Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 266)
  • Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό! :redface:

    Ψήφοι: 139 52.3%
  • Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα :P

    Ψήφοι: 68 25.6%
  • Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ :look:

    Ψήφοι: 22 8.3%
  • Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω! :sick:

    Ψήφοι: 37 13.9%

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Πραγματικά όμως παίζει ρόλο η διατροφή (του άντρα) για να έχει μία ωραία γεύση η γυναίκα στο στόμα της.

Πράγματι, αλλά να μην ξεφεύγουμε ψάχνοντας στο ίντερνετ για λίστα τροφών με χαμηλό ph και λοιπές αηδίες. Αν τρως παστουρμά κι έχεις να πλυθείς από τον κατακλυσμό του Νώε, θα βρωμάς. Αλλά δεν θα κάνουμε και πρόγραμμα διατροφής για μία πίπ@...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Πράγματι, αλλά να μην ξεφεύγουμε ψάχνοντας στο ίντερνετ για λίστα τροφών με χαμηλό ph και λοιπές αηδίες. Αν τρως παστουρμά κι έχεις να πλυθείς από τον κατακλυσμό του Νώε, θα βρωμάς. Αλλά δεν θα κάνουμε και πρόγραμμα διατροφής για μία πίπ@...

Ε καλα,αν θες να καταπιει και να πει και "γιαμι",κανε της μια χαρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Ε καλα,αν θες να καταπιει και να πει και "γιαμι",κανε της μια χαρη

Το πιο πιθανό είναι να γευτεί Jack Daniels και να πει "άσπρο πάτο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Kαι εγώ είμαι μεγαλος φαν του στοματικού έρωτα.
Βσκ, ξεκινάω τη μέρα μου με στοματικό έρωτα!
Βγαίνω δηλαδή από το διαμέρισμα και πετυχαίνω τον διαχειριστή. Του προφέρω όσο έρωτα μπορεί να αντέξει με το στόμα.
Βέβαια, συνήθως μου ανταποδίδει τον στοματικό ερωτισμό στο δεκαπλάσιο, γιατί είναι και από τη Γορτυνία, και έχει εκπαιδευτεί στο στοματικό από μικρή ηλικία :confused:

Στην στάση του λεωφορείου, πάντα κάποιος θα πει μια μλκία για τα πολιτικά, για τα αθλητικά, για το τελευταίο επεισόδιο του τελευταίου τουρκικού σήριαλ. Ε εκεί αρχίζω πάλι τον στοματικό έρωτα, με πολύ μεγαλύτερη ένταση από πριν. Συνήθως ο δέκτης αντιδρά στις στοματικές μου προτροπές με δικό του στοματικό έρωτα, και μέχρι να έρθει το μπας όλη η στάση έχει αρχίσει το στοματικό έρωτα ο ένας ως προς όλους τους άλλους.

Έρχεται το λεωφορείο με μόνο 40 λεπτά καθυστέρηση, και μπαίνουμε μέσα όλοι. Όπως είναι λογικό, το στριμωγμα και η στενή επαφή ξυπνά σε όλους μια σχεδόν ερωτική διάθεση. :P Οπότε, μόλις αρχίσω το στοματικό πάνω στον πρώτο που δεν έχει κάνει ντουζ από τα χμας, όλο το λεωφορείο συμμετέχει, και καταλήγουμε σε ένα στοματικό ερωτικό όργιο.

Πάω στη δουλειά και το αφεντικό γκρινιάζει. Από μέσα μου του προσφέρω άπλετο στοματικό έρωτα. Από έξω χαμογελώ λεγοντας "ναι ναι ναι", αλλά δεν προσέχω τι μου λέει γιατί χαζεύω τα μεγάλα β.., εχμ, τα εκφραστικά μάτια της κοπέλας που εκτελεί χρέη γραμματέως :P Αλλά με εκείνη δεν έχει έρθει η ευκαιρία να της προφέρω στοματικό έρωτα, παρ'ότι μια φορά με έχωσε σαββατοβραδο και ήρθα πολύ κοντά.

Τελειώνει η δουλειά και μπαινω σουπερμαρκετ. Κλασσικά κάποιος θα έχει κλείσει την ουρά στο ταμείο επειδή έχει κάποιο πρόβλημα (πολυ συχνά αυτο το ατομο ειναι ο ίδιος ο ταμίας). Εκεί βρίσκω την ευκαιρία να ξεδώσω την πίεση της δουλειάς (...10 ώρες φραπέ και ζαππινγκ) προφέροντας άφθονο στοματικό σεξ απέναντι στους προηγούμενους στην ουρά, στους επόμενους στην ουρά, στους ταμίες, στο προσωπικό ασφαλείας, στον διευθυντή που έρχεται να κατευνάσει τα πνεύματα. Ύστερα από μερικές στιγμές έντονου στοματικού σεξ από όλα τα εμπλεκομένα μέρη, η ώρα έχει περάσει ευχάριστα, και έχει έρθει η σειρά μου να πληρώσω.

Γυρίζω στο διαμέρισμα και πετυχαίνω - πάντα ρε #$#@$#@ - τον διαχειριστή. Για να κλείσει καλά η μέρα, του προφέρω πάλι στοματικό σεξ, στο οποίο απαντά με την ίδια, ή όχι περισσότερη, ένταση.

Μέσα στο διαμέρισμα, παω να κάνω ζάππινγκ, και βλεπω πως το τβκοντρολ πεθανε... :( Εκεί ξεκινάω πάλι το στοματικό σεξ, το οποίο απευθύνω στην Παναγία, τον Χριστό και όλους τους Αγίους. :P Πάνω που λέω να πιω ενα ποτηράκι τσιπουρο να χαλαρώσω, βλέπω πως το μπουκάλι είναι άδειο. Ε τι να κάνω, αρχίζω στοματικό σεκς στον εαυτό μου :mad: Με όλη την ένταση της μέρας να εκτονώνεται στην κρίσιμη στιγμή που σπάω το μπουκάλι στον τοίχο, κόβομαι από τα γυαλιά, αρχιζω το στοματικο σεξ στον τοίχο, και του χώνω και ένα μπουκέτο. Ύστερα από αυτό το άγριο σεξ, πέφτω για ύπνο στην καρέκλα (ποσο σεκς να αντέξει κανείς στα 50).

Καληνύχτα σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
To ξεκίνησα τώρα με το αγόρι μου.
Αποφασίσαμε πως θέλουμε να γίνουμε γονείς οπότε δεν έχουμε άλλη επιλογή.
4 μήνες τώρα βέβαια δεν έχω μείνει έγκυος.
Ίσως δεν το κάνουμε σωστά.
Ίσως πάλι φταίνε τα αντισυλληπτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
είσαι σε λάθος θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
To ξεκίνησα τώρα με το αγόρι μου.
Αποφασίσαμε πως θέλουμε να γίνουμε γονείς οπότε δεν έχουμε άλλη επιλογή.
4 μήνες τώρα βέβαια δεν έχω μείνει έγκυος.
Ίσως δεν το κάνουμε σωστά.
Ίσως πάλι φταίνε τα αντισυλληπτικά.

your trolling is bad and you should feel bad :look: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nανσυ94

Νεοφερμένος

Η Nανσυ94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ο στοματικος ερωτας ειναι κατι το απολαυστικο και για αυτον που το δεχεται και για αυτον που το κανει γιατι εχει την ικανοποιηση οτι ευχαριστει τον συντροφο του και επειδη ειναι ερεθιστικο οπως και να το κανουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ο στοματικος ερωτας ειναι κατι το απολαυστικο και για αυτον που το δεχεται και για αυτον που το κανει γιατι εχει την ικανοποιηση οτι ευχαριστει τον συντροφο του και επειδη ειναι ερεθιστικο οπως και να το κανουμε


εσυ, στατιστικά μιλώντας,
δεν θα επρεπε να εκφερεις γνωμη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
εσυ, στατιστικά μιλώντας,
δεν θα επρεπε να εκφερεις γνωμη :P

Ασε την κοπελα να τελειωσει(σε αφηνω να περιηγηθεις στην διττη εννοια που χωραει η συγκεκριμενη λεξη σε αυτο το θεμα :redface: )

ΥΓ-->Πως και δεν μας εχεις πει πως κανουμε στοματικο στο καλαμακι του φραπε?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Γεια σας ! :clapup:
Να ρωτήσω κάτι τους άντρες της παρέας;
Αν τα είχατε με κάποια κοπέλα που δεν ήθελε να σας κάνει στοματικό ( όχι συγκεκριμένα σε εσάς...γενικά δεν κάνει στοματικό) τι θα κάνατε; :confused:
Θα το προσπερνάγατε;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εγώ πάντως ένα ξέρω. Πολλές λένε "Σιχαίνομαι μωρό μου, δεν μπορώ, μα μην με πιέζεις σε παρακαλώ, δεν με αγαπάς καθόλου :'( κτλ" και μόλις το κάνουν (ε γιατί θα το κάνουν κάποια στιγμή) τους αρέσει και όλα καλά και ωραία. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Γεια σας ! :clapup:
Να ρωτήσω κάτι τους άντρες της παρέας;
Αν τα είχατε με κάποια κοπέλα που δεν ήθελε να σας κάνει στοματικό ( όχι συγκεκριμένα σε εσάς...γενικά δεν κάνει στοματικό) τι θα κάνατε; :confused:
Θα το προσπερνάγατε;;)

Βραχυπρόθεσμα ναι, μακροπρόθεσμα όχι.. Γιατί να μην θέλει να μου κάνει στοματικό? Σιχαίνεται το σώμα μου? Ακόμα και αυτό να μην συμβαίνει τότε δεν της είναι αρκετά ποθητό το σώμα μου οπότε "απο κει πήγαν και άλλες". Εγώ προσωπικά θα χώριζα για τέτοιο λόγο γιατί δεν θα έπερνα το maximum από αυτό που αναζητάω στον έρωτα.

Εγώ πάντως ένα ξέρω. Πολλές λένε "Σιχαίνομαι μωρό μου, δεν μπορώ, μα μην με πιέζεις σε παρακαλώ, δεν με αγαπάς καθόλου :'( κτλ" και μόλις το κάνουν (ε γιατί θα το κάνουν κάποια στιγμή) τους αρέσει και όλα καλά και ωραία. ;)

Ακριβώς.. Ίσα για να σε εκνευρίσουν δηλαδή. Σαν τα μωρά που δεν τους αρέσει ένα φαι λόγω όψης αλλά μόλις δοκιμάσουν τρώνε σαν μοσχάρια.. Το πνίγεις μετά ή δεν το πνίγεις?.. Ε, αν δεν το ανέχομαι μια στα μωρά δεν το ανέχομαι 1000 σε (υποτίθεται) όριμους ανθρώπους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
είχα μια κοπέλα -θυμάμαι- που στην αρχή ήταν
μή,
όχι,
μή,
αυτό δεν θα το κάνω ποτέ.

και μόλις μετά από κάποιες βδομάδες έγινε η αρχή,
τρόμαζα να της το βγάλω από το στόμα :P

-ηθικό δίδαγμα, ποτέ μη λες ποτέ-

Ά, και δεν έχω κανένα πρόβλημα αν αυτό είναι επιλογή της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,057 μηνύματα.
τρόμαζα να της το βγάλω από το στόμα :P

Ποιος να το πίστευε οτι αυτή η φράση μεταφράζεται ακριβώς όπως ακούγεται και δεν έχει κάποιο βαθύτερο νόημα;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InSheerPleasure

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
sheer pleasure :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.

τι σημαίνει αυτό;;;
Εγώ πάντως ξέρω πως δεν κάνουν όλες οι γυναίκες στοματικό και δεν το ζητούν όλοι οι άντρες....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Εγώ πάντως ξέρω πως δεν κάνουν όλες οι γυναίκες στοματικό και δεν το ζητούν όλοι οι άντρες....;)

ναι, και? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Τι και;;; τη γνώμη μου παραθέτω :Ρ:D

Πάντως δεν είναι τυχαίο πως όταν ένας άντρας θέλει να μιλήσει υποτιμητικά για μια γυναίκα ή να την προσβάλει αναφέρεται στην πράξη του στοματικού σεξ...με πιο πρόστυχο τρόπο φυσικά από αυτόν που αναφέρω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

firefly13

Νεοφερμένος

Ο firefly13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Πάντως δεν είναι τυχαίο πως όταν ένας άντρας θέλει να μιλήσει υποτιμητικά για μια γυναίκα ή να την προσβάλει αναφέρεται στην πράξη του στοματικού σεξ...με πιο πρόστυχο τρόπο φυσικά από αυτόν που αναφέρω...:D

Καλα και το αντε γαμ.... ειναι προσβλητικο και υποτιμητικο, αλλα τι να κανουμε να το κοψουμε κι αυτο?:confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top