Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως η κωμωδία σαν είδος είναι ίσως το δυσκολότερο και δεν γελούν όλοι με τα ίδια πράγματα... Ανακαλώ λοιπόν το "χάλια" λέγοντας πως δεν είναι το στύλ κωμωδίας που μπορεί να κάνει εμένα να γελάσω και μια που δεν ξέρω τόσο καλά την underwater ...ίσως και να της αρέσει.

My Bad! Sorry!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καμιά καλή κωμωδία να ανέβω ρε παίδες;

Τελευταια ειδα το little miss sunshine και μου φανηκε πολυ ευχαριστο! Αλλα γενικα ταινια για πολυ γελιο κτλ, παντα προτεινω μεγαλο μπουκοφσκι και monty python!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Το "Little Miss Sunshine" το είδα πριν 1 μήνα και μου άρεσε πολύ! Και Mr Bean, όχι, μακριά!:P Θα πάω αύριο στο dvdομάγαζο να δω.

Και για να μην είμαι off-topic: έβαλα να δω τον "Κώδικα DaVinci" και το παράτησα. Σε καμία περίπτωση δεν μεταφέρει την ατμόσφαιρα του βιβλίου, το οποίο χωρίς να θεωρώ masterpiece, σε κρατάει σε εγρήγορση. Επίσης ο Τομ Χανκς και η Οντρέ Τοτού είναι άθλιοι, ενώ τους θεωρώ καλούς ηθοποιούς συνολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ο Χριστος κι η παναγια, θα μ'αρχιζε στις φαπες ο Τσαρλς..
Μεγαλο λεμποφσκι εννοουσα!!

Και για να μην ειμαι οφτοπικ κι εγω, ειδα fountain και μ'αρεσε ΠΟΛΥ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ο Χριστος κι η παναγια, θα μ'αρχιζε στις φαπες ο Τσαρλς..
Μεγαλο λεμποφσκι εννοουσα!!

Και μένα κάπως μου φάνηκε όταν είδα "Μεγάλο Μπουκόφσκι", αλλά λέω κάτι θα ξέρει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
:redface::stupid:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κοτοπουλάκι χτές βράδυ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εμείς είδαμε το last king of scotland...
Πολύ καλό, σκληρό, αλλά παίζει ο άτιμος τέεελεια...!
8/10!
Και εγώ το είδα χθες.
Μια χαρά παίζει το παλικάρι αλλά δεν κατάλαβα γιατί τόσο ο πανικός.
Πάντως εμένα αν μπορούσες να της συγκρίνεις ποιο πολύ μάρεσε το ματωμένο διαμάντι και μάλιστα μου άρεσε πολύ περισσότερο ο μαύρος ηθοποιός (δεν θυμάμαι όνομα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είδα το "Failure to launch" με Σάρα Τζέσικα Πάρκερ και Μάθιου Μακόνεχι. Αισθηματικό, τίποτα ιδιαίτερο, αλλά περνάει ευχάριστα η ώρα. Το είχα ανάγκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λαγοιστορίες, καμικάζι αγάπη μου, και ....
κάποιες που δεν πρέπει να σας πώ:redface: (πάντος βγήκαν κάποιες που είναι ακριβές παραγωγές που είναι με 3 διαφορετικά θέματα κυνηγοί κεγαλών, ιστορία της γυναίκας απο τα παλιά μέχρι τώρα και μια Ιταλική με τις επιθυμίες) πολλύ καλές άν και ψυλοψιόφιες:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το π (pi), πάλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Το "Children of men".Πολύ καλό αλλά όχι και εξαιρετικό όπως το περίμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Σε DVD τα αδέσποτα σκυλια. Πραγματικά εξαιρετική. Πραγματικά. Εκπληκτικός Χοφμαν και απίστευτη πλοκή. Πρέπει να είναι πολύ ψυχάκιας ο σεναριογράφος, αλλά και ο σκηνοθέτης που τη γύρισε εξ' ολοκλήρου μέσα σε ένα σπίτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το "Inside man".
Εξαιρετικό καστ (Washington,Foster,Owen,Dafoe,Plummer),πολύ έξυπνο σεναριακά,υπέροχοι διάλογοι,ανατρεπτικό φινάλε και μια ταινία πολύ διαφορετική από ότι έχει κάνει μέχρι τώρα ο Σπάικ Λι.
Βαθμολογία:8/10:)


το αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στέφανος

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Το Ghost Rider:) . Εξερετική ταινία, αν και στο πρώτο τέταρτο ίσως να είναι λίγο βαρετό! Πάντος εγώ την ευχαριστήθηκα:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Το Lonely Hearts... δεν ήταν κακό... Οκ δεν με ενθουσίασε αλλά και δεν το βαρέθηκα...καλούλη ήταν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ξαναείδα Shrek. Θα ακολουθήσει και το 2.Κάνω ζέσταμα και εκπαίδευση για το επερχόμενο Shrek The Third
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μολις ειδα το Catch A Fire πολυ δυνατο, προτεινεται αφοβα 10/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είδα το "Fight Club", το οποίο βρήκα καλό, πολύ καλή σκηνοθεσία όπως και ερμηνείες, αλλά με ΤΟΣΑ που είχα ακούσει το περίμενα πιο σούπερ.

Είδα και τις "Αναμνήσεις μιας γκέισας". Ευχάριστο ήταν, παραμυθάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κονί και Κάρλα, εις υγείαν, λαγοπαρέα η ταινία, μπάγκς μπάνι και μπιπ μπίπ και κάποια άλλα που δεν θυμάμε τίτλους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top