρακτήρα και διαφορετικές ανάγκες,άρα και διαφορετικές απαιτήσεις από τον άλλον; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,820 μηνύματα.
Nαι, απλά μου δείχνει κάτι σαν ψυχικό ας πούμε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Tότε ο άλλος γιατί να σε αντέξει, αφού τον εαυτό σου σε έκδοση αντίθετου φύλου δεν θα τον άντεχες; :D
Να υποθέσω ότι εσύ θα έκανες σχέση με τον εαυτό σου; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
ΕΡ: Θα κάνατε σχέση με τον ...εαυτό σας;

ΑΠ: Ούτε για πλάκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Να μου μουρμουράει όλη την ώρα, να λέει πως τον παραμελώ, να γκρινιάζει, να είναι ευαίσθητος μέχρι αηδίας, να είναι κυκλοθυμικός και να με ρωτάει συνέχεια αν τον αγαπάω??

Προφανώς και όχι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Ποτέ και για κανένα λόγο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
:no: όχι τέτοιο πράγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Δε θα έκανα σχέση με τον εαυτό μου. Είμαι τελειομανής και ψυχασθενής με την καθαριότητα και άλλα θέματα. Δε θα με άντεχα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Οχι δεν θα εκανα, φοβαμαι παρα πολυ να εχω απεναντι μου καποιον να με καταλαβαινει τοσο πολυ οπως και εγω. Θα ειναι σαν να ερχομαι αντιμετωπη με το ποια ειμαι και δεν νομιζω να αντεχα:hmm:. Για αυτα που νιωθεις ανασφαλεια μπορεις να φτιαξεις αμυνες, των οποιων η λειτουργια εγκειται ακριβως, στο οτι ο αλλος δεν τις βλεπει ως τετοιες. Οταν ο αλλος εχει τον ιδιο τροπο σκεψης, θα καταλαβαινει τι περιπου σκεφτεσαι αρα θα πρεπει να σταθεις μπροστα του χωρις τις αμυνες σου. My impossible.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Εννοείται!!:)

Μακάρι να βρω κάποιον τόσο τέλειο όσο εγώ...:):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ασε μας κουκλιτσα μου...φυσικα και δεν θα εκανα..
χμμμμμ....

με έβαλες σε σκέψεις τώρα...

ε ρε προβληματα που εχει ο κοσμος :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
ποιος θα έλεγε όχι ρε παιδιά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αμφιβαλω αν θα αντεχα αλλη μια Ελενα..Ηδη ανεχομαι τον εαυτο μου και αυτο ειναι αρκετο πιστευω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Για κανενα λογο.
Βαρεμαρα απιστευτη σου λεω.
Αντε για ψωνια/βολτες/συζητησεις/καιοτανμεχρειαστεις καλος θα ημουν. Αλλα δεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
μπορει.Σαν ανθρωπος ειμαι απροβλεπτη,τοσο ωστε εκπλησσω μεχρι και τον εαυτο μου,εχω την εξυπναδα;) και την ομορφια8),που θελω στον αλλον οποτε why not????:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
:hmm: δεν ξέρω αν θα έκανα σχέση με τον εαυτό μου....η αλήθεια είναι οτι δινω πολυ αγάπη και προσφέρω τα πάντα. δεν είμαι ανθρωπος που βαρίεσαι εύκολα αλλά είμαι πολύ πολύ ευαίσθητη και νευρωτική...δεν ελέγχω τα νεύρα μου:( οπότε μάλλον δεν θα έκανα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
NO WAYYY!εχω εμενα να αντεξω..δεν μ χρειαστηκε και αλλος ιδιος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgianna

Νεοφερμένος

Η georgianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
χμ :hmm: .... ξέρω πως τα αντίθετα έλκονται... ;)

τωρα... αν θα εκανα σχεση με καποιον σαν και εμενα?? :/:

πιστεύω πως όλοι μας στην αρχή θα ενθουσιαζομασταν με τις τοοοοσες πολλες ομοιότητες :clapup:

αλλα στο τελος θα το βαριομασταν αφόρητα!! :/:

σωστά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
χμ :hmm: .... ξέρω πως τα αντίθετα έλκονται... ;)

τωρα... αν θα εκανα σχεση με καποιον σαν και εμενα?? :/:

πιστεύω πως όλοι μας στην αρχή θα ενθουσιαζομασταν με τις τοοοοσες πολλες ομοιότητες :clapup:

αλλα στο τελος θα το βαριομασταν αφόρητα!! :/:

σωστά???

Συμφωνώ απόλυτα. Απλώς να συμπληρώσω ότι δεν πρέπει και οι διαφορές να είναι πολλές αλλιώς χωριό δεν γίνεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top