Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
να τα επιστρέψεις σε άλλο κατάστημα γίνεται. τώρα για τα καρτελάκια δεν ξέρω... τα έχεις περπατήσει καθόλου? εννοώ έξω. αν ναι, δεν παίζει να τα δεχτούν πίσω. αν όχι, μπορεί κάτι να γίνει, εφόσον έχεις και την απόδειξη. αλλά και πάλι χλωμό το βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η αλήθεια είναι ότι τα έχω φορέσει μια φορά έξω, αλλά δεν φαίνεται και εξάλλου τα έχω καθαρίσει και είναι ακριβώς όπως τα αγόρασα. Λες να κάνω μια δοκιμή να τα επιστρέψω? γενικά έχω δει σε τέτοια μαγαζιά και παπούτσια χωρίς καρτελάκια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
μια δοκιμή δεν βλάπτει! πήγαινε και πες μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν τα επέστρεψα τελικά... Μου είπαν ότι χωρίς τις ετικέτες είναι δύσκολο να τα δεχτούν. Όπως και να έχει δεν είναι άσχημα, φοριούνται.

Και είναι αυτά :

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε παιδιά από ανοιξιάτικα παπούτσια (εκτός από σταράκια) τι φοράνε; Καλά είναι με τα μποτάκια όλο το χειμώνα και για καλά και για σχολή αλλά τώρα έχει αρχίσει να κάνει ζέστη και δεν ξέρω τι να πάρω. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Ρε παιδιά από ανοιξιάτικα παπούτσια (εκτός από σταράκια) τι φοράνε; Καλά είναι με τα μποτάκια όλο το χειμώνα και για καλά και για σχολή αλλά τώρα έχει αρχίσει να κάνει ζέστη και δεν ξέρω τι να πάρω. :hehe:
Αθλητικα μπορεις να φορας οπως adidas stan smith,superstar,nike ξερεις τα κλασικα.Εγω παρει αυτα και τα φοραω συνεχως αυτον τον καιρο.https://www.amazon.co.uk/Tommy-Hilfiger-Vivien-Low-Top-Sneakers/dp/B010FWMZBY
Μπορει να φαινονται αντρικα αλλα δεν ειναι.Και παει και με ολα τα ρουχα.Επισης εχω και κατι superga σε μπλε χρωμα τωρα που το θυμηθηκα,αλλα με χτυπανε για αυτο δεν τα εχω φορεσει ακομα.
Αντε να ερθει το καλοκαιρι να παρω και σανδαλια γιατι δεν εχω τιποτα.:PΉ μου εχουν χαλασει ή εχει μεγαλωσει το ποδι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αθλητικα μπορεις να φορας οπως adidas stan smith,superstar,nike ξερεις τα κλασικα.Εγω παρει αυτα και τα φοραω συνεχως αυτον τον καιρο.https://www.amazon.co.uk/Tommy-Hilfiger-Vivien-Low-Top-Sneakers/dp/B010FWMZBY
Μπορει να φαινονται αντρικα αλλα δεν ειναι.Και παει και με ολα τα ρουχα.Επισης εχω και κατι superga σε μπλε χρωμα τωρα που το θυμηθηκα,αλλα με χτυπανε για αυτο δεν τα εχω φορεσει ακομα.
Αντε να ερθει το καλοκαιρι να παρω και σανδαλια γιατι δεν εχω τιποτα.:PΉ μου εχουν χαλασει ή εχει μεγαλωσει το ποδι μου.
Δεν με αρέσει να φοράω πολύ αθλητικά. :/: Θα τη βγάλω με σταράκια μάλλον μέχρι να ρθει η ώρα για τα πέδιλα από ότι φαίνεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Eμένα πάντως μ'αρέσουν τέτοια παπούτσια.


Δεν είναι αθλητικά αθλητικά για να πας στο γυμναστήριο ή για τρέξιμο οπως τα adidas, αλλά για καθημερινό περπάτημα,για τη σχολή,για μια βόλτα μετά είναι μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
κι εγώ σταράκια φοράω τον τελευταίο καιρό γιατί με τα μποτάκια δεν γίνεται άλλο. γιατί δεν δοκιμάζεις μπαλαρίνες? έχω αυτό το ζευγάρι σε σκούρο μπλε. δεν είναι και πολύ άνετες για κάθε μέρα αλλά για μια αλλαγή μια στο τόσο καλές είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έρι

Νεοφερμένος

Η Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
εγώ πρόσφατα αγόρασα αυτά και με έχουν βολέψει πολύ https://www.pinkwoman-fashion.com/shop/item/166100.html?color=MARINE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Δεν λέω όχι στο μοντέρνο ντύσιμο παρά την ηλικία μου. Ωστόσο, σε ένα μαύρο ταγέρ με pencil φούστα, σακάκι και λευκό πουκάμισο, ποτέ δεν είπα όχι. Από τα 18 μου πάντα έχω ένα τέτοιο στην γκαρνταρόμπα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Δεν λέω όχι στο μοντέρνο ντύσιμο παρά την ηλικία μου. Ωστόσο, σε ένα μαύρο ταγέρ με pencil φούστα, σακάκι και λευκό πουκάμισο, ποτέ δεν είπα όχι. Από τα 18 μου πάντα έχω ένα τέτοιο στην γκαρνταρόμπα μου.

Τι παρά την ηλικία σου καλέ νιάτο είσαι :D
Συμφωνώ σ'αυτό που λες,επίσης καμιά φορά τα πιο απλά και κλασσικά ντυσίματα είναι και τα πιο κολακευτικά ανεξαρτήτως ηλικίας :)

(το οτι εγώ καταλήγω πάντα να ντύνομαι διασταύρωση χίπισσας και γιαγιάς είναι άλλο θέμα!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Τι παρά την ηλικία σου καλέ νιάτο είσαι :D
Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.:) Τι να κεράσω;:beer:
(το οτι εγώ καταλήγω πάντα να ντύνομαι διασταύρωση χίπισσας και γιαγιάς είναι άλλο θέμα!!)
Αυτό κι εγώ το κάνω κάποιες φορές.:P Μπορεί να φοράω ένα κλασικό ταγέρ με ένα κόκκινο, πράσινο ή μπλε παρδαλό καλσόν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Φόραγα άνετα την πέμπτη μπλούζα του 1ου spoiler.

Σε άλλα νέα, μου πήρα αυτό, στρώνει τέλεια (δεν φαίνεται καθόλου ότι είναι σορτσάκι) κι είμαι πολύ χαρούμενη γιατί δυσκολεύομαι να βρω φορέματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ρε παιδιά από ανοιξιάτικα παπούτσια (εκτός από σταράκια) τι φοράνε; Καλά είναι με τα μποτάκια όλο το χειμώνα και για καλά και για σχολή αλλά τώρα έχει αρχίσει να κάνει ζέστη και δεν ξέρω τι να πάρω. :hehe:

Εγω φοραω αυτα σε μαυρο, καφε και μπεζ: https://www.clarks.co.uk/p/20346713
Επισης αυτα: https://www.clarks.co.uk/p/26114681
και τελος αυτα σε μπλε σκουρο (συνηθως με φουστα ή φορεμα): https://www.clarks.co.uk/p/26114587
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Εγω φοραω αυτα σε μαυρο, καφε και μπεζ: https://www.clarks.co.uk/p/20346713
Επισης αυτα: https://www.clarks.co.uk/p/26114681
και τελος αυτα σε μπλε σκουρο (συνηθως με φουστα ή φορεμα): https://www.clarks.co.uk/p/26114587
ωραια παπουτσια τα clarks και εχουν μεγαλα νουμερα

αυτο που περιγραφεται ως standard/wide/etc for women... στα ελληνικα καταστηματα πως το περιγραφουν? οτι εχει μεγαλη φορμα κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
@Nelliel τα δευτερα ειναι πολυ ωραια.Clarks ειχα και εγω στο παρελθον σανδαλια και ειχαν πολυ καλη ποιοτητα.Εχουν διαχρονικο στυλ και αυτο μου αρεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top