Μισοάδειο ή μισογεμάτο;

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,827 μηνύματα.
.........
Συμπέρασμα :
Αφήστε τον Δόκτωρα στα σεκλέτια του , βάλτε μια κούπα με κρασί και μην
του λέτε ωραία , υπάρχουν πάντα οι στιγμές που ʽχεις ανάγκη
τη μαυρη σκοτεινιά .... μονάχα για παρέα .
Συγνώμη για το οφ τόπικ αλλά μου έχεις λείψει πολύ κοριτσάκι... Γύρνα πίσω...:kissing:

Ον: Ακόμα προσπαθώ να δω το γαμημ....νο το ποτήρι μισογεμάτο... Πού θα μου πάει;:/:

Mercury

New member

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.
Λέγεται πως ο αισιόδοξος κατασκεύασε το αεροπλάνο και ο απαισιόδοξος το αλεξίπτωτο.
Ο αισιόδοξος μπορεί να απογοητευτει...Ενώ ο απαισιόδοξος στην χειρότερη θα επαληθευτεί,στην καλύτερη θα εκπλαγεί ευχάριστα.
Οπότε η απάντηση στην αιώνια ερώτηση είναι:Το ποτήρι είναι μισοάδειο.

Άγγελος

New member

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.
αλλα πρωτα πρεπει να υπαρξει αεροπλανο για να υπαρξει αλεξιπτωτο

οποτε χωρις θετικους ανθρωπους δεν θα χτιζοταν τιποτα,,και χωρις επιφυλακικους -"αρνητικους" ανθρωπους μπορει να ειχα διαλυθει ολα,,χωρις ασφαλεια..

ολα χρειαζονται σε ισορροπια,,η δημιουργια με την ασφαλεια,,οταμ καποιο υπερτεει καθαρα,,εχουμε καταστροφες..

οι αισιοδοξοι ανθρωποι ειναι το γκαζι,,οι απαισιοδοξοι επιφυλακτικοι το φρενο..
σημαντικα και τα δυο..

Τελευταία επεξεργασία:

stefanos...

New member

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.
εγω προετοιμαζομαι για τα χειροτερα,και θα χαρω παρα πολυ αν γινει κατι καλο.δεν ξερω αν αυτο ειναι καλο ή κακο.προσπαθω να αποφευγω τα χειροτερα.βασικα εξαρτατε την περιπτωση.πρεπει ομως να πω πως ειμαι κατα ενα τεραστιο ποσοστο επηρεασμενος απο την σημερινη κατασταση.γενικα μιλαω.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.
...:Το ποτήρι είναι μισοάδειο.
:P: Το δικό μου είχε αδειάσει και το έσπασα, εδώ κι αρκετούς μήνες...Βασικά τώρα νοιώθω καλύτερα, γιατί ψάχνω και βρίσκω κανένα ποτάμι ή καμιά πηγούλα και ξεδιψάω! :P:P:P...Άμα θέλετε πιστέψτε το, αλλιώς κάνετε καλά να πιστεύετε τύπους σαν τον Μπένι ή τον Αντώνη (τον συγκάτοικο του ΓΑΠ, ντε!).

Mercury

New member

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

diotima

New member

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Ιδερ γουει,πεταξα μεσα ενα παναντολ.Αναβραζον.

Sal Paradise

New member

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 454 μηνύματα.
Δεν εχει σημασια,μισοαδειο ή μισογεματο...Το δωσα να το πιει η αδελφη που διψουσε.

δε αλτρουιστ.​

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...