Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το notebook..δε μ'αρεσε :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Όσοι μείνατε και μετά τους τίτλους τέλους θα είδατε:
Τον Will Turner να επιστρέφει μετά από δέκα χρόνια στη γυναίκα του και ...το 10χρονο γιό του, που τον περιμένουν!!!

ε οχι ρε γμτ... πως το εχασα αυτο;;;;; :( :( :(
να χ*σω τους βιαστικους που θελανε να φυγουνε.... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
τωρα θα παρω τηλ να τους μπινελικωσω... :mad: :mad: :mad:

παντως πολυ ωραια ταινια!! μου αρεσε πολυ!! και επισης μου αφησε την αισθηση οτι προετοιμαζεται και 4η ταινια.. ΜΑΚΑΡΙ!!!!! Johnnyyyyyyyyyyyyyy!!! :inlove: :alljumpy: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
O Johnny έχει δηλώσει πως δεν έχει εξάντλήσει τις δυνατότητες του χαρακτήρα αυτού (Jack Sparrow). H Keira απ' την άλλη μάλλον δεν θέλει να πάρει μέρος σε επόμενη ταινία...
Γενικά υπάρχουν πιθανότητες και για 4η ταινία...Θα δουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
πειρατές 3 - χθες
μεγάλη χαζομάρα
κοιμόμουν στη μισή ταινία
τζάμπα λεφτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
πειρατές 3 - χθες
μεγάλη χαζομάρα
κοιμόμουν στη μισή ταινία
τζάμπα λεφτά


:confused: :confused: :confused: :confused:

τι λές ρε; δε σου άρεσε; απίστευτο, δεν είχε σημείο που να μην έχει ενδιαφέρων, περίεργο μου φένετε:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
και μένα μου φαίνεται περίεργο αλλά ειλικρινά μου φάνηκε εντελώς αδιάφορο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Κι εγω στους Πειρατες πρωτη φορα θελησα να φυγω απο την αιθουσα στη μεση της ταινιας..

Ααα ρε Τζωννυ ο χωρισμος μας σε κατεστρεψε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
blood diamond ή Ελληνιστί Ματωμένο διαμάντι....
αν και με κούρασε λίγο λόγω της μεγάλης διάρκειας... ήταν μια ταινία με νόημα...
Αφορά τον πόλεμο στην Σιέρα Λεόνε και τα διαμάντια της....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλα, μουφα οι πειρατες λεμε. και που πηγα στην πρεμιερα, πριν προλαβω να δω το σποιλερρρρρ! κριμα η gold class Και τα μεζεκλικια! :P

(well οχι, μας αρεσε αυτο..)

αλλα οχι ρε γμτ να χασω τους τιτλους του τελους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν ξέρω ελληνικό τίτλο. Premonition λεγόταν με την Sandra Bullock. Στο πισί μου την είδα, καλή ηταν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Δεν ξέρω ελληνικό τίτλο. Premonition λεγόταν με την Sandra Bullock. Στο πισί μου την είδα, καλή ηταν :)

Κι εγώ την είδα προχθές..!:)
Μ'άρεσε αρκετά,αν και έφαγα μια σύγχηση στο τέλος..τεσπά..πολύ καλή! :thumbup:

Επίσης,είδα το Invisible και ήταν αρκετά καλό..μου θύμισε αρκετά ύφος Donnie Darko..;)

Το Messengers..καλό,αλλά κλασσικός Χολυγουντιανός τρόμος,που προσπαθούν να στον βγάλουν,όχι με την όλη ατμόσφαιρα της ταινίας,αλλά με τις απότομες σκηνές της.. :hmm:

Και τέλος,Norbit..τίποτα ιδιαίτερο (δεν περίμενα και πολλά εξάλλου),αλλά είχε πολύ γέλιο.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
είδα πριν μια βδομάδα στο cinema τους Πειρατές το 3....ΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧ!!!!
Αντικειμενικά ήταν πολύ καλή ταινία!:thumbup:
Υποκειμενικά...........ήταν τέλειος!θεός!Απίστευτος!:inlove::inlove::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μας μπερδέψατε με τους Πειρατές , τελικά είναι καλή η όχι ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αν είσαι άντρας, όχι :P

//Ή μάλλον, είναι μέτρια, μόνο και μόνο για την Keira :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αν είσαι άντρας, όχι :P

//Ή μάλλον, είναι μέτρια, μόνο και μόνο για την Keira :inlove:

Κατάλαβα για τον μπλούμ το βλέπουν το έργο





:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
:kill: :beating: :boxing: Κακό λινκ! ΚΑΚΟ! ΚΑΚΟ!!:rant:

:kill: :beating: :boxing: Κακό λινκ! ΚΑΚΟ! ΚΑΚΟ!!:rant:

ο Μπλούμ είναι για την κόρη μου, εγώ θα πάρω τον Depp...ή τον Wentworth.
Όσο για την ταινία...είναι απ' αυτές που πρέπει να τη δεις για να βγάλεις συμπέρασμα.
Δυστυχώς δεν σε ξεσήκωνε όπως οι άλλες δύο. Σε καθήλωνε στη θέση σου σε βαθμό να βαριέσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μας μπερδέψατε με τους Πειρατές , τελικά είναι καλή η όχι ? :hmm:

Αν έχεις δεί τα άλλα δύο και σου άρεσαν θα σου αρέσει και αυτό, έχει συνέχεια νέες καταστάσεις απλά λόγο χρόνου΄μπορεί να σε κουράσει(άν δεν μπορείς μεγάλη διάρκια να βλέπεις) κοιμόντουσαν αυτοί που απλά πήγαν για να δούν μια ταινεία ή τον ηθοποιο, αντικημένικά απο το 1-10 βάζω 9,50 τον μισό πόντο τον χάνει λόγο χρόνου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ο Δράκουλας των Εξαρχείων....
Ανάμεικτα τα συναισθήματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είχα την τύχη να δω το An Inconvenient Truth στη Μεγάλη Οθόνη! :)
Με άριστα το 10 της βάζω 11 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top