Ιδέες για πώληση μεταχειρισμένων αντικειμένων

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,823 μηνύματα.
Εσύ για διαφορά 10 ευρώ θα το αγόραζες απο random τύπο στο ίντερνετ που σου λέει πως είναι του κουτιού ή θα παιρνες απο μαγαζί;

Θα πηγαινα να το δώ και αν μου έλεγε ο τύπος οτι έχω και εγγυηση και το έβλεπα καινουργικο θα το επαιρνα απο αυτον γιατι όχι ; ποσο το θες Αμαρελια... να στο δωσουμε με 50 ; ευχαριστημενη ;;;;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Και πως θα σου έρθει... με το ΚΤΕΛ έρχεται ;
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,290 μηνύματα.
Θα πηγαινα να το δώ και αν μου έλεγε ο τύπος οτι έχω και εγγυηση και το έβλεπα καινουργικο θα το επαιρνα απο αυτον γιατι όχι ; ποσο το θες Αμαρελια... να στο δωσουμε με 50 ; ευχαριστημενη ;;;;
Καλέ μην νευριάζεις, τα αντικείμενα μόλις βγούν απο το κουτί χάνουν μέρος της αξίας τους by default, πως να το κάνουμε;
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,975 μηνύματα.
Εσύ για διαφορά 10 ευρώ θα το αγόραζες απο random τύπο στο ίντερνετ που σου λέει πως είναι του κουτιού ή θα παιρνες απο μαγαζί;

λες να μην το πάρω; ο @Devil είναι ραντομάς; λες να την βάλω στην πρίζα και να πέσει καμια ασφάλεια;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και πως θα σου έρθει... με το ΚΤΕΛ έρχεται ;

με κτελ ή μεταφορική. έχω μια μεταφορική που συνεργαζόμαστε στη δουλειά μου.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,823 μηνύματα.
έΧΕΙ εγγυηση ειπαμε... ή μαλλον εγω την δίνω. Επιστροφή χρημάτων μέσα σε ενα χρόνο εάν προκυψει προβλημα που δεν οφειλεται σε υπαιτιότητα του πελάτη. Και 2 και 3 χρονια αμα τύχει πχ βλαβη στον εγκέφαλο που δε νομίζω αλλα οκ. Φέρτο πισω και παίρνεις τα χρηματα σου.

Οσο για την ασφάλεια εξαρταται σε ποια πρίζα θα το βάλεις. Αν το βάλεις σε μικρή πρίζα και ανοιξεις ΚΑΙ ΤΑ 3 ΜΑΤΙΑ και τον φουρνο και πιάσεις 3500 Watt ενω η πρίζα δινει μέχρι 2000 ε λογικό να πέσει η ασφάλεια
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,975 μηνύματα.
έΧΕΙ εγγυηση ειπαμε... ή μαλλον εγω την δίνω. Επιστροφή χρημάτων μέσα σε ενα χρόνο εάν προκυψει προβλημα που δεν οφειλεται σε υπαιτιότητα του πελάτη. Και 2 και 3 χρονια αμα τύχει πχ βλαβη στον εγκέφαλο που δε νομίζω αλλα οκ. Φέρτο πισω και παίρνεις τα χρηματα σου.

Οσο για την ασφάλεια εξαρταται σε ποια πρίζα θα το βάλεις. Αν το βάλεις σε μικρή πρίζα και ανοιξεις ΚΑΙ ΤΑ 3 ΜΑΤΙΑ και τον φουρνο και πιάσεις 3500 Watt ενω η πρίζα δινει μέχρι 2000 ε λογικό να πέσει η ασφάλεια

δεν μας τα λες καλά φίλε @Devil

ρίχνω την προσφορα στα 90€
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,290 μηνύματα.
λες να την βάλω στην πρίζα και να πέσει καμια ασφάλεια;
Κοίτα…
Και 2 και 3 χρονια αμα τύχει πχ βλαβη στον εγκέφαλο
..η ασφάλεια είναι το λιγότερο να πέσει εδώ βγαίνεις με εγκεφαλική παράλυση. :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,061 μηνύματα.
Εμενα ενα ιδιο έχει δυομισάρι καλώδιο από πίσω του. Δεν το βαζεις σε 10άρα ασφάλεια με 1,5 γραμμή.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,823 μηνύματα.
Όποιος ενδιαφέρεται σοβαρά ας στείλει πμ η τιμή ειναι στα 110 και θα προτιμούσαν να έρθει να το δεί.

Αν του κάνει να πληρώσει να το πάρει και να πάει στην ευχη της παναγίας. Να φτιάχνει ομελέτες και πιτσες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

δεν μας τα λες καλά φίλε @Devil

ρίχνω την προσφορα στα 90€

Ρε φίλε τι δε σου λέω καλά.
. Σου δίνω φουρνο 48 λίτρων με 110 ευρώ ανοξείδωτο καινουργιο αχρησιμοποίητο... Την ίδια στιγμή οι φουρνοι με 42 λίτρα έχουν 120 ευρώ. Από το λινκ που σου έδωσα και μου κάνεις και πλακα !
 

Συνημμένα

  • IMG_20240125_001024.jpg
    IMG_20240125_001024.jpg
    608.3 KB · Εμφανίσεις: 23
Τελευταία επεξεργασία:

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,906 μηνύματα.
Όποιος ενδιαφέρεται σοβαρά ας στείλει πμ η τιμή ειναι στα 110 και θα προτιμούσαν να έρθει να το δεί.

Αν του κάνει να πληρώσει να το πάρει και να πάει στην ευχη της παναγίας. Να φτιάχνει ομελέτες και πιτσες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Ρε φίλε τι δε σου λέω καλά.
. Σου δίνω φουρνο 48 λίτρων με 110 ευρώ ανοξείδωτο καινουργιο αχρησιμοποίητο... Την ίδια στιγμή οι φουρνοι με 42 λίτρα έχουν 120 ευρώ. Από το λινκ που σου έδωσα και μου κάνεις και πλακα !
Δεν μας το έλεγες νωρίτερα, τα έσκασα χοντρά για ένα παρόμοιο, για να φτιάχνω πήλινα κοσμήματα..
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,823 μηνύματα.
Δεν μας το έλεγες νωρίτερα, τα έσκασα χοντρά για ένα παρόμοιο, για να φτιάχνω πήλινα κοσμήματα..

Γιατί φτιαχνεις πηλινα με αυτό το φουρνάκι; αντε ρε δεν το ξερα χαχα

Με βολευει να είναι από Αθήνα ο αγοραστής να έρθει να το δει. Σοβαρά πραγματα. Δεν είμαι ραντομ από το Ιντερνετ θα έχει το κινητό μου. Αμα έχει κάποιο θέμα θα με καλέσει προφανως.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,906 μηνύματα.
Aλλα σόρρυ, αφού δεν το ήθελες, γιατί το αγόρασες;🥺
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,823 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,906 μηνύματα.
Γιατί φτιαχνεις πηλινα με αυτό το φουρνάκι; αντε ρε δεν το ξερα χαχα
Παντού μπορείς να ψήσεις τον πηλό. Απλά πήρα ένα άλλο φουρνάκι γιατί προφανώς δεν ήθελα να τα ψήνω στον οικογενειακό, όπου ψήνονται φαγητά😂
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,061 μηνύματα.
Γιατί φτιαχνεις πηλινα με αυτό το φουρνάκι; αντε ρε δεν το ξερα χαχα

Με βολευει να είναι από Αθήνα ο αγοραστής να έρθει να το δει. Σοβαρά πραγματα. Δεν είμαι ραντομ από το Ιντερνετ θα έχει το κινητό μου. Αμα έχει κάποιο θέμα θα με καλέσει προφανως.
Ατυχε, εχει η Εριφυλη μας καινουριο. Θα παιρνες και κινητακι εριφυλης, θα ρχοταν και σπιτι να το δειτε παρεα αν αναβουν τα ματια.

ΟΡΙΣΤΕ για να μη το χρησιμοποιείς δυο χρονια τι έχασες τωρα ευκαιρια.

Edit: Πάπσε Χριστίνα, άσε με, το τραβάνε οι οργανισμοί τους :devil:
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,611 μηνύματα.
Να ένας τρόπος γνωριμία ς
. Τι κάρτες επαγγελματικές και βλακείες. Βγάζεις για πώληση αντικείμενα και ένα σωρό υποψήφιοι/ες
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,290 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,823 μηνύματα.
Ατυχε, εχει η Εριφυλη μας καινουριο. Θα παιρνες και κινητακι εριφυλης, θα ρχοταν και σπιτι να το δειτε παρεα αν αναβουν τα ματια.

ΟΡΙΣΤΕ για να μη το χρησιμοποιείς δυο χρονια τι έχασες τωρα ευκαιρια.

Edit: Πάπσε Χριστίνα, άσε με, το τραβάνε οι οργανισμοί τους :devil:

Το κινητά κι το δίνω αν προκυψει προβλημα επειδή είπε η Χριστίνα ότι είμαι ραντομ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να ένας τρόπος γνωριμία ς
. Τι κάρτες επαγγελματικές και βλακείες. Βγάζεις για πώληση αντικείμενα και ένα σωρό υποψήφιοι/ες

Τυχερά είναι αυτά
Δεν τα προγραμματιζεις.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,290 μηνύματα.
ότι είμαι ραντομ.
Ρε φίλε είσαι ράντομ πως να το κάνουμε;
Και κινητό να δώσεις πάλι random θα είσαι. Δεν εχει το μαραφέτι σου την ίδια αξιοπιστία με του μαγαζιού που είναι του κουτιού.
Δεν είναι προσωπικό κι εγώ να το δινα random θα ήμουν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top