Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
spring, summer, fall, winter... and spring

πολύ όμορφη... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ζορό 2 πωπω,αυτή η ταινία τελειωμό δεν είχε :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
spring, summer, fall, winter... and spring

πολύ όμορφη... :(

χαλια ηταν, δε μαρεσε καθολου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Απόλυτο Σκοτάδι... Απόλυτη βλακεία θα έπρεπε να λεγόταν η ταινία:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
spring, summer, fall, winter... and spring

πολύ όμορφη... :(

;) και εμένα μου άρεσε. τρομερή φωτογραφία! 5 φορές μίλησαν όλες κ όλες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
spring, summer, fall, winter... and spring

πολύ όμορφη... :(
Ήταν πολύ καλή.
Είδα χθες τον κώδικα da vinci.Δεν έχω διαβάσει το βιβλίο.Η ταινία δεν ήταν κακή, πέρασε ευχάριστα η ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KoRaKi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KoRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Μολις επεστρεψα απο το σινεμα που ειδα τον 'Κωδικα ..' . Μια χαρα μπουρδοταινιουλα ειναι. :P
Ειμαι πολυ χαρουμενος που την ειδα και ακομη πιο χαρουμενος που ουτε καν αγορασα το βιβλιο :)

Θα ηταν οικτρη απογοητευση ειδικα επειδη θυμαμαι ποσο καλο ηταν το 'εκκρεμες του Φουκω'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κι όμως, το βιβλίο χωρίς να είναι κανένα λογοτεχνικό αριστούργημα, είναι ένα απίστευτα εθιστικό αστυνομικό θρίλερ με μια δόση μεταφυσικής.
Αν το βιβλίο έπεφτε στα χέρια σου, chances are, να μην μπορούσες να ξεκολλήσεις αν δεν έφτανες στην τελευταία σελίδα του!

Εγώ θα τη δω αύριο.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ θα τη δω αφού πρώτα κοινωνήσω:P

μεσοβδόμαδα, με την έκπτωση (δε φταίω εγώ, οι κριτικοί στις Κάννες φταίνε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
(πραγμα πολυ παραξενο για μένα αν σκεφτεις ότι δεν θυμαμαι το σενάριο ταινιας που ειδα πριν μια βδομαδα:P)

υπάρχουν και χειρότερα...εγώ ξεχνώ όχι το σενάριο μόνο..αλλά ακόμα και τον τίτλο..και χρειάζομαι μόνο 2-3 μέρες γι αυτό..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
crash, καλο αλλα bad timing διαλεξα να τη δω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Neraida:
υπάρχουν και χειρότερα...εγώ ξεχνώ όχι το σενάριο μόνο..αλλά ακόμα και τον τίτλο..και χρειάζομαι μόνο 2-3 μέρες γι αυτό..:D

καλά άστο....
βλέπω ταινία στο σπίτι... μπαίνει μέσα ο καλός μου... με ρωτάει... "τι βλέπεις μωρό μου?"... και γω... :hmm: :whistle: :worry: ... δε θυμάμαι :P

στα σοβαρα!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
καλά άστο....
βλέπω ταινία στο σπίτι... μπαίνει μέσα ο καλός μου... με ρωτάει... "τι βλέπεις μωρό μου?"... και γω... :hmm: :whistle: :worry: ... δε θυμάμαι :P

στα σοβαρα!! :D

Πάλι καλά που θυμάσαι ποιός είναι αυτός που σε αποκαλέι "μωρό μου" Κουέ μου! Πάλι καλά!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Πάλι καλά που θυμάσαι ποιός είναι αυτός που σε αποκαλέι "μωρό μου" Κουέ μου! Πάλι καλά!!!!! :P

η αλήθεια είναι οτι υποψιάζομαι ότι είναι αυτός... βλέπεις δεν έχει άλλος κλειδιά του σπιτιου :P


:D :D :D :D
οκ οκ μη βαράτε... σταματαω τα offtopic :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Transporter 2 :D Πολύ μου άρεσε αν και συνέβαιναν πολλά κουλά,ήταν ωραίο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
άντε το ειδα και εγω το davinci.

μέτρια ταινιούλα, περίμενα περισσότερα από χανκς, τοτού (αν και ο χανκς πετυχαίνει τον αποστασιοποιημένο καθηγητή πανεπιστημίου).
Εχει κάτι ωραίες αναλαμπές ο σκηνοθέτης, όταν μπλέκει παρελθόν με παρόν και ωραία μουσική στο τέλος.

Το βιβλίο ήταν καλύτερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Transporter 1 :P Ωραίο ήταν κι αυτό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
άντε το ειδα και εγω το davinci.

μέτρια ταινιούλα, περίμενα περισσότερα από χανκς, τοτού (αν και ο χανκς πετυχαίνει τον αποστασιοποιημένο καθηγητή πανεπιστημίου).
Εχει κάτι ωραίες αναλαμπές ο σκηνοθέτης, όταν μπλέκει παρελθόν με παρόν και ωραία μουσική στο τέλος.

Το βιβλίο ήταν καλύτερο
To βιβλιο καλυτερο ; Τοσο χαλια η ταινια ε ; !! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πάντα τα βιβλία είναι καλύτερα απ τις ταινίες.....
Στο βιβλίο δεν κοστίζει τίποτα η περιγραφή ενος σκηνικού.... στην ταινία όμως? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Χ-Men 3 :wall:

τίγκα στην κλισεδούρα και τις ανύπαρκτες ατάκες. νταξ, τουλάχιστον γελάσαμε και λιγάκι... :stupid:

αν με απογοητεύσουν και οι πειρατές της καραϊβικής, δεν ξαναπατάω σε πρεμιέρα αμερικάνικης ταινίας για έναν χρόνο :mad:. σιχτίρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top