Να μένουν οι ενήλικοι με τους γονείς τους;

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτοί που κάνουν ζωαρα είναι αυτοί που χρησιμοποιούν καλύτερα τα resources που έχουν. Κάποιοι νομίζουν ότι αν βγουν από το σπίτι τους και με το ζόρι βγάζουν το μήνα χωρίς να τους μένει μία ότι θα βρουν γκόμενα επειδή και καλά είναι ελεύθεροι και ανεξάρτητοι ενώ υπάρχουν τυπαδες που τις παίρνουν σπίτι τους και γαμανε χωρίς θέμα. Αν κάποιος το κάνει γιατί νομίζει ότι έτσι θα γαμησει του έχω άσχημα νέα...
Δεν θέλουν να φύγουν όλοι από το σπίτι τους για να γαμησουν, και γενικά δεν είναι αυτό πάντα το πιο σημαντικό πρόβλημα στην ζωή ενός ανθρώπου.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάντως να ξέρεις για αυτά τα θέματα δεν είναι και λίγοι οι χωρισμοι.... Εμένα ο ξάδερφος μου είχε χώρισε ενώ είχε παντρευτεί επειδή τον πήρε μια μέρα τηλέφωνο η μάνα του να τον ρωτήσει κάτι και η τότε γυναίκα του λέει καλά μας παίρνει η μάνα σου και μας ενοχλεί;;;;

Καλά αυτό ήταν έγινε Τουρκος. Μεταξυ μας όχι άδικα... Δηλαδή νταξει ρε φίλε αραξε μπορεί κατο να θέλει η γυναίκα. Μιλάμε για δυστροπιες τώρα όχι αστεία. Ο τυπος το πηρε απόφαση κ χώρισε με τη μια τώρα έχει παντρευτει μια άλλη κ έχουν κάνει κ ενα παιδακι.... Η πρωτη είναι ακόμη μόνη της.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νταξει δεν είναι ωραία πραγματα αυτά.
Τα γνωριζω πολυ καλα και δεν ειναι λιγα τα παντρεμενα ζευγαρια που ξερω πλεον και συνεχισουν να εχουν καυγαδες για τα θεματα αυτα .

Αντιλαμβανομαι ομως οτι ολα ειναι θεμα ξεκαθαρισματος και εμεις οι γυναικες να βαζουμε και λιγο νερο στο κρασι μας και να μην βλεπουμε τον αντρα σαν κτημα μας και μολις παντρευμαστε να εχουμε την απαιτηση να ξεχναει τους δικους τους ..
Εχω δει και τετοιες παραλογες απαιτησεις ,οπως εχω δει και μαμακιες και λεω χαρας την υπομονη των γυναικων ..

Δεν λεω υπαρχουν και πεθερικα που πραγματικα χωνουν την μυτη τους παντου αλλα αυτο νομιζω οτι τα βλεπεις πριν καν παντρευτεις και βαζεις ορια .

Μπορει σαν γυναικα να μην σου αρεσει η καποια παραπανω σχεση του αντρα σου (σε νορμαλ πλαισια ) με τους δικους του ,γι αυτο κανεις εσυ στην ακρη ,δειχνεις σεβασμο στους γονεις που γεννησαν τον ανθρωπο που αγαπας και εκτιμας γι αυτο που ειναι και που συνεβαλλαν και αυτοι σε ολο αυτο και ξεκαθαριζεις καταστασεις .

Αν θελει εκεινος να πηγαινει να τους βλεπει και να αφιερωνει λιγο παραπάνω χρονο γιατι ισως ειναι αρρωστοι ή μια δεδομενη χρονικη περιοδο τον χρειαζονται ας το κανει χωρις γκρινιες και υπερβολικα επεισοδια .
Μην ξεχναμε οτι κανενας μας δεν φυτρωσε ,καποιος μας εκανε αυτο που καποιοι αλλοι αγαπησανε και σεβονται !

Και για να μην το παιξω και καλη νυφη ,ειχα και εγω πεθερικα που ενταξει μου σηκωνοταν η τριχα καγκελο καμια φορα απο τις απαιτησεις γιατι ηταν και λιγο μεγαλοι ,αλλα ειχα και εναν αντρα που εβαζε ορια και εγω ειχα ξεκαθαρισει την σχεση μου απο την αρχη γιατι αντιλαμβανομουν οτι αν δωσω θαρρος στο τελος θα ειχα χειροτερα .
Γι αυτο εγω ειμαι της αποψης μακρυα και αγαπημενοι οταν κατι δεν μας κολλαει ,απο το να καθομαι και να μαλωνω γι αυτο .
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,818 μηνύματα.
Αυτοί που κάνουν ζωαρα είναι αυτοί που χρησιμοποιούν καλύτερα τα resources που έχουν. Κάποιοι νομίζουν ότι αν βγουν από το σπίτι τους και με το ζόρι βγάζουν το μήνα χωρίς να τους μένει μία ότι θα βρουν γκόμενα επειδή και καλά είναι ελεύθεροι και ανεξάρτητοι ενώ υπάρχουν τυπαδες που τις παίρνουν σπίτι τους και γαμανε χωρίς θέμα. Αν κάποιος το κάνει γιατί νομίζει ότι έτσι θα γαμησει του έχω άσχημα νέα...

Χαχα α ρε Τζοναρε μαχιμι!!! Βρε μπαγάσα δεν μιλάμε μονο για ένα απλό γμησι! Χαχα

Αλλά γενικά έχεις δίκιο φιλε αμα ειναι να βγαίνεις τσιμα τσιμα... Και στην Αθήνα να ξέρεις σπίτι της προκοπης χωρίς να υπολογίσεις ένα 350-400αρι δεν βρίσκεις φυσικά χωρίς κοινόχρηστα και ρεύματα κ νερά και αντε να δώσεις δυο ενοίκια μπροστά δηλαδή 800 ευρώ και αντε να δώσεις και μια εγγυηση 150 ευρώ στη ΔΕΗ για το πρωτο λογαριασμό υπολόγισε ένα 1000αρικακι... Βρε εγώ τα έχω ζήσει μόνος μου έκανα τα συμβόλαια σε 1 ήταν κ οι δικοί μου μαζί. Το να το λες σε ένα φόρουμ μέχρι να το κανεις απέχει....
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν θέλουν να φύγουν όλοι από το σπίτι τους για να γαμησουν, και γενικά δεν είναι αυτό πάντα το πιο σημαντικό πρόβλημα στην ζωή ενός ανθρώπου.

Πήγαινε να μείνεις στη πλατεια Βικτωρίας με 200 ευρώ το μήνα ενοικιο να έρχονται να βαράνε ενέσεις έξω από τη πορτα σου για να σε λένε ανεξάρτητο...

Οι ενοικιάσεις αξίζουν μόνο εκτός Αθηνών.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πήγαινε να μείνεις στη πλατεια Βικτωρίας με 200 ευρώ το μήνα ενοικιο να έρχονται να βαράνε ενέσεις έξω από τη πορτα σου για να σε λένε ανεξάρτητο...

Οι ενοικιάσεις αξίζουν μόνο εκτός Αθηνών.

Τι απόλυτες λογικές είναι αυτές ρε φίλε πράγματικα τώρα. Λες και ξερεις πόσα λεφτά βγάζει ο καθένας και αν το 400αρι είναι πολύ γι αυτόν, τι ανάγκες έχει και το αν το να μένει μόνος του είναι για εκείνον πολύ πιο σημαντικό από το να μην είναι τσίμα τσίμα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,818 μηνύματα.
Τα γνωριζω πολυ καλα και δεν ειναι λιγα τα παντρεμενα ζευγαρια που ξερω πλεον και συνεχισουν να εχουν καυγαδες για τα θεματα αυτα .

Αντιλαμβανομαι ομως οτι ολα ειναι θεμα ξεκαθαρισματος και εμεις οι γυναικες να βαζουμε και λιγο νερο στο κρασι μας και να μην βλεπουμε τον αντρα σαν κτημα μας και μολις παντρευμαστε να εχουμε την απαιτηση να ξεχναει τους δικους τους ..
Εχω δει και τετοιες παραλογες απαιτησεις ,οπως εχω δει και μαμακιες και λεω χαρας την υπομονη των γυναικων ..

Δεν λεω υπαρχουν και πεθερικα που πραγματικα χωνουν την μυτη τους παντου αλλα αυτο νομιζω οτι τα βλεπεις πριν καν παντρευτεις και βαζεις ορια .

Μπορει σαν γυναικα να μην σου αρεσει η καποια παραπανω σχεση του αντρα σου (σε νορμαλ πλαισια ) με τους δικους του ,γι αυτο κανεις εσυ στην ακρη ,δειχνεις σεβασμο στους γονεις που γεννησαν τον ανθρωπο που αγαπας και εκτιμας γι αυτο που ειναι και που συνεβαλλαν και αυτοι σε ολο αυτο και ξεκαθαριζεις καταστασεις .

Αν θελει εκεινος να πηγαινει να τους βλεπει και να αφιερωνει λιγο παραπάνω χρονο γιατι ισως ειναι αρρωστοι ή μια δεδομενη χρονικη περιοδο τον χρειαζονται ας το κανει χωρις γκρινιες και υπερβολικα επεισοδια .
Μην ξεχναμε οτι κανενας μας δεν φυτρωσε ,καποιος μας εκανε αυτο που καποιοι αλλοι αγαπησανε και σεβονται !

Και για να μην το παιξω και καλη νυφη ,ειχα και εγω πεθερικα που ενταξει μου σηκωνοταν η τριχα καγκελο καμια φορα απο τις απαιτησεις γιατι ηταν και λιγο μεγαλοι ,αλλα ειχα και εναν αντρα που εβαζε ορια και εγω ειχα ξεκαθαρισει την σχεση μου απο την αρχη γιατι αντιλαμβανομουν οτι αν δωσω θαρρος στο τελος θα ειχα χειροτερα .
Γι αυτο εγω ειμαι της αποψης μακρυα και αγαπημενοι οταν κατι δεν μας κολλαει ,απο το να καθομαι και να μαλωνω γι αυτο .

Ε ναι μεσοτητα! Ουτε υπερβολή ουτε έλλειψη.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλλά γενικά έχεις δίκιο φιλε αμα ειναι να βγαίνεις τσιμα τσιμα... Και στην Αθήνα να ξέρεις σπίτι της προκοπης χωρίς να υπολογίσεις ένα 350-400αρι δεν βρίσκεις φυσικά χωρίς κοινόχρηστα και ρεύματα κ νερά και αντε να δώσεις δυο ενοίκια μπροστά δηλαδή 800 ευρώ και αντε να δώσεις και μια εγγυηση 150 ευρώ στη ΔΕΗ για το πρωτο λογαριασμό υπολόγισε ένα 1000αρικακι... Βρε εγώ τα έχω ζήσει μόνος μου έκανα τα συμβόλαια σε 1 ήταν κ οι δικοί μου μαζί. Το να το λες σε ένα φόρουμ μέχρι να το κανεις απέχει....
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Ενταξει με εφταιξες τωρα ...

Σε λιγο καιρο πρεπει να βρουμε σπιτι Αθηνα και υπολογιζα να βρω ενα αξιοπρεπεστατο με λιγοτερα για την κορη μου ...
Τσαμπα μαλλον υπολογιζα:upside:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,818 μηνύματα.
Τι απόλυτες λογικές είναι αυτές ρε φίλε πράγματικα τώρα. Λες και ξερεις πόσα λεφτά βγάζει ο καθένας και αν το 400αρι είναι πολύ γι αυτόν, τι ανάγκες έχει και το αν το να μένει μόνος του είναι για εκείνον πολύ πιο σημαντικό από το να μην είναι τσίμα τσίμα.

Σε μεζονέτα δεν μένεις μόνος ; μένεις με παρεα; στη πολυκατοικια μόνος θα μένεις ; δεν θα μένεις με τη γριά από κάτω που θα σου κτυπάει τα ντουβάρια επειδή έφερες την δικιά σου σπίτι γυρίσατε μετά από ποτο και πετπατουσε με τις γόβες ;

Δηλαδη σε ενοχλεί η μάνα της άλλης η ο πατερας της.... Που στο μέλλον θα είναι κ δικοί σου κοντινοί και όχι ο ίδιο τρόπος από κάτω που δεν τον ξέρεις κιόλας ;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να ρωτήσω εγώ κάτι άλλο;

Αν το πατρικο κάποιου είναι μεζονέτα.... Θα αφήσει την μεζονέτα να παει να μείνει σε διαμέρισμα ; αποκλείουμε προφανως τη περιπτωση να έχει κοπέλα και να πανε να μείνουν κάπου μόνοι τους. Σε αυτή τη πςριπτωση αλλάζει το πραγμα.
Αν ο χώρος είναι εντελώς ανεξάρτητος, αν οι γονείς είναι άνθρωποι που μπορούν να καταλάβουν ότι μπορεί να μένεις εκεί αλλά θα είναι σαν να μένει ένας "ξένος" και να το αποδεχθούν και αν εσύ στην πρώτη δυσκολία, δεν ζητήσεις τη βοήθειά τους αλλά την αντιμετωπίσεις σαν να βρίσκεσαι σε άλλη χώρα, αν δηλαδή με λίγα λόγια χρησιμοποιείς απλά τον χώρο ζώντας εσύ τη ζωή σου και οι γονείς σου τη δική τους χωρίς να εμπλέκεσαι εσύ στη ζωή των γονιών σου και το αντίστροφο, τότε δεν βρίσκω τον λόγο γιατί να μην το κάνεις!

΄Οταν όμως στη ζωή προκύψει ταίρι, τότε θα πρέπει να συμφωνήσει κι αυτό σ΄αυτή την απόφαση επειδή συχνά χωρίς να έχει προκύψει τίποτα αρνητικό, μόνο και μόνο η αίσθηση ότι βρίσκονται κοντά στους γονείς του άλλου, τους κάνει να αισθάνονται άβολα.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν θέλουν να φύγουν όλοι από το σπίτι τους για να γαμησουν, και γενικά δεν είναι αυτό πάντα το πιο σημαντικό πρόβλημα στην ζωή ενός ανθρώπου.
Εγώ το έγραψα επειδή αυτό ακούω συχνά ειδικά από νέους άνδρες που ζουν με γονείς και που δεν.
Αν ο χώρος είναι εντελώς ανεξάρτητος, αν οι γονείς είναι άνθρωποι που μπορούν να καταλάβουν ότι μπορεί να μένεις εκεί αλλά θα είναι σαν να μένει ένας ξένος και να το αποδεχθούν και αν εσύ στην πρώτη δυσκολία, δεν ζητήσεις τη βοήθειά τους αλλά την αντιμετωπίσεις σαν να βρίσκεσαι σε άλλη χώρα, αν δηλαδή με λίγα λόγια χρησιμοποιείς απλά τον χώρο ζώντας εσύ τη ζωή σου και οι γονείς σου τη δική τους χωρίς να εμπλέκεται εσύ στη ζωή των γονιών σου και το αντίστροφο, τότε δεν βρίσκω τον λόγο γιατί να μην το κάνεις!

΄Οταν όμως στη ζωή προκύψει ταίρι, τότε θα πρέπει να συμφωνήσει κι αυτό σ΄αυτή την απόφαση επειδή συχνά χωρίς να έχει προκύψει τίποτα αρνητικό, μόνο και μόνο η αίσθηση ότι βρίσκονται κοντά στους γονείς του άλλου, τους κάνει να αισθάνονται άβολα.
Αν είσαι με ταίρι σίγουρα μπορείτε πιο εύκολα να πάτε κάπου μόνοι σας γιατί είστε 2 άτομα! Και να κάνετε και μια υγιή νορμάλ ζωή.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε μεζονέτα δεν μένεις μόνος ; μένεις με παρεα; στη πολυκατοικια μόνος θα μένεις ; δεν θα μένεις με τη γριά από κάτω που θα σου κτυπάει τα ντουβάρια επειδή έφερες την δικιά σου σπίτι γυρίσατε μετά από ποτο και πετπατουσε με τις γόβες ;

Δηλαδη σε ενοχλεί η μάνα της άλλης η ο πατερας της.... Που στο μέλλον θα είναι κ δικοί σου κοντινοί και όχι ο ίδιο τρόπος από κάτω που δεν τον ξέρεις κιόλας ;

Τους γονείς σου ή του γονείς της δεν μπορείς τους αντιοετωπισεις με τον ίδιο τρόπο που μπορείς να αντιμετωπίσεις μια ξένη γριά ή τον random ιδιότροπος τύπο στους οποίους μπορείς εν τέλει να πεις να παν να γαμηθουν, και δεν μπορούν να κάνουν και τίποτα όσο δεν παραβαίνεις ώρες κοινής ησυχίας.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν είσαι με ταίρι σίγουρα μπορείτε πιο εύκολα να πάτε κάπου μόνοι σας γιατί είστε 2 άτομα! Και να κάνετε και μια υγιή νορμάλ ζωή.
Αν υποθέσουμε δηλαδή ότι μένεις σ΄ένα οροφοδιαμέρισμα 150τμ και οι γονείς σου μένουν στον από κάτω όροφο και έχουν ξεκαθαριστεί και συμφωνηθεί τα παραπάνω που έγραψα, δεν θα ζεις μια νορμάλ ζωή;

Νομίζω ότι μερικές φορές από υπερβάλλοντα ζήλο καταλήγουμε σε συμπεράσματα και αποφάσεις που τελικά δεν είναι προς το συμφέρον μας!
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν υποθέσουμε δηλαδή ότι μένεις σ΄ένα οροφοδιαμέρισμα 150τμ και οι γονείς σου μένουν στον από κάτω όροφο και έχουν ξεκαθαριστεί και συμφωνηθεί τα παραπάνω που έγραψα, δεν θα ζεις μια νορμάλ ζωή;

Νομίζω ότι μερικές φορές από υπερβάλλοντα ζήλο καταλήγουμε σε συμπεράσματα και αποφάσεις που τελικά δεν είναι προς το συμφέρον μας!
Δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι την τύχη να διαθέτουν νορμάλ και συζητήσιμους γοννεις.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αν υποθέσουμε δηλαδή ότι μένεις σ΄ένα οροφοδιαμέρισμα 150τμ και οι γονείς σου μένουν στον από κάτω όροφο και έχουν ξεκαθαριστεί και συμφωνηθεί τα παραπάνω που έγραψα, δεν θα ζεις μια νορμάλ ζωή;

Νομίζω ότι μερικές φορές από υπερβάλλοντα ζήλο καταλήγουμε σε συμπεράσματα και αποφάσεις που τελικά δεν είναι προς το συμφέρον μας!
Θα έχεις εννοείται!
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι την τύχη να διαθέτουν νορμάλ και συζητήσιμους γοννεις.
Τότε δεν τίθεται θέμα συζήτησης!
Να μαζέψουν τα μπογαλάκια τους και να πάνε να μείνουν μακριά τους!
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τότε δεν τίθεται θέμα συζήτησης!
Να μαζέψουν τα μπογαλάκια τους και να πάνε να μείνουν μακριά τους!
Πολλοί νέοι δεν έχουν κάποιο θέμα με τους γονείς τους, απλά θέλουν να φύγουν για άλλους λόγους. Το θεωρούν ως απαραίτητο βήμα στη ζωή τους που όσοι δεν το κάνουν είναι αποτυχημένοι, γεμίζοντας μεγαλύτερη πίεση τον εαυτό τους. Αλλά δεν ζούμε στην εποχή των γονιών μας όπου αυτό ήταν κάτι απαραίτητο και εύκολο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Αυτοί που κάνουν ζωαρα είναι αυτοί που χρησιμοποιούν καλύτερα τα resources που έχουν. Κάποιοι νομίζουν ότι αν βγουν από το σπίτι τους και με το ζόρι βγάζουν το μήνα χωρίς να τους μένει μία ότι θα βρουν γκόμενα επειδή και καλά είναι ελεύθεροι και ανεξάρτητοι ενώ υπάρχουν τυπαδες που τις παίρνουν σπίτι τους και γαμανε χωρίς θέμα. Αν κάποιος το κάνει γιατί νομίζει ότι έτσι θα γαμησει του έχω άσχημα νέα...

Δεν ξέρω αν είσαι τρόλλ ή αν τα πιστεύεις αυτά που λες. Και μόνο η αυτοσυντήρηση και η πρόοδος από το 0 στο 1 μπορεί να κάνει την άλλη να γουστάρει σε σχέση με κάποιον που έχει μεν 10 αλλά του πλένει τα σώβρακα η μάνα του. Δείχνει ότι μπορεί η γυναίκα να βασιστεί επάνω του σε μια δύσκολη στιγμή και ότι ο άλλος δεν είναι στούρνος.

Πολλές τους παντρεύονται τους ευκατάστατους μπούφους, γιατί συμβιβάζονται και δεν μπορούν να κάνουν καλύτερα και καταλήγουν στα 40 τους να το δίνουν στο δάσκαλο χορού, στον γκόμενο από το ίνστα και στον συνάδελφο από τη δουλειά, όσο ο αντρούλη ο πολύτροπο ο μπεστ ρισόρσιζ στο σπίτι σκουπίζει ασούμε με την ψάθινη σκούπα κόντρα στο ερκοντίσιο κι αναρρωτιέται μετά γιατί ξανασκορπιούνται οι σκόνες και μένει το σπίτι σκατά.

Κι αμα αμφιβάλλεις έλα να δεις τι κάνω εγω. Zerg Hive το λέει το σπίτι μου ο αδερφός μου. "Τις φέρνεις στο Zerg Hive και τις κάνεις Infested Kerrigan".

Πέντε ώρες αργότερα έχει γίνει Char το μέρος, λάβα και Zerg πλοκάμια και εκατό σμήνη Ultralisks να ξερνάνε DNA.

Κάτσε εσυ και βγαίνε μουσγωμένος με soaked μούσια, σαν Αυτοκρατορική Barque από τον Κεράτιο Κόλπο και να χεις τη μάνα σου στο δίπλα δωμάτιο να σου μπαλώνει το Μινέρβα και να νομίζεις ότι θα σε καμαρώνει η άλλη για "καλύτερη κατανομή πόρων".

Σεξ κάνεις, δεν κάνεις βελτιστοποίηση στο Excel.


ΥΓ: Και να σου πω και κάτι άλλο; Επειδή το χω ζήσει και το ξέρω. Όταν θα σου ρθει η άλλη και θα σου πει με τρόπο "Έσταζα με το που έφτασα στην είσοδο του σπιτιού σου" έλα και πες μου πόσο βέλτιστο είναι τότε να μένεις μόνος σου ή αν σε παίρνει να της πεις "περίμενε, βάστα τα, βάλε μια σφουγγαρίστρα απο κάτω, δε θα σε στριμώξω στην πόρτα να φιληθούμε παθιασμένα και να σε γδύσω στο όρθιο, θα πεις πρώτα μια καλησπέρα στη μάνα μου με τα μπικουτί στο κεφάλι που βλέπει ΤΗΛΕΚΥΒΟ στον καναπέ"
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,078 μηνύματα.
Είναι σαν το ποδήλατο με βοηθητικά ροδάκια. Ξέρεις οτι αν τα βγάλεις θα νιώθεις πιο ελεύθερος και περήφανος για τον εαυτό σου, αλλά σε βολεύουν και να τα έχεις οπότε τα κρατάς.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ασούμε με την ψάθινη σκούπα κόντρα στο ερκοντίσιο κι αναρρωτιέται μετά γιατί ξανασκορπιούνται οι σκόνες και μένει το σπίτι σκατά.
Πωωω, έκανα ακριβώς αυτό το πράγμα χτες, μόνο που συνέχισα να σκουπίζω ξανά και ξανά, εις το διηνεκές!
Νιώθω πολύ φελλός τώρα!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,818 μηνύματα.
Αν υποθέσουμε δηλαδή ότι μένεις σ΄ένα οροφοδιαμέρισμα 150τμ και οι γονείς σου μένουν στον από κάτω όροφο και έχουν ξεκαθαριστεί και συμφωνηθεί τα παραπάνω που έγραψα, δεν θα ζεις μια νορμάλ ζωή;

Νομίζω ότι μερικές φορές από υπερβάλλοντα ζήλο καταλήγουμε σε συμπεράσματα και αποφάσεις που τελικά δεν είναι προς το συμφέρον μας!

Ελα ντε. Α ρε γιαγιά Λενω τελικά δεν είσαι και τόσο γιαγιά όσο λέγαμε για πλακα !
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Είναι σαν το ποδήλατο με βοηθητικά ροδάκια. Ξέρεις οτι αν τα βγάλεις θα νιώθεις πιο ελεύθερος και περήφανος για τον εαυτό σου, αλλά σε βολεύουν και να τα έχεις οπότε τα κρατάς.
Ροδάκια είναι όταν ζεις αλλού με τα λεφτά των γονιών. Αν είσαι εργαζόμενος και είναι συνειδητή επιλογή γιατί δεν έχεις εσωτερικά προβλήματα ανεξαρτητοποίησης και κάνεις το καλύτερο με τα resources που έχεις, τότε είναι σαν να κάνεις μόνος ποδήλατο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top