Μπανιστήρι

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δε μου αρέσει να βλέπω όπως δε μου αρέσει και να με βλέπουν. Θεωρώ οτι αυτές οι στιγμές είναι προσωπικές και πρέπει να μένουν μεταξύ του ζευγαριού. Δεν ξέρω για μένα το σεξ είναι πιό βαθύ, έχει να κάνει και με πνευματική επικοινωνία...

Απο το "Δε" μεχρι το "..." συμφωνω απολυτα!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Η μονη σχεση που χω με το μπανιστηρι ειναι οτι μια φορα πηγαμε μ'εναν καφρο φιλο μου σ'εναν γ@μιστρωνα εδω κοντα, κι ενω ηταν ολα σκοτεινα κι ο κοσμος γυρω πηδιοταν χαρουμενος, αναψε τα φωτα κι αρχισε να κορναρει :P Ευτυχως ηταν απασχολημενοι και δε φαγαμε ξυλο :D
Κατα τ'αλλα, οχι, δεν ειναι στις καθημερινες μου δραστηριοτητες να ανταλλασσουμε εμπειριες απο μπανιστιροστεκια με τον πατερα μου :D

:lol:

Τώρα θυμήθηκα σκηνικό: μια παλιά φίλη μου έβγαζε μεσημεριάτικα τα μάτια της σε γνωστό γ@μιστρώνα της Αττικής! Ξαφνικά κάποιος της φωνάζει "άξια!" και χειροκροτά! Αλλά η κοπέλα επειδή ναι μεν ήταν οπαδός του δημοσίου σεξ με τον ήλιο κατακούτελα, από την άλλη θεωρούσε ότι δεν ήταν δουλειά των κακών ανθρώπων να κοιτάζουν είχε προσβληθεί.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έσπαγα το κεφάλι μου να θυμηθώ αν έχω βρεθεί σε καμία τέτοια φάση μέχρι που σκεφτηκα πως στο camping κάθε χρόνο σχεδόν, όλο και κάποιο ζευγαράκι ακούγεται μέσα στην ησυχία της νύχτας (και όχι μόνο της νύχτας). Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ μου να παρακολουθήσω κάποιους και θα με τρόμαζε αν συνειδητοποιούσα ότι κάποιος με κοιτάζει.
Πάντως τα ακουστικά ερεθίσματα είναι πολύ ...τρυφερά (παρόλο που μετά η μικρή αρχίζει τις ερωτήσεις!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Πάντως τα ακουστικά ερεθίσματα είναι πολύ ...τρυφερά (παρόλο που μετά η μικρή αρχίζει τις ερωτήσεις!:P)

τι ρωταει???
και τι της απαντας???
αχαχαχα!!!
πλακα πλακα πρεπει να ψιλοειναι δυσκολη η θεση σου.
εγω παντως αρνουμαι οποιαδηποτε περιπτυξη (ακομα και ερωτικο φιλι) αν υπαρχει παιδι στο χωρο.

:lol:

Τώρα θυμήθηκα σκηνικό: μια παλιά φίλη μου έβγαζε μεσημεριάτικα τα μάτια της σε γνωστό γ@μιστρώνα της Αττικής! Ξαφνικά κάποιος της φωνάζει "άξια!" και χειροκροτά! Αλλά η κοπέλα επειδή ναι μεν ήταν οπαδός του δημοσίου σεξ με τον ήλιο κατακούτελα, από την άλλη θεωρούσε ότι δεν ήταν δουλειά των κακών ανθρώπων να κοιτάζουν είχε προσβληθεί.:D

αχ το χω κανει κι εγω....
εχω κρυφακουσει σε αντιστοιχη περιπτωση, εχω διαγωνιστει σε ξεφωνητο για πλακα (χμ, λιγο πριν μπω στο ασανσερ πχ, και εχω χειροκροτησει μετα απο ενα αντρικο τελειωμα που ηταν τελειως γκουζγκουνέικο!!! αχαχαχα!!!!:clapup:)

Κατα τ'αλλα, οχι, δεν ειναι στις καθημερινες μου δραστηριοτητες να ανταλλασσουμε εμπειριες απο μπανιστιροστεκια με τον πατερα μου :D
:confused: καλα, τοση ανεση παιζει με το μπαμπα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σου ξεφυγε το "δεν" η δεν επιασα τι εννοεις? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ρε οχι! εγω δεν επιασα τι εννοεις!!! σορι!
νομιζα οτι εχετε μια σχεση αντιστοιχη με αυτη της μανιας και του νταντι της:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
τι ρωταει???
και τι της απαντας???
αχαχαχα!!!
πλακα πλακα πρεπει να ψιλοειναι δυσκολη η θεση σου.
εγω παντως αρνουμαι οποιαδηποτε περιπτυξη (ακομα και ερωτικο φιλι) αν υπαρχει παιδι στο χωρο.

Εννοούσα στις γύρω σκηνές όταν κάνω διακοπές με την κόρη μου στο camping.
Όχι στη δική μας σκηνή. :P

Πέρυσι που ακουγόταν ένα ζευγάρι κι εκείνη προσπαθούσε να κοιμηθεί και την ενοχλούσαν γύρισε και με ρώτησε "Μα τι στο καλό κάνουν, τη σκηνή προσπαθούν να ρίξουν?" και όταν της απάντησα "Κάνουν έρωτα" επειδή ξέρει τι σημαίνει, χαχάνισε και μου είπε "Ουπς" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Εννοούσα στις γύρω σκηνές όταν κάνω διακοπές με την κόρη μου στο camping.
Όχι στη δική μας σκηνή. :P




Πέρυσι που ακουγόταν ένα ζευγάρι κι εκείνη προσπαθούσε να κοιμηθεί και την ενοχλούσαν γύρισε και με ρώτησε "Μα τι στο καλό κάνουν, τη σκηνή προσπαθούν να ρίξουν?" και όταν της απάντησα "Κάνουν έρωτα" επειδή ξέρει τι σημαίνει, χαχάνισε και μου είπε "Ουπς" :P
ΝΑΙ ΚΑΛΕ!!! το καταλαβα αυτο ξανθο μου:P


αμαν! καλα ειναι και μεγαλη... και δε ρωτησε κι αλλα??


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ρε οχι! εγω δεν επιασα τι εννοεις!!! σορι!
νομιζα οτι εχετε μια σχεση αντιστοιχη με αυτη της μανιας και του νταντι της:P


Με τον πατέρα μου ανταλάσουμε τσόντες, μου γραφει cd και ανταλάσουμε τσοντοσάιτ, δεν είναι πρόβλημα αυτό, πρόβλημα θα ήταν και θα είχα άν μετά απο τόσα χρόνια κλεισούρας και κακομεταχήρισης είμασταν σαν τα καλά παιδιά με την τέλεια σχέση πατέρα κόρης.

Πολοί με θεωρούν ανώμαλη μαζί και τον πατέρα μου, δεν είμαι απλά θεωρώ ότι δεν έχω κάποια σχέση που να μας κάνει φυσιολογικη οικογένεια, δεν είμασταν ποτέ ποιος ο λόγος να γίνουμε τώρα;

οσο για αυτό που πάθατε πλάκα και λέτε και ξαναλέτε, είναι ακριβώς αυτό που είπε κάποιος στην αρχή, ότι μην περιμένεις να πεί κάποιος "ναι είμαι ο μήτσος και μπανίζω ζευγαράκια", είχε δίκιο μόνο που το ήξερα οτι είχε, οι περισσότεροι το κάνουν άλλοι σε μικρό και άλλοι σε μεγάλο βαθμο, εγώ το κάνω σε μεγάλο τι να κάνουμε τώρα; μην σας ποιανει φρίκ δεν έγινε και τίποτα, εξάλου να χέρεστε που εγώ τουλάχιστον έχω τα κότσια να το πώ και δεν κρύβομαι ή δεν απαντάω για να μην πώ ψέματα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν είμασταν τότε στο σχολείο, κάναμε με τον μικρό μόνο μικρόπράγματα εκτώς απο διήσδηση, ξέρετε παιδιάστικα πράγματα, σε κάποια φάση είμασταν στο αμάξι, έξω έβρεχε χάλια, ξαπλώνουμε καθήσματα και ο μιχάλης έκανε διάφορα, σε κάποια φάση ακούω ένα θόρυβο απο τζάμι που καθαρίζετε, εμείς μισόγυμνοι πίσω απο την ελιά, μέσα στο αμάξι, ξαυνικά σηκώνω το βλέμα βλέπω μια σκιά, ήταν θόλά τα τζάμια μέσα(καταλαβένετε:redface:) κάνω να δώ έξω και βλέπω ένα παπούλι να έχει χώσει την μούρη του πάνω στο τζάμι και να προσπαθεί να δεί μέσα, πέσαμε μούρη με μούρη και εκείνος να καλύπτει τα μάτια ενώς παιδακιόυ που κρατούσε, τρέχει αυτός έτρεχα και γώ να κουμποθώ ο μιχάλης όπως ήταν έκανε όπισθεν και ακόμα τρέχουμε:hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ο παππους επαιρνε ματι και ειχε στο χερι και παιδακι καλε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ε , αμορφωτο να το αφησει ; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ο παππους επαιρνε ματι και ειχε στο χερι και παιδακι καλε?:P

Ε , αμορφωτο να το αφησει ; :hehe:


Παιδιά δεν είναι αστείο, ρόμπα έγινα είμουν γυμνη απο την μέση και πάνω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Παιδιά δεν είναι αστείο, ρόμπα έγινα είμουν γυμνη απο την μέση και πάνω:redface:

Φαντασου να ήσουν απο την μέση και κατω......

Μας δουλευεις??
Ενα βράδυ σε μια παραλια αφησα τα ρουχα μου μαζι με της κοπελας μου βουτηξα στην θαλασσα για υποβρυχιο σεξ:P και μετα απο 10 λεπτα βλεπω ενα θείο και μια θείτσα να βαζουν τα μπογαλακια τους 1-2 μέτρα μακρυα απο τα μοναδικα μου ρουχα..

Αντε βγες να ντυθεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ενα βράδυ σε μια παραλια αφησα τα ρουχα μου μαζι με της κοπελας μου βουτηξα στην θαλασσα για υποβρυχιο σεξ:P και μετα απο 10 λεπτα βλεπω ενα θείο και μια θείτσα να βαζουν τα μπογαλακια τους 1-2 μέτρα μακρυα απο τα μοναδικα μου ρουχα..

Αντε βγες να ντυθεις
συνέχισε παιδί μου την ιστορία, τι την αφήνεις στη μέση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Φαντασου να ήσουν απο την μέση και κατω......

Μας δουλευεις??
Ενα βράδυ σε μια παραλια αφησα τα ρουχα μου μαζι με της κοπελας μου βουτηξα στην θαλασσα για υποβρυχιο σεξ:P και μετα απο 10 λεπτα βλεπω ενα θείο και μια θείτσα να βαζουν τα μπογαλακια τους 1-2 μέτρα μακρυα απο τα μοναδικα μου ρουχα..

Αντε βγες να ντυθεις


Αστο, δεν έμεινες εσύ μισή ώρα μέσα σε μια τουαλέτα την μοναδική τουαλέτα και να υπάρχει ουρά, και μέσα να είσαι με το έτερο ήμιση και να μην μπορείς να βγείς:mad: να κλέει το παιδί ότι κατουιέτε και οι υπόλοιποι να χτυπάνε την πόρτα και να μην ξέρεις τι να κάνεις:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ????????????????????

Τι σχεση έχει αυτο με τους ματάκιδες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αστο, δεν έμεινες εσύ μισή ώρα μέσα σε μια τουαλέτα την μοναδική τουαλέτα και να υπάρχει ουρά, και μέσα να είσαι με το έτερο ήμιση και να μην μπορείς να βγείς:mad: να κλέει το παιδί ότι κατουιέτε και οι υπόλοιποι να χτυπάνε την πόρτα και να μην ξέρεις τι να κάνεις:mad:

και εσύ γιατί δεν έβγαινες από την τουαλέτα είπαμε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ????????????????????

Τι σχεση έχει αυτο με τους ματάκιδες?:P

στο ότι τα παιδάκια εσκήβαν να δούνε γιατί αργούμε, κιάν δεν τσιριζε μαμα είναι 4 πόδια δεν θα φέυγαμε τρέχοντας φωνάζοντας οι μεγάλοι "ανώμαλοι":mad: απο κεί, αλιώς θα μέναμε μέχρι να φύγουν όλοι:mad:

@Ντού είμασταν σε γυναικίες, άν έβγενα θα έμπενε η επόμενη με το παιδάκι:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Λεπτομερειες....και συ παιδακι ειχες μέσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top