Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Είδα το Crank Και το Number 23.
To πρώτο σας συνιστώ να το δείτε.Πολύ δράση και βία αλλά και μερικές αστείες σκηνές.
Το Number 23 είναι καλό για να περάσεις μια βραδιά.
Crank:https://www.imdb.com/title/tt0479884/
The Number 23:https://www.imdb.com/title/tt0481369/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
fantastic 4 : rise of silver surfer :D

για αυτό που ήθελε να είναι σαν ταινία... καλούτσικη ήταν
περνάς ευχάριστα ένα απογευματάκι σπίτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
fantastic 4 : rise of silver surfer :D

για αυτό που ήθελε να είναι σαν ταινία... καλούτσικη ήταν
περνάς ευχάριστα ένα απογευματάκι σπίτι :P



Μπράβο!!! Η αγαπημένη μου!!!! :D


εγώ είδα προχθές το : 28 weeks later
:(
πολύ τρομαχτικό και χαζό
μη το δείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ είδα χθες το βράδυ που είχα αϋπνίες το άρωμα :P
Και μου φάνηκε αρκετά καλή, αρκετά ατμοσφαιρική. Την φοβερή ατμόσφαιρα του βιβλίου δεν την έφτασε, και παρέλειψε κάποια πραγματάκια... Τέλος πάντων, καλή ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Stranger than Fiction (2006)
Πρωτότυπο σενάριο. Βλέπεται με το σύντροφό σου άνετα. Κατά τ'άλλα δεν λέει πολλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ είδα χθες το βράδυ που είχα αϋπνίες το άρωμα :P
Και μου φάνηκε αρκετά καλή, αρκετά ατμοσφαιρική. Την φοβερή ατμόσφαιρα του βιβλίου δεν την έφτασε, και παρέλειψε κάποια πραγματάκια... Τέλος πάντων, καλή ήταν.

Πάντως μου άρεσε ο ηθοποιός στο ρόλο αυτό...αν και φανταζόμουν τον πρωταγωνιστή άσχημο λόγω του βιβλίου :P
Είχε φοβερή εκφραστικότητα...αν σκεφτείς ότι μιλούσε ελάχιστα...
Άσε την έχω δει ήδη δύο φορές... :P

Πάντως σπάνια ταινία φτάνει το βιβλίο έτσι κι αλλιώς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Πάντως μου άρεσε ο ηθοποιός στο ρόλο αυτό...αν και φανταζόμουν τον πρωταγωνιστή άσχημο λόγω του βιβλίου :P
Είχε φοβερή εκφραστικότητα...αν σκεφτείς ότι μιλούσε ελάχιστα...
Άσε την έχω δει ήδη δύο φορές... :P

Πάντως σπάνια ταινία φτάνει το βιβλίο έτσι κι αλλιώς ;)
Ήταν άσχημος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
:confused: Μιλάμε για τον Zαν Μπαπτίστ;

Νι :P
Εμένα μου άρεσε :worry:
έχω τόσο περίεργο γούστο τελικά; :confused: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Νι :P
Εμένα μου άρεσε :worry:
έχω τόσο περίεργο γούστο τελικά; :confused: :P

:P Γούστα είναι, όπως θέλουν είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
"Ο άνθρωπος χωρίς παρελθόν"..χτές στην ΕΤ1.Απλά ταινιάρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
"Ένας ήσυχος Αμερικανός", με τον Michael Caine, Brendan Fraiser...
Πολύ όμορφο και ατμοσφαιρικό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
"ο Δρόμος" στο mega πριν (8/10)

Οι ελληνικές ταινίες που μου αρέσουν είναι 2 και "ο δρόμος" είναι η 2η

Τόσο, μα τόσοοοοοοοοο, όμορφη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Μόλις γύρισα απ' το cinema, συγκεκριμένα απ' το Death Proof.
Η ταινία θα μπορούσε να χαρακτηριστεί έκτρωμα, αλλά διασκέδασα :hehe:
Δεν έχω ιδέα γιατί.
Το μόνο που με χάλασε ήταν οι αδιάφοροι διάλογοι. Σε όλες τις ταινίες του Tarantino είναι μεγάλοι, αλλά σε αυτή τη ταινία ήταν και ανούσιου.
Τεσπα.
B-movie σε όλο του το μεγαλείο :D
Δεν προτείνεται πάντως.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Είδα το Paris, Je t'aime. Οι μισές ιστορίες ήταν πολύ γλυκές. Οι άλλες κάπως αδιάφορες. Θα το ξαναέβλεπα πάντως.

Αύριο θα δω το Death Proof και το περιμένω τέλειο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Είδα το Paris, Je t'aime. Οι μισές ιστορίες ήταν πολύ γλυκές. Οι άλλες κάπως αδιάφορες. Θα το ξαναέβλεπα πάντως.

:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Είδα το "Νούμερο 23". Μου άρεσε πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Turistas (2006)

Την πήραμε επειδή το video club είχε ενοικιασμένα όλα τα αντίτυπα του Epic Movie, αλλά όσο γέλιο θα έριχνα με το Epic Movie, τόσα έριξα και με το Turistas, τόσο τρομακτικό θρίλερ ήταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Στρεϊτ στορυ. (ΕΥΤΥΧΩΣ σε ντιβιντι.) :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top