Ιδέες για πώληση μεταχειρισμένων αντικειμένων

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,578 μηνύματα.
έχω πάρα μα πάρα πολλά φούτερ, παπούτσια vans, all star που ήταν πανάκριβα, αλλά το στυλ μου άλλαξε εντελώς και πλέον ούτε να τα βλέπω δεν θέλω.. όλα είναι σαν καινούργια!

έχω σκεφτεί να ανοίξω μια σελίδα στο Instagram και να τα ξεφορτωθώ, αλλά δεν ξέρω.. ξέρετε κάποια άλλη λύση;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,817 μηνύματα.
Kai sto marketplace μπορείς αλλα κυκλοφορούν ολοι οι φτωχομπινέδες εκει μέσα.

Εχω βάλει ενα ποδήλατο απο 100 ευρω το εχω κατεβάσει στα 70... τις προάλλες βρέθηκε ενας πιτσιρικάς λεει ενδιαφέρομαι. νταξει του λεω στο αφηνω 60... λεει 50 αν μπορείτε.

Λεω οχι φιλε δε γίνεται 50. Και ενω ειχε πεί θα με πάρει τηλέφωνο εξαφανίστηκε.

Δε μου γαμιέστε λεω εγω. Εχω βαλει και ενα φουρνάκι του κουτιού ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ 120 ευρω.Και θέλουν παρακάτω..... χέστηκα θα το κρατήσω και θα μαγειρεύω εγώ. Κατω απο 120 δεν το δίνω. ΑΝοιξείδωτο Inox me 3 m;atia και δυνατο φουρνο ποσο το θέλουν 80 ευρω ;
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,288 μηνύματα.
Kai sto marketplace μπορείς αλλα κυκλοφορούν ολοι οι φτωχομπινέδες εκει μέσα.

Εχω βάλει ενα ποδήλατο απο 100 ευρω το εχω κατεβάσει στα 70... τις προάλλες βρέθηκε ενας πιτσιρικάς λεει ενδιαφέρομαι. νταξει του λεω στο αφηνω 60... λεει 50 αν μπορείτε.

Λεω οχι φιλε δε γίνεται 50. Και ενω ειχε πεί θα με πάρει τηλέφωνο εξαφανίστηκε.

Δε μου γαμιέστε λεω εγω. Εχω βαλει και ενα φουρνάκι του κουτιού ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ 120 ευρω.Και θέλουν παρακάτω..... χέστηκα θα το κρατήσω και θα μαγειρεύω εγώ. Κατω απο 120 δεν το δίνω. ΑΝοιξείδωτο Inox me 3 m;atia και δυνατο φουρνο ποσο το θέλουν 80 ευρω ;
Δεν πιστεύω να μεταπωλείς και τα Versace που έπαιρνες με 15 ευρώ σαν αυθεντικά για 300 :mastigio
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,817 μηνύματα.
Δεν πιστεύω να μεταπωλείς και τα Versace που έπαιρνες με 15 ευρώ σαν αυθεντικά για 300 :mastigio

150 το πήρα και το δίνω 120 του κουτιού....

1702487682620.jpg



INOX.

Δε νομίζω να ειναι κακή η τιμή του. Δεν προκειται να το δώσω κατω απο 120. Προτιμω να το κρατήσω εγώ.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,288 μηνύματα.
150 το πήρα και το δίνω 120 του κουτιού....

View attachment 128635


INOX.

Δε νομίζω να ειναι κακή η τιμή του. Δεν προκειται να το δώσω κατω απο 120. Προτιμω να το κρατήσω εγώ.
Εμένα τι με παρέθεσες για τον φούρνο;
Εκτός κι αν είναι Versace και μου διαφεύγει
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,817 μηνύματα.
Εμένα τι με παρέθεσες για τον φούρνο;
Εκτός κι αν είναι Versace και μου διαφεύγει

Επειδή ειρωνεύτηκες για αυτό. Αυτα τα κόλπα με τα ρούχα τα κάνουν οι μεγάλοι... βρισκουν φθηνά εργατικά χέρια τα φτιάχνουν στη Βουλγαρία και μετά στα χρυσο χρεώνουν.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,288 μηνύματα.
Επειδή ειρωνεύτηκες για αυτό. Αυτα τα κόλπα με τα ρούχα τα κάνουν οι μεγάλοι... βρισκουν φθηνά εργατικά χέρια τα φτιάχνουν στη Βουλγαρία και μετά στα χρυσο χρεώνουν.
εν παση περιπτώσει έστειλες τον φούρνο, έστειλες και το ποδήλατο, τι έγινε;
σπιτώνεσαι, να ραφτούμε;;;;;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,817 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,975 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,827 μηνύματα.
150 το πήρα και το δίνω 120 του κουτιού....

View attachment 128635


INOX.

Δε νομίζω να ειναι κακή η τιμή του. Δεν προκειται να το δώσω κατω απο 120. Προτιμω να το κρατήσω εγώ.
Πόσο το έχει στο σκρουτζ το ίδιο φουρνάκι; Αν το σκρουτζ το έχει με 120 ευρώ, γιατί να στο αγοράσουν από σένα ως μεταχειρισμένο και όχι καινούριο από το σκρουτζ; Πρέπει πάντα να το κατεβάσεις λίγο κάτω 20-30 ευρώ από τη χαμηλότερη τιμή του σκρουτζ αν θες όντως να το πουλήσεις.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,817 μηνύματα.
Πόσο το έχει στο σκρουτζ το ίδιο φουρνάκι; Αν το σκρουτζ το έχει με 120 ευρώ, γιατί να στο αγοράσουν από σένα ως μεταχειρισμένο και όχι καινούριο από το σκρουτζ; Πρέπει πάντα να το κατεβάσεις λίγο κάτω 20-30 ευρώ από τη χαμηλότερη τιμή του σκρουτζ αν θες όντως να το πουλήσεις.

Izzy IZ-8004 Ηλεκτρικό Φουρνάκι 42lt με 3 Εστίες | Skroutz.gr

το φθηνότερο ειναι στα 120 ευρώ στο Μαργαρίτι Θεσπρωτίας... αρα πρέπει να στο στείλουν με έξοδα αποστολής δικά σου.

Στη χαμηλότερη τιμή το δινω και δεν ειναι μεταχειρισμένο... εγραψα οτι ειναι του κουτιού.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


110 αν θες τελική τιμή. Αλλο δε κατεβαινει, προτιμώ να το κρατήσω.

Με 110 θα πάρεις ενα τέτοιο φουρνάκι στην φθηνότερη τιμή της αγοράς ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.

φΑΙΝΕΤΑΙ αλλωστε δεν εχει λεκέδες - γυαλίζει.. δεν έχει χρησιμοποιηθεί.

80 ευρω έχει κάτι φουρνάκια με μάτια ταλαιπωρημένα πάνω... τα χω δει. Μη ζητάς να πάρεις στην ιδια τιμή ενα που γυαλίζει και ειναι αμεταχείριστο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Ρε αυτο φαίνεται καινουριο, πόσο να το σκοτωσει ο άνθρωπος; Θα το παιρνα μονο και μονο για να μην καθαρισω το δικό μου :bleh:

Εντωμεταξυ μονο εγω εχω OCD με αυτα τα REDMI 12T OCTUPLE KAMERA ΜΟΣΤΡΑΡΕΝ εκει κατω αρστερά ασουμε;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,975 μηνύματα.
110 αν θες τελική τιμή. Αλλο δε κατεβαινει, προτιμώ να το κρατήσω.

Με 110 θα πάρεις ενα τέτοιο φουρνάκι στην φθηνότερη τιμή της αγοράς ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.

φΑΙΝΕΤΑΙ αλλωστε δεν εχει λεκέδες - γυαλίζει.. δεν έχει χρησιμοποιηθεί.

80 ευρω έχει κάτι φουρνάκια με μάτια ταλαιπωρημένα πάνω... τα χω δει. Μη ζητάς να πάρεις στην ιδια τιμή ενα που γυαλίζει και ειναι αμεταχείριστο.

ωραίος. το διαπραγματεύεσαι βλέπω.

αντιπροτείνω 90€ και τα μεταφορικά δικά μου.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,817 μηνύματα.
Ρε αυτο φαίνεται καινουριο, πόσο να το σκοτωσει ο άνθρωπος; Θα το παιρνα μονο και μονο για να μην καθαρισω το δικό μου :bleh:

Εντωμεταξυ μονο εγω εχω OCD με αυτα τα REDMI 12T OCTUPLE KAMERA ΜΟΣΤΡΑΡΕΝ εκει κατω αρστερά ασουμε;

ΚΑΙΝΟΎΡΓΙΟ και όμορφο... δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ μονο άνοιξα το φουρνο μια φορά να δω πως λειτουργεί.

Επισης δίνω εγγύηση 1 χρόνου. Αν προκυψει πρόβλημα που δεν οφειλεται σε υπαιτιότητα του αγοραστή. Το φερνει πισω και του επιστρέφω τα χρηματα του.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.
όλα μου τα ρούχα είναι ακόμα σε συσκευασίες, άλλαξα εντελώς στυλ πλέον, είναι πιο γυναικείο το στυλ μου τώρα.. αυτά ούτε να τα βλέπω, φανταστείτε τα περισσότερα τα έχω ακόμα στη συσκευασία τους:

IMG_20240124_234202.jpg
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,817 μηνύματα.
ωραίος. το διαπραγματεύεσαι βλέπω.

αντιπροτείνω 90€ και τα μεταφορικά δικά μου.

Τα μεταφορικά δικα σου θα ηταν ποιανου θα ηταν δικά μου ; :laugh:

συγγνωμη αλλα τα 110 ειναι η καλύτερη τιμή που μπορώ να κάνω. Αν το βρείς πιο φθηνό θα στο κατεβάσω και άλλο.

Δινω και το ταψί ... δινω και 1 χρονο εγγύηση.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,975 μηνύματα.
Τα μεταφορικά δικα σου θα ηταν ποιανου θα ηταν δικά μου ; :laugh:

συγγνωμη αλλα τα 110 ειναι η καλύτερη τιμή που μπορώ να κάνω. Αν το βρείς πιο φθηνό θα στο κατεβάσω και άλλο.

100 € last offer. :big_boss:
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,288 μηνύματα.
Τα μεταφορικά δικα σου θα ηταν ποιανου θα ηταν δικά μου ; :laugh:

συγγνωμη αλλα τα 110 ειναι η καλύτερη τιμή που μπορώ να κάνω. Αν το βρείς πιο φθηνό θα στο κατεβάσω και άλλο.

Δινω και το ταψί ... δινω και 1 χρονο εγγύηση.
Εσύ για διαφορά 10 ευρώ θα το αγόραζες απο random τύπο στο ίντερνετ που σου λέει πως είναι του κουτιού ή θα παιρνες απο μαγαζί;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,975 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top