• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ιατρικά νέα

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,557 μηνύματα.
Για φαντάσου και self πρόληψης
Ναι..αλλα οταν φτασει να ματωνει ο πολυποδας...μαλλον ειναι αργα.
Ουτε καν το βλεπω.Κωλονοσκοπιση κανω και ξεμπερδευω Κια με σωστη μεθη τιποτα δεν καταλαβαινεις.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,653 μηνύματα.
Ναι..αλλα οταν φτασει να ματωνει ο πολυποδας...μαλλον ειναι αργα.
Ουτε καν το βλεπω.Κωλονοσκοπιση κανω και ξεμπερδευω Κια με σωστη μεθη τιποτα δεν καταλαβαινεις.
Για την εξέταση αυτή δέχονται τα διαγνωστικά παραπεμπτικα;
Γιατί για γαστροσκόπηση δε μου δέχθηκαν
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,040 μηνύματα.

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 961 μηνύματα.
Για φαντάσου και self πρόληψης
μακάρι! Αυτή η ενδοσκόπηση του παχεος εντερου, είναι θρίλερ! Βέβαια, κατά ποσο θα βγάζουν αξιόπιστα αποτελέσματα;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι..αλλα οταν φτασει να ματωνει ο πολυποδας...μαλλον ειναι αργα.
Ουτε καν το βλεπω.Κωλονοσκοπιση κανω και ξεμπερδευω Κια με σωστη μεθη τιποτα δεν καταλαβαινεις.
πού την κάνεις; Ποια νοσοκομεία κάνουν με μέθη;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για την εξέταση αυτή δέχονται τα διαγνωστικά παραπεμπτικα;
Γιατί για γαστροσκόπηση δε μου δέχθηκαν
πού την έκανες ;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,557 μηνύματα.
πού την κάνεις; Ποια νοσοκομεία κάνουν με μέθη;
Δεν παω σε δημοσιο νοσοκομειο...αν και ολα κανουν μεθη πλεον.Παω σε ιδιωτη που ειναι εγγυημενος.Κορινθο.Οταν ρωτας μαθαινεις. :thumbup:
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 961 μηνύματα.
Δεν παω σε δημοσιο νοσοκομειο...αν και ολα κανουν μεθη πλεον.Παω σε ιδιωτη που ειναι εγγυημενος.Κορινθο.Οταν ρωτας μαθαινεις. :thumbup:
Ναι, τωρα είδα πως μένεις Κόρινθο.
Ξέρεις πήγα και γω να κάνω, μάλλον δε ρώτησα σωστά. Κατ αρχή την προσπάθησα στη γερμανία. Δεν ξέρω τι παίζει μ αυτή τη <<μέθη>>, αλλά εδώ κατά κανόνα δεν την κάνουν. Πρέπει να ψάξω να βρω την ουσία, γιατί αν μεταφράσω κατά λέξη τη λέξη μέθη, θα νομίσουν πως θέλω να ...μπεκρουλιάσω. Βρήκα ένα κέντρο διαγνωστικό που έκανε με νάρκωση ή ξύπνια. Πήγα εκεί, παρά το ότι ήταν αρκετά μακρυά απ το σπίτι μου, πράγμα άβολο σ αυτή την ενδοσκόπηση, αν σκεφτείς πως μέχρι μισή ώρα πριν, τρέχεις για ....... Έχω τη γνωστή φοβία για ναρκώσεις. Πόνεσα πάρα πολύ και αναγκάστηκε η γιατρός να διακόψει. Αν την ξανακάνω, θα την κάνω στην Ελλάδα με μέθη. Έτσι κι αλλοιώς εδώ η ασφάλεια θα την καλύψει πάλι σε 8 χρόνια.
Έχω σπίτι κοντά στο ΑΤΤΙΚΟ. Ξέρετε, αν εκεί γίνεται με μέθη και ποιος γιατρός;
Έχω φίλη που εργάζεται σε ενδοσκοπήσεις σε μεγάλο επαρχιακό νοσοκομείο. Εκείνη θα μπορούσε να το κανονίσει. Λόγω της προετοιμασίας, πρέπει να μένω κάπου κοντά. Δεν μπορώ να μένω Αθήνα και να πάω Λάρισα πχ για ενδοσκόπηση. ....
Ναι, γίνεται ξενοδοχείο. Ταξίδι για κολονοσκόπηση, φαντάζεσαι;
Τεσπα, δεν τρελαίνομαι, γιατί κανένας στην οικογένεια δεν έχει ιστορικό.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,557 μηνύματα.

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 961 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top