Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Εγω είδα τον Μπόμπ τον Σφουγγαράκη τις προάλλες. ΑΠΕΙΡΟ ΓΕΛΙΟ!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: Λέτε να βάλω να κατεβαίνει το ICE AGE; Σκέφτομαι να δω το American Pie The Band Camp:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Λέτε να βάλω να κατεβαίνει το ICE AGE;
Δες την ταινια που θελεις και βαλε ΟΛΑ τα animation εργα που υπαρχουν,εκει να δεις γελιο απο τα λεσια τους animators :clapup:

Ice age,Mosters Inc,Shark Tale,Finding Nemo,Shrek 1/2,Robots,Magadascar,The Incredibles

Σου εγγυωμαι απειρες στιγμες γελιου :)

Υ.Γ.Αν εισαι με 384 τοτε σε λιγοτερο απο 5 ωρες θα εχεις την καθεμια.Οταν με το καλο τις βλεπεις (αν τελικα το κανεις),σχολιαζε σε παρακαλω καθεμια απο αυτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
βέβαια... το αγαπημένο μου EVER είναι το ένα και μοναδικό... ICE AGE!!!! :clapup: :clapup: :clapup:
Εγω με τα απο πίεση την είδα... και ένα έχω να πω: Φοβερό..
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
Για ολους εσας προτινω να δειτε το Final Fantasy VII : Advent Children
Δεν βγήκαν ομως ελληνική υπότιτλοι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Δεν βγήκαν ομως ελληνική υπότιτλοι :(
To εργο ειναι στα ιαπωνικα,αρα θα χρειαστεις αγγλικους υποτιτλους για να το δεις.Επισης δεν ξερω κατα ποσο καποιος θα κανει μεταφραση τους αγγλικους σε ελληνικα,εγω αρκουμαι στα αγγλικα κ χωρις υποτιτλους.

Παω να ξαναδω το saw 2 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
To εργο ειναι στα ιαπωνικα,αρα θα χρειαστεις αγγλικους υποτιτλους για να το δεις.Επισης δεν ξερω κατα ποσο καποιος θα κανει μεταφραση τους αγγλικους σε ελληνικα,εγω αρκουμαι στα αγγλικα κ χωρις υποτιτλους.
Τα αγγλικά μου δεν είναι και τόσο κάλα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Είδα το SAW χθες :)
πολύ κάλο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Δεν βγήκαν ομως ελληνική υπότιτλοι :(


Ποιός σου το είπε αυτό;;;;;) ;) ;)
Μάλλον δεν έψαξες....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
Μη ντρέπεσε ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ θέλω και εγώ να δω το Robots:redface:.....Και εντελώς μεταξύ μας έχω και δει τον "Σφουγκαράκη" :redface::redface::redface: :whistle::whistle:
Τι λέει ο σφουγκαράκης? να το δω? :redface:

Αρχική Δημοσίευση από VarX:
Ice age,Mosters Inc,Shark Tale,Finding Nemo,Shrek 1/2,Robots,Magadascar,The Incredibles
Από αυτές δεν έχω δει τα : Shark Tale και Magadascar... για ενημερώστε με pls :redface:


Υ.Γ. η κουρτίνα της μπανιέρας μου είναι θέμα από το Finding Nemo... μεταξύ μας αυτό ε? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Είδα το " Ο πόλεμος των κόσμων"...
ε... χμ.... δεν ήταν κακή απλά με απογοήτευσε το τέλος της (όπως κάθε τέτοιου είδους τέλος)
Το θεωρώ πολύ χαζό να έκαναν τέτοιου είδους λάθος οι "κακοί"... δεν παίζει... μιλάμε για ανώτερα από εμάς όντα...
δεν λέω περισσότερα για να μην πω το τέλος για όσους δεν το έχουν δει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Από αυτές δεν έχω δει τα : Shark Tale και Magadascar... για ενημερώστε με pls :redface:
Υ.Γ. η κουρτίνα της μπανιέρας μου είναι θέμα από το Finding Nemo... μεταξύ μας αυτό ε? :redface:
Καλα και τα 2 πολυ,υπεροχο animation και πολυ γελιο,δες τα αφοβα!

"Υ.Γ. η κουρτίνα της μπανιέρας μου είναι θέμα από το Finding Nemo... μεταξύ μας αυτό ε? "
Μαλλον θα ηθελες να πεις,εχει θεμα το...καθως η εκφραση σου ηταν απολυτα αγγλικη!..μεταξυ μας αυτο ε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Είδα το " Ο πόλεμος των κόσμων"...
ε... χμ.... δεν ήταν κακή απλά με απογοήτευσε το τέλος της (όπως κάθε τέτοιου είδους τέλος)
Το θεωρώ πολύ χαζό να έκαναν τέτοιου είδους λάθος οι "κακοί"... δεν παίζει... μιλάμε για ανώτερα από εμάς όντα...
δεν λέω περισσότερα για να μην πω το τέλος για όσους δεν το έχουν δει :P
Τελεια ειδικα εφε (ο μονος λογος που την παρακολουθησα) και περνας ευχαριστα ενα απογευματακι.Οχι τιποτα το ιδιαιτερο,απλα μια ταινια εκατομμυριων με μικρο βαθος και αποτυπωση της στο εγκεφαλο του θεατη.

Δειτε το Saw 2 και το War of Wolds και μετα καντε εναν απολογισμο ποιο σας αρεσε περισσοτερο και στο τελος σκεφτειτε ποσο κοστισε το καθενα (τα αλλα ακρα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από VarX:
Καλα και τα 2 πολυ,υπεροχο animation και πολυ γελιο,δες τα αφοβα!
θα τα δω στανταρ λοιπόν!!! tks! :clapup:


Αρχική Δημοσίευση από VarX:
"Υ.Γ. η κουρτίνα της μπανιέρας μου είναι θέμα από το Finding Nemo... μεταξύ μας αυτό ε? "
Μαλλον θα ηθελες να πεις,εχει θεμα το...καθως η εκφραση σου ηταν απολυτα αγγλικη!..μεταξυ μας αυτο ε; :)

σκέψου να είχα πάει και στην Αγγλία τι θα τράβαγα ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
το ice age οπωσδήποτε μπαντ ίνφλουενς (το χω στο πισί :clapup:)

έντιτ. ουγκ, είμαι στραβός :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Τι λέει ο σφουγκαράκης? να το δω? :redface:

Δεν ήταν "χλιδάτο" όπως τα υπόλοιπα τα αλλά ρε συ είχε πολύ γέλιο


Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Από αυτές δεν έχω δει τα : Shark Tale και Magadascar... για ενημερώστε με pls :redface:


Υ.Γ. η κουρτίνα της μπανιέρας μου είναι θέμα από το Finding Nemo... μεταξύ μας αυτό ε? :redface:

Το Shark tale μου άρεσε πολύ καθώς και το robots που τελικά το είδα!!!:D:D


Υ.Γ. έχω τον Νέμο σε μεγάλο κουκλάκι "πρώτη μούρη" στο δωμάτιο μου:redface:....μη ξέχνας έχουμε δώσει τον όρκο της σιώπης μη σου ξεφύγει τίποτα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Εγω είδα χτες το Elizabethtown κομεντί που περνούσε ευχάριστα η ώρα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
Δεν ήταν "χλιδάτο" όπως τα υπόλοιπα τα αλλά ρε συ είχε πολύ γέλιο
ok... θα το τσεκάρω;)




Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
Το Shark tale μου άρεσε πολύ καθώς και το robots που τελικά το είδα!!!:D:D


Υ.Γ. έχω τον Νέμο σε μεγάλο κουκλάκι "πρώτη μούρη" στο δωμάτιο μου:redface:....μη ξέχνας έχουμε δώσει τον όρκο της σιώπης μη σου ξεφύγει τίποτα;)
τελικά το είδα το shark tale.... πολύ γέλιο!! :D θέλω τώρα οπωσδήποτε να δω και το madagascar lol

Υ.Γ. άσε.... έχω και γω τον τίγρη και τον winy the pooh... όρκος σιωπής... προσκοπίνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εγώ ξεκίνησα για τα Village αλλά ως γνωστόν όποτε πας Village φεύγεις γιατί δεν βρίσκεις θέσεις στο έργο που θες :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
αύριο θα δω το viva cuba, αρκεί να βρω κάνα θύμα να έρθει μαζί μου :redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Nα παρακολουθησετε οπωσδηποτε το House Of Wax.
Υπεροχη ταινια θριλερ,με πολυ αιμα και σοκαρεστικες σκηνες με πολυ ομορφα εφε.
Την προτινω ανεπιφυλακτα στους οπαδους των ταινιων τρομου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Μόλις είδα το Elektra....

Ωραία ταινία.... πάρα πολύ ωραία πρωταγωνίστρια!!!:)
Αξίζει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top