Ιδέες για πώληση μεταχειρισμένων αντικειμένων

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Να ένας τρόπος γνωριμία ς
. Τι κάρτες επαγγελματικές και βλακείες. Βγάζεις για πώληση αντικείμενα και ένα σωρό υποψήφιοι/ες
Πω πω ρε συ με αυτες τις κριντζογκόμενες που γνωρίζουν τον Μιστερ Μπιγκ στο ΑΤΜ και τους δινει μια επαγγελματικη καρτα ο επαγγελματιας τραβηχτής Ευρω απο το ΑΤΜ με χρυσα γραμμενα φθορίζοντα απο πένα Πελικαν με 18 καράτια, επαγγελματικα γραμμενη κι αυτη, επαγγελματικο φλερτ απο επαγγελματια επαγγελματητή.

Οχι βαιμπερ, οχι σναπτσατ, οχι κινητο. Επαγγελματικη καρτα με φωνη Γιαγκου Δράκου και μασελάκι 20ετιας με 68 σφραγισματα. Βίρνα θες μια επαγγελματικη καρτα να ηδονισθεις;
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,609 μηνύματα.
Το κινητά κι το δίνω αν προκυψει προβλημα επειδή είπε η Χριστίνα ότι είμαι ραντομ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Τυχερά είναι αυτά
Δεν τα προγραμματιζεις.
Το καλοκαίρι ανέλαβα να πουλήσω μέσω marketplace όλη την οικοσυσκευη και τα έπιπλα μιας φίλης.. Δε φαντάζεσαι το πλήθος ενδιαφέρομενων.. Χαμός.. Κάποιοι ήθελαν γνωριμία.. Άλλο που δεν ενδιαφερομουν
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,820 μηνύματα.
Ρε φίλε είσαι ράντομ πως να το κάνουμε;
Και κινητό να δώσεις πάλι random θα είσαι. Δεν εχει το μαραφέτι σου την ίδια αξιοπιστία με του μαγαζιού που είναι του κουτιού.
Δεν είναι προσωπικό κι εγώ να το δινα random θα ήμουν.

Δε θέλω να σε πικρανω αλλά άμα τυχει κάτι στη συσκευή σου και από κατάστημα να την έχεις παρει αν δεν έχεις πληρωσει επέκταση εγγυησης θα σου πουν πάτε στο κατασκευαστή... Εκτός και αν γουστάρεις να τσακώνεσαι με τους πωλητές στο Κωτσοβολο που στο τέλος θα καταλήξετε στο " Δυστυχώς δεν μπορουμε να σας κανουμε τίποτα άλλο "

Εδώ πουλαγαν ένα πατινι στη Μεταμόρφωση που είχαν οι ρόδες καφέ χώματα άρα ήταν χρησιμοποιημενο

Αλλά εντάξει αν κόλλησες στη ραντομ θεωρία που λες μην στη χαλασω... Έτσι ει αι αν έτσι νομίζετε. 😇
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,609 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Α καλά, δεν πουλάω τίποτα στο marketplace τότε. Ινσταγραμ και πάλι ινσταγραμ😌
Ηθελαν γνωριμια, φοβερο έγκλημα, καλα κάνεις κουκλα μου και μενεις εκτος μαρκετπλεης και δεν τα πουλας εκει. Μπορει να πουλησεις τοστιερα και να βρεθεις μετα απο 9 μηνες να βυζαίνεις τριδυμα.

Θεος σε φυλάει με το Ίνστα. Θεος.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,609 μηνύματα.
Εγώ στο marketplace μέχρι και εντομολόγιο έχω πουλήσει. Προθήκη με έντομα
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.
Ηθελαν γνωριμια, φοβερο έγκλημα, καλα κάνεις κουκλα μου και μενεις εκτος μαρκετπλεης και δεν τα πουλας εκει. Μπορει να πουλησεις τοστιερα και να βρεθεις μετα απο 9 μηνες να βυζαίνεις τριδυμα.

Θεος σε φυλάει με το Ίνστα. Θεος.
Τα πράγματα μου είναι γυναικεία καταρχάς, κατά δεύτερον, γιατί τρίδυμα;🤔
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,820 μηνύματα.
Ηθελαν γνωριμια, φοβερο έγκλημα, καλα κάνεις κουκλα μου και μενεις εκτος μαρκετπλεης και δεν τα πουλας εκει. Μπορει να πουλησεις τοστιερα και να βρεθεις μετα απο 9 μηνες να βυζαίνεις τριδυμα.

Θεος σε φυλάει με το Ίνστα. Θεος.

E νταξει μπορεί να μη θέλει...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,905 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,078 μηνύματα.
Ένα βράδυ έλειψα και μου το κάνατε Μεγάλο Παζάρι. Μόνο ο Μικρούτσικος και ο Ζονγκ λείπουν. :ropalo:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top