Κόμμα Παιδεραστών

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το 10 ήταν ακραίο παράδειγμα! Jesus! Είπα ποτέ να πάει στα 10 το όριο ή οτι το βρίσκω εντάξει;; Μήπως κάποιοι είστε λίιιιγο προκατειλειμμένοι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Προς όσες κοπέλες είπαν οτι έκαναν σεξ στα Χ και άρχισαν να το απολαμβάνουν/είχαν οργασμό στα Υ: Αυτό είναι κυρίως θέμα εμπειρίας παρά ηλικίας. Αν το είχατε κάνει στα 10 για παράδειγμα μέχρι τα 13 θα είχατε οργασμό κανονικά. Αν το κάνατε πρώτη φορά στα 13, ε δεν θα είχατε αμέσως οργασμό! Ομοίως και αν κάποια το κάνει πρώτη φορά στα 30 δεν θα έχει αμέσως οργασμό και δεν θα το απολαμβάνει το ίδιο απ'ότι στα 33 πχ.
Ανά 3 χρόνια πάει η εμπειρία βρε Λία;:P (σόρρυ αλλά μου φάνηκε αστείο!)
Είναι και συνειδητοποίησης βρε Λία!
Δεν θυμάμαι πια το είχε γράψει αλλά έχεις μάθει τον εαυτό σου, τολμάς και ζητείς και απαιτείς...Ξέρεις τι σου αρέσει και τι όχι....Όπως είπαν και τα κορίτσια ωριμάσαμε...

Και να γυρίσω στο θέμα μας 12 χρονών δεν έχει καμία ουσία να το κάνεις, μπορεί να μη φιλτραριστεί σωστά η εμπειρία και να γίνει από κάτι το φυσιολογικό το πιο τραυματικό....Δεν μπορεί να χειριστεί καταστάσεις και να ξεκαθαρίζει τα θέλω της είναι ακόμη παιδί και ότι περικλύει αυτός ο όρος σωματικά και βιολογικά!

Και με τις απόψεις σας αυτές είναι σαν να δίνουμε το οκ σε οποιοδήποτε ανώμαλο να πηδ@ει 12χρονα και να του δίνουμε και το πλήρης άλοθι!Και να λέμε...ε...μα αφού ο νόμος το επιτρέπει και το κοριτσάκι γουστάρει τι κακό είναι να πάει με τον 40χρονο που έχει την ηλικία του πατέρα του!Έλεος δηλαδή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είπα, ας υπάρχει όριο διαφοράς ηλικίας. Ο 40χρονος που κολλάει;
Ή να εξετάζεται η κάθε περίπτωση χωριστά. Διότι υπάρχουν μεν πολλοί ανώμαλοι, αλλά υπάρχουν και κάτι δωδεκάχρονες που μόνο αθώα κοριτσάκια δεν τις λες. Για να μην μιλήσω και για δωδεκάχρονους...

Όσο για την...τριετία, απλά απο όσα λέχθηκαν παραπάνω, συνάγεται οτι κάπου εκεί ειναι ο μέσος όρος χονδρικά... :P

Παρεμπιπτόντως, εγώ σας περνάω όλες. Στα 18,5 παρακαλώ :P
Απλά θυμάμαι και πως ήμουν μικρότερη και τι σκεφτόμουν... Οπότε δεν θυμάμαι να υπήρξε κάποια διαφορά απο τα 12 μέχρι τα 15 όσον αφορά πως έβλεπα αυτό το θέμα, ούτε είχα ποτέ πρόβλημα ακόμα και μικρότερη να το έκανα αν βρισκόταν ο "κατάλληλος" (αν και τον έβλεπα λίγο διαφορετικά αυτόν σε κάθε ηλικία) . Μια κάποια διαφορά άρχισε να υφίσταται κάπου στα 17... Θα έπρεπε να λέω να πάει στα 17 το όριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εξακολουθώ να μην ακούω κάτι τεκμηριωμένο εδώ μέσα.
Από την "άλλη" μεριά, εννοώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Απλά να πώ κάτι, θεωρώ πολύ καλύτερο να εμπορίσεις έναν έφηβο από το να κάνει σεξ στα 14 του ενώ νομίζει οτι θέλει και είναι έτοιμος/η από το να αφήνεις τον οποιονδήποτε "κύριο" να "την πέφτει" σε μια κοπελίτσα λέγοντάς της οτι θέλει να ακούσει προκειμένου να την ρίξει στο κρεβάτι. Το να αργήσεις να κάνεις κάτι στην προκειμένη περίπτωση είναι καλύτερα από το να κάνεις κάτι πριν να είσαι έτοιμος/η.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εμένα γιατί δε μου απαντάει κανείς για τους πολλαπλούς οργασμούς?:hehe:

αφήστε. το'πιασα το υπονοούμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
...Το να αργήσεις να κάνεις κάτι στην προκειμένη περίπτωση είναι καλύτερα από το να κάνεις κάτι πριν να είσαι έτοιμος/η.
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γίδι, έχω κουραστεί με το όλο θέμα τόσο καιρό, μια με τις διαφωνίες, μια με το λιντσάριαμα και όλως τυχαίως να πέφτει το κάρμα μου κάθε φορά που ανασύρεται το θέμα στην επικαιρότητα, και ο Πάνος το ίδιο φαντάζομαι. Οπότε λογικό είναι να μην βλέπεις το σουπερ ντούπερ τεκμηριωμένο επιχείρημα. Άλλωστε των περισσοτέρων οι απόψεις σε τέτοια θέματα προέρχονται κυρίως απο την προσωπική τους εμπειρία, και αυτό δεν μπορεί να τεκμηριωθεί.

adepoto συμφωνώ εν μέρει, αλλά εξίσου εύκολο για κάποιον "περπατημένο" έφηβο, είναι να παγιδεύσει έναν ενήλικα για να αποκομίσει διάφορα οφέλη. Οπότε καλύτερα να υπάρχουν ασφαλειστικές δικλείδες και για τα δύο και να βλέπουμε σφαιρικά το κάθε θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Η ιατρική και η επιστήμη που χρησιμοποίησε ο Faith είχε όμως τα σούπερ ντούπερ επιχειρήματα- όπως και το αδέσποτο ψυχολογία κλπ...Σόρρυ αλλά επιχειρήματα ακούστηκαν πέρα από τις προσωπικές απόψεις του καθενός μας, τα οποία ήταν και είναι τεκμηριωμένα....:)

Ο 40 χρονός κολλάει γιατί το κυρίως θέμα είναι παιδεραστεία ;)
Όσο για τον "περπατημένο" έφηβο σόρρυ αλλά δεν είναι τόσο εύκολο...Εκτός αν ο έφηβος είναι 16 και ο ενήλικας 18...τότε οκ πάω πάσο :P

P/s: To κάρμα που κολλάει; Αν πιστεύεις ότι οι απόψεις σου είναι σωστές χέστηκες γι'αυτο 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Michelle μου, διάβασα σχεδόν όλες τις σελίδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ξαναμπαίνω στην ρουτίνα κάπως χαμένη γιατί δεν το'χω παρακολουθήσει το θέμα, αλλά "κόμμα παιδεραστών";;;; μόνο που τ'ακούω μου ανεβαίνει η τρίχα. φυσικα όπως και είπε κάποιος πιο πριν (σόρρυ δεν θυμάμαι ποιος) αν το ανήλικο είναι 16 και ο ενήλικας 18, ε εντάξη! πάντος το να δεχόμαστε την ανωμαλία τόσο απροκάλυπτα, σημαίνει ότι όσοι από εμάς θα έχουμε παιδιά την επόμενη δεκαετία, ζήτω που καήκαμε. μήπως είμαι λίγο off-topic, ή απλά συντηριτική::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ε ναι σορι, δε βρηκα χτες την ηρεμια μου διαβαζοντας αυτο το θεμα, αντιθετα απο καθε αλλη φορα, γιαυτο το γραψα κιολας!! υπαρχει καποια διαφωνια και σε αυτο?
νομιζω παντως οτι κι αλλοι την εχασαν, omg!
για να ηρεμησουμε λιγο.

Οσο για τις ασφαλιστικες δικλειδες που αναφερθηκαν, και ειναι το μονο στο οποιο συμφωνω κατα βαση, καλο θα ηταν να υπαρχουν -αν και ΣΙΓΟΥΡΑ ενας ανθρωπος μεγαλυτερης ηλικιας μπορει να προστατευσει καλυτερα τον εαυτο του και να μην πεσει σε "λουμπες" που θα του στησουν κατι μικρες, πλανευτρες, 12χρονες πιτσιρικουλες! ;)
μαλλον οι δικλειδες ασφαλειας και οι νομοι χρειαζονται πρωτιστως για τις μικροτερες ηλικιες!

α και btw, λογω δουλειας ασχολουμαι με ΠΟΛΛΗ πιτσιρικαρια...
απο 5, εως 12 χρονων. ισως και λιγο παραπανω!
και μιας και ο καθενας εδω μεσα λεει τη γνωμη και την προσωπικη του εμπειρια, θα πω κι εγω οτι κανενα απο αυτα τα μερικες χιλιαδες παιδια που συναντω, δε θεωρω οτι ειναι ετοιμο να εχει την οποιαδηποτε σεξουαλικη επαφη!

ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΜΑ!

σκεφτονται πως θα παιξουν, πως θα γελασουν, τετοια παραγματα!
ακομα και η σχεση τους με το αλλο φυλο περιοριζεται στα βασικα, να μη σας πω οτι τα κοριτσια ειναι με τα κοριτσια και τα αγορια με τα αγορια, εχοντας κανει κλικες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
...
α και btw, λογω δουλειας ασχολουμαι με ΠΟΛΛΗ πιτσιρικαρια...
απο 5, εως 12 χρονων. ισως και λιγο παραπανω!
και μιας και ο καθενας εδω μεσα λεει τη γνωμη και την προσωπικη του εμπειρια, θα πω κι εγω οτι κανενα απο αυτα τα μερικες χιλιαδες παιδια που συναντω, δε θεωρω οτι ειναι ετοιμο να εχει την οποιαδηποτε σεξουαλικη επαφη!

ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΜΑ!
...

:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Πάντως, αν εγώ εξέφραζα μια άποψη (η οποία παρεπιπτόντως υποστηρίζει κάτι παράνονο) και έβλεπα ότι εκτός από το νόμο, δε συμφωνεί και κανένας άλλος απ'όσους την ακούνε, τουλάχιστον θα προβληματιζόμουνα λίγο.Δε θα προσπαθούσα να τη στηρίξω με επιχειρήματα του στυλ "όλοι εσείς που διαφωνείτε είστε συντηρητικοί, προκατηλειμμένοι, στενόμυαλοι, λιντσάρετε όσους έχουν αντίθετες απόψεις" ή "έχω ένα γνωστό που το έκανε από τα 10 κι έναν άλλο που ήξερε τί ήθελε σεξουαλικά από τα 6" κι άλλα τέτοια.Γιατί πραγματικά, όπως λέει το Γίδι, δεν ακούστηκε κάποιο άλλο επιχείρημα που να κάνει όσους έχουν αντίθετη άποψη με το κόμμα των παιδεραστών έστω και ελλάχιστα να το σκεφτούν.
Αν ήταν να εκφράσω μια άποψη κατά της παιδεραστίας, το τελευταίο που θα με ένοιαζε θα ήταν το κάρμα.
ΥΓ: Συμφωνώ επίσης με το γίδι ότι θα χρειαζόταν ένα σπλιτ, γιατί είναι εντελώς διαφορετικά πράγματα η ηλικία που ανακλύπτει τη σεξουαλικότητά του ένα παιδί και το αν θα την ανακαλύψει τελικά με έναν ώριμο κύριο ή κυρία.Αν και δεν είμαι σίγουρος ότι όλοι εδώ έχουμε καταλάβει τη διαφορά...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
+10000001 !!!!!!!!!!

:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Xm χρειάζεται κάνω quote τον εαυτό μου για να λάβω μια απάντηση στην σαφή ερώτηση μου;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από arfi-gorgona o:
Xm χρειάζεται κάνω quote τον εαυτό μου για να λάβω μια απάντηση στην σαφή ερώτηση μου;:hmm:

Δε σε βρίσκω τόσο σαφή.
Όντως να πούμε αν είναι κακό να το κάνει ο παππούς με την εγγονή;
Είσαι εκτός θέματος (γιατί ανακατεύεις και αιμομιξία) και, μάλλον δε συνεισφέρει και πολύ σαν επιχείρημα... Σόρι...
:hug::upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arfi-gorgona o

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arfi-gorgona o αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Δεν κατάλαβες γιδι μου καλο,είναι πολύ σαφή η ερώτηση μου.Και έχει να κάνει με το post του insomniac.Όπως δεν έλαβε απάντηση εκείνος για το αν αυτό θεωρείτε σωστό,έτσι δεν έλαβα και εγώ,και ούτε και θα λάβω όπως φαίνεται :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Πάντως, αν εγώ εξέφραζα μια άποψη (η οποία παρεπιπτόντως υποστηρίζει κάτι παράνονο) και έβλεπα ότι εκτός από το νόμο, δε συμφωνεί και κανένας άλλος απ'όσους την ακούνε, τουλάχιστον θα προβληματιζόμουνα λίγο.Δε θα προσπαθούσα να τη στηρίξω με επιχειρήματα του στυλ "όλοι εσείς που διαφωνείτε είστε συντηρητικοί, προκατηλειμμένοι, στενόμυαλοι, λιντσάρετε όσους έχουν αντίθετες απόψεις" ή "έχω ένα γνωστό που το έκανε από τα 10 κι έναν άλλο που ήξερε τί ήθελε σεξουαλικά από τα 6" κι άλλα τέτοια.Γιατί πραγματικά, όπως λέει το Γίδι, δεν ακούστηκε κάποιο άλλο επιχείρημα που να κάνει όσους έχουν αντίθετη άποψη με το κόμμα των παιδεραστών έστω και ελλάχιστα να το σκεφτούν.
Αν ήταν να εκφράσω μια άποψη κατά της παιδεραστίας, το τελευταίο που θα με ένοιαζε θα ήταν το κάρμα.
Πρώτον, δεν είπα οτι με νοίαζει το κάρμα. Το είπα ως ενδεικτικό της "ώριμης" αντίδρασης μερικών.
Δεύτερον, μηπως διάβασες απλά "διαγωνίως" τα posts μου; Διότι όπως το παρουσιάζεις είναι σαν να σας βρίζω στο κάθε ένα!
Τρίτον, δεν είδα να μην συμφωνεί κανένας. Απλά δεν συμφωνούν πολλοί. Επίσης, απο πότε η γνώμη της πλειοψηφίας αποτελεί λογικό επιχείρημα; Το μέσο IQ είναι και 100. Θα έπρεπε να προβληματιστεί κάποιος αν έχει παραπάνω; (και για να σας προλάβω, it's just an example and nothing more!)
Τέλος, πραγματικά δεν κατανοώ τη σκοπιμότητα, όποτε κάποιος διαβάζει το θέμα να πρέπει να σπεύσουμε όλοι για να ξαναπούμε τα ίδια και τα ίδια.
Εγώ τουλάχιστον ό,τι είχα να πω στο θέμα το είπα. Σας αφήνω να χαρείτε την ομοφωνία των απόψεων σας και να κράξετε εν χορώ όσους ...ακατανόμαστους ΤΟΛΜΗΣΑΝ (ντροπή τους!!) να διαφωνήσουν. :)

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
Οσο για τις ασφαλιστικες δικλειδες που αναφερθηκαν, και ειναι το μονο στο οποιο συμφωνω κατα βαση, καλο θα ηταν να υπαρχουν -αν και ΣΙΓΟΥΡΑ ενας ανθρωπος μεγαλυτερης ηλικιας μπορει να προστατευσει καλυτερα τον εαυτο του και να μην πεσει σε "λουμπες" που θα του στησουν κατι μικρες, πλανευτρες, 12χρονες πιτσιρικουλες! ;)
Σαφώς. Αν όμως οι "μικρες, πλανευτρες, 12χρονες πιτσιρικουλες" καθοδηγούνται απο πονηρούς γονείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Η συμπεριφορά μερικών εδώ μέσα μου θυμίζει αμυδρά λιντσάρισμα... Κάνω λάθος;
Προφανώς οι ιδέες δεν βρίσκουν την ηρεμία τους όταν δεν μπορούμε να αποδεχτούμε τις διαφορετικές απο τις δικές μας. ;)
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Το 10 ήταν ακραίο παράδειγμα! Jesus! Είπα ποτέ να πάει στα 10 το όριο ή οτι το βρίσκω εντάξει;; Μήπως κάποιοι είστε λίιιιγο προκατειλειμμένοι;;
Αυτά τα ποστ είδα, που είναι και τα πιο πρόσφατα.
Δε λέω ότι βρίζεις, αλλά δε βλέπω και επιχειρήματα.
Το πόσο ώριμη είναι η αντίδραση κάποιου φαίνεται καλύτερα από τα ποστ και όχι από το πώς βαθμολογεί στο κάρμα.Αν κάποιος εκφράζεται κυρίως με το κάρμα, τότε δε θα έπρεπε να σε απασχολεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top