Ιδέες και προτάσεις για δώρα

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ήμουν σίγουρη.
Τι χρώμα ήταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Στο χρώμα του δέρματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
άντε ρε, εύκολο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
λολ

Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Διάολε, στο ίδρυμα που ήμουν εγώ μας το έδιναν μονο σε αποχρώσεις του μπλε για να ηρεμούμε λέει...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Μάλλον δεν είχε και πολλή επιτυχία ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
[sound of knuckles cracking threateningly in background...]

Ο γιατρός βεβαίωσε ότι έχω κάνει τρομακτικές προόδους. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Τρομακτικές,εεεεε; Όντως..............:worry:




:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κορπσω, Ομήρου 72 (κοντά έπεσα). Επίσης να σου δείξουν τα παζλια του μορντίλο, θα ξετρελαθείς (έχω φτιάξει ένα τέτοιο για την Πίκυ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Το πιο δύσκολο παζλ που έχω δει, ήταν μια φασολάδα.

2000 Κομμάτια και όλα τα φασολάκια ίδια.
Και σε πορτοκαλί ζουμί...:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Dooo :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Το 3ο από αριστερά σαν σέικερ για κοκτέιλς φαίνεται :eek:.

Είναι σέικερ. Πρόκειται για geeky bartender's kit! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
λοιπόνε... μιας και χτες κατασταλάξαμε ότι το δώρο της νονάς είναι ένα καλό ρολόι (για σπέσιαλ περιστάσεις), για βοηθήστε λίγο με μάρκες, ιδέες, κλπ. (αποκλείσαμε τα swarofski πάντως).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Για τι μπάτζετ μιλάμε;; Αυτά που σίγουρα είναι πολύ καλά είναι τα swatch...εγώ έχω ένα μικρό σχετικά, με μπρασελέ και αν και του έχω αλλάξει την Παναγία με το βόλευ-κάνω μανσέτες πάνω του να φανταστείς- δεν έχει πάθει τίποτα, σκυλί!!! Και είναι αρκετά οικονομικά (με 100-150 ευρώ μπορεί να βρείς κάτι πολύ καλό):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
λοιπόνε... μιας και χτες κατασταλάξαμε ότι το δώρο της νονάς είναι ένα καλό ρολόι (για σπέσιαλ περιστάσεις), για βοηθήστε λίγο με μάρκες, ιδέες, κλπ. (αποκλείσαμε τα swarofski πάντως).
Rolex.:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το μπάτζετ δεν μας ενδιαφέρει καθόλου, είμαστε υπεράνω :pfff:

τα ρόλεξ ελπίζω να μην είναι μόνο με χρυσαφί μπρασελέ... για να δούμε τι θα δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
το μπάτζετ δεν μας ενδιαφέρει καθόλου, είμαστε υπεράνω :pfff:

τα ρόλεξ ελπίζω να μην είναι μόνο με χρυσαφί μπρασελέ... για να δούμε τι θα δούμε.

A, ωραία...τότε και εγώ ψηφίζω rollex!! Κουκλίστικα είναι αλλά λίγο τσιμπημένη σαν τιμή...από σχέδια έχει πάρα πολλά και δεν είναι όλα χρυσά. Έχει κάτι με λευκόχρυσο και μπριγιάν, κόλαση!!!:inlove: Άλλη καλή μάρκα είναι και η tissot-αν την γράφω καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
αγόρασα ένα DKNY NY4316 είναι πολύ όμορφο δεν ξέρω αν έχουμε τα ίδια γούστα το αγόρασα από Κύπρο 350 ευρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
A, ωραία...τότε και εγώ ψηφίζω rollex!! Κουκλίστικα είναι αλλά λίγο τσιμπημένη σαν τιμή...από σχέδια έχει πάρα πολλά και δεν είναι όλα χρυσά. Έχει κάτι με λευκόχρυσο και μπριγιάν, κόλαση!!!:inlove: Άλλη καλή μάρκα είναι και η tissot-αν την γράφω καλά...

Λίγο τσιμπημένη;;; .... Χοντροτσιμπημένη είναι :P

Εμένα μου αρέσει ένα με ροζ ταπετσαρία, η οποία έχει και κάτι πολύ αχνά σχεδιάκια σε εναν τόνο διαφορετικό και έχει και διαμαντάκια ...... :inlove::inlove: ..... My precious !!!!!! :rolleyes:
Αν θέλει κανένα καλό παιδάκι να μου κάνει ένα δωράκι .... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top