• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πανδημία κορωνοϊού

Θα κάνετε το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Ναι

  • Όχι

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Διασπορά υπάρχει όπου είσαι εσύ και ένα άλλο άτομο .....σε 10 δευτερόλεπτα έχετε τσιμπήσει κοβιντουλα
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,026 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δε ξέρω κατά πόσο είναι αυτό εφικτό, αν και απαραίτητο
Ωραία τότε να μη τσαμπουνάνε ατομική ευθύνη και πράσινα άλογα όταν ώρες αιχμής έχει λιγότερα δρομολόγια από ότι πρέπει. Ή ξεχάσατε που πετούσαν το άλλο επικό να πηγαίνουν με τα πόδια; Έχουμε να κάνουμε με άχρηστους ξέρω γω ας το θυμόμαστε.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,491 μηνύματα.
1641213865618.png


Πηγή: Γιώργος Καργιολάκης
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,854 μηνύματα.
μα ούτως ή άλλως και το 100% να εμβολιαστούμε πλήρως, πάλι η μετάδοση θα υπάρχει, απλά η επιδημιολογική εικόνα θα είναι πάρα πολύ καλύτερη
Οπότε το επιβάλλουμε σε κάποιες ηλικίες και καθαρίζει κάπως η κατάσταση.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,026 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αρχίσαμε πάλι τα "νοιάζεστε μόνο για το κώλο σας και όχι για τους άλλους" καμάρια μου;
Μαντέψτε όμως,όλοι για τον εαυτό τους νοιάζονται,ακόμα και αυτοί που το παίζουν εδώ μέσα ότι πρέπει να γίνει λοκνταουν για να σωθεί ο κόσμος.Στην αρχή σκεφτόμουν τι διάολο,τι συμφέρον έχουν,αλλά λίγο να παρακολουθήσεις αυτό το θέμα καθημερινά, καταλαβαίνεις τα κίνητρα του καθενός,ο ένας θέλει λοκ για να έχουμε τουρισμό ,ο άλλος θέλει λοκ γιατί πληρώνεται οπως και να έχει και ο άλλος θέλει γιατί έχει αυτοάνοσο και φοβάται.Αρα με λίγα λόγια και όσοι το παίζουν υπεύθυνοι πολίτες που δε βγαίνουν έξω γιατί "έχουμε τον ιό ,πρέπει να πάθουμε κατάθλιψη και να μείνουμε μέσα" παίζει να νοιάζονται πιο πολύ για το κώλο τους παρά για τους ανθρώπους που στη καραντίνα υποφέρουν και παθαίνουν κρίσεις επειδή δε ξέρουν πως θα ταισουν τα παιδιά τους.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Δεν υπάρχει δεν μπορούμε....αφού το πετυχαίνει η Κίνα ,η σωστή έκφραση είναι δεν θέλουμε
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Κοιτα γενικά παίζουν και πολλές ιώσεις αυτές τις μέρες,έχω ακούσει πολλούς που έχουν ίωση χωρίς να έχουν κοβιντ @meetmeinmontauk
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,782 μηνύματα.
Αρχίσαμε πάλι τα "νοιάζεστε μόνο για το κώλο σας και όχι για τους άλλους" καμάρια μου;
Μαντέψτε όμως,όλοι για τον εαυτό τους νοιάζονται,ακόμα και αυτοί που το παίζουν εδώ μέσα ότι πρέπει να γίνει λοκνταουν για να σωθεί ο κόσμος.Στην αρχή σκεφτόμουν τι διάολο,τι συμφέρον έχουν,αλλά λίγο να παρακολουθήσεις αυτό το θέμα καθημερινά, καταλαβαίνεις τα κίνητρα του καθενός,ο ένας θέλει λοκ για να έχουμε τουρισμό ,ο άλλος θέλει λοκ γιατί πληρώνεται οπως και να έχει και ο άλλος θέλει γιατί έχει αυτοάνοσο και φοβάται.Αρα με λίγα λόγια και όσοι το παίζουν υπεύθυνοι πολίτες που δε βγαίνουν έξω γιατί "έχουμε τον ιό ,πρέπει να πάθουμε κατάθλιψη και να μείνουμε μέσα" παίζει να νοιάζονται πιο πολύ για το κώλο τους παρά για τους ανθρώπους που στη καραντίνα υποφέρουν και παθαίνουν κρίσεις επειδή δε ξέρουν πως θα ταισουν τα παιδιά τους.

Λιγοι ειμαστε οι αυθεντικοι και οσοι δεν το παίζουμε κάτι γιώτα δικιο έχεις :P

εγω το λεω ξεκάθαρα πηγα εκανα το PCR αλλα πηρα κ άδεια τέλος... δεν θα πάω στη δουλεια χωρις να ξέρω αν εχω κάτι ή οχι.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αρχίσαμε πάλι τα "νοιάζεστε μόνο για το κώλο σας και όχι για τους άλλους" καμάρια μου;
Μαντέψτε όμως,όλοι για τον εαυτό τους νοιάζονται,ακόμα και αυτοί που το παίζουν εδώ μέσα ότι πρέπει να γίνει λοκνταουν για να σωθεί ο κόσμος.Στην αρχή σκεφτόμουν τι διάολο,τι συμφέρον έχουν,αλλά λίγο να παρακολουθήσεις αυτό το θέμα καθημερινά, καταλαβαίνεις τα κίνητρα του καθενός,ο ένας θέλει λοκ για να έχουμε τουρισμό ,ο άλλος θέλει λοκ γιατί πληρώνεται οπως και να έχει και ο άλλος θέλει γιατί έχει αυτοάνοσο και φοβάται.Αρα με λίγα λόγια και όσοι το παίζουν υπεύθυνοι πολίτες που δε βγαίνουν έξω γιατί "έχουμε τον ιό ,πρέπει να πάθουμε κατάθλιψη και να μείνουμε μέσα" παίζει να νοιάζονται πιο πολύ για το κώλο τους παρά για τους ανθρώπους που στη καραντίνα υποφέρουν και παθαίνουν κρίσεις επειδή δε ξέρουν πως θα ταισουν τα παιδιά τους.
ξερεις κανεναν που να νοιαζεται για το αναποδο?αν εχεις βρει αυτο αναρωτιεμαι
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,782 μηνύματα.
Ρε παιδια κανεις δεν ενδιαφερεται πρωτα για τους αλλους κ μετα για τον εαυτο του... απλα κάποια στοιχειώδη μπορούμε να τα κάνουμε.... το θεωρω γελοιο επειδη εσυ θες κερδος να ξερεις οτι ενας υπάλληλος δεν εχει βγει ακομη το τεστ βασικα και να του λες ερχεσαι κανονικα δουλειά με μάσκα... Ε ΡΕ ΔΗΜΟΣΙΟ που χρειάζεται σε μερικους... γιατι ειναι και αυτοι στον ιδιωτικο ωρες ωρες στο άλλο άκρο.

Μου λεγε μια γνωστη οτι ηρθε σε επαφη με κρουσμα παλια... και πηγαινε ΠΑΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.... και εμπαινε και στα μεσα.... καθιστε μετα εσεις εδω και συζητατε το.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Όταν λες για το ανάποδο; Εννοείς για τους υπόλοιπους άνθρωπους και όχι για τον εαυτό του;
περα απο τους γιατρους και τους νοσηλευτες που μαχονται στην πρωτη γραμμη και εκει μονο τον κ@λο τους δεν σκεφτονται,ηθελα να μου πεις αν εχεις δει γενικα ας πουμε καποιον να μην κανει αυτο που ειπες.
Αν το εχεις παρατηρησει σε καποιους δεν ξερω.
Γιατι αυτο το κοιταμε την παρτη μας υπαρχει χρονια τωρα δεν περιμεναμε την πανδημια να μας το υπενθυμισει αυτο ηθελα να πω.
Αν εχεις δει το διαφορετικο λοιπον καπου το μη παρτακισμο
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Λιγοι ειμαστε οι αυθεντικοι και οσοι δεν το παίζουμε κάτι γιώτα δικιο έχεις :P

εγω το λεω ξεκάθαρα πηγα εκανα το PCR αλλα πηρα κ άδεια τέλος... δεν θα πάω στη δουλεια χωρις να ξέρω αν εχω κάτι ή οχι.
Και πάλι όμως ντεβιλ είσαι ανεύθυνος πολίτης γιατί βγήκες έξω στις γιορτές.Τι πάει να πει πρόσεχες;Δε μας νοιάζει,έξω υπάρχει κορωνοιος,πρέπει να κάθεσαι μέσα,να πάθεις κατάθλιψη και να ξεκινήσεις xanax.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,782 μηνύματα.
Μονο κ μονο επειδη της το ειπε το αφεντικο ο μλκς.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,636 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,782 μηνύματα.
Και πάλι όμως ντεβιλ είσαι ανεύθυνος πολίτης γιατί βγήκες έξω στις γιορτές.Τι πάει να πει πρόσεχες;Δε μας νοιάζει,έξω υπάρχει κορωνοιος,πρέπει να κάθεσαι μέσα,να πάθεις κατάθλιψη και να ξεκινήσεις xanax.

Ποιος τα λέει αυτα; πες του ουτε εμας μας νοιαζει αν εισαι ξενέρωτος. Και γουστάρεις καραντίνες.

GET A LIFE FILEEEEE

καλα εκανες κ βγηκες κ οποιος άλλος.... αρκει να μη μπηκατε σε μερη που ηταν πίτα... αν πηγες σε ενα μπαρ με λιγο κοσμο εισαι η χρυση μεσοτητα.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
περα απο τους γιατρους και τους νοσηλευτες που μαχονται στην πρωτη γραμμη και εκει μονο τον κ@λο τους δεν σκεφτονται,ηθελα να μου πεις αν εχεις δει γενικα ας πουμε καποιον να μην κανει αυτο που ειπες.
Αν το εχεις παρατηρησει σε καποιους δεν ξερω.
Γιατι αυτο το κοιταμε την παρτη μας υπαρχει χρονια τωρα δεν περιμεναμε την πανδημια να μας το υπενθυμισει αυτο ηθελα να πω.
Αν εχεις δει το διαφορετικο λοιπον καπου το μη παρτακισμο
Α όχι φυσικά και δεν έχω δει κάποιον να μη νοιάζεται πρωταρχικά για τον εαυτό του!
Δε με ενοχλεί αυτό.Με ενοχλεί όταν κάποιοι υπέρμαχοι του λοκνταουν λένε πως το γουστάρουν για να βοηθηθεί ο κόσμος ενώ απλά το θέλουν για δικούς τους λόγους.Αν μου έλεγες ότι θέλεις λοκνταουν επειδή έχεις αυτοάνοσο και φοβάσαι,θα το δεχομουν ακόμα και αν είμαι κατά.Το να με κοροϊδεύεις όμως μέσα στο πρόσωπο μου και να μου λες ότι το θέλω για το κοινό καλό ενώ το θέλεις για να ικανοποιήσεις τις δικες σου ανάγκες,ναι με ενοχλεί.Εννοειται αυτό δε πάει σε εσένα έτσι!
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,636 μηνύματα.
Δεν υπάρχει δεν μπορούμε....αφού το πετυχαίνει η Κίνα ,η σωστή έκφραση είναι δεν θέλουμε
Μα ακριβως δεν θελουμε λοκνταουν αδερφε.Και να γινει, εξω θα ειμαστε και θα ζουμε τη πουτανα τη ζωη
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top