Μήπως ξέρετε; - Διάφορες, σκόρπιες απορίες

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
@Ion.
+30 210 48 48 484.
Σίγουρα έχουν 24ωρη γραμμή, γιατί έχουν τα pos στις επιχειρησεις. Εάν χαλάσουν ή εάν μπλοκάρουν κάποιος πρέπει να δώσει οδηγιες.

Το είχα κάνει πρόσφατα όταν μου είχαν στείλει καινούρια κάρτα και με είχαν χρεώσει αυτά τα 6ευρω που λειτουργούν και καλά ως τέλη περιβάλλοντος... Κάτι τέτοιο. Ήταν και Χριστούγεννα φαντάσου και είχα πάρει σε άκυρη ώρα αφού είχαν κλείσει τα καταστήματα!!
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
@Ion.
+30 210 48 48 484.
Σίγουρα έχουν 24ωρη γραμμή, γιατί έχουν τα pos στις επιχειρησεις. Εάν χαλάσουν ή εάν μπλοκάρουν κάποιος πρέπει να δώσει οδηγιες.

Το είχα κάνει πρόσφατα όταν μου είχαν στείλει καινούρια κάρτα και με είχαν χρεώσει αυτά τα 6ευρω που λειτουργούν και καλά ως τέλη περιβάλλοντος... Κάτι τέτοιο. Ήταν και Χριστούγεννα φαντάσου και είχα πάρει σε άκυρη ώρα αφού είχαν κλείσει τα καταστήματα!!
Πήρα και μου είπαν να καλέσω Δευτέρα -Κυριακη 8:00-20:00 😑 .
Θα πάρω αύριο 🤗
Ευχαριστώ πολύ !!!!!!!!
 

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
@Ion. Τουλάχιστον σου έφυγε η απορία!!
Τίποτα!!!!
Καληνύχτα!🤗
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,782 μηνύματα.
Βρε σεις πως μπορω να κανω το πληκτρολογιο μου να γυρναει σε αλλη γλωσσα ξερετε; Οχι αγγλικα,τουρκικα θελω.Για πειτε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και ομως το βρηκα..κοιτα να δεις φαση!ΟΚ.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,279 μηνύματα.
Βρε σεις πως μπορω να κανω το πληκτρολογιο μου να γυρναει σε αλλη γλωσσα ξερετε; Οχι αγγλικα,τουρκικα θελω.Για πειτε.
Ρυθμίσεις --> Ώρα και γλώσσα --> Γλώσσα --> Προσθήκη γλώσσας
Untitled.jpg

Μετά θα τις εναλλάσσεις κανονικά με Alt-shift
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,782 μηνύματα.
Se ευχαριστω πολυ μαναρι μου...ειπα να το ψαξω και κατι βρηκα και εγω ναι!
Teşekkürler !!!
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ξέρετε καμία παραλία στην Αττική με πολύ κρύα νερά;;;

Η θα πρέπει να ψαχτω σε γειτονικούς νομούς; :hmm:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Ξέρετε κάποιο καλό site με ταυτότητες σκύλων (engraved, όχι τις κλασικές που βάζεις μέσα το χαρτάκι) κάτω από 10 ευρώ; Όσα έχω βρει μέχρι τώρα τις έχουν πάνω από 10 και λυπάμαι τα λεφτά μου. Πλην των μεταφορικών εννοείται η τιμή.

ΥΓ. Τέτοιο στυλ

D64E5D6F-5EB0-4B33-8B83-5DBC7F575C58.jpeg
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Ξέρετε κάποιο καλό site με ταυτότητες σκύλων (engraved, όχι τις κλασικές που βάζεις μέσα το χαρτάκι) κάτω από 10 ευρώ; Όσα έχω βρει μέχρι τώρα τις έχουν πάνω από 10 και λυπάμαι τα λεφτά μου. Πλην των μεταφορικών εννοείται η τιμή.

ΥΓ. Τέτοιο στυλ

View attachment 105924
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Απίστευτο, ευχαριστώ πάρα πολύ :star: Θα παραγγείλω από αύριο. Δεν ήξερα ότι ήταν σε έκπτωση σε αυτό το site (το είχα ψάξει παλαιότερα).
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
@finesse, μπήκα στο site και διάλεξα μια ωραία γκρι ταυτότητα αλλά δεν βρίσκω που μπορώ να βάλω τα στοιχεία μου επάνω (με χάραξη). Δεν μου έχει δηλαδή πλαίσια στα οποία να μπορώ να τα γράψω. Απλώς το κουμπί για να το βάλω στο καλάθι και μετά την διεύθυνση και τρόπο πληρωμής.
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Χμμμ νομίζω, πως επικοινωνούν μετά την πληρωμή. Όμως παίζει να έχει αλλάξει και να χρειάζεται κάποια άλλη διαδικασία.. δεν τους ρίχνεις ένα τηλέφωνο για σιγουριά ;
Και ακόμη και να υπάρχει θέμα, θα μπορεί να λυθεί εύκολα θεωρώ, έστω με την αποστολή των στοιχείων, που θες για χάραξη, μ ένα email.

Έχουν το 211 790 1111 ως τηλέφωνο εξυπηρέτησης, αλλά πάρε από σταθερό καλύτερα.

Αλλα βρε παιδί μου, κάπως μπελαλίδικο το έκαναν το πράγμα...
@finesse, μπήκα στο site και διάλεξα μια ωραία γκρι ταυτότητα αλλά δεν βρίσκω που μπορώ να βάλω τα στοιχεία μου επάνω (με χάραξη). Δεν μου έχει δηλαδή πλαίσια στα οποία να μπορώ να τα γράψω. Απλώς το κουμπί για να το βάλω στο καλάθι και μετά την διεύθυνση και τρόπο πληρωμής.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Χμμμ νομίζω, πως επικοινωνούν μετά την πληρωμή. Όμως παίζει να έχει αλλάξει και να χρειάζεται κάποια άλλη διαδικασία.. δεν τους ρίχνεις ένα τηλέφωνο για σιγουριά ;
Και ακόμη και να υπάρχει θέμα, θα μπορεί να λυθεί εύκολα θεωρώ, έστω με την αποστολή των στοιχείων, που θες για χάραξη, μ ένα email.

Έχουν το 211 790 1111 ως τηλέφωνο εξυπηρέτησης, αλλά πάρε από σταθερό καλύτερα.

Αλλα βρε παιδί μου, κάπως μπελαλίδικο το έκαναν το πράγμα...
Φαντάζεσαι να το παραγγείλω και να μου έρθει χωρίς χάραξη :hehe:; Και δεν είναι ότι γράφουν πουθενά σχετικά με το που μπορείς να στείλεις τα στοιχεία. Δηλαδή, παραγγέλνω και μετά παίρνω τηλέφωνο με τον αριθμό παραγγελίας και λέω γράψτε αυτό και εκείνο; Στέλνω email με το που το παραγγείλω ή πριν; Δηλαδή, make it make sense :P Σε ευχαριστώ πολύ yorkie μου για την ιδέα του τηλεφώνου. Θα τους πάρω το απογευματάκι αν είναι και ελπίζω να υπάρξει συννενόηση.
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
@finesse, μπήκα στο site και διάλεξα μια ωραία γκρι ταυτότητα αλλά δεν βρίσκω που μπορώ να βάλω τα στοιχεία μου επάνω (με χάραξη). Δεν μου έχει δηλαδή πλαίσια στα οποία να μπορώ να τα γράψω. Απλώς το κουμπί για να το βάλω στο καλάθι και μετά την διεύθυνση και τρόπο πληρωμής.
Έχει επιλογή με χάραξη και χωρίς χάραξη. Θα τσεκάρεις με χάραξη, και μπορείς στα σχόλια να προσθέσεις τι θέλεις να γράφει η ταυτότητα. :happy:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Έχει επιλογή με χάραξη και χωρίς χάραξη. Θα τσεκάρεις με χάραξη, και μπορείς στα σχόλια να προσθέσεις τι θέλεις να γράφει η ταυτότητα. :happy:
Στις σημειώσεις στο check out της παραγγελίας να φανταστώ; Επίσης τους πήρα τηλέφωνο δεν το σήκωναν, τους έστειλα και μήνυμα επίσης δεν απάνταγαν. Αλλά αν μπορώ όντως να προσθέσω εκεί τι θέλω να γράφει η ταυτότητα τότε όλα καλά!

Ερώτηση τώρα προς άτομα που μένουν Πάτρα και πάνε συχνά Νότιο Πάρκο. Εγώ έχω πάει αρκετές φορές, αλλά το καλοκαίρι καθόλου φέτος. Οπότε, μπορείτε να μου πείτε στο περίπου τι γίνεται από σκυλιά γιατί θέλω να πάρω την δίκη μου μαζί να τρέξει λίγο (με το φλέξι, όχι ελεύθερη); Δεν τα πάει καλά με σκύλους και ξέρω ότι τα έχουν λυτά πολλές φορές. Οπότε αν υπάρχουν συγκεκριμένες ώρες που δεν είναι τόσο τίγκα στα doggos, I’d really like to know. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Τελευταία επεξεργασία:

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Στις σημειώσεις στο check out της παραγγελίας να φανταστώ; Επίσης τους πήρα τηλέφωνο δεν το σήκωναν, τους έστειλα και μήνυμα επίσης δεν απάνταγαν. Αλλά αν μπορώ όντως να προσθέσω εκεί τι θέλω να γράφει η ταυτότητα τότε όλα καλά!
Ναι, ναι, εκεί. Δεν θα έχεις κάποιο πρόβλημα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,169 μηνύματα.
Μήπως ξέρετε αν υπάρχει κάποιος φθηνός εκτυπωτής από 50 έως 100 ευρώ που να συνδέεται εύκολα με λάπτοπ;
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,145 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,169 μηνύματα.
Ε πάρα πολλοί. Ψάξε
Έψαξα αλλά στις αξιολογήσεις όλο αναφέρουν προβλήματα συνδεσιμότητας. Οπότε θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έμεινε ευχαριστημένος με κάποιον. Δεν με ενδιαφέρει να είναι έγχρωμος.
@akikos Εσύ ξέρεις κάτι;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top