Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Σημερα ειδα το Children of Corn του St. King ... δεν μου αρεσε καθολου:(

Kι εγώ την είχα δει αυτή την ταινία και δεν μου άρεσε:confused: .Στο βιβλίο πάντως,είναι πολύ ωραία σαν ιστορία;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Σημερα ειδα το Children of Corn του St. King ... δεν μου αρεσε καθολου:(

Ξεχνα την ταινια. (αν και προσωπικα για ταινια του 1984 το θεωρω πολυ καλο);)
Παρε το βιβλιο.:)
Ειναι πολυ καλο!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affectuoso31

Νεοφερμένος

Η Affectuoso31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Βγήκε στις αίθουσες το SAWII ?
Αλήθεια τον "Κύβο" τον έίδε κανείς?Πιστεύω ότι έχει πολλά κοινά στοιχεία με το saw που με κάνει να ανρωτιέμαι αν και το SAWII θα μοιάζει τόσο στο "ΚΥΒΟII"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Παιδάκια, και εγώ είδα το Flightplan, αλλά δεν.....
Περίμενα περισσότερη αγωνία. Άσε που έκανε μπαμ από την αρχή ποιός τα είχε οργανώσει όλα.... Καλύτερα σε DVD.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
ξανα ειδα την ζωη του ντειβιτ γκελ σημερα με την michelle (η michelle πρωτη φορα την ειδε) και σε εμενα αλλα και στην Michelle μας αρεσει πολυ ... Την συστηνω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
δεν ξέρω βέβαια αν θα μοιάζει με το ΙΙ αλλά είμαι υπέρ του ότι το πρώτο έργο κάθε σειράς είναι πάντα καλύτερο απ όσα κι αν ακολουθήσουν ;)

Σχεδον παντα το πρωτο εργο ηταν καλλιτερο...Κι εγω ετσι πιστευα και πιστευω...
Αλλα οταν ειδα το sawII...:shifty:
Eγω ειδα το Αmerican Pie-Band Camp...
Mπαααα....δεν αξιζε μια.
Εαν εξαιρεσεις κατι ωραιες κοπελες που επαιζαν...:P
Δυστυχως δεν παιζουν τα παιδια που επαιζαν στα προηγουμενα American Pie.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Σχεδον παντα το πρωτο εργο ηταν καλλιτερο...Κι εγω ετσι πιστευα και πιστευω...
Αλλα οταν ειδα το sawII...:shifty:
Eγω ειδα το Αmerican Pie-Band Camp...
Mπαααα....δεν αξιζε μια.
Εαν εξαιρεσεις κατι ωραιες κοπελες που επαιζαν...:P
Δυστυχως δεν παιζουν τα παιδια που επαιζαν στα προηγουμενα American Pie.

Και μόλις το κατέβασα :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Και μόλις το κατέβασα :eek:

Δες το doodooli...δεν πιστευω να σου πολυ αρεσει...:redface:
Μια κλασσικη αμερικανικη κωμωδια ειναι...:(
Τα προηγουμενα ελεγαν πολυυυυ περισσοτερο...:clapup:
Δυστυχως λειπουν τα παιδια που επαιζαν και κανει πολυ μπαμ αυτο.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Παιδάκια, και εγώ είδα το Flightplan, αλλά δεν.....
Περίμενα περισσότερη αγωνία. Άσε που έκανε μπαμ από την αρχή ποιός τα είχε οργανώσει όλα.... Καλύτερα σε DVD.

Το κατάλαβες?:confused: Από εμάς κανένας δεν κατάλαβε ποιος ήταν στο τέλος:redface: :P Εμένα πάντως μου άρεσε πολύ η ταινία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Χθες είδα το
The Amityville Horror

καλή ταινία, δεν μπορώ να πω... αλλά πολύ προβλεπόμενες οι τρομακτικές σκηνές!

Και μια ερώτηση έχω να κάνω σε όσους την είδαν: η νταντα είχε κάποια λειτουργική αξία στο έργο, πέραν του οφθαλμόλουτρου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
η νταντα είχε κάποια λειτουργική αξία στο έργο, πέραν του οφθαλμόλουτρου;

Και το οφθαλμόλουτρο, λειτουργική αξία θεωρείται... :P :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
I will cheat now. Νι.

[ hp4.jpg

:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Που είσαι Weaky??Να η ερμιόνη και συ απουσιάζεις..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
άχου το κουκλί μου :redface: :inlove:. εγώ την έχω δει από πιο κοντά όμως :huglove:.

πάω σκουλή, τα λέμε αργότερα :),
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κορυφή χτες. Νι. :clapup::panwkatw::vroum:

φρεντ/τζώρτζ. OEO. fred_george.JPG

ερμιόνη. θεά. hermione2.jpg

μάι χάουρι. μπειμπι. harry.jpg

και σημειώνω επίσης: αντζέλικα (την προσέξατε?;))

βίκτορ: ξυπνάει λυσσασμένα γυναικεία ένστικτα...ουγκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
βίκτορ: ξυπνάει λυσσασμένα γυναικεία ένστικτα...ουγκ.

Yeap,σωστή:D :P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Καμιά φώτο δεν έχετε να τον δούμε ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
άντε ρε με τον βίκτορ το κινούμενο κρέας :D. ο σέντρικ τον έχει :), πάει το παιζί :(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τα λες αυτά επειδή αρέσει στην ερμιόνη:bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
αχα! λέω κι εγώ γιατί τόση εμπάθεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top