Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Ocean's 13
καλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
italian job στο STAR εχθες το βραδυ, πολυ καλη ;)

η Charlize παντα Θεα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
italina job παλιό και τέλειο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
italian job στο STAR εχθες το βραδυ, πολυ καλη ;)

η Charlize παντα Θεα :)

italina job παλιό και τέλειο :D

Κορυφαίο!Ειδικά οι σκηνές με τα μινι κούπερ ειναι απαιχτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Love Actually. Αρκέτα καλό.. :)


Έχεις πάθει κάτι τελευταία με τα ρομαντικά ; :P


Τhe pursuit of happyness (6/10)
Όχι κάτι ιδιαίτερο. Είχε ωραίο νόημα, καλές ερμηνίες, αρκετούς συναισθηματισμούς..Αυτό, τίποτα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
το love actually είναι μιά από τις πιο όμορφες ταινίες που έχω δεί στη ζωή μου
την έχω δει πολλές φορές και μαρέσει απίιιιιιιιστευτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
το love actually είναι μιά από τις πιο όμορφες ταινίες που έχω δεί στη ζωή μου
την έχω δει πολλές φορές και μαρέσει απίιιιιιιιστευτα!


Ναιιιιιιιιιιιιιι!!Είναι πολύ πολύ ωραία ταινία!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
CLERKS 2 (2006)
Αρκετα χρόνια μετα το 1ο , οπου θεωρειται σχεδον κλασικο εργο της μοντερνας κουλτουρας (κατεχει και ενα απο τα καλυτερα ρεκορ περισσοτερων εσοδων σε σχεση με τα εξοδα που ηταν καπου 50.000).

Αν δεν ξερετε τον Kevin Smith, ξεκινηστε με τη σειρα τα εργα του.Θεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
CLERKS 2 (2006)
Αρκετα χρόνια μετα το 1ο , οπου θεωρειται σχεδον κλασικο εργο της μοντερνας κουλτουρας (κατεχει και ενα απο τα καλυτερα ρεκορ περισσοτερων εσοδων σε σχεση με τα εξοδα που ηταν καπου 50.000).

Αν δεν ξερετε τον Kevin Smith, ξεκινηστε με τη σειρα τα εργα του.Θεος.

Προτιμώ "Chasing Amy" απο Kevin SMith αν και το Clerks του 94' ήταν εξίσου καλό.

Τελευταίες ταινίες που είδα:

1.Children of Men 8/10

Πολύ εφέ, πολύ χρήμα, πολύ τεχνολογία, πολύ Hollywood! Ωστόσο πολύ ωραίο :P

2.An Inconvenient Truth (επιφυλακτικά) 7/10

Θα το ξαναδώ να το εμπεδώσω γιατί δεν είναι και ό,τι πιο απλό :P

3.Persona 9/10

Σταθερές αξίες :D


Πολύ χαίρομαι που τελείωσαν οι εξετάσεις και αρχίζουν οι καθημερινές τριάδες :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ναι και το Chasing Amy πολυ ωραιο. Και το Dogma φυσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
88 Minutes

αρκετα καλο θα ελεγα.

ο pacino κορυφη οπως παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ναι και το Chasing Amy πολυ ωραιο. Και το Dogma φυσικα.

Μπα. Με την καμία, έχω ένα κάτι με τις ταινίες άγγελοι, σατανάδες κτλπ. Εκτός απο το Δικηγόρο του Διαβόλου τίποτα άλλο δεν έχει βρεθεί να μου αρέσει σε αυτό το είδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Είδα το Miss Potter. Καλούτσικη ταινία που στηρίζεται στην ζωή γνωστής (εγώ δεν την ήξερα, σόρυ) συγγραφέως από την Αγγλία και στο πως κατάφερε να εκδώσει τα πρώτα της παιδικά βιβλία και να γίνει διάσημη σιγά - σιγά (έχει κ λαβ στόρυ...;))

Η ταινία είναι καλή σε γενικές γραμμές, απλά το σενάριο δεν έχει τις έντονες ανατροπές ή το ιδιαίτερο βάθος που θα κάνουν την ταινία να χαραχτεί στην μνήμη σου για πάντα. Πολύ ευχάριστη όμως για τα ζεστά βράδια που έρχονται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μπα. Με την καμία, έχω ένα κάτι με τις ταινίες άγγελοι, σατανάδες κτλπ. Εκτός απο το Δικηγόρο του Διαβόλου τίποτα άλλο δεν έχει βρεθεί να μου αρέσει σε αυτό το είδος.
Προσπαθησε να το ξεπερασεις γιατι αν δεις το Δογμα σαν "μια ταινια με αγγελους και διαβολο" , τοτε δε θα την εχεις δει για την πολυ καλη ταινια που ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Προσπαθησε να το ξεπερασεις γιατι αν δεις το Δογμα σαν "μια ταινια με αγγελους και διαβολο" , τοτε δε θα την εχεις δει για την πολυ καλη ταινια που ειναι.

Eίναι το ένα και το αυτό :P Δεν μου αρέσουν τέτοιου είδους ταινίες απλά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Kevin Smith ειδος ειναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είδαμε το απόγευμα με την Αμφιτρίτη τους Fantastic Four στη VMax του TheMall.
Περάσαμε τέλεια! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το jacksass, πριν λιγο..!:P (αν και το εχω ξαναδει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Fantastic 4 (2)
Η καλύτερη ταινία όλων των εποχών.
ΧΑ! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Eternal sunshine of the spotless mind ξανά. Αριστουργηματικό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top