Κατοικίδια

Τί ζωάκι έχετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 139)
  • Γάτα

    Ψήφοι: 46 33.1%
  • Σκύλος

    Ψήφοι: 60 43.2%
  • Ψάρι

    Ψήφοι: 11 7.9%
  • Παπαγάλος

    Ψήφοι: 6 4.3%
  • Άλλο είδος πτηνού

    Ψήφοι: 8 5.8%
  • Χάμστερ

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Κουνέλι

    Ψήφοι: 9 6.5%
  • Ινδικό χοιρίδιο

    Ψήφοι: 3 2.2%
  • Χελώνα

    Ψήφοι: 4 2.9%
  • Ιγκουάνα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φίδι

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Άλλο είδος ερπετού

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αράχνη

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Άλλο είδος εντόμου

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Δεν έχω κατοικίδιο

    Ψήφοι: 26 18.7%

guru

Νεοφερμένος

Ο guru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Picture 8.jpg

Αυτός ο καραμελένιος και χαζοχαρούμενος σκυλάκος είναι ο Ερμής μου!!!Είναι ημίαιμο Μπίγκλ και στη φωτό είναι 3,5 περίπου μηνών ενώ τώρα ειναι 5!!!!Τον αγαπώ υπερβολικά και έχει αλλάξει για τα καλά την καθημερινότητα μου τόσο με την παρουσία του όσο και με τις σκανταλιές του....Δε θα τον άλλαζα με τίποτα όμως!!
Πώς μπορείς με τέτοια φάτσα;;;;;;:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Τί όμορφο θέμα!!!
Εγώ έχω ένα ασπρόμαυρο cocker spaniel, τη Luna. Μόλις έγινε ενός και την έχω σαν παιδί μου. Είναι πολύ χαδιάρα και ενεργητική και όλη μέρα τρέχουμε από πίσω της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πιτουρονιφάδα

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Να σας συστήσω τον Γκοτζίλα, το ινδικό μου χοιρίδιο.Ειναι γνωστός και ως Ηρακλής, Γκίζμο ή "αυτο το απαίσιο ποντίκι!" σύμφωνα με τη μητερα μου.Στον ελευθερο χρόνο του δολοφονεί καρότα και στάχυα, και τον υπολοιπο χρονο κοιμάται.



Ο Ρόμπιν απ΄την αλλη έχει το 1/4 του μεγεθους του Γκοτζίλα.Συνηθιζει να καταφευγει στον πισινο του Γκότζιλα όταν φοβάται, ουρλιάζει στον παραμικρό θόρυβο και κοιμάται με ανοιχτά μάτια.

Είναι πλεον επισημο, αγαπω δυο τριχομπαλες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ξέρω ότι δεν ταιριάζει εδώ αλλά δεν ήξερα πού να το ανεβάσω. το βρήκα στο facebook και με εξόργισε. Σίγουρα υπάρχουν πολλοί τέτοιοι άνθρωποι.


https://www.facebook.com/video/video.php?v=1216036877333&ref=share

Πώς θα αντιδρούσατε αν αυτή η σκηνή γινόταν μπροστά στα μάτια σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ssaxo

Νεοφερμένος

Η ssaxo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
βεβαια!!!εχω ενα λαμπραντορ και το λενε ιρμα!δεν ειναι καθολου ησυχο..με την καμια..ειναι υπερκινητικο..τρεχει ολη την ωρα μεσα στο σπιτι μασαει τα παντα πειραζει τα παντα ειναι ενος χρονου και μεχρι τωρα και γω πραγματικα δεν ξερω ποσα πραγματα εχει καταστρεψει μεχρι τωρα.ομως την αγαπαω παρα παρα πολυ και ας ειναι ζημιαρα..αυτο που απολαμβανω ιδιαιτερα ειναι οταν ειναι η ωρα να την μετακινησω με το αυτοκινητο..μπαινει μεσα μονη της καθεται στην θεση του συνοδηγου και δεν υπαρχει περιπτωση να την μετακινησεις αποκει.κρεμαει και την γλωσσα της βγαζει το κεφαλι απεξω και παιρνει αερα..και κατα περιεργο τροπο λατρευει το νερο.το καλοκαιρι δεν εβγαινε απο την θαλασσα .ξαναειχα στο παρελθον σκυλο αλλα σε καμια περιπτωση να δεχοταν το νερο επανω του.με το που το εβλεπε εξαφανιζοταν..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τι ποσο θεωρειτε πανω κατω το μηνα πως ειναι επαρκες για να φροντιζεις ενα σκυλακι μικροσωμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τι ποσο θεωρειτε πανω κατω το μηνα πως ειναι επαρκες για να φροντιζεις ενα σκυλακι μικροσωμο?

είναι τα έξοδα που έχει ένα παιδί χωρίς το σχολείο, εκτός αν πληρώνεις και εκπαιδευτή όπως είχαμε κάποτε τη φαινή ιδέα να κάνουμε εμείς και τελικά εκπαιδευτήκαμε εμείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Νομιζω...........υπερβαλλεις. Ο σκυλος δεν εχει πανες και φροντιστηρια, ουτε λουνα παρκς και ρουχισμο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Νομιζω...........υπερβαλλεις. Ο σκυλος δεν εχει πανες και φροντιστηρια, ουτε λουνα παρκς και ρουχισμο.:P

το ξέρω βρε :teasing: έχει όμως παρα πολλά έξοδα και κυρίως θέλει γερά νεύρα. Σκέψου τι πας να κάνεις αν δεν το έχεις κάνει ήδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εχω μεγαλωσει με σκυλους. Εχω ηδη δυο τεραστιους εκτος Αθηνας. Περι μεγαλοσομων γνωριζω πως τα εξοδα ειναι τα διπλασια.
Ρωταω γενικοτερα για το ποσο, τι θεωρει ο καθενας επαρκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Τι ποσο θεωρειτε πανω κατω το μηνα πως ειναι επαρκες για να φροντιζεις ενα σκυλακι μικροσωμο?

Τα πολλα λεφτα ειναι αν το παρεις μικρο τους 3 πρωτους μηνες που κανεις τα 3 εμβολια και παιρνεις τα διαφορα για να μπορει να κοιμηθει,το λουρι του κλπ..

Μετα το μονο μονιμο εξοδο ειναι η τροφη του σκυλιου..Εγω που εχω μικρο σκυλο παιρνω μια μεγαλη σακουλα κροκετες που κανεις γυρω στο 15ευρω νομιζω και αντεχει αρκετο καιρο..Βεβαια της δινω και πολυ φαγητο απο το σπιτι..

Επισης καθε χρονο κανεις ενα εμβολιο..

Γενικα δεν πιστευω οτι ειναι τραγικα τα εξοδα..Αν θελεις να παρεις και λιγα να σε περισευουν μια χαρα μπορεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Ενα κέρδος κυρίως προσωπικά ένοιωσα από αυτή την ιστορία, ότι διοχέτευσα κάπου αστείρευτη στοργή, την εποχή που ήταν κουτάβι δηλαδή. Αν γυρίσω το χρόνο τη μέρα που είχα για πρώτη φορά σκύλο στο σπίτι, τα συναισθήματα δεν περιγράφονται. Είναι μια ευτυχία που δεν μπορεί να περιγραφεί επειδή δεν μοιάζει με τις υπόλοιπες, νοιώθεις λίγο ότι έχεις ένα μωρό στην αγκαλιά. Οι άλλοι μπορεί να παρατηρήσουν ότι λάμπεις ολόκληρος και να στο πουν. Εμένα αυτό μου είπαν ότι είδαν στα μάτια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
έχω ζωάκια από τότε που γεννήθηκα, απο σκυλάκια, γατάκια, κατσικάκι, παπάκι, καναρίνια, παπαγαλάκια, μέχρι σκατζοχοιρο, τον οποίο μετά από λίγο καιρό τον γυρίσαμε εκεί που ανηκε, στο δάσος....... αλλά ήταν τόσο χαριτωμένος
........πάντα είχα τη λογική ότι καλύτερα να σώσεις ένα αδέσποτο ζώο και να του χαρίσεις τη ζωή για δέκα έως δεκατέσσερα χρόνια παρά να ζήσει μόλις ένα χρόνο....αλήθεια θυμάστε τη γνωστή διαφήμιση-αφίσα;



σνιφφφφφ.......δυστυχώς σε μένα τα συνημμένα αρχεία δεν λειτουργούν για να δείτε το γάτο μου και κάποιο από τα σκυλιά που είχα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathpale

Νεοφερμένος

Η deathpale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Γενικά λατρεύω τις γάτες, είναι πολύ γουτσου-γούσου!!!
Kαλά δεν το συζητώ. Cats rule!!! Meow!:P Τα λατρεύω τα ζωάκια και ειδικά τα σκυλιά και τις γάτες. Συγκεκριμένα έχω 5 γάτες εκ των οποίων με την μια είμαστε αχώριστες( είναι η μόνη που είναι συνέχεια μέσα στο σπίτι) αλλά γενικά ο αριθμός των γατιών αυξομειώνεται λόγω γεννητουριών αλλά και θανάτων:( (είναι ένας μ...κας στη γειτονιά που ρίχνει φόλες και έχει αφανίσει αρκετές γάτες.:mad:) Του χρόνου με το καλό θα πάρω και σκυλάκι! Can't wait!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αντε να σας πω κι εγω!:)
Ειχα χελωνα, βατραχια, ενα ορτυκι που μας ειχε ξεκουφανει, χαμστερακι ε και τα σκυλακια.
:D Το χαμστερακι εφαγε το κλουβι του (το ξυσε) εφυγε - τοχα στη βεραντα, και επεσε κατω στον κηπο οπου το φαγαν τα γατια!
Γατο δεν ειχα ποτε, τα συμπαθω αλλα απο μακρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
10498.jpg

να το μωρο μου, η ζωη μου , το κουκλι μου!!
δεν χρειαζεται να πω τιποτε αλλο, μονο οτι τον λατρευω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,105 μηνύματα.
Συμπαθώ ιδιαίτερα τους ανθρώπους που αγαπάνε τα ζώα. Όχι απλά δεν έχουν πρόβλημα, αλλά να τα αγαπάνε πραγματικά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Τα πολλα λεφτα ειναι αν το παρεις μικρο τους 3 πρωτους μηνες που κανεις τα 3 εμβολια και παιρνεις τα διαφορα για να μπορει να κοιμηθει,το λουρι του κλπ..

Μετα το μονο μονιμο εξοδο ειναι η τροφη του σκυλιου..Εγω που εχω μικρο σκυλο παιρνω μια μεγαλη σακουλα κροκετες που κανεις γυρω στο 15ευρω νομιζω και αντεχει αρκετο καιρο..Βεβαια της δινω και πολυ φαγητο απο το σπιτι..

Επισης καθε χρονο κανεις ενα εμβολιο..

Γενικα δεν πιστευω οτι ειναι τραγικα τα εξοδα..Αν θελεις να παρεις και λιγα να σε περισευουν μια χαρα μπορεις..

συμφωνώ, γενικά είναι καλό να αγοράζεις καλή ποιότητα τροφής και όχι κάποιες που το κιλό κυμαίνεται στα >5? γιατί είναι κακές τροφές.

μετά θέλει κάθε τριμηνο το χάπι για τα σκουλήκια και κάθε μήνα εξωτερική αποπαρασ. με σπρέι.

το θέμα είναι να μη βιαστεί κάποιος να πάρει σκύλο αν δεν έχει σκεφτεί καλά πως θα τον έχει 15 χρόνια και να υπολογίσει και τους καλοκαιρινούς μήνες που πολύ φεύγουν και τα παρατάνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Τα πολλα λεφτα ειναι αν το παρεις μικρο τους 3 πρωτους μηνες που κανεις τα 3 εμβολια και παιρνεις τα διαφορα για να μπορει να κοιμηθει,το λουρι του κλπ..

Μετα το μονο μονιμο εξοδο ειναι η τροφη του σκυλιου..Εγω που εχω μικρο σκυλο παιρνω μια μεγαλη σακουλα κροκετες που κανεις γυρω στο 15ευρω νομιζω και αντεχει αρκετο καιρο..Βεβαια της δινω και πολυ φαγητο απο το σπιτι..

Επισης καθε χρονο κανεις ενα εμβολιο..

Γενικα δεν πιστευω οτι ειναι τραγικα τα εξοδα..Αν θελεις να παρεις και λιγα να σε περισευουν μια χαρα μπορεις..

απο την στιγμη που αποφασιζεις να αναλαβεις μια τετοια ευθυνη(γιατι εχεις ευθυνη) πρεπει να το κανεις καλα.

εγω τον παω 2 φορες τον μηνα για πλυσιμο, κοψιμο στα νυχακια, χτενισμα(να μην μαδαει) , καθαρισμα στα αυτακια, αρωματακια... ολο αυτο παει την φορα 25 ευρω.

μετα ειναι η τροφη του, δεν ειναι και παλυ πολλα τα λεφτα.
το θεμα ειναι η βολτες του, ειναι το πιο κουραστικο κομματι για μενα, οταν ειμαι κομματια απο την δουλεια να πρεπει να τον παω και βολτα! αλλα τι να κανω που και αυτο εχει τις αναγκες του!!

οσο για τα εμβολια του ειναι μια φορα τον χρονο, που κανουν τα παντα

α και καθε 2 μηνες την ειδικη αμπουλα και το λουρακι για σκνιπες και τσιμπουρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,105 μηνύματα.
Ερώτηση: πόσα λεφτά σου παίρνει ο γιατρός για το ετήσιο εμβόλιο; Μου έτυχε η εξής ιστορία: τον πήγαινα όλα τα χρόνια σε έναν ο οποίος ήταν λίγο κομπογιαννίτης, αλλά εντάξει του έκανε τα εμβόλια, δεν είχα πρόβλημα, μου έπαιρνε γύρω στα 30 ευρώ. Μετά αυτός έκλεισε το μαγαζί, οπότε τον πήγα σε έναν γιατρό κοντά στο σπίτι μου. Αυτός μου είπε οτι το εμβόλιο αυτό καλό είναι ναγίνεται σε 2 δόσεις γιατί είναι εμβόλιο για σύνολο 9 αρρώστειες κι ίσως του πέσει βαρύ. Επειδή αυτό δε μου είχε ξανασυμβεί, τον κοίταξα με περιέργεια, και μου λέει «μην ανησυχείτε, τα χρήματα θα είναι τα ίδια είτε το κάνουμε σε μία δόση είτε σε δύο». Τέλος πάντων λέω οκ, κάνουμε την πρώτη δόση, τον εξετάζει, του κόβει κάτι τριχούλες στα ματάκια, του βάζει και μια αμπούλα για ψύλλους, και μου παίρνει 50 ευρώ, κλείνοντας ραντεβού για 20 μέρες μετά. Περιττό να πω οτι σε 2 μέρες το σκυλί δεν ήταν καλά, ήταν αδιάθετο και έμεινα σπίτι να του κάνω τη νοσοκόμα – ο γιατρός μου είπε οτι είναι φυσιολογικό κι είναι από το εμβόλιο. Πάω λοιπόν 20 μέρες μετά να κάνω τη δεύτερη δόση και ψυλλιασμένη δεν παίρνω τσάντα μαζί μου. Του κάνει λοιπόν τη δεύτερη δόση και καθόμαστε στο γραφείο κι αρχίζει να κόβει απόδειξη. Του λέω «για ποιο πράγμα μου κόβετε απόδειξη;». Μου λέει «δε θέλετε;». Του λέω, «μου είχατε πει οτι είτε το κάνουμε σε μία ή σε δύο δόσεις, η τιμή θα είναι η ίδια». Μου λέει «ναι, αν το κάναμε σε μία δόση θα σας έπαιρνα άλλο ποσό» (από τα 50 ευρώ δηλαδή!). Τσαντισμένη του λέω «λυπάμαι αλλά εγώ άλλο κατάλαβα και δεν έχω χρήματα μαζί μου» (είχα στην τσέπη μου βέβαια). Και μου λέει «καλά εντάξει, δεν πειράζει». Κι έφυγα πολύ θυμωμένη. Μετά έμαθα από τον παππού μου που πάει τη δική του σκυλίτσα οτι του παίρνει 35 ευρώ και το κάνει σε μία δόση. Δηλαδή ρε σεις, από τα 50 ευρώ που είχα ήδη δώσει ΠΟΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΣΕ; 20; 30; Άλλα 50; Έλεος δηλαδή! Θύμωσα τόοοοοσο πολύ! Και εννοείται δεν είναι για τα λεφτά, για το σκύλο μου θα έδινα τα πάντα, αλλά για την κοροϊδία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top