Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
σήμερα έχει το πάθος του βισκόντι στις 10 στη βουλή για όποιον μείνει μέσα... πρόσφατη ταινία :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
γιατι καλε το λες αυτό; μπορει σε κάποιον να αρέσει η ταινία αυτή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ε; είπα κάτι διαφορετικό καλέ :worry:;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
γράψε άκυρο, πιθανώς κατάλαβα κάτι λάθος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω δει καμία τώρα τελευταία, αλλά λέμε με τον ifrit να πάμε να δούμε το Doom. Μούφα θα είναι αλλά ωσάν καμμένοι με το παιχνίδι θα υποστούμε τις αμερικανιές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tatoo_lady

Νεοφερμένος

Η Tatoo_lady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Dεν το εχω δει προσωπικα, αλλα μου ειπαν οτι ειναι πολυ καλη η ταινια Le Couperet (το τσεκουρι). Ειναι κωμωδια, και ειναι στα γαλλικα (οπως καταλαβαινετε κ απο τον τιτλο)!:hmm:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Δυστυχώς,δεν έχω δει καμία ταινία τις τελευταίες μέρες :| γιατί βλέπω συνέχεια τα X-Files:redface: (όπως έχετε διαπιστώσει:P :redface: )..Αλλά μόλις βγει το Τhe House Of Wax,θέλω οπωσδήποτε να το πάρω να το δω;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Είδα το "Exorcism of Emily Rose"

Παιδιά η ταινία ήταν ΜΑΠΑ!:down: Δεν αξίζει μία! Πραγματικά κακοφτιαγμένο θρίλερ. Και δεν λέω μόνο από άποψη τρόμου, αλλά και από πλοκή! :rtfm:

(Όποιος την είδε, μπορεί να φανταστεί γιατί η δίκη είχε αυτή την έκβαση! Μα ήταν επιχειρήματα αυτά των δικηγόρων!!;;)

Γεμάτη κενά η ταινία... Προσοχή μη πέσετε μέσα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
είδα χτες το σαραμπάντ του μπέργκμαν στην κρατική :). απλά :worship:.

ψ. σήμερα έχει το once upon a time in america. όποιος δεν το χει δει και τον παίρνει να ξενυχτήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tatoo_lady

Νεοφερμένος

Η Tatoo_lady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Αλλά μόλις βγει το Τhe House Of Wax,θέλω οπωσδήποτε να το πάρω να το δω;) :)

:ermm: :mpliaks: Maggie δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα ειναι ΜΑΠΑ η ταινια. Πολυς ντορος για το τιποτα!.. :mpliaks::mpliaks::mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Tatoo_lady:
:ermm: :mpliaks: Maggie δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα ειναι ΜΑΠΑ η ταινια. Πολυς ντορος για το τιποτα!.. :mpliaks::mpliaks::mpliaks:

Nαι?:confused: κρίμα:worry: ....Thanx:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS:
Είδα το "Exorcism of Emily Rose"

Παιδιά η ταινία ήταν ΜΑΠΑ!:down: Δεν αξίζει μία! Πραγματικά κακοφτιαγμένο θρίλερ. Και δεν λέω μόνο από άποψη τρόμου, αλλά και από πλοκή! :rtfm:

(Όποιος την είδε, μπορεί να φανταστεί γιατί η δίκη είχε αυτή την έκβαση! Μα ήταν επιχειρήματα αυτά των δικηγόρων!!;;)

Γεμάτη κενά η ταινία... Προσοχή μη πέσετε μέσα... :P

Τότε,να δεις τον κανονικό ''Εξορκιστή'' που είναι ΤΕΛΕΙΟΣ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εννοείται ότι τον έχω δει.. τον είχα δει όταν ήμουν 16 και ενθουσιάστηκα.. Τα έκανα πάνω μου βασικά! :P

Αλλά τώρα δεν με συγκινούν ιδιαίτερα τα θρίλερ, αν και ομολογώ πως τα θρησκευτικά ακόμη με επηρεάζουν! :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deluxe

Νεοφερμένος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ο εξορκιστης-η αρχη του κακου, λεει τιποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Καμμία σχέση με τον Εξορκιστή... Γέλασα με την ψυχή μου!!! :) :) :)

το Emily Rose είναι καλύτερο νομίζω, γιατί τουλάχιστον εκεί έχει και μια πρωτοτυπία η πλοκή σε σχέση με την αρχή του κακού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Είδα τον Μεγα Αλέξανδρο.Πατατα:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Είδα τον Μεγα Αλέξανδρο.Πατατα:down:

Μου φαίνετε ότι το έλεγαν κιόλας ότι είναι μάπα. Απο τα καινούργια έργα υπάρχει κάποιο που να αξίζει πολύ να το δεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Μου φαίνετε ότι το έλεγαν κιόλας ότι είναι μάπα. Απο τα καινούργια έργα υπάρχει κάποιο που να αξίζει πολύ να το δεις?

charlie by far:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Deluxe:
ο εξορκιστης-η αρχη του κακου, λεει τιποτα;

Το είδα πρόσφατα σε dvd, δεν λέει και πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ψιλομούφα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top