Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 174)
  • Ναι

  • Όχι


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

The Unknown

Νεοφερμένος

Ο The Unknown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Έχετε την τάση να κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι ??? Ποιά η γνώμη την οικογένειας σας για τον γυμνισμό??? Ποιά η γνώμη του κοινωνικού περιγυρου σας??? Σας έχει τύχει κάποιο απρόβλεπτο συμβάν ενώ ήσασταν γυμνοί??? .....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Λοιπόν, θα ήθελα να το κανω αλλά μένω με 3 αγορια οπότε δυσκολο :P Η γνωμη της οικογενειας μου για τον γυμνισμο είναι η χειροτερη... το χειροτερο που μου εχει συμβει ειναι να μου φυγει το πανω μερος τους μαγιο και να αναγκαστω να βγω απο την θαλασσα με μονο καλλυμα τα μαλλια μου :(( και μολις τα χα κουρεψει >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Oλόγυμνοι;;;;:confused:Μπα,φοβάμαι μην τυχόν και κρυώσω αλλιώς είναι απολύτως φυσιολογικό!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Στο σπίτι με την οικογένειά μου δεν κυκλοφορώ γυμνή. Οκ, αν με δουν η αδελφή και η μαμά μου να αλλάζω ρούχα ή να βγαίνω από το μπάνιο δεν έγινε και τίποτα, αλλά δεν τριγυρνώ και ξεβράκωτη.
Στο δικό μου σπίτι, όπου μένω μόνη, κυκλοφορώ με το βρακί το καλοκαίρι γιατί έχει ζέστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Unknown

Νεοφερμένος

Ο The Unknown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλά και εγώ στο σπίτι που μένω με τους γονεις μου δεν κυκλοφορώ γυμνός. Στο σπιτι που μένω μόνος μου όμως μπορώ να πώ πως σπάνια φοράω πολλα ρούχα (πιο συχνα το καλοκαίρη) . Τώρα το πιο απρόβλεπτο που μου έχει τύχει ειναι να με δει μια γειτόνησα γυμνο και μια φίλη μου !! Αλλά οκ λέω σιγά !!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Όταν είμαι τελείως μόνη μου, ναι (δυστυχώς σπάνιο). Στοιχηματίζω ότι όταν έχω δικό μου σπίτι πάντα έτσι θα κυκλοφορώ, μ'αρέσει τρελά.


edit: Ερώτηση δεν είναι; Τι στον πέοντα συμβαίνει με όλα τα θαυμαστικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Unknown

Νεοφερμένος

Ο The Unknown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Όταν είμαι τελείως μόνη μου, ναι (δυστυχώς σπάνιο). Στοιχηματίζω ότι όταν έχω δικό μου σπίτι πάντα έτσι θα κυκλοφορώ, μ'αρέσει τρελά.


edit: Ερώτηση δεν είναι; Τι στον πέοντα συμβαίνει με όλα τα θαυμαστικά?

Ωχ δικιο έχεις πρεπει να βάλω ??? .. χαχα... Αντε και κάποιος άλλος που τρελένεται να κυκλοφορεί γυμνος . Και νομιζα πως ήμουν ο μονος!!! χαχαχα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
έχω να δώ τη γύμνια μου ολόκληρη τόσο καιρό που τρομάζω,
αν και ζώ μόνος
(το ίδιο ισχύει και με τη θάλασσα , εαν και δε ζω σε νησί)
κι ίσως να πρέπει μέσα στην αντικατασκοπία των ημερών
να ορίσουμε ένα ραντεβού με τον εαυτό μας μέχρι
την προγραμματισμένη ανατίναξη της ζωής ημών.

Γύμνια για μένα είναι ποίηση.
Αυτός που την γράφει και την έχει γραμμένη
(στο χαρτί, στην κάμερα, στα παλιά παπουτσάκια του,
στα τρυφερά του..),
σαν τα σώματα που αδιαφορούν στην εντύπωση
που διαγράφουν στα μάτια του εκστασιαζόμενου μπανιστηρτζή,
αδιάφορο με τη λέξη όπως την προφέρει ο Εγγονόπουλος
στην ηχογράφηση της απαγγελίας "Μπολιβάρ".

όμως....
ο ποιητής όπως ακριβώς κι ο γυμνός δεν είναι ιεραπόστολος, ούτε ασκητής, ούτε σαμάνος.
Λοιπόν, πρέπει να ακουστεί.

είναι σαν την άλλη παρόλα: όποιος έχει λεφτά δεν μπορεί να είναι κομμουνιστής,
πρέπει να τα δωρίσει...κουφά πράγματα..

υφυπουργός ο Άδωνις!
ε λοιπόν όλα είναι πιθανά..


πάω να γδυθώ!

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
ε όχι και τσίτσιδη εντελώς αλλά στο δωμάτιο μου τριγυρίζω χειμώνα-καλοκαίρι με ένα βρακάκι και κοντομάνικο από πάνω- δεν έχω θέμα με το κρύο εγώ- :) η γνώμη της οικογένειας μου είναι η χειρότερη ειδικά η μάνα μου έχει θέμα και όποτε μπαίνει στο δωμάτιο και με βλέπει τσατίζεται αφάνταστα :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Ειδικά το καλοκαίρι το απολαμβάνω πραγματικά να κυκλοφορώ γυμνή ή ημίγυμνη αλλά το χειμώνα το αποφεύγω γιατί κρυώνω...πάντως γενικά είναι ωραία αίσθηση νοιώθεις τελείως ελεύθερος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
το καλοκαιρι κυκλοφορω με το σορτσακι μονο. τον χειμωνα συνηθως με ρουχα εκτος και αν ειναι αναμμενα τα καλοριφες αρα απλα βγαζω την μπλουζα. αλλα ολογυμνος ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Οχι δεν κυκλοφορω γυμνος , διοτι δεν εχω δικο μου βσπιτι , ωστε να εχω την ελευθερεια να κανω οτι θελω.
Ειμαι παντως υπερ της ιδεας !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σε σπιτι που δεν μενω μονος, και οι συγκατικοι δεν ειναι κοντινοι οικογενια η η κοπελα μου, οχι δεν κυκλοφορο γυμνος... Οταν ειμαι στο σπιτι τις κοπελας μου, η αμα ξερω οτι το σπιτι ειναι ολο δικο μου για καπιο διαστημα ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicky90

Νεοφερμένος

Η Νικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
το καλοκαιρι ναι :redface:

τον χειμωνα βαζουμε καμια ζακετουλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Andante

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Εγώ το καλοκαίρι κυκλοφορώ με τον μπούτσον έξω γιατί τους έχω όλους γραμμένους εκεί και θέλω να το βλέπουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Εγώ το καλοκαίρι κυκλοφορώ με τον μπούτσον έξω γιατί τους έχω όλους γραμμένους εκεί και θέλω να το βλέπουν.





όχι, μόνο εκτός σπιτιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Nαι,
αλλά όχι στο δικό μου σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Δεν αργεί η ώρα που θα κυκλοφορείτε όλοι γυμνοί όταν η νέα κυβέρνηση θα σας πάρει ακόμα και τα σώβρακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρενακι 13

Νεοφερμένος

Η ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
εμεις στο σπιτι,συνηθως ετσι κυκλοφορουμε,αυτο δε σημαινει οτι θα κατσουμε γυμνοι να φαμε,να δουμε τηλεοραση η να μιλησουμε,αλλα δε τρεχει τιποτα να διασχισουμε το σαλονι για να παρουμε ενα βρακι,η την πετσετα απ τη ντουλαπα,μετα ντυνομαστε,ο αντρας μου πλεον φοραει το σλιπ οταν βγαινει απ το μπανιο,εγω η γαιδαρα τιποτα χαχα,τα παιδια ενοηται τιποτα,5 και 10 ετων,απλα αυτη την αντιληψη δεν την μοιραζομαστε και με αλλους,εμενα δε με νοιαζει,καπως ετσι μεγαλωσα,ο αντρας μου καμια σχεση παιδι της επαρχιας δεν ειχε τετοια,του αρεσει ομως αυτη η αισθηση της ελευθεριας και τα παιδια μεγαλωνουν ακομπλεξαριστα με το σωμα το δικο τους και των γονιων τους,το τονιζω δε καθομαστε σε περιεργη σταση,δεν ειμαστε χυδαιοι,γιατι ειναι μια λεπτη ισοροπια το ενα με το αλλο,απλα δε κολαμε να περασουμε απ το ενα δωματιο στο αλλο τσιτσιδοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andante

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
εμεις στο σπιτι,συνηθως ετσι κυκλοφορουμε,αυτο δε σημαινει οτι θα κατσουμε γυμνοι να φαμε,να δουμε τηλεοραση η να μιλησουμε,αλλα δε τρεχει τιποτα να διασχισουμε το σαλονι για να παρουμε ενα βρακι,η την πετσετα απ τη ντουλαπα,μετα ντυνομαστε,ο αντρας μου πλεον φοραει το σλιπ οταν βγαινει απ το μπανιο,εγω η γαιδαρα τιποτα χαχα,τα παιδια ενοηται τιποτα,5 και 10 ετων,απλα αυτη την αντιληψη δεν την μοιραζομαστε και με αλλους,εμενα δε με νοιαζει,καπως ετσι μεγαλωσα,ο αντρας μου καμια σχεση παιδι της επαρχιας δεν ειχε τετοια,του αρεσει ομως αυτη η αισθηση της ελευθεριας και τα παιδια μεγαλωνουν ακομπλεξαριστα με το σωμα το δικο τους και των γονιων τους,το τονιζω δε καθομαστε σε περιεργη σταση,δεν ειμαστε χυδαιοι,γιατι ειναι μια λεπτη ισοροπια το ενα με το αλλο,απλα δε κολαμε να περασουμε απ το ενα δωματιο στο αλλο τσιτσιδοι!

Ούτε αν το αγόρι σου π.χ γίνει 14-15 θα έχεις πρόβλημα να σε δεί γυμνή; Πολλοί σε αυτή την ηλικία άνετα θα τράβαγαν μλκια αν έβλεπαν την μάνα τους έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top