Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
https://shop.vans.com/catalog/Vans/en_US/style/nj8cnv.html?categoryId=15601
Τα αγορασα χθες και ημουν πολυ χαρουμενος αλλα οι φιλοι μου με κραζουν...
Κανω wind-surfing και βολευουν για μετα την προπονηση
Σας αρεσουν?
με την καμία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Μόνο εγώ βρίσκω τα παππούτσια του Lucas D. Hagg γαμάτα? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμένα μ'αρέσουν πιο πολύ σε μαύρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sans-culotte

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Ρε παιδιά σήμερα ήμουν σε μια παρέα που ένας κριτίκαρε συνομηλικό μου επειδή φορούσε polo lacoste. Είπε πως μόνο οι 35 αρηδες φοράνε κάτι τέτοια.
Ποιά είναι η γνώμη σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κομπλεξικός. :P Φοράω polo lacoste από τα 16 μου και το ίδιο και οι συμμαθητές μου τότε. Δεν έχουν ηλικία αυτά τα ρούχα, ήμαρτον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ρε παιδιά σήμερα ήμουν σε μια παρέα που ένας κριτίκαρε συνομηλικό μου επειδή φορούσε polo lacoste. Είπε πως μόνο οι 35 αρηδες φοράνε κάτι τέτοια.
Ποιά είναι η γνώμη σας;
O καθένας φοράει ό,τι τον κάνει να αισθάνεται άνετα και ωραία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
O καθένας φοράει ό,τι τον κάνει να αισθάνεται άνετα και ωραία

Πέρα από τις πιτζάμες του :P

Ρε παιδιά σήμερα ήμουν σε μια παρέα που ένας κριτίκαρε συνομηλικό μου επειδή φορούσε polo lacoste. Είπε πως μόνο οι 35 αρηδες φοράνε κάτι τέτοια.
Ποιά είναι η γνώμη σας;

Αυτά είναι στερεότυπα.
Απλά σκέψου το εξής: αν ερχόταν με σκισμένο τζιν, μιση μπλουζα και βατραχοπεδιλα ίσως να ταν περισσότερο αποδεκτός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Πέρα από τις πιτζάμες του :P
Πια ορισμένα ρούχα δεν ξεχωρίζουν απο τις πιτζάμες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ρε παιδιά σήμερα ήμουν σε μια παρέα που ένας κριτίκαρε συνομηλικό μου επειδή φορούσε polo lacoste. Είπε πως μόνο οι 35 αρηδες φοράνε κάτι τέτοια.
Ποιά είναι η γνώμη σας;

Έλεος, απλά.
Αυτό που στις παρέες κρίνουν τα ρούχα των άλλων, πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει. Τα περισσότερα ρούχα δεν έχουν κάποια ηλικία που μπορείς να τα φορέσεις.
Κομπλεξικός. :P Φοράω polo lacoste από τα 16 μου και το ίδιο και οι συμμαθητές μου τότε. Δεν έχουν ηλικία αυτά τα ρούχα, ήμαρτον!

Πες τα!
O καθένας φοράει ό,τι τον κάνει να αισθάνεται άνετα και ωραία. :)

Εδώ θα συμφωνήσω, αν θες να βγεις με τη πυτζάμα βγες με τη πυτζάμα:P
Τα ρούχα πρέπει να τα φοράμε γιατί μας αρέσουνε, όχι για να κάνουμε τη φιγούρα. Πάνω απ'όλα να νιώθουμε άνετα.
Πια ορισμένα ρούχα δεν ξεχωρίζουν απο τις πιτζάμες.:P

:hehe:
Πέρα από τις πιτζάμες του :P



Αυτά είναι στερεότυπα.
Απλά σκέψου το εξής: αν ερχόταν με σκισμένο τζιν, μιση μπλουζα και βατραχοπεδιλα ίσως να ταν περισσότερο αποδεκτός.

Κρατάω μόνο το σκισμένο τζην.:redface:
Και εμένα μ'αρέσει να φοράω πουκάμισα, είμαι γριά; ή το παίζω κυριλέ; :hehe:
Αν θέλει κάποιος να κυκλοφορήσει με τις πυτζάμες,δεν τον κρατάμε. Μπορεί να είναι τρελό αλλά εγώ το έχω δει:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πια ορισμένα ρούχα δεν ξεχωρίζουν απο τις πιτζάμες.:P
Ναι,αυτό μας πείραξε.:P
Δε λες που τα σορτσάκια μοιάζουν για σλιπ πλέον.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ναι,αυτό μας πείραξε.:P
Δε λες που τα σορτσάκια μοιάζουν για σλιπ πλέον.:lol:
Το διαπίστωσα προ ημερών αυτό, καθώς ήμουν σε ένα μεγάλο αστικό κέντρο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
https://www.marimekko.fi/verkkokauppa/tuote/robo-mekko-039911-735
Θα μου άρεσε πολύ για καθημερινό ρούχο, φορεμένο με leggings. :)

Επίσης, αυτό το βρίσκω γλυκούλι. Ιδιαίτερο, αλλά cute:
https://www.marimekko.fi/verkkokauppa/tuote/kihlatasku-037262-014
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα..

Νεοφερμένος

Η Εύα.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.


Εγώ έχω πάρει μια τέτοια φούστα και είναι πάρα πολύ ωραία!!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top