Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 266)
  • Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό! :redface:

    Ψήφοι: 139 52.3%
  • Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα :P

    Ψήφοι: 68 25.6%
  • Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ :look:

    Ψήφοι: 22 8.3%
  • Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω! :sick:

    Ψήφοι: 37 13.9%

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Και μια αλλη απορια...αυτο που λενε ειναι μεγαλυτερη απολαυση να το παιρνει η γυναικα ολο μεσα στο στομα της εννοουν μεχρι εκει που μπορεί ε; αμα την εχει μεγαλη ο αλλος δεν θα μπορει...εκει που ξεκιναει το λαρυγγι γιατι μετα σου ερχεται να κανεις εμετο...:hmm:γιατι καποιος μου ειπε οτι εννοουν μεχρι μεσα όλο...μα πως γινεται αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Γίνεται ;)
Αλλά θέλει εξάσκηση και να μην έχεις έντονα αντανακλαστικά στον φάρυγγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Μια πρώην μου έλεγε ότι είχε κρεατάκια, έλεγε, ή είχε, δεν το ξέρω...Πάντως στοματικό δεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Δες δικαιολογία που βρήκε! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Δεν νομίζω να ήταν δικαιολογία γιατί προσπαθούσε αλλά γκρουβόταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Καλά καλά :P Την πιστέψαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και μια αλλη απορια...αυτο που λενε ειναι μεγαλυτερη απολαυση να το παιρνει η γυναικα ολο μεσα στο στομα της εννοουν μεχρι εκει που μπορεί ε; αμα την εχει μεγαλη ο αλλος δεν θα μπορει...εκει που ξεκιναει το λαρυγγι γιατι μετα σου ερχεται να κανεις εμετο...:hmm:γιατι καποιος μου ειπε οτι εννοουν μεχρι μεσα όλο...μα πως γινεται αυτο;
Και πέρα απ' αυτά που σου έχουν πει, μόνο through practice θα σου λυθούν οι απορίες και θα μάθεις. :)
Κοινώς, να εξασκείσαι συχνά και θα βελτιωθείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Και πέρα απ' αυτά που σου έχουν πει, μόνο through practice θα σου λυθούν οι απορίες και θα μάθεις. :)
Κοινώς, να εξασκείσαι συχνά και θα βελτιωθείς.
...και σε διαφορετικά εργαλεία...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
παρα πολυ ωραιος! αρκει να μη γινεται σαν αγγαρεια (ειδικα απο τους αντρες! ετσι δεν πετυχαινετε τιποτα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
παρα πολυ ωραιος! αρκει να μη γινεται σαν αγγαρεια (ειδικα απο τους αντρες! ετσι δεν πετυχαινετε τιποτα...)
Οταν μυρίζει ασχημα λογικό είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Eνας αυνανισμός με άλλο όνομα. Σε αυνανίζει κάποιος άλλος αντί για τον εαυτό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Οταν μυρίζει ασχημα λογικό είναι.
χαχα λολ δεν εννοω για αυτες τις περιπτωσεις οπου ειναι ακρως λογικο. εννοω οτι σπανια ισως τυχαινει ενας αντρας να δωσει την εντυπωση οτι το κανει γιατι του ηρθε απο μονος του κ του αρεσει. τουλαχιστον εμενα δε μου εχει τυχει.
εννοω τσπ οτι δεν προσπαθουν να "νιωσουν" αυτη την...περιοχη, αλλά απλα να την ικανοποιησουν , κ τοτε το feeling ...λιγακι χανεται.. (κ δεν εννοω για περιπτωσεις στις οποιες μυριζει ασχημα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Γενικότερα πιστεύω οι γυναίκες το κάνουν ευκολότερα και συχνότερα απ'ότι οι άντρες.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
χαχα λολ δεν εννοω για αυτες τις περιπτωσεις οπου ειναι ακρως λογικο. εννοω οτι σπανια ισως τυχαινει ενας αντρας να δωσει την εντυπωση οτι το κανει γιατι του ηρθε απο μονος του κ του αρεσει. τουλαχιστον εμενα δε μου εχει τυχει.
εννοω τσπ οτι δεν προσπαθουν να "νιωσουν" αυτη την...περιοχη, αλλά απλα να την ικανοποιησουν , κ τοτε το feeling ...λιγακι χανεται.. (κ δεν εννοω για περιπτωσεις στις οποιες μυριζει ασχημα:P)
Εγώ γενικά προσπαθώ πρώτα να ικανοποιήσω την κοπέλα και μετά τον εαυτό μου. Μετά λογικά θα κάνει και αυτή το ίδιο.
Γενικότερα πιστεύω οι γυναίκες το κάνουν ευκολότερα και συχνότερα απ'ότι οι άντρες.:hmm:
Κάτι μαθήτριές μου στο παρελθόν, ηλικία 14-15 λέγανε κάποτε ότι βιάζονται να μάθουν γιατί...δεν θέλουν να τις περάσουν για αδέξιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.


Για να πέφτουν τα " - " :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εκει δεν θελει χερι ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ στομα

απλα υποκλινομαι....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εκει δεν θελει χερι ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ στομα

απλα υποκλινομαι....;)
ναι αλλα μερικοι το ζητανε...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ναι αλλα μερικοι το ζητανε...:hmm:

μπαααααα τοτε δεν θα ηταν στοματικος ερωτας αλλα ενδοπαλαμια πεοπαλινδρομιση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ναι αλλα μερικοι το ζητανε...:hmm:

Πραγματικά γιατί όχι χέρι? Ίσα ίσα εγώ νομίζω βοηθάει...:hmm: Κανάς άντρας ρε παιδιά που να θέλει και τη βοήθεια του χεριού?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Πραγματικά γιατί όχι χέρι? Ίσα ίσα εγώ νομίζω βοηθάει...:hmm: Κανάς άντρας ρε παιδιά που να θέλει και τη βοήθεια του χεριού?:P
Μαλακία παίζω και μόνος μου...δεν χρειάζομαι βοήθεια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top