Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Λολ σε δημαρχείο θα παντρευτώ καλέ!:P

Α συγνωμη δεν το ηξερα..τοτε γιατι να μην μπορεις?:hmm: επειδη κι εγω οταν ερθει εκεινη η ωρα δεν θελω να παω σε εκκλησια αλλα σε δημαρχειο ενα απλο φορεμα θα φορεσω..αν ομως ηθελα να παω με παντελονι θα πηγαινα και δεν θα ελεγε και κανεις κουβεντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Τα μάξι φορέματα είναι πολύ "δυσκολα". 'Η που θα είναι πολύ επίσημα ή που θα είναι σε στιλ παραλίας, μέση λύση δεν έχω δει. Αν είναι από τα επίσημα, εχω παρατηρήσει πως είναι άβολα (μπορεί να τα πατήσεις και να φας τα μούτρα σου, στον χορό μετά δυσκολεύουν, λερώνονται πανεύκολα, κ.α.)
Εγώ μόνο ένα μάξι έχω (μαύρο με βελούδινα ανάγλυφα damask) και όχι μόνο ήταν κουραστικό στο περπάτημα και στο σήκω-κάτσε, ο boyfriend μου είπε πως είναι σαν κελεμπία (ωραιότατο το φόρεμα εν τω μεταξύ, μεσάτο και εφαρμοστό). Δεν το ξαναέβαλα από τότε.
Νομίζω αυτά που είναι μέχρι το γόνατο είναι τα καλύτερα για επίσημες περιστασεις. Είναι αρκετά σέμνα αλλά και σέξι και σου δίνουν ελευθερία κινήσεων.
Σχετικά με το γάμο, εγώ θέλω να βάλω λευκή pencil skirt με ασορτί σακάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Τα μάξι φορέματα είναι πολύ "δυσκολα". 'Η που θα είναι πολύ επίσημα ή που θα είναι σε στιλ παραλίας, μέση λύση δεν έχω δει. Αν είναι από τα επίσημα, εχω παρατηρήσει πως είναι άβολα (μπορεί να τα πατήσεις και να φας τα μούτρα σου, στον χορό μετά δυσκολεύουν, λερώνονται πανεύκολα, κ.α.)
Εγώ μόνο ένα μάξι έχω (μαύρο με βελούδινα ανάγλυφα damask) και όχι μόνο ήταν κουραστικό στο περπάτημα και στο σήκω-κάτσε, ο boyfriend μου είπε πως είναι σαν κελεμπία (ωραιότατο το φόρεμα εν τω μεταξύ, μεσάτο και εφαρμοστό). Δεν το ξαναέβαλα από τότε.
Νομίζω αυτά που είναι μέχρι το γόνατο είναι τα καλύτερα για επίσημες περιστασεις. Είναι αρκετά σέμνα αλλά και σέξι και σου δίνουν ελευθερία κινήσεων.
Σχετικά με το γάμο, εγώ θέλω να βάλω λευκή pencil skirt με ασορτί σακάκι.

το μεχρι το γονατο ειδικα αν δεν φορεσω και τακουνι οπως σκεφτομαι δεν παει καθολου σε κοντες..κοβει παρα πολυ κι εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
To μάξι γενικά σου κρύβει το σώμα. Αν είναι εφαρμοστό και δεν το κρύβει, δεν μπορείς να περπατήσεις. Αμα ειναι φαρδύ, είναι λες και πας στην παραλία, καθόλου κολακευτικό (εκτός κι αν έχεις πατσά να κρύψεις που κι εκεί υπάρχουν ομορφα φορέματα, τα μάξι απλά σε κάνουν μια άμορφη μάζα). Ούτε στις ψηλές μου αρέσουν, αφήστε τη νύφη να φοράει το άβολο φόρεμα που θα έχει και παρανυφάκια να την βοηθάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
το μαξι ειδικα αν δεν φορεσω και τακουνι οπως σκεφτομαι δεν παει καθολου σε κοντες..κοβει παρα πολυ κι εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει
Hlianna, τα δύο πρωτα κιτρινα φορεματακια τα φορούν κοντούλες μαυρούλες...κι όμως τους πάει τελεια....
Ενα μακρυ φόρεμα σε μια κοντουλα αδύνατη κοπελα ταιριαζει απλά να μην εχει φαμπαλάδες να ειναι σε ισια γραμμη όχι κολλητο απλά ριχτό...:)
Και αφου θα ειναι Ιουνιος ενα υπεροχο σανδαλακι με ελαχιστο τακουνι θα ειναι ότι πρεπει για να πας στο γαμο....

Επειδή είσαι και μικρούλα στην ηλικία τα χρωματα σιγουρα θα σου ταιριαζουν
Γαλαζιο
Κιτρινο
κοραλι
Φετος στη μόδα είναι τα πράσινα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Που τα βρίσκουμε αυτά τα υπερβολικά υπέροχα φορέματα??:redface:
Τα δυο πρωτα ειναι Tally_Weijl....
Τα υπόλοιπα θα στα γραψω later....
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τα μάξι φορέματα είναι πολύ "δυσκολα". 'Η που θα είναι πολύ επίσημα ή που θα είναι σε στιλ παραλίας, μέση λύση δεν έχω δει. Αν είναι από τα επίσημα, εχω παρατηρήσει πως είναι άβολα (μπορεί να τα πατήσεις και να φας τα μούτρα σου, στον χορό μετά δυσκολεύουν, λερώνονται πανεύκολα, κ.α.)
Εγώ μόνο ένα μάξι έχω (μαύρο με βελούδινα ανάγλυφα damask) και όχι μόνο ήταν κουραστικό στο περπάτημα και στο σήκω-κάτσε, ο boyfriend μου είπε πως είναι σαν κελεμπία (ωραιότατο το φόρεμα εν τω μεταξύ, μεσάτο και εφαρμοστό). Δεν το ξαναέβαλα από τότε.

Same here!
Εμένα το είπε κουρτίνα. :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Hlianna, τα δύο πρωτα κιτρινα φορεματακια τα φορούν κοντούλες μαυρούλες...κι όμως τους πάει τελεια....
Ενα μακρυ φόρεμα σε μια κοντουλα αδύνατη κοπελα ταιριαζει απλά να μην εχει φαμπαλάδες να ειναι σε ισια γραμμη όχι κολλητο απλά ριχτό...:)
Και αφου θα ειναι Ιουνιος ενα υπεροχο σανδαλακι με ελαχιστο τακουνι θα ειναι ότι πρεπει για να πας στο γαμο....

Επειδή είσαι και μικρούλα στην ηλικία τα χρωματα σιγουρα θα σου ταιριαζουν
Γαλαζιο
Κιτρινο
κοραλι
Φετος στη μόδα είναι τα πράσινα....
το πρωτο το βρηκες σε καποιο ονλινε καταστημα?
οταν λες πρασινο εννοεις το συνηθισμενο πρασινο ή το πρασινο το σκουρο που ειναι καπως περιεργο?δεν μπορω να το περιγραψω αλλιως ουτε ξερω πως λεγεται η συγκεκριμενη αποχρωση?
ειμαι μικρη απλα στα χρωματα ειμαι αρκετα κλασσικη..δεν θα φοραγα ουτε κιτρινο ουτε γαλαζιο..κοραλι μαρεσει οπως επισης και το πρασινο που σκεφτομαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
το πρωτο το βρηκες σε καποιο ονλινε καταστημα?
οταν λες πρασινο εννοεις το συνηθισμενο πρασινο ή το πρασινο το σκουρο που ειναι καπως περιεργο?δεν μπορω να το περιγραψω αλλιως ουτε ξερω πως λεγεται η συγκεκριμενη αποχρωση?
ειμαι μικρη απλα στα χρωματα ειμαι αρκετα κλασσικη..δεν θα φοραγα ουτε κιτρινο ουτε γαλαζιο..κοραλι μαρεσει οπως επισης και το πρασινο που σκεφτομαι..
Επειδή η ίδια αρνήθηκες το κλασικό ασπρο ή ροζ ή μαυρο....
Οκ, αν κι εγω δεν είμαι της αποψης μόνο η νυφη ασπρα...μερικές κοπέλες όμως εχουν θέμα....
Βεβαια ασπρο με ασπρο διαφερει γιατι αλλο το ασπρο του πάγου αλλο το ιβουάρ....
Αλλα σαν νεο δροσερο κορίτσι πάντα να τολμάς τα χρωματα...βεβαια σε σχεση και με το χρώμα του δερματός σου...κι αν σε φωτίζει στο πρόσωπο....το χρωμα φορεματος που θα επιλέξεις....
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Επειδή η ίδια αρνήθηκες το κλασικό ασπρο ή ροζ ή μαυρο....
Οκ, αν κι εγω δεν είμαι της αποψης μόνο η νυφη ασπρα...μερικές κοπέλες όμως εχουν θέμα....
Βεβαια ασπρο με ασπρο διαφερει γιατι αλλο το ασπρο του πάγου αλλο το ιβουάρ....
Αλλα σαν νεο δροσερο κορίτσι πάντα να τολμάς τα χρωματα...βεβαια σε σχεση και με το χρώμα του δερματός σου...κι αν σε φωτίζει στο πρόσωπο....το χρωμα φορεματος που θα επιλέξεις....
:)

πιστεψε με θα ηθελα ΠΑΡΑ πολυ να φοραω κατι σε ασπρο ή μαυρο..μαυρο το θεωρω λιγο υπερβολικο σε απογευματινο γαμο το καλοκαιρι, οσο για το ασπρο επειδη και οι 2 οικογενειες ειναι αρκετα συντηρητικες δεν θελω να σχολιαστω για την επιλογη μου..το ροζ γενικα δεν μου αρεσει σαν χρωμα..το γαλαζιο και το κιτρινο δεν λεω οτι δεν ειναι ωραια απλα εγω δεν εχω τολμησει να τα φορεσω ποτε...το πρωτο παντως που εβαλες μου αρεσε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
τι εγινε ρε παιδια, κ γω εχω τετοιες εμπειριες (ό,τι ειπατε σε μιξ). τελικα αρεσουν σε κανεναν αντρα αυτα; για παρτε θεση οι του αντιθετου φυλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Thank god που δεν πολυφοράω φορέματα δηλαδή, έτσι? :lol: Να ξέρω να τα αποφεύγω σε τέτοιες περιστάσεις!
Αν και είχα τέτοια αντίδραση σαν της Θάλειας από έναν φίλο μου όταν έβαλα ένα ωραίο φορεματάκι με λίγη δαντελίτσα στην άκρη. Και δεν ήταν καν λευκό-λευκό, πιο πολύ προς κρεμ πήγαινε. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

:eek: μπορεις να μου πεις το πρωτο και το 5ο που τα βρηκες?
επισης εχεις να μου προτεινεις κατι σε στραπλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μιας και βλέπω ότι βάζετε μαξι φορέματα...

...να σας δείξω και ένα από τα λίγα μαξι φορέματα που θα έβαζα...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
:eek: μπορεις να μου πεις το πρωτο και το 5ο που τα βρηκες?
επισης εχεις να μου προτεινεις κατι σε στραπλες?
Το πρωτο μπορείς να το βρεις εδώ
Το ρούχο είναι Austique Anna

Επειδή ο γαμος ειναι απόγευμα μήπως το 5ο είναι πολύ επίσημο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top