Κατσαρίδες, κουνούπια και η υπόλοιπη παρέα!

MaryVeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η MaryVeg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
σε ευχαριστώ MaryVeg! δεν έχω αεροστόπ στη πόρτα! :worry: ίσως από εκεί να έρχονται...αλλά τι είναι ακρηβώς το αεροστόπ; από το σούπερμάρκετ το παίρνεις; :redface::worry:


σε κανα μαγαζί τύπου πράκτικερ το βρήσκεις αυτό, σε μαρκετ δεν νομίζω... είναι ένα πράγμα που το βάζεις στην πόρτα εκεί που τελειώνει, και κλείνει το κενό μεταξί πόρτας και πατώματος. και να κλείσεις τα σιφώνια !!! κι εγώ έχω τρελό πρόβλημα αν δω κατσαρίδα, η αλήθεια είναι με όλα όσα έχω κάνει έχω να ψεκάσω 3 μήνες και δεν έχω δει τίποτα πέραν αυτές τις 2 μικρές πρόσφατα, οι οποίες ενεκάλυψα ότιν μπήκαν από το παράθυρο της κουζίνας που βλέπει ακάλυπτο, δεν το ανοίγω ποτέ, αλλά επίδή είναι παλιό δεν κλείνει καλά κι αφήνει κάπια κενά !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ένα τέτοιο έχει κάτσει πάνω στο μάτι της κουζίνας μου και δεν ξέρω τι να το κάνω. :'( Μη μου πείτε να το πιάσω, φοβάμαι ακόμη και να πλησιάσω, φοβάμαι εξαιρετικά τα έντομα που χοροπηδάνε. :'( Του έριξα μια πετσετούλα επάνω του, να μην το βλέπω, αλλά ανέβηκε επάνω της και κάνει τον ήρωα πάνω στο βουνό της πετσέτας. :P Κρίμα να μην έχω την ψηφιακή μαζί μου, έχει ωραία πόζα. Δε μου πάει καρδιά να το σκοτώσω κιόλας, αλλά δε γίνεται να μείνει εκεί!

Πω πω, μυγιάγγιχτο είμαι. :redface: Λίγη συμπαράσταση να περιμένουμε το τέρας να φύγει; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ένα τέτοιο έχει κάτσει πάνω στο μάτι της κουζίνας μου και δεν ξέρω τι να το κάνω. :'( Μη μου πείτε να το πιάσω, φοβάμαι ακόμη και να πλησιάσω, φοβάμαι εξαιρετικά τα έντομα που χοροπηδάνε. :'( Του έριξα μια πετσετούλα επάνω του, να μην το βλέπω, αλλά ανέβηκε επάνω της και κάνει τον ήρωα πάνω στο βουνό της πετσέτας. :P Κρίμα να μην έχω την ψηφιακή μαζί μου, έχει ωραία πόζα. Δε μου πάει καρδιά να το σκοτώσω κιόλας, αλλά δε γίνεται να μείνει εκεί!

Πω πω, μυγιάγγιχτο είμαι. :redface: Λίγη συμπαράσταση να περιμένουμε το τέρας να φύγει; :redface:

Βασικά το προτιμότερο είναι ένας εθελοντής που να ναι εκεί κοντά, γιατί δεν την Βλέπω καλά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,432 μηνύματα.
Ένα τέτοιο έχει κάτσει πάνω στο μάτι της κουζίνας μου και δεν ξέρω τι να το κάνω. :'( Μη μου πείτε να το πιάσω, φοβάμαι ακόμη και να πλησιάσω, φοβάμαι εξαιρετικά τα έντομα που χοροπηδάνε. :'( Του έριξα μια πετσετούλα επάνω του, να μην το βλέπω, αλλά ανέβηκε επάνω της και κάνει τον ήρωα πάνω στο βουνό της πετσέτας. :P Κρίμα να μην έχω την ψηφιακή μαζί μου, έχει ωραία πόζα. Δε μου πάει καρδιά να το σκοτώσω κιόλας, αλλά δε γίνεται να μείνει εκεί!

Πω πω, μυγιάγγιχτο είμαι. :redface: Λίγη συμπαράσταση να περιμένουμε το τέρας να φύγει; :redface:

Ριξε αλλη μια πετσετα,ανοιξε το παραθυρο και διωξτο.Δεν βλεπω αλλη λυση..εφοσον δεν θες να το σκοτωσεις.:P
Εγω παντως σε καταννοω..γιατι μεσα στο σπιτι μου..δεν ανεχομαι και πολλα πολλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δε μπορώ να πλησιάσω, κάτι με πιάνει με το που το βλέπω και τρέχω στο σαλόνι με το Μαρκ. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλογάκι της Παναγίας είναι...
Αν μπορείς με κάποιον τρόπο μετάφερέ το με την πετσέτα στο μπαλκόνι, ή σπρώξτο με μία σκούπα... κάτι.
Σφίξε την ψυχούλα σου και κάν'το, γιατί σε βλέπω να έχεις παρεούλα όλο το βράδυ. Όχι τπτ άλλο, θα το χάσεις και δεν θα ξέρεις πού είναι το πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Φοβάμαι ότι θα πηδήσει επάνω μου αν το πιάσω. :'( Αυτό το πρόβλημα με το πρωί το σκέφτομαι πολύ έντονα. Δε θέλω να πάρω πρωινό μαζί του! :redface: Φρικτή μορφή, πολύ κρίπι. Και κρίπι ον γενικά. :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σβήσε τα φώτα της κουζίνας, άναψε όσα περισσότερα φώτα μπορείς έξω, και περίμενέ το να βγει. Τώρα το έχεις τρομάξει βέβαια με την πετσέτα που του έριξες, αλλά λογικά όπως και άλλα έντομα, θα πάει προς το φως. :hmm:

Άλλη λύση: Παίρνεις μια κατσαρόλα με καπάκι και τη βάζεις κοντά στο υποκείμενο (:P) ανοιχτή. Ρίχνεις με μια επιδέξια κίνηση την πετσέτα μέσα στην κατσαρόλα, κλείνεις το καπάκι, τη βγάζεις έξω και την ανοίγεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πρέπει να του αρέσει το φως του χρυσού μου, γιατί έχει κάτσει κάτω από το φως του απορροφητήρα. :P Αχ, θα προσπαθήσω να πλησιάσω και να το βγάλω με την πετσέτα. Αν δε σας γράψω μέχρι αύριο, θα έχω πάθει εγκεφαλικό. Φοβητσιάρα, τς τς τς, ντρέπομαι πολύ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μη σκας κι εγώ έτσι είμαι. :P (Εγώ φωνάζω τον Δικηγόρο μου, κο Χάουλα. :pfff:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,432 μηνύματα.
Εγω ομολογω..οτι ειμαι ακριβως ετσι..με τα σαμιαμιδια..:redface::redface::redface: Ανατριχιαζω ολοκληρη,παθαινω ταχυκαρδια,αλλα τελικα δεν τα αφηνω σπιτι.Προσπαθω να τα διωξω,αλλα αν δεν τα καταφερω..σκουποξυλο.:ropalo:Δεν μπορω βρε παιδια..εχω απιστευτη σιχαμαρα για τα σαμιαμιδια και τις σαυρες..:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Γιατί τα καημένα... είναι καλή τύχη και δεν υπάρχει περίπτωση να σε πειράξουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,432 μηνύματα.
Γιατί τα καημένα... είναι καλή τύχη και δεν υπάρχει περίπτωση να σε πειράξουν!

Καταρχην,δεν πιστευω στις καλες τυχες και στα τοιαυτα..:P
Κατα δευτερον,δεν αντεχω οτιδηποτε ερπεται και τρεχει γρηγορα...δεν ξερω,δεν το μπορω..:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...μ' αυτά και μ' αυτά όμως, χάσαμε την MissKit :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaryVeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η MaryVeg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Παιδια προχτές έπαθα το σοκ της ζωής μου!!!!! άνοιξα την ντουλάπα και κάτι άρχισα να σκαλίζω στο πάνω ράφι. ξάφνου βλέπω ένα κατσαριδάκι να περπατά και να κρύβεται. βεβαίως έπαθα ΣΟΚ !!! τελικά άδειασα όλη την ντουλάπα, τα πάντα έξω και για πλύσιμο, δεν έβρισκα το κατσαριδάκι... κάποια στιγμή είδα ένα μικρό αλλά δεν ξέρω αν είναι το ίδιο που είχα δει στο ράφι... νομίζω ότι αυτό στο ράφι ήταν μεγαλύτερο λίγο, αλλά δεν μπορώ να το πω με συγουριά... τελικά ψέκασα τόοοοσο πολύ και έκελισα την ντρουλάπα... το μικρό το σκότωσα. ψέκασα γενικά υπνοδωμάτιο, κουζίνα, μπάνιο, διάδρομο - μόνο το σαλόνι άφησα - πήρα τον σκύλο και μετακομίσαμε σπίτι του φίλου μου... Επίσης κάτι έπαθα με το ψέκασμα και φεύγονταες άφησα ανοιχτά τα παράθυρα με σίτα βέβαια για να ξεμυρίσει...

χτες το πρωί ήρθα σπίτι με τον φίλο μου, ανοίξαμε την ντουλάπα ψάξαμε παντού δεν βρ'ήκαμε άλλο κατσαρίδι... ούτε ζωντανό, ούτε νεκρό... κλείσαμε με σιλικόνι και κάτι τρύπες...

είχα εντομεταξύ κολήσει στα ράφια της ντουλάπας κάτι χαρτιά για να μην ακουμπάνε στα ράφια τα ρούχα μου... τα πέταξα κι αυτά και δεν 'έβαλα τίποτα....

Εν το μεταξύ, είχα αγοράσει ένα επαγγελματικό φάρμακο πριν κανα μήνα, είχα ψεκάσει και δεν έβλεπα τίποτα, αλλά δεν είχα ψακάσει στο υπνοδομάτιο... μόνο κουζίνα, μπάνιο και διάδρομο... Λέτε να μπήκε κάτω από την σίτα, που δεν κουμπώνει καλά και να κρύφτηκε στην ντουλάπα;;;; λέτε να έχω κι άλλες;;; πως θα το μάθω;;;;;;;;;;

σημειώνω πως ήταν καφέ κατσαρίδα. έμαθα επίσης πως οι καφέ έρχονται από έξω ενώ οι μαύρες από τους υπονόμους, φρεάτια και σιφώνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
...μ' αυτά και μ' αυτά όμως, χάσαμε την MissKit :worry:

Τα κατάφερα και πήγα να πανηγυρίσω! :P

Δεν έπιασε το κόλπο με την πετσέτα. Μου έφευγε κι όπως το έβλεπα να ξεπροβάλλει την παρατούσα κάτω. Έκοψα ένα φύλλο χαρτί από μπλοκ ακουαρέλας, το έβαλα επάνω και το πήγα έξω. Victory! :clapup:

Καληνύχτα κι ευχαριστώ για τη συμπαράσταση. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τα κατάφερα και πήγα να πανηγυρίσω! :P

Δεν έπιασε το κόλπο με την πετσέτα. Μου έφευγε κι όπως το έβλεπα να ξεπροβάλλει την παρατούσα κάτω. Έκοψα ένα φύλλο χαρτί από μπλοκ ακουαρέλας, το έβαλα επάνω και το πήγα έξω. Victory! :clapup:

Καληνύχτα κι ευχαριστώ για τη συμπαράσταση. :redface:

:ropalo::ropalo::ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
δεν τα μπορω ιουυυυυυυυυυυυ ΠΑΝΤΟΦΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Νια αλλά αν δεν τα προλάβεις τα ρημάδια τρέχουν σα σίφουνες :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Παιδια προχτές έπαθα το σοκ της ζωής μου!!!!! άνοιξα την ντουλάπα και κάτι άρχισα να σκαλίζω στο πάνω ράφι. ξάφνου βλέπω ένα κατσαριδάκι να περπατά και να κρύβεται. βεβαίως έπαθα ΣΟΚ !!! τελικά άδειασα όλη την ντουλάπα, τα πάντα έξω και για πλύσιμο, δεν έβρισκα το κατσαριδάκι... κάποια στιγμή είδα ένα μικρό αλλά δεν ξέρω αν είναι το ίδιο που είχα δει στο ράφι... νομίζω ότι αυτό στο ράφι ήταν μεγαλύτερο λίγο, αλλά δεν μπορώ να το πω με συγουριά... τελικά ψέκασα τόοοοσο πολύ και έκελισα την ντρουλάπα... το μικρό το σκότωσα. ψέκασα γενικά υπνοδωμάτιο, κουζίνα, μπάνιο, διάδρομο - μόνο το σαλόνι άφησα - πήρα τον σκύλο και μετακομίσαμε σπίτι του φίλου μου... Επίσης κάτι έπαθα με το ψέκασμα και φεύγονταες άφησα ανοιχτά τα παράθυρα με σίτα βέβαια για να ξεμυρίσει...

χτες το πρωί ήρθα σπίτι με τον φίλο μου, ανοίξαμε την ντουλάπα ψάξαμε παντού δεν βρ'ήκαμε άλλο κατσαρίδι... ούτε ζωντανό, ούτε νεκρό... κλείσαμε με σιλικόνι και κάτι τρύπες...

είχα εντομεταξύ κολήσει στα ράφια της ντουλάπας κάτι χαρτιά για να μην ακουμπάνε στα ράφια τα ρούχα μου... τα πέταξα κι αυτά και δεν 'έβαλα τίποτα....

Εν το μεταξύ, είχα αγοράσει ένα επαγγελματικό φάρμακο πριν κανα μήνα, είχα ψεκάσει και δεν έβλεπα τίποτα, αλλά δεν είχα ψακάσει στο υπνοδομάτιο... μόνο κουζίνα, μπάνιο και διάδρομο... Λέτε να μπήκε κάτω από την σίτα, που δεν κουμπώνει καλά και να κρύφτηκε στην ντουλάπα;;;; λέτε να έχω κι άλλες;;; πως θα το μάθω;;;;;;;;;;

σημειώνω πως ήταν καφέ κατσαρίδα. έμαθα επίσης πως οι καφέ έρχονται από έξω ενώ οι μαύρες από τους υπονόμους, φρεάτια και σιφώνια!


ρε συ δεν νομίζω να έχεις κ άλλες! αν έβγαλες όλα τα πράγματα από την ντουλάπα θα έβλεπες....απλά κοίτα και σε άλλα σημεία σκοτεινά! πχ. κάτω από το κρεβάτι, πάνω από τις βιβλιοθήκες, πίσω από τους καναπέδες ή από το ψηγείο και σε γωνίες...:worry:

πάντως κ εγώ είδα πάλι μία (και η δική μου μικρή ήταν) προχθές το βράδυ πάνω στον τοίχο! :eek: ήταν δίπλα μου (!) και εκείνη την ώρα μιλούσα στο τηλ. με τη μαμά μου! οπότε αφήνω το τηλ.και λέω ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....:P

αυτό για τις μαύρες και καφέ δεν το ήξερα! εμένα οι δικές μου είναι καφέ...και από ότι έχω καταλάβει έρχονται από τον διάδρομο της πολυκατοικίας ή από τη μπαλκονόπορτα...

ααα! και μια ερώτηση! οι κατσαρίδες πετάνε κιόλας.....;;;;;;;;;;; :worry::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top