Θα κάνατε σχέση με τον... εαυτό σας;

Bonjovicat

Νεοφερμένος

Η Νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
νομιζω θα μ'αρεσε...θα ηταν ενας ανθρωπος:
-Λατρης της σκηνοθεσιας,της σεναριοφραφιας,της ηθοποιιας κ.λ.π :hypno:
-Απιστευτα φιλοζωος και με αισθηση του χιουμορ:loltooth:
-Τρελα θερμοκεφαλος:wall::mpinelik::warn::beating:
-Εκδηκιτικος:kill:
-Που θα ΖΕΙ ΤΗ ΖΩΗ:beer::drunk::bleh:
-Μπορω να πω και ριψοκυνδυνος:bot:αλλα...και..ρομαντικος:huglove:
-Και πανω απ'ολα....τρελος!
:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
σχέση δεν νομίζω ότι θα έκανα....αλλά καθίστε να σας εξηγήσω:
το ένα μου εγώ,αυτό που υπάρχει ήδη ας το ονομάσουμε ειρήνη
και το άλλο εγώ,αυτό που "δημιουργούμε" μέσω αυτού του θέματος,ας το πούμε θανάση

Ο θανάσης λοιπόν θα ήθελε την ειρήνη (διότι η ειρήνη είναι και πολύ ερωτεύσιμη ;) ) ,αλλά η ειρήνη δεν θα τον ήθελε........η ειρήνη θέλει ανθρώπους που δεν της μοιάζουν σε τίποτα,κάνει παρέα ανθρώπους που δεν της μοιάζουν σε τίποτα,έτσι δεν θα ήθελε κάποιον ΑΚΡΙΒΩΣ σαν εκείνη...........
άλλωστε η ειρήνη έχει τα δικά της προβλήματα μία φορά,,δεν θέλει να τα έχει και δεύτερη μέσω του θανάση!
συνεννοηθήκαμε;
χαίρομαι........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Όχι. Είμαι κυκλοθυμική, γκρινιάρα και απαιτητική. Υποθέτω ότι θα πρέπει πολύ να μαγαπάει ο άλλος για να μείνει μαζί μου ή τα θετικά του χαρακτήρα μου υπερισχύουν των αρνητικών ή τα νάζια πιάνουν τόπο τελικά ή ετοιμάζεται να μ'αφήσει και δεν το ξέρω. :P
Όπως και να 'χει σ'αγαπώ. :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Φυσικά και θα έκανα. Είμαι γαμάτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Public Relations και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Όχι,δε θα άντεχα τόση γκρίνια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Δεν νομίζω, είμαι ανυπόμονη, απρόβλεπτη, πολλές φορές τρελαίνω άνθρωπο με την γκρίνια μου και επίσης λίγο πρήχτρα.:P
Οπότε όχι, δεν νομίζω να με άντεχα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Θα ήταν καταστροφικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Άκρως θεωρητικό αλλά και ενδιαφέρον ερώτημα συνάμα. Ναι. Απ'την στιγμή που μιλάμε για ταύτιση χαρακτήρα, ο βασικότερος λόγος της καταφατικής απάντησης λέγεται συμβατότητα. Αυτό θα ήταν το μεγάλο μας όπλο ενάντια στα αρνητικά στοιχεία του χαρακτήρα μας και σε όποιες δυσκολίες παρουσιάζονταν στο διάβα μας.

Θα ξέραμε ότι Ναι=ΝΑΙ, Όχι=ΟΧΙ, Ίσως=ΙΣΩΣ. Με απλά λόγια, ο λόγος μας θα είχε βαρύτητα. Δεν θα διστάζαμε να ζητήσουμε συγγνώμη όταν θα σφάλαμε και να επωμιστούμε τις ευθύνες μας. Θα προσπαθούσαμε καθημερινά από κοινού να δούμε όχι ποιος την έχει πιο μεγάλη αλλά πως θα βελτιώσουμε την σχέση μας επιλύοντας συνεργατικά κάθε πρόβλημα και εποικοδομητικά τις όποιες διαφωνίες μας. Τοποθετώντας το Εγώ πίσω από το Εμείς.

Ξέρω απ'την θεωρία στην πράξη, είναι απόσταση που θέλει αμάξι.

Αλλά ούτως ή άλλως στην πραγματικότητα ένα τέτοιο ενδεχόμενο θα ήταν άκρως δύσκολο να συμβεί καθώς όχι μόνο θα έπρεπε να υπάρχει ταύτιση χαρακτήρα, όρος της θεματοθέτριας, να είναι έμπρακτη, ορός της αλήθειας, αλλά και να συνοδεύεται από την απαραίτητη ερωτική έλξη.

Του γκουντ του μπι τρου, μια τέτοια σχέση κάτοπτρου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
άνετα όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγώ όχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Φυσικα ναι μα αυτο ψαχνω κιολας ...ενα αντιγραφο μου σε αντρικη συσκευασια...μιλαμε θα χαμε απολυτη επικοινωνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπαα... κάποια που να έχει ίδιο χαρακτήρα με μενα; Βαρετό μου φαίνεται, εξάλλου το ενδιαφέρον είναι στο να ανακαλύπτεις τον άλλον ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Old Nick

Νεοφερμένος

Ο Νικόλαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Όχι, είμαι τρελός εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Δεν εχει νοημα, σημασια εχει στις σχεσεις να ειναι διαφορετικος ο αλλος, να μαθαινεις απο αυτον και να μαθαινει απο εσενα.

Αλλωστε δν νομιζω να εβρισκα κοπελα που να βλεπει μπαλα, να ασχολειται με αυτοκινητα, να ξενυχταει για να δει ΝΒΑ κλπ κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Ζω περίπου τέτοια φάση αυτό τον καιρό...δε θα έλεγα πως είναι ότι καλύτερο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
σχέση με τον εαυτό μου έχω ούτως ή άλλως...! :P
Θα μου άρεσε να έβρισκα εναν άντρα που να μου μοιάζει σαν χαρακτήρας.. κι αυτό γιατί πιστεύω ότι τα ετερώνυμα μπορεί να έλκονται, αλλά η έλξη τελειώνει πολύ γρήγορα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ θα έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Εγώ θα έκανα.

κι εγω νομιζω θα το εκανα γιατι οχι δηλαδη ειναι κι αυτο μια εμπειρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε νε, δε μπορείς να απορρίψεις κάτι πριν καλά καλά το δοκιμάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σίγουρα όχι, δεν θα την πάλευα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top