Πάμε θέατρο;

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Έχω κλείσει για τον Βασιλιά Ληρ στο εθνικό θέατρο τον Ιανουάριο, το αναμένω!
Λέω να πάω και στο Διάλεξε το θάνατο σου η/και στο Μάρτυρας κατηγορίας της Αγκαθα Κριστι.

Ο τυχαίος θάνατος ενός αναρχικού είναι sold out δυστυχώς 🙁

Ο μάρτυρας κατηγορίας αξίζει σαν έργο, αν παιχτεί καλά. Τώρα με την Ευγενία Δημητροπούλου πρωταγωνίστρια, δεν ξέρω. :P
Kαι την ταινία να δεις, πάντως, με τη Μάρλεν Ντίντριχ ακόμα καλύτερα. :D
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,853 μηνύματα.
Περιμένω να βρω χρήματα να πάω να δω Το μυστικό της κοντέσσας Βαλέραινας με τη Νένα Μεντή, του Ξενόπουλου. Φυσικά θα πάρω Α' ζώνη ή VIP.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,903 μηνύματα.
Περιμένω να βρω χρήματα να πάω να δω Το μυστικό της κοντέσσας Βαλέραινας με τη Νένα Μεντή, του Ξενόπουλου. Φυσικά θα πάρω Α' ζώνη ή VIP.
Χμμ, λίγο κουραστική παράσταση να σου πω.. Αν εξαιρέσεις την ερμηνεία της Μεντή, οι υπόλοιποι ήταν λίγο εκτός τόπου και χρόνου. Και η σκηνοθεσία αρκετά κουραστική! Πήγα την προηγούμενη εβδομάδα με πρόσκληση και αν και δεν χρεώθηκα, βαρέθηκα και που πήγα. Βέβαια έμεινε κλασικό κι αυτό για εμένα είναι το καλύτερο, αλλά δεν αξίζει το 50αρικο σίγουρα, αφού θες vip.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top