Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
ωραια παπουτσια τα clarks και εχουν μεγαλα νουμερα

αυτο που περιγραφεται ως standard/wide/etc for women... στα ελληνικα καταστηματα πως το περιγραφουν? οτι εχει μεγαλη φορμα κλπ?
ιδεα δεν εχω, ποτε δεν ρωτησα. Τα φοραω, μου ταιριαζουν και τα παιρνω :D

@Nelliel τα δευτερα ειναι πολυ ωραια.Clarks ειχα και εγω στο παρελθον σανδαλια και ειχαν πολυ καλη ποιοτητα.Εχουν διαχρονικο στυλ και αυτο μου αρεσει.

Ειναι και παρα πολυ ανετα! Πιο ανετα και απο αθλητικα! Σανδαλια clarks δεν εχω παρει ακομα, αλλα σκοπευω να παρω για το καλοκαιρι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Eγω πηρα τα εξης



Γενικα λατρευω τα κοντα,λιγο πιο φαρδια μπλουζακια που φοριουνται με ψηλομεσα σορτσακια. Και τωρα περιμενουμε το καλοκαιρι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Eγω πηρα τα εξης



Γενικα λατρευω τα κοντα,λιγο πιο φαρδια μπλουζακια που φοριουνται με ψηλομεσα σορτσακια. Και τωρα περιμενουμε το καλοκαιρι :D

Mε γειες με γειες είναι όλα ένα κι ένα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αww thank you :D Βλέπω πολλά ρουχα σε boho στυλ γενικα φέτος,και περσι ειχαν αλλα νομίζω φέτος είναι ακόμα περισσότερο στη μόδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Αww thank you :D Βλέπω πολλά ρουχα σε boho στυλ γενικα φέτος,και περσι ειχαν αλλα νομίζω φέτος είναι ακόμα περισσότερο στη μόδα.

Ναι:):)
Μου αρέσουν τελευταία τα pull&bear.Εγώ που σπάνια αγοράζω ρούχα μπαίνω μέσα και μ'αρέσουν όλα σχεδόν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εχω μια εφαρμοστη,κοντή και σχετικά αρκετα ανοιχτή στο μπούστο μπλουζιτσα και επειδη δεν θέλω να την φορέσω με στενά τζιν ή σορτς (ολα στην φορά; ε όχι :P ) λέω να πάρω καμία φαρδιά παντελόνα ή φούστα αλλα μαλλον κλίνω προς το παντελόνι. Απλά αυτές ηταν στην μόδα πέρσι περισσότερο νομιζω,τις έβλεπα παντου και τωρα στα μαγαζιά συνήθως έχουν αυτές τις ζιπ κιλοτ or sth που φτάνουν μέχρι την γάμπα και δεν μ'αρεσουν καθολου θα ελεγα. Έχει δει καμία σας σε κανένα μαγαζί τωρα πρόσφατα τέτοιες παντελονες ή έχετε να προτείνετε κατι αλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Εχω μια εφαρμοστη,κοντή και σχετικά αρκετα ανοιχτή στο μπούστο μπλουζιτσα και επειδη δεν θέλω να την φορέσω με στενά τζιν ή σορτς (ολα στην φορά; ε όχι :P ) λέω να πάρω καμία φαρδιά παντελόνα ή φούστα αλλα μαλλον κλίνω προς το παντελόνι. Απλά αυτές ηταν στην μόδα πέρσι περισσότερο νομιζω,τις έβλεπα παντου και τωρα στα μαγαζιά συνήθως έχουν αυτές τις ζιπ κιλοτ or sth που φτάνουν μέχρι την γάμπα και δεν μ'αρεσουν καθολου θα ελεγα. Έχει δει καμία σας σε κανένα μαγαζί τωρα πρόσφατα τέτοιες παντελονες ή έχετε να προτείνετε κατι αλλο;

Υπάρχουν και φαρδιά αέρινα σορτς όχι πολύ κοντά που ταιριάζουν με αυτό που λες και δε φαινεται καθόλου προκλητικό.
Όσο για τις παντελόνες ρίξε μια ματιά στη σελίδα του attrattivo έχει αρκετές επιλογές:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Γενικα λατρευω τα κοντα,λιγο πιο φαρδια μπλουζακια που φοριουνται με ψηλομεσα σορτσακια. Και τωρα περιμενουμε το καλοκαιρι :D

Το 3ο το έχω κι εγώ ακριβώς ίδιο. Μου το έκανε δώρο μια φίλη μου, επειδή τη βοήθησα στις εργασίες κι ένιωθε υποχρεωμένη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γνωρίζετε κανένα site με backpacks όπου μπορώ να παραγγείλω? έχω ψάξει σε καταστήματα τύπου stradivarius, pull&bear κτλ. αλλά δεν κατέληξα κάπου και όσα μου άρεσαν ήταν ακριβά.... θα προτιμούσα κάτι σε boho style σαν εκείνα της Achilleas accessories, όμως κι εκεί είναι λίγο τσιμπημένα. Γενικά, μου αρέσουν τα backpacks που δεν είναι πολύ γυναικεία, να ταιριάζουν δηλαδή και με casual στυλ για τη σχολή, για καφέ, βόλτα... αν έχετε κάτι υπόψην πείτε μου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Mε γειες με γειες είναι όλα ένα κι ένα :D

Πολύ ωραία κι αυτά! μεγεια! :) από που?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τελευταίες αγορές




Αγορές που θέλω να κάνω στο άμεσο μέλλον


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.





Τα πουκάμισα με γιακά μάο πάντως είναι σκέτη τρέλα. Τα λατρεύω. Το βολάν μάλιστα τους δίνει έναν ρομαντικό τόνο και περιορίζει κάπως το αυστηρό στυλ τους. Αυτή τη στιγμή το συγκεκριμένο πουκάμισο έχει 25 ευρώ, αλλά θα περιμένω τις τελικές εκπτώσεις του καλοκαιριού, για να το βρω σε χαμηλή τιμή. Έτσι κι αλλιώς, τώρα φοράω αμάνικα. Δεν μου χρειάζεται. Τα μπλε είναι η αδυναμία μου, αλλά υπάρχει και σε άλλα χρώματα. Νομίζω όμως ότι το μπλε είναι το καλύτερο; Συμφωνείτε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Το μπλε μ' αρέσει κι εμένα καλύτερα σαν χρώμα. Βέβαια παίζει ρόλο τι ρούχα έχεις ήδη για από κάτω για να το συνδυάσεις. :hmm:
Πάντως σαν σύνολο μου άρεσε καλύτερα το τελευταίο, η στενή φούστα με το μαύρο πουκάμισο. :D
Υ.Γ. Κάτι άκουσα σήμερα για ενδιάμεσες εκπτώσεις αυτές τις μέρες ως τις 10 του μήνα, κοίταξε μήπως μπορέσεις και το βρεις σε καλή τιμή και τώρα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το μπλε και το κόκκινο μου αρέσουν περισσότερο απο όσα ανέβασες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Το μπλε μ' αρέσει κι εμένα καλύτερα σαν χρώμα. Βέβαια παίζει ρόλο τι ρούχα έχεις ήδη για από κάτω για να το συνδυάσεις. :hmm:
Πάντως σαν σύνολο μου άρεσε καλύτερα το τελευταίο, η στενή φούστα με το μαύρο πουκάμισο. :D
Υ.Γ. Κάτι άκουσα σήμερα για ενδιάμεσες εκπτώσεις αυτές τις μέρες ως τις 10 του μήνα, κοίταξε μήπως μπορέσεις και το βρεις σε καλή τιμή και τώρα. ;)

Α, σ' ευχαριστώ για την πληροφορία σε σχέση με τις ενδιάμεσες εκπτώσεις. Με τόσα που μου συμβαίνουν δεν το πήρα χαμπάρι. Το μπλε θα πάρω, διότι είναι το αγαπημένο μου χρώμα (σε όλες τις αποχρώσεις, αλλά ιδιαίτερα το σκούρο). Τα πιο πολλά ρούχα μου είναι μπλε και μαύρα.
Εμένα μου αρέσει και ο τρόπος που έχουν συνδυάσει το μπλε πουκάμισο (με το κόκκινο παντελόνι). Έχω κι εγώ ένα μπορντό παντελόνι με καμπάνα και σκέφτομαι ότι το μπλε πουκάμισο θα πηγαίνει και μ' αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
να κάνω μια ερώτηση γιατί θα σκάσω, όλα αυτά που ποστάρετε τα φοράτε κιόλας; δηλαδή οκ δε λέω ο καθένας ό,τι γουστάρει αλλά προσωπικά αν έβλεπα ας πούμε αυτό την ώρα που περπατούσα ίσως και να μη μπορούσα να συγκρατήσω τα γέλια μου sry :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
να κάνω μια ερώτηση γιατί θα σκάσω, όλα αυτά που ποστάρετε τα φοράτε κιόλας; δηλαδή οκ δε λέω ο καθένας ό,τι γουστάρει αλλά προσωπικά αν έβλεπα ας πούμε αυτό την ώρα που περπατούσα ίσως και να μη μπορούσα να συγκρατήσω τα γέλια μου sry :redface:

Όχι βέβαια, που να τα βρούμε τα χρήματα και για τα 6; Ένα από τα 6, το μπλε, είπαμε, θα πάρω. Κοίταξε, αυτά γούστα είναι. Άλλο στυλ έχουν οι άντρες κι άλλο οι γυναίκες. Θα ήταν αστείο κάτι τέτοιο σε έναν άνδρα. Σε μια γυναίκα θα ήταν πολύ εντυπωσιακό. Παίζει ρόλο βέβαια και το πώς σου αρέσουν οι γυναίκες. Εσύ θα μας ενημερώσεις για τις ενδυματολογικές σου προτιμήσεις;;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
να κάνω μια ερώτηση γιατί θα σκάσω, όλα αυτά που ποστάρετε τα φοράτε κιόλας; δηλαδή οκ δε λέω ο καθένας ό,τι γουστάρει αλλά προσωπικά αν έβλεπα ας πούμε αυτό την ώρα που περπατούσα ίσως και να μη μπορούσα να συγκρατήσω τα γέλια μου sry :redface:

Εξαρτάται τον τύπο ντυσίματος της καθεμιάς, ούτε εγώ θα φόραγα κάτι σαν το παραπάνω πουκάμισο γιατί θα περπατούσα και θα αισθανόμουν άβολα. Αλλά αν της Τέσας της αρέσει, όταν το βάλει θα φαίνεται ότι είναι άνετη με το ρούχο και θα της πηγαίνει.

Γενικά είναι αυτό που λένε να φοράς το ρούχο και να μην σε φοράει αυτό, και είναι και ανεξάρτητο με το σωματότυπο. Μπορεί η άλλη να έχει το τέλειο σώμα και να μην έχει συνηθίσει να φοράει π.χ. ψηλόμεση μίνι φούστα, ε άμα την βάλει, όσο τέλειο και να είναι το πόδι από κάτω, θα περπατάει σαν πάπια αν νιώθει άβολα και θα φαίνεται. :P
https://www.e-steki.gr//www.pinterest.com/pin/create/extension/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αγορές που θέλω να κάνω στο άμεσο μέλλον

Αν και τώρα πια δεν παίρνω all star, τα συγκεκριμένα είναι υπέροχα, ωραίο χρώμα. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

I_love_life

Νεοφερμένος

Η I_love_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
καλα μιλαμε μου δωσατε τελειες ιδεες.......εχετε ωραιο γουστο ευγε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top