Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Screenshot_2024-02-14-22-49-11-757-edit_com.letterboxd.letterboxd.jpg
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Screenshot_20240214_235857_YouTube.jpg
Screenshot_20240214_235828_YouTube.jpg


Ειδικά για τον Λουί των Βερσαλλιών πολύ ενδιαφέρον
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Prisoners. Με το Hugh Jackman.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,026 μηνύματα.
The Call of the Wild (2020)
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.


Ή αλλιώς πως να καταστρέψεις το παιδί σου, αν είσαι πακιστανος.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Έχω ξεκινήσει το Σκανδιναβικό κινηματογράφο και τις σειρές. Είδα λοιπόν μια ταινία που θα τη θυμάμαι για καιρό. Υπάρχει στο νέτφλιξ.
Η έφηβη Στίνε κατηγορεί τον πατέρα της για σεξουαλική κακοποίηση όμως η Στίνε έχει προϊστορία στα ψέματα και η μητέρα της αμφισβητεί τους ισχυρισμούς της.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
Perfect Days (2023)
10/10 ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ταινία!
1712287634543.png
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
Δεν είχα δει έως τώρα ποτέ το Fight club, και ομολογώ πως αυτό το emoji συνοψίζει την όλη μου αντίδραση, ειδικά για το τέλος: 🤯.
Θα ήθελα να παραθέσω τον μονόλογο του Τάιλερ Ντάρντεν που είναι πράγματι τρομερός, ωστόσο θα βάλω μια άλλη σκηνή η οποία μου προξένησε εντύπωση.
Όσοι δεν την έχετε δει, απλά δείτε την. Πιστεύω δε θα σας απογοητεύσει.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.
Δεν είχα δει έως τώρα ποτέ το Fight club, και ομολογώ πως αυτό το emoji συνοψίζει την όλη μου αντίδραση, ειδικά για το τέλος: 🤯.
Θα ήθελα να παραθέσω τον μονόλογο του Τάιλερ Ντάρντεν που είναι πράγματι τρομερός, ωστόσο θα βάλω μια άλλη σκηνή η οποία μου προξένησε εντύπωση.
Όσοι δεν την έχετε δει, απλά δείτε την. Πιστεύω δε θα σας απογοητεύσει.
Αν σου αρέσουν οι mindfuck ταινίες δες το shutter island και το contratiempo νομίζω τα έχει και τα 2 Netflix
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.

Esperos1

Δραστήριο μέλος

Ο Esperos1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 465 μηνύματα.
Η τελευταία ήταν η "έκτη αίσθηση" και πιο πριν το "χορεύοντας με τους λύκους"
και πιο πριν το υπολοχαγός Νατάσα. Στο υπολοχαγ'ο Νατάσα, ακόμα κλαίω
τα εισιτήρια διότι μετά το έδειχνε η ΕΙΡΤ και η ΥΕΝΕΔ δωρεάν.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
Dune 2
Εξαιρετική ταινιάρα, οι ερμηνείες από Chalamet και Zendaya απίστευτες, άξιζε φουλ το IMAX!
πολύ καλύτερη από την πρώτη του 2021, τα είχε όλα
1712614926658.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top