Νεκρός επιβάτης στο λιμάνι του Πειραιά.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Ποτέ ξανά με Blue star Ferries, σκότωσαν τον άνθρωπο επειδή ήθελε να μπει στο πλοίο.

Πριν 3 ώρες επιβάτης έπεσε νεκρός στο λιμάνι του Πειραιά καθώς είχε αργήσει με αποτέλεσμα τα μέλη του πληρώματος της Blue star να τον ρίξουν μέσα στη θάλασσα.

Ντροπή και μόνο ντροπή, εύχομαι να πληρώσουν ακριβά για την πράξη τους αυτή.

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,129 μηνύματα.
Δεν πάει καλά ο κόσμος... Σκοτωσανε εναν άνθρωπο, γιατί; Για να βγουν οι υπάλληλοι του μηνα για τη μαμα εταιρία;

ΡΕΜΑΛΙΑ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Στον Πειραιά γενικά δεν έχω δεί καλές συμπεριφορές , τις προάλλες ειχα κατεβάσει τους γονείς μου να ταξιδέψουν το Πάσχα που πέρασε. Ζητήθηκαν τα εισιτήρια και ο πατέρας μου έψαχνε στο κινητο του να τα ανοιξει καθως ηταν σε email και δεν είχε καλό σήμα.

Μια "έξυπνη" εκει ετσι πολύ βλοσυρή και αντικοινωνική θα έλεγα άρχισε να λεει οτι αν δεν έχουν εισιτηρια δεν θα ταξιδέψουν.

της είπα πως ο άνθρωπος προσπαθεί να τα βρεί και εχει αγχωθεί και δεν έχει και καλό σημα μέσα εδώ. Εχουν βγάλει τα εισιτηρια όμως. Αυτη συνέχιζε το βιολι της. Οπότε μας άκουσε όλη η είσοδος. Λέω ακούστε εάν δεν ταξιδέψουν θα έχετε μεγάλα προβλήματα και θα φέρω και το Λιμεναρχείο εδω πέρα. Τις γνωρίζω τις διαδικασίες. Εσεις κυρια λέω σε μενα δεν θα φωνάζετε. Και θα ειστε και πιο ευγενική. Είναι αυτος τρόπος και συμπεριφορά ; θα μπούμε τωρα στη διαδικασια των αναφορών και των καταγγελιών ;

Μετα βγηκα έξω κ πήγα και βρηκα τον Υπαρχο που ηταν στον καταπέλτη του πλοιου του εξηγησα το σκηνικό και τελικά μου ειπε θα το ρυθμίσει αυτός. Οι δικοί μου ταξιδεψαν χωρις κανένα πρόβλημα.

Ευτυχως για το καράβι και την εταιρεία. Θα ειχαμε θέμα.

Κρίμα για τον άνθρωπο δεν το χωράει ο νούς αυτο που συνέβη. Τι τέρατα κυκλοφορούν.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Στον Πειραιά γενικά δεν έχω δεί καλές συμπεριφορές , τις προάλλες ειχα κατεβάσει τους γονείς μου να ταξιδέψουν το Πάσχα που πέρασε. Ζητήθηκαν τα εισιτήρια και ο πατέρας μου έψαχνε στο κινητο του να τα ανοιξει καθως ηταν σε email και δεν είχε καλό σήμα.

Μια "έξυπνη" εκει ετσι πολύ βλοσυρή και αντικοινωνική θα έλεγα άρχισε να λεει οτι αν δεν έχουν εισιτηρια δεν θα ταξιδέψουν.

της είπα πως ο άνθρωπος προσπαθεί να τα βρεί και εχει αγχωθεί και δεν έχει και καλό σημα μέσα εδώ. Εχουν βγάλει τα εισιτηρια όμως. Αυτη συνέχιζε το βιολι της. Οπότε μας άκουσε όλη η είσοδος. Λέω ακούστε εάν δεν ταξιδέψουν θα έχετε μεγάλα προβλήματα και θα φέρω και το Λιμεναρχείο εδω πέρα. Τις γνωρίζω τις διαδικασίες. Εσεις κυρια λέω σε μενα δεν θα φωνάζετε. Και θα ειστε και πιο ευγενική.

Μετα βγηκα έξω κ πήγα και βρηκα τον Υπαρχο που ηταν στον καταπέλτη του πλοιου του εξηγησα το σκηνικό και τελικά μου ειπε θα το ρυθμίσει αυτός. Οι δικοί μου ταξιδεψαν χωρις κανένα πρόβλημα.

Ευτυχως για το καράβι και την εταιρεία. Θα ειχαμε θέμα.

Κρίμα για τον άνθρωπο δεν το χωράει ο νούς αυτο που συνέβη. Τι τέρατα κυκλοφορούν.

Το λιμενικό δεν μπορούσε να επέμβει ώστε να είχε σωθεί ο άνθρωπος??
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Το λιμενικό δεν μπορούσε να επέμβει ώστε να είχε σωθεί ο άνθρωπος??

Συνήθως εκτελούν χρέη σκοπού και επικουρικά μπροστά απο τον καταπέλτη του πλοιου. Ωστοσο επικουρικά και μόνο καθως τόσο το ντάνιασμα των αυτοκινήτων όσο και η φόρτωση του πλοιου ειναι αποκλειστικά δουλειά του πληρώματος. Το Λιμενικό επιβλέπει διακριτικά και δίνει και πληροφορίες στους ταξιδιώτες οταν ζητηθούν. Επισης μπορεί δειγματοληπτικά να διενεργήσει ελέγχους σε οχήματα αλλα και ταξιδιώτες.

Δεν γνωριζω αν εκεινη τη στιγμή υπηρχε Λιμενικος στο σημείο αλλα και να ήταν το μονο που θα μπορούσε να κανει ειναι να πηδήξει στη θάλασσα να σώσει τον άνθρωπο... πολύ δυσκολη περιπτωση καθως το πλοιο ηταν πολύ κοντά. Ακριβως δίπλα βασικά.
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Σοκαριστικό το βίντεο, έχω ταξιδέψει με τα περισσότερα πλοία της εταιρείας και με το συγκεκριμένο έχω ταξιδέψει τις περισσότερες φορές. Η τελευταία ήταν πριν λίγες ημέρες, στις 30/8. Θυμάμαι και το πλήρωμα. Πραγματικά απίστευτο.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,403 μηνύματα.
Σοκαριστικό το βίντεο, έχω ταξιδέψει με τα περισσότερα πλοία της εταιρείας και με το συγκεκριμένο έχω ταξιδέψει τις περισσότερες φορές. Η τελευταία ήταν πριν λίγες ημέρες, στις 30/8. Θυμάμαι και το πλήρωμα. Πραγματικά απίστευτο.

Και εγώ ταξιδεύω συχνά με Blue star και η συμπεριφορά τους τα τελευταία χρόνια είναι απαίσια.
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 635 μηνύματα.
Άμα δεν είχε βγει το βιντεο ακόμα θα λέγαμε για τραγική ατυχία κλπ.. αστον να ανεβει και θα λυθεί το «θέμα» στο επόμενο λιμάνι… ουτε δικό σου να ήταν το πλοίο… αλλά κάνει μπαμ ποσο μλκς είσαι επειδή πηγές να γλιστρησεις και να βρεθείς μαζί του. Άμα αθωωθούν όλοι οι εμπλεκόμενοι θα μιλάμε για σκάνδαλο
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Και εγώ ταξιδεύω συχνά με Blue star και η συμπεριφορά τους τα τελευταία χρόνια είναι απαίσια.

Όλα απο τη συμπεριφορά ξεκινάνε. Εγω το σκεφτομουν τότε να γράψω μια αναφορά για την συγκεκριμένη τύπισσα. Θα είχε πρόβλημα αν έγραφα γιατι στο παρελθόν όσες φορές έχω γραψει αναφορές στον εισαγγελέα έχουμε καταληξει σε ποινικά αδικήματα.

Βασικα σε μερικούς ισως τους αξίζει να γράψεις αναφορές καθώς θα δημιουργηθει θέμα και ισως γλιτώσουν κ μαζευτουν απο κάτι μελλοντικο πιο επικίνδυνο για αυτους γιατι αυτοι που έριξαν σημερα τον τύπο δεν πιστεύω οτι ειχαν πρόθεση να τον σκοτώσουν απλα δεν ηξεραν τι έκαναν. Δεν ειναι δηλαδή επαγγελματίες δολοφόνοι και εκει θα παιχτει όλο το θέμα στο δικαστήριο στο άν έγινε με πρόθεση ή χωρίς. Ο εισαγγελέας αν ασκησει ανθρωποκτονια απο προθεση μπορει να απορριφθεί στο δικαστηριο το πιο πιθανο ειναι ανθρωποκτονια με ενδεχόμενο δόλο.
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Και εγώ ταξιδεύω συχνά με Blue star και η συμπεριφορά τους τα τελευταία χρόνια είναι απαίσια.
Γενικά εγώ δεν έχω παράπονο, δεν έχω συναντήσει κάτι ακραίο σε συμπεριφορά, αν και έχω ταξιδέψει άπειρες φορές. Σίγουρα υπάρχουν άτομα που είναι λίγο απότομα. Ούτε στο Blue Horizon έχω συναντήσει κάτι ακραίο ποτέ παρόλο που έχω μπει τουλάχιστον 20 φορές. Αλλά αυτό που έγινε είναι αδιανόητο πραγματικά.

Έχει βγει στη δημοσιότητα και ένα νέο ακόμα πιο σοκαριστικό βίντεο από το κατάστρωμα του πλοίου που δείχνει τον επιβάτη να επιπλέει και το πλήρωμα να τον κοιτάζει, οπότε είχε καταλάβει πολύ καλά τι είχε συμβεί. Και όσο σκέφτεσαι ότι πήγε να καλυφθεί το περιστατικό μιας και είχε φύγει ήδη από το λιμάνι και δε δόθηκε σημασία, εκεί είναι που νευριάζεις περισσότερο. Και ειδικά με την ανακοίνωση από τα μεγάφωνα που προφανώς κάποιος θα έδωσε εντολή να εκφωνηθεί για να γίνει αποποίηση ευθυνών. Μόνο που δεν ήξεραν ότι υπήρχε βίντεο από τις κάμερες ασφαλείας. Πάντως η καταγγελία έγινε από επιβάτη του ΕΛΥΡΟΣ που ήταν δεμένο εκείνη την ώρα και φόρτωνε για να φύγει. Από εκείνο το σημείο προφανώς το λιμενικό έψαξε τις κάμερες, αυτή ήταν η αφορμή. Πάντως θα έπρεπε να βρίσκονται ακόμα εκεί στον καταπέλτη μέχρι να αναχωρήσει το πλοίο. Θα είχαν δει τι συνέβαινε. Από το βίντεο φαίνεται ότι δεν υπάρχει κανένα άτομο από το λιμενικό κοντά, είχαν φύγει νωρίτερα από την αναχώρηση μάλλον.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Από το βίντεο φαίνεται ότι δεν υπάρχει κανένα άτομο από το λιμενικό κοντά, είχαν φύγει νωρίτερα από την αναχώρηση μάλλον.

Το οποίο και ενδέχεται να επιφέρει πιεθαρχικές ποινές και κλήσεις σε απολογία για τους Λιμενικούς.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γενικά εγώ δεν έχω παράπονο, δεν έχω συναντήσει κάτι ακραίο σε συμπεριφορά, αν και έχω ταξιδέψει άπειρες φορές. Σίγουρα υπάρχουν άτομα που είναι λίγο απότομα. Ούτε στο Blue Horizon έχω συναντήσει κάτι ακραίο ποτέ παρόλο που έχω μπει τουλάχιστον 20 φορές. Αλλά αυτό που έγινε είναι αδιανόητο πραγματικά.

Έχει βγει στη δημοσιότητα και ένα νέο ακόμα πιο σοκαριστικό βίντεο από το κατάστρωμα του πλοίου που δείχνει τον επιβάτη να επιπλέει και το πλήρωμα να τον κοιτάζει, οπότε είχε καταλάβει πολύ καλά τι είχε συμβεί. Και όσο σκέφτεσαι ότι πήγε να καλυφθεί το περιστατικό μιας και είχε φύγει ήδη από το λιμάνι και δε δόθηκε σημασία, εκεί είναι που νευριάζεις περισσότερο. Και ειδικά με την ανακοίνωση από τα μεγάφωνα που προφανώς κάποιος θα έδωσε εντολή να εκφωνηθεί για να γίνει αποποίηση ευθυνών. Μόνο που δεν ήξεραν ότι υπήρχε βίντεο από τις κάμερες ασφαλείας. Πάντως η καταγγελία έγινε από επιβάτη του ΕΛΥΡΟΣ που ήταν δεμένο εκείνη την ώρα και φόρτωνε για να φύγει. Από εκείνο το σημείο προφανώς το λιμενικό έψαξε τις κάμερες, αυτή ήταν η αφορμή. Πάντως θα έπρεπε να βρίσκονται ακόμα εκεί στον καταπέλτη μέχρι να αναχωρήσει το πλοίο. Θα είχαν δει τι συνέβαινε. Από το βίντεο φαίνεται ότι δεν υπάρχει κανένα άτομο από το λιμενικό κοντά, είχαν φύγει νωρίτερα από την αναχώρηση μάλλον.

Οπότε ισως μπορέσει να σταθεί και η ανθρωποκτονία με πρόθεση. Αλλα γιατι ομως ; θελω να πώ με ποια λογική ήθελαν να τον σκοτώσουν. Να τον διωξουν απο το πλοιο οκ και το κλασσικο θα πουν που να φανταστουμε οτι δεν ηξερε κολύμπι. Καλα το τι θα πουν τωρα.... εκει να δεις οργή.
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Έτσι διάβασα τουλάχιστον από διάφορα site, οτι είχε ξεκινήσει και μετά επέστρεψε οπότε αδιαφόρησαν κατά κάποιο τρόπο. Το βίντεο που αναφέρομαι είναι το τρίτο από το άρθρο που δημοσίευσε το πρώτο θέμα:
https://www.protothema.gr/greece/ar...xv4PXLxXgjqa4qtwN7r1BXXFnQ#Echobox=1693950592
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Έτσι διάβασα τουλάχιστον από διάφορα site, οτι είχε ξεκινήσει και μετά επέστρεψε οπότε αδιαφόρησαν κατά κάποιο τρόπο. Το βίντεο που αναφέρομαι είναι το τρίτο από το άρθρο που δημοσίευσε το πρώτο θέμα:
https://www.protothema.gr/greece/ar...xv4PXLxXgjqa4qtwN7r1BXXFnQ#Echobox=1693950592

Είμαι σίγουρος ότι επέστρεψε επειδή οι Λιμενικοί ειδοποιηθηκαν από τη κυρία που έβλεπε στον Ελυρο.

Όπως συμβαίνει σε τέτοιες περιπτωσεις υπήρξε άμεση ενημέρωση τηλεφωνική στον εισαγγελέα υπηρεσίας. Ο εισαγγελέας διέταξε να επιστρέψει το πλοιο πισω καθώς έπρεπε να γίνουν συλλήψεις υπάρχει ποινικο αδίκημα.

Και σε τέτοια περιπτωση δεν περιμενεις να στο πει ο εισαγγελέας εσυ ο ίδιος λες στον καπετάνιο είτε τηλεφωνικά είτε από το VHF. Να γυρίσει πίσω. Απλά ο εισαγγελέας επειδή προισταται των αστυνομικών και λιμενικών αρχών η προφορικη του ενημέρωση είναι υποχρεωτική και μετά η λήψη οδηγιών εντολών.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πιστέψω ότι έγινε αυτό.

Για ποιον λόγο να πετάξουν έξω τον άνθρωπο

Γιατί; Απλά απίστευτο αυτό που έγινε.


Έχουν χαθεί πια ακόμα και τα ίχνη ανθρωπιάς που υπήρχαν....
 

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Τι άλλο θα δούμε πραγματικά. Δεν μπορώ να το πιστέψω. Και αντε πες αργησε και αντε πες υπάρχει κανονισμός και δεν μπορεί να κάνει ο καθένας ότι θέλει. Βλέπεις έναν άνθρωπο που πάει να επιβιβαστεί όσο το πλοίο είναι εν κινήσει πράγμα πολύ επικίνδυνο οφείλεις να διασφαλίσεις την ασφάλεια του και μετά προφανώς να του κάνεις τους απαραίτητους ελέγχους κλπ. Δηλαδη δεν τους πέρασε από το μυαλό τι συνέπειες μπορεί να έχει αυτό εκτός και αν το συνηθίζουν αυτό και από τύχη έχει γλιτώσει τόσος κόσμος. Η κατηγορία θα πρέπει να είναι το λιγότερο ανθρωποκτωνια από αμέλεια και εγκατάλειψη θύματος
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Να δω τώρα αν θα κλείσουν την μπλου σταρ η θα κάνουν τα στραβά μάτια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η μόνη λύση είναι να γίνει ένα μποϊκοτάζ στην εταιρεία και να μην ξαναπάρει κανείς δρομολόγιο τους. Εκτός αν είμαστε εντάξει με την ιδέα ότι είμαστε για τις μεγαλοεταιριες απλά παρτάλια που και να πεθάνουμε, σκασιλα μεγάλη είχαν
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Να δω τώρα αν θα κλείσουν την μπλου σταρ η θα κάνουν τα στραβά μάτια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η μόνη λύση είναι να γίνει ένα μποϊκοτάζ στην εταιρεία και να μην ξαναπάρει κανείς δρομολόγιο τους. Εκτός αν είμαστε εντάξει με την ιδέα ότι είμαστε για τις μεγαλοεταιριες απλά παρτάλια που και να πεθάνουμε, σκασιλα μεγάλη είχαν
Δεν υπάρχει περίπτωση να κλείσει η blue star, αποτελεί τον ηγέτη στην ελληνική ακτοπλοΐα μαζί με τις υπόλοιπες του ομίλου.

Αβαβά θα γίνει, όπως και με τον ΟΣΕ με τα Τέμπη και σε λίγες εβδομάδες φτου και από την αρχή. Στα περισσότερα νησιά που προσεγγίζει έχει μονοπώλιο κι όλας.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Φέτος πάντως που ταξίδεψα στον Χανιά-Πειραιά με την ΑΝΕΚ προσωπικά εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα...αλλά ο κολλητός μου που είναι πολύτεκνος είχε ξεχάσει την έντυπη κάρτα πολυτέκνων (ή όπως το λένε αυτό) και είχε ένα ψηφιακό έγγραφο που δήλωνε ότι είναι πολύτεκνος...στην αρχή δεν του τη δέχονταν και άργησε να ανέβει...ευτυχώς ήταν εκεί ένας από το λιμενικό και του είπε κανένα πρόβλημα...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

θα κλείσουν την μπλου σταρ
το μονοπώλιο δεν κλείνει με τίποτα...
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση να κλείσει η blue star, αποτελεί τον ηγέτη στην ελληνική ακτοπλοΐα μαζί με τις υπόλοιπες του ομίλου.

Αβαβά θα γίνει, όπως και με τον ΟΣΕ με τα Τέμπη και σε λίγες εβδομάδες φτου και από την αρχή. Στα περισσότερα νησιά που προσεγγίζει έχει μονοπώλιο κι όλας.
Οπότε δεν θα γίνει τίποτα και θα το προσπεράσουμε σαν να μην έγινε τίποτα. Απορώ πότε θα το καταλάβουν ότι έχουμε χαθεί ως κοινωνία; Όταν δούμε τις οικογένειες μας να είναι στις θέσεις των θυμάτων...τότε θα το καταλάβουμε;;
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Ανακοίνωση από Attica Group (όμιλος Blue Star Ferries, Hellenic Seaways, Superfast Ferries, Africa Morocco Link):

Η Διοίκηση της Attica Group, συγκλονισμένη από το τραγικό περιστατικό που έλαβε χώρα στο λιμένα Πειραιά, δηλώνει ότι συνεργάζεται με κάθε αρμόδια Αρχή για την πλήρη διαλεύκανση του συμβάντος
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top