Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;
Results are only viewable after voting.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 156)
  • Ναι

• Όχι

hack3r

Well-known member

Ο Τολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,607 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,288 μηνύματα.
Η κωληλα που θα μυρίζουν οι καναπέδες και τα λοιπά έπιπλα στο σπίτι πρέπει να είναι ανεκδιήγητη.
Γιατί ρε του τη λες του ανθρώπου που κυκλοφορεί γυμνός; Και μάλιστα νεκρανασταίνεις θρεντ παλιο-νεκρολαγνε απο το 2015.

ΛΕΣ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ Ο ΚΩΛΟΣ ΜΥΡΙΖΕΙ ΛΕΒΑΝΤΑ ΚΙ Η ΤΡΥΠΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΓΛΥΦΟΥΝ ΣΑΝ ΠΑΓΩΤΟ ΚΡΙΚΡΙ :devil:

hack3r

Well-known member

Ο Τολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,607 μηνύματα.
Γιατί ρε του τη λες του ανθρώπου που κυκλοφορεί γυμνός; Και μάλιστα νεκρανασταίνεις θρεντ παλιο-νεκρολαγνε απο το 2015.
Επειδή τα βρακιά πλένονται, οι καναπέδες όχι. Γι αυτό τα ανακαλύψαμε.

ΛΕΣ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ Ο ΚΩΛΟΣ ΜΥΡΙΖΕΙ ΛΕΒΑΝΤΑ ΚΙ Η ΤΡΥΠΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΓΛΥΦΟΥΝ ΣΑΝ ΠΑΓΩΤΟ ΚΡΙΚΡΙ :devil:
Εσύ πρέπει να είσαι πολύ φαφλατάς αδερφέ. Χρειάστηκες 21 λέξεις για να με πεις βρωμερό κρυόκωλο.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,288 μηνύματα.
Επειδή τα βρακιά πλένονται, οι καναπέδες όχι. Γι αυτό τα ανακαλύψαμε.

Εσύ πρέπει να είσαι πολύ φαφλατάς αδερφέ. Χρειάστηκες 21 λέξεις για να με πεις βρωμερό κρυόκωλο.
Είμαι και φαφλατάς και τεντιμπόης και γυρνάω ξετσούτσουνος μπροστά στο γατί και του κάνω "κοίτα τι δεν έχεις, αρχίδια κρεμαστά λαλαλα"

nPb

Well-known member

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,787 μηνύματα.
Η κωληλα που θα μυρίζουν οι καναπέδες και τα λοιπά έπιπλα στο σπίτι πρέπει να είναι ανεκδιήγητη.
H λέξη κωλήλα γράφεται με η ή ι; Νομίζω αν κάποιος πλένεται συχνά 2-3 φορές τη μέρα δεν μυρίζει τίποτα. Παίζει ρόλο και ο καναπές από τι ύφασμα είναι.

hack3r

Well-known member

Είμαι και φαφλατάς και τεντιμπόης και γυρνάω ξετσούτσουνος μπροστά στο γατί και του κάνω "κοίτα τι δεν έχεις, αρχίδια κρεμαστά λαλαλα"
Ιστορίες που θα έχει να πει το γατί.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

H λέξη κωλήλα γράφεται με η ή ι; Νομίζω αν κάποιος πλένεται συχνά 2-3 φορές τη μέρα δεν μυρίζει τίποτα. Παίζει ρόλο και ο καναπές από τι ύφασμα είναι.
Αν προέρχεται από πολλαπλές κλανιές η μυρωδιά γράφεται με ι από το ίλη του πυροβολικού, αλλιώς με η.
Εγώ λέω να πλένεσαι 6 φορές την μέρα για να το σιγουρέψεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

2-3 φορές τη μέρα μπάνιο; Ναι, αν κανεις κάποιο σχετικο επάγγελμα και τον δίνεις, γουάι νοτ;

Απο το πολύ πλύσιμο βλέπω να μας πέφτει στην άσφαλτο η κωλοτρυπίδα. Ακου 2-3 φορες.

Μια φορά αμέσως πριν το σεξ. Αρκεί.

nPb

Well-known member

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,787 μηνύματα.
O μέσος τριχωτός αρκουδέλληνας με το βυζάκι και την κοιλίτσα λογικό είναι να ιδρώνει μόνο και μόνο που κάθεται. ;)

Placebo!

Active member

Η Placebo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
...κ αν δε κάνεις σεξ,δε πλένεσαι!

Βρακί δε έχετε? Ακου εκει γυμνοί..

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Placebo!

Active member

Γυμνός. Χωρίς βρακί. Είσαι προχω κ όχι φλουφλης. Είσαι συμφιλιωμένος με το σώμα σου.

nPb

Well-known member

Placebo!

Active member

Χρήστες Βρείτε παρόμοια